Marca 28, 2024, 20:40:04 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor W±tek: Jeśli Kabaret Lat 70/80 To ....  (Przeczytany 5141 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
lemonek1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 289



WWW
« : Maja 12, 2006, 21:38:17 »

Czy znacie ten poznański kabaret? Dla mnie jest on niekwestionowanym klasykiem polskiej sceny kabaretowej. Podoba mi się zarówno wyluzowany styl żartów Laskowika  jest i styl Smolenia który mówi po cichu, nieśmiało, ale jak już coś powie to cała publika się śmieje. Osobiście uwielbiam w codziennych rozmowach cytować fragmenty ze skeczów TEY'a. Moimi ulubionymi skeczami i piosenkami są:

-Jak wyjść z kryzysu?
-Tjaktoj
-Bieda
-Nasze dzieci
-Panna Monika
 
I tu pojawiają się pytania do Was: co sądzicie o TEY'u? Jakie są wasze ulubione cytaty/skecze? No i oczywiście czy w ogóle słyszeliście kiedykolwiek o tym kabarecie?

PS: Oczywiście nie przytoczyłem wszystkich wchodzących w skład TEY’a
Zapisane



stiffer
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 149



WWW
« Odpowiedz #1 : Maja 12, 2006, 22:33:13 »

jasne, ze znamy! Smile Ma ktos mp3 "Kiedy zgasnie naaaaasze slonce"?
Zapisane
Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #2 : Maja 13, 2006, 12:22:18 »

Znamy. Ja osobiście w ogule kabaretów nie oglądam, bo mnie nie śmieszą. Ja uważam, że ludzie się śmieją na siłę, dla popisu, bo mnie coś takiego nigdy nie śmieszyło. A co mnie śmieszy? Głupoty. Może to głupie co napisałem, ale mnie takie rzeczy nie bawią. Poprostu może nie potrafię się z tego śmiać? Nie wiem. W każdym bądź razie znam ten kabaret. A osobiście do kabaretów nic niemam, ale poprostu ich nie oglądam i mnie nie śmieszą.
Zapisane
lemonek1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 289



WWW
« Odpowiedz #3 : Czerwca 07, 2006, 21:47:20 »

Mati nie chce Cię urazić ale lwią częścią kabaretu jest obraz tj. mimika twarzy gesty zachowanie się kabareciarzy bez tego kabaret to już nie to samo wiec rozumiem że Cie to nie śmieszy. Druga sprawa nie każdy lubi dany rodzaj humoru jednego śmieszą skecze polityczne innego takie które wyśmiewają wady i przywary zwykłych ludzi jeszcze inni wolą totalną abstrakcję.
Zapisane



Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #4 : Czerwca 09, 2006, 18:19:04 »

Wiem oco chodzi, ale może gdybym widział, to też bym się uśmiechał, bo z tego co widzimy w kabaretach, to miny są czasami zabujcze hehehe. A takie gadanie, to mnie w cale jakoś nie rusza, ale i tak nie jestem temu przeciwny.
Zapisane
żuro
Go¶ć
« Odpowiedz #5 : Lipca 24, 2006, 12:41:01 »

Ulubiony cytat (który wymiata wszystko co było przedtem i potem) ... :
-"Czy może pani...
- Pewno, że moge..."

a co to za skecz ... nie powiem... ale WYPAS Smile
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2006, 12:42:22 wysłane przez żuro » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 20 zapytaniami.