Kwietnia 19, 2024, 15:41:02 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiGyver ;)  (Przeczytany 33173 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #40 : Maja 31, 2014, 14:55:00 »

Ładna to może być kobieta. Poza tym każdy wygląda jak wygląda i trzeba to zaakