Kwietnia 19, 2024, 15:34:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12
  Drukuj  
Autor Wątek: Wasze Kolekcje Gier Na Nes/pegasus - Fotki  (Przeczytany 83909 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #140 : Marca 30, 2013, 15:57:23 »

Ładny zbiór, też chciałbym mieć takie źródła Smile
Zapisane

matizc
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #141 : Kwietnia 17, 2013, 21:13:26 »

następne cudeńka Smile

Zapisane
matizc
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #142 : Kwietnia 30, 2013, 13:40:42 »

Coś nowego wpadło Smile

Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #143 : Kwietnia 30, 2013, 23:27:58 »

Kilka cartów chyba rozpoznaję, ich poprzednim właścicielem był zapewne Twin a właścicielem jednego byłem napewno ja Smile
Robin Hood i 1944 najfajniejsze.
Zapisane

matizc
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #144 : Maja 17, 2013, 14:15:51 »

jedna z lepszych dostaw Smile skompletowany Rockman, Zelda jak zawsze ciekawy tytuł, z labelem donkey kong to Pachi Com. a 4 in 1 (64K) ti gierki- Gradius, Tsuppari Oozumou, Hokuto No Ken, Maze Song


Zapisane
matizc
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #145 : Czerwca 10, 2013, 23:37:07 »

Dzięki uprzejmości użytkownika z forum Wink...

 moja nowa dostawa i na razie przerwa, bo wyjeżdżam za granicę do roboty Wink



jakby co to tytuły lecąc od góry od lewej do prawej:

1. Don Doko Don
2. Banana Prince
3. Saiyuuki World
4. Kamen no Ninja- Hanamaru
5. Kabuki Quantum Fighter (a.k.a. Jigoku Gokuraku Maru)
6. Paaman
7. Bubble Bobble
8. Wacky Races

Zapisane
Li_Shenron
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 10


« Odpowiedz #146 : Lutego 09, 2014, 20:25:58 »

To teraz ja Smile
Moja kolekcja nie jest tak wielka i nie posiadam takich perełek jak reszta użytkowników, ale jestem z nich dumny i mam do nich wielki sentyment Smile - pamiętam jeszcze czasy kiedy miałem 5 lat i wybierałem sobie na targu 'kasetki' z pośród wielu wystawionych sztuk. Potem w wieku 16 lat mój Pegasus IQ-502 ver. 1 <3 przestał działać, a że nie byłem jakimś elektrykiem nie zabierałem się z jego wskrzeszeniem. Dopiero po jakiś 3 latach postanowiłem go przywrócić do życia Smile. Teraz kiedy mam 21 lat biorę się ostro za powiększenie mojej malutkiej kolekcji Smile

Jak widzicie są dwie kolumny - lewa to moje osobiste zbiory (w tym 168 in 1), a prawa to przygarnięte od osób, które chciały się ich pozbyć.


« Ostatnia zmiana: Lutego 09, 2014, 20:29:46 wysłane przez Li_Shenron » Zapisane
matizc
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #147 : Marca 13, 2014, 23:49:25 »

dobra dostawa przyszła Smile

Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #148 : Marca 14, 2014, 13:15:38 »

o_O Nigdy nie widziałem Beetlejuice w pirackim wydaniu.
Zapisane

matizc
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #149 : Marca 14, 2014, 13:48:00 »

hehe to rzadko przeglądasz carts.emunes Wink
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #150 : Marca 14, 2014, 14:40:28 »

Nie przeglądam wcale i dlatego piszę że nigdy takowego carta nie widziałem Cheesy
Zapisane

matizc
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #151 : Marca 22, 2014, 16:13:37 »

nie znoszę zwalniać z tempa, więc tego nie robię Wink

Zapisane
matizc
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #152 : Marca 27, 2014, 00:06:43 »

Moon Crystal Wink

Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #153 : Marca 27, 2014, 19:04:23 »



MWK, jeszcze raz dzięki za miłą niespodziewankę:) Kouryu Densetsu Villgust Gaiden

