Marca 28, 2024, 13:26:46 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON#5 - i pies ma relacjonować!  (Przeczytany 37533 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #120 : Września 05, 2013, 07:46:05 »

Helper, przyznaj się, że spałeś jak mops od zlotu, podobnie jak i na nim. Cheesy
Zapisane
Dizzy9
Nadworny programista.
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 351



WWW
« Odpowiedz #121 : Września 05, 2013, 12:51:48 »

Wow, dostaliście pozdrowienia od Kinamana Cheesy
Na następnym zlocie muszę i ja już się pojawić, za dużo mnie omija....
A sam film jest wykonany profesjonalnie, brawo MWK Cheesy
Zapisane

Hilfer
Kamerdyner Pegasus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 264

Zwany również jako Pomocznik xD


« Odpowiedz #122 : Września 06, 2013, 07:33:13 »

Machbed Na temat spania jak mops to na następnym Famicomie obiecuję się znacząco poprawić.
Zapisane

Hilfer heiße ich, möchte ich helfen dich Smile
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #123 : Września 06, 2013, 22:15:09 »

Kurna ale zajebiste pozdro od zajefajnych ziomów!!
Mwk zajebista robota.
Kinaman na F6! To byłoby coś Smile
Ja nieparuski ale z dobrą żołądkową znalazłbym wspólny język szczególnie w Backiego Smile
Nagralibyśmy międzynarodowy film z przejścia gry Smile
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #124 : Października 11, 2013, 09:41:11 »

Wiem, że materiałów filmowych jest po tegorocznym spotkaniu od groma. Wiem też, że hucznie wszem i wobec zapowiadałem, że wezmę na swoje barki montowanie materiału z piątego konwentu.

Cały czas twardo zapieram się, że piąty odcinek tego serialu wyjdzie spod mojego (no i Robena, który w końcu także się zapowiedział) laptopa, ale dziś już patrzę na całą szansę tej produkcji nieco bardziej trzeźwym okiem (a uwierzcie, że moje oko jest zdecydowanie bardziej trzeźwe, niż w izabelińskich Laskach, o co nietrudno). Początkowy hurraoptymizm ulotnił się wraz z ostudzonymi emocjami, które bardzo nagrzane przywiozłem po spotkaniu z Wami. Jak zresztą kilka innych pomysłów, które tak entuzjastycznie zapowiadaliśmy w remizie - dziś już nieco bardziej przygasłe, dziś już o tym nie mówi się tak często jak wtedy.
Główną blokadą tych zacnych idei jest oczywiście czas. Obecnie praktycznie nie mam dni wolnych. No dobra - mam wolną co drugą niedzielę, ale wtedy akurat wracam do rodziny i ten dzień w sumie też jest dniem przeze mnie zajętym.

Mam jednak dwie sprawy priorytetowe, które bardzo chciałbym doprowadzić do końca, a właściwie - w końcu je rozpocząć. Obok zinu EMU-NES#PL, chciałbym zrobić także wyśmienitą relację zlotową. Ale jak dobrze wiecie, aby to realizować musiałbym otrzymać od Was materiały filmowe. Oczywiście nie pogardziłbym już nieco wyselekcjonowanymi filmikami, abym nie musiał przemierzać terabajty szlamu w poszukiwaniu tego skarbu. Skoro przez cały zlot niemal non-stop włączone były 2-3 kamery, podejrzewam, że 2/3 materiału w ogólnie nie nadaje się do obejrzenia.
Panowie reżyserowie, postarajcie się niebawem ogarnąć temat i podesłać mi sensowny materiał, który można będzie zamienić na świetną pamiątkę ze spotkania. Dzisiaj już nie obiecuję, że skleję to w jedną kupę, ale nadal jestem pozytywnej myśli. Ale ta myśl będzie się coraz bardziej osłabiać wraz z upływającym czasem i gasnąć w odmęcie mojej nieruszonej jeszcze pracy magisterskiej. Także -działajcie.
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #125 : Października 11, 2013, 17:52:26 »