Dawno temu, jeszcze przed pierwszym FamiCONem miałem przyjemność odwiedzić MWK i przy okazji poznać Nielogicznego (który przyniósł swoje Galaxy 5000, opanowane do perfekcji). To były jeszcze czasy nieodkrytych i niewyeksploatowanych źródeł pegasusowych cartów. Zawitaliśmy wtedy do wypożyczalnio-sklepu z grami, gdzie facet z pod lady wyciągnął jedno, czy dwa pudła pełne cartów. Cwaniak tanio nie chciał oddać, mieliśmy bekę, że sprawdzał ceny na ebayu. Połasiłem się wtedy, między innymi na carta w okładce z Villgusta, łudząc się, że to będzie właśnie ten tytuł. Kinder niespodzianka zawierała, oczywiście, co innego - Milon's Secret Castle. Jakies 6 lat później, ląduje u mnie w prezencie cart przypominający o tamtym zdarzeniu, tym razem naprawdę Villgust:)
Zapisane

matizc
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #154 : Kwietnia 01, 2014, 00:27:55 »

Duma z posiadania Contry Force? bezcenna...

Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #155 : Kwietnia 04, 2014, 00:18:19 »



MWK, jeszcze raz dzięki za miłą niespodziewankę:) Kouryu Densetsu Villgust Gaiden

Dawno temu, jeszcze przed pierwszym FamiCONem miałem przyjemność odwiedzić MWK i przy okazji poznać Nielogicznego (który przyniósł swoje Galaxy 5000, opanowane do perfekcji). To były jeszcze czasy nieodkrytych i niewyeksploatowanych źródeł pegasusowych cartów. Zawitaliśmy wtedy do wypożyczalnio-sklepu z grami, gdzie facet z pod lady wyciągnął jedno, czy dwa pudła pełne cartów. Cwaniak tanio nie chciał oddać, mieliśmy bekę, że sprawdzał ceny na ebayu. Połasiłem się wtedy, między innymi na carta w okładce z Villgusta, łudząc się, że to będzie właśnie ten tytuł. Kinder niespodzianka zawierała, oczywiście, co innego - Milon's Secret Castle. Jakies 6 lat później, ląduje u mnie w prezencie cart przypominający o tamtym zdarzeniu, tym razem naprawdę Villgust:)

a to heca, tej historii nie znałem!

matizc, skąd tak czerpiesz carty? i czy wydajesz całą pensję na Pegasus?
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #156 : Kwietnia 04, 2014, 00:50:27 »

grałem w Villgusta na SNESie, ale niestety był to crap. obie gry mają ze sobą cokolwiek wspólnego?
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #157 : Kwietnia 04, 2014, 15:51:04 »

Ciężko powiedzieć, pewnie tak. W wersję SNESową nie grałem. W tą, jak na razie, przez chwilę tylko. Wygląda i gra się w to fajnie. Walki są zręcznościowe ale można też wybrać opcję turową.
Zapisane

matizc
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #158 : Kwietnia 06, 2014, 01:55:55 »

Cytuj
matizc, skąd tak czerpiesz carty? i czy wydajesz całą pensję na Pegasus?

Hmm chyba nikt Ci nie powie skąd czerpie carty Wink a generalnie z różnych miejsc, a czasami dosłownie przypadkowo. Hmm co do "pensji" powiedzmy, że dzięki pracy za granicą w wakacje mam parę groszy odłożone na carty Wink
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #159 : Kwietnia 06, 2014, 02:22:09 »

Hmm chyba nikt Ci nie powie skąd czerpie carty Wink

A wiesz dlaczego nikt nie powie?? Z czystej zazdrości i po prostu niechęci dzielenia się informacjami o źródłach z innymi retrofanami gier. Bo tacy "kolekcjonerzy rarytasków" chcą koniecznie ukryć źródła zaopatrzenia by móc sie co kilka tygodni czym pochwalić na forach i nie dopuszczą by ktokolwiek inny dowiedział się o tych źródłach gier bo wtedy przybędzie im konkurencji nabywającej/odsprzedającej ciekawe gry i też chwalącej sie nimi na forach. "Kolekcjonerzy rarytasków" stracą wtedy swój monopol na posiadanie dobrych gier i przez to ich rozbuchane gierkowo-kolekcjonerskie ego zmaleje Smile Czysta zazdrość wyłazi i nic więcej. A tak naprawdę wiadomo że te carty pochodzą z Tajwanu, Chin, Ameryki Południowej.. tyle że nikt w interesie nie ma podzielić się dobrymi źródłami bo "po co ktoś inny ma mieć skoro moge mieć tylko ja??"
Zapisane

Strony: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 19 zapytaniami.