No awruK Rzeczywiście xD
Jest co montować, wystarczą mi zdjęcia ze zlotu by stwierdzić ze wyglądam na niektórych jak guwno xD
Myśle że nadaje się na Zlotową relację xD
Zapisane
1990in1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 309


Gut


« Odpowiedz #126 : Października 12, 2013, 09:20:54 »

na niektórych
Fajna cerata, kochanie ;>

Skoro przez cały zlot niemal non-stop włączone były 2-3 kamery, podejrzewam, że 2/3 materiału w ogólnie nie nadaje się do obejrzenia.
Niech żyje prywatność.
Może się wpie*dalam, jestem od niedawna i na zlocie byłem jeno raz, ale nie uważacie, że nagrywanie wszystkiego jest pe? Pomijając jakieś nocne Taśmy Prawdy, które nie wychodzą w internet to nagrywanie rozmów przy piwie, dyskusji na losowy temat pontyfikatów tworzy z tego talk show.
Dużo bardziej podoba się atmosfera bez Wielkiego Brata, nie myślisz wtedy, czy przypadkiem na lodówce nie leży kamera itp.
« Ostatnia zmiana: Października 12, 2013, 10:03:14 wysłane przez dafczynsky » Zapisane

"Znaczy kolego rozumiem, że ty sobie tutaj żarty robisz, prawda?" S.King
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #127 : Października 12, 2013, 21:16:12 »

Ja z kolei jestem odmiennego zdania. Może z tego względu, że podczas takich rozmów często zdarzyć się może coś zabawnego i zostanie to uwiecznione później na relacji z FamiCON'u Smile
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #128 : Października 12, 2013, 21:35:11 »

Krisu, niektóre taśmy z rozmów nie powinny jednak ujrzeć nigdy światła dziennego. Jeśli wiesz, o czym mówię... Hahahaha. Cheesy
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #129 : Października 13, 2013, 03:59:35 »

Oczywiście nie pogardziłbym już nieco wyselekcjonowanymi filmikami, abym nie musiał przemierzać terabajty szlamu w poszukiwaniu tego skarbu. Skoro przez cały zlot niemal non-stop włączone były 2-3 kamery, podejrzewam, że 2/3 materiału w ogólnie nie nadaje się do obejrzenia.

tak fantastyczną scenę nagrałeś a teraz chcesz to wyciąć! Panie Paaaaaweł! hermetycznie, chodzi o to jedno świetne ujęcie, Ty wiesz które <3
o dziwo, rzadko w ogóle był poruszany temat cenzurowania relacji 1990in1. zawsze się to rządziło zasadą im gorzej, tym lepiej, z tym samym przeświadczeniem skompromitowałem się w co drugiej sytuacji z kamerą, i - o ile wytniecie goliznę - zgadzam się na wrzucenie każdego materiału na którym jestem obecny!
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #130 : Października 20, 2013, 20:32:12 »

Cytuj
tak fantastyczną scenę nagrałeś a teraz chcesz to wyciąć! Panie Paaaaaweł! hermetycznie, chodzi o to jedno świetne ujęcie, Ty wiesz które <3

A leję na to. ;)
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #131 : Listopada 21, 2013, 23:33:47 »

Mi się z kolei wydaje że człowiek palnie jakąś prawdę  po pijoku będzie jakiś taki naturalny jak jest wypity i to jest ok ale to jest moje zdanie Smile (gdzieś już to słyszałem). Podpisuje się pod słowami Dziatka ze publikujcie wszystkie foty i filmy z moim udziałem a niech się dzieje co chce Smile
Przecie nie wyje... mnie z roboty bo byłem na zlocie 8 bitów!! Podejrzewam że 90% ludzi nie wie co to w ogóle jest. Tak naprawdę ogląda nas mikroskopijny ułamek ludzi. Prawdziwych 8 bitowców nie ma tak wcale wielu.
Zapisane
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #132 : Listopada 22, 2013, 09:37:27 »

Krisu, niektóre taśmy z rozmów nie powinny jednak ujrzeć nigdy światła dziennego. Jeśli wiesz, o czym mówię... Hahahaha. Cheesy
Machbed, czy Ty sugerujesz, że owe rozmowy także się gdzieś załapały?? XD

Co do materiałów, to nie wszystko widziałem. Jeżeli nie ma tam totalnej przeginki to niech sobie będzie. Po co wycinać coś z czego będzie niezła polewa i miłe wspomnienia podczas oglądania relacji Tongue
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #133 : Grudnia 24, 2013, 22:24:54 »

Mili Państwo, od premiery FamiCON#1 the Movie minęły dziś 4 lata. ;) Jeszcze raz apeluję do posiadaczy materiałów o ogarnięcie tematu i przesłanie go w jakikolwiek sposób do mnie, bądź do innej osoby mającej zamiar kleić klatki. Bowiem, oprócz udanych świąt, życzę Wam Emunesowicze szybkiej premiery oficjalnego filmu z jakiegokolwiek zlotu. Jeny, to już półtora roku od pierwszego seansu relacji z Trójki...

"Nie trzeba słów, wystarczą gesty..."
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #134 : Grudnia 26, 2013, 00:25:59 »

kurcze daf, jakoś zakodowałem że masz wszystko - już organizuję swoje od Vinyla i poprosiłem Ryana żeby puścił
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #135 : Grudnia 30, 2013, 12:57:51 »

Mili Państwo, od premiery FamiCON#1 the Movie minęły dziś 4 lata. Wink Jeszcze raz apeluję do posiadaczy materiałów o ogarnięcie tematu i przesłanie go w jakikolwiek sposób do mnie, bądź do innej osoby mającej zamiar kleić klatki. Bowiem, oprócz udanych świąt, życzę Wam Emunesowicze szybkiej premiery oficjalnego filmu z jakiegokolwiek zlotu. Jeny, to już półtora roku od pierwszego seansu relacji z Trójki...

"Nie trzeba słów, wystarczą gesty..."
Daf ja już przestaję wierzyć w rozwój tego wszystkiego, bo raz, że nie ma relacji z 4 a co mówić o relacji z 5? Nie ma kompetentnej osoby, która się tym zajmuje i tyle, żeby chociaż zloty nie przestały się tak p***olić jak zrobienie relacji. Może wypalenie następuje? Tyle było rozmów a dziś nie ma niczego z tego co było postanowione a z takim podejściem to wszystko p***olnie w najbliższej przyszłości. Sam mógłbym coś zrobić, ale ja po prostu się niezabieram za coś o czym pojęcia nie mam. Jestem tu tylko juzerem. Tak czy inaczej życzę żeby nowy rok przyniósł wszystkie nadrobione straty, pozdro.
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #136 : Stycznia 03, 2014, 21:57:30 »

Wszystko co miałem, poszło właśnie dzisiaj do Daf'a na dysku przenośnym Wink Ponad 85 GB materiałów Tongue
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #137 : Stycznia 07, 2014, 20:30:24 »

Haha, potwierdzam, dysk do mnie dotarł. Wszystko działa i już jestem przerażony tym, co mnie czeka. Także oficjalnie oświadczam - teraz wszystko zależy tylko i wyłącznie ode mnie i pod mój adres należy wysyłać pogróżki. ;) Kurnaż, a jeszcze dwa inne wideła do klejenia przede mną. ;P Czas się wziąć!
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #138 : Stycznia 07, 2014, 23:40:53 »

La kutage.
Zapisane
Thug Life
Wazon
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116


That post gave my heresy


« Odpowiedz #139 : Stycznia 08, 2014, 08:46:46 »

La kutage.

Świetny pomysł! Zrób przekaz podprogowy "la kutage" taki jedno klatkowy Tongue
Zapisane

Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.163 sekund z 19 zapytaniami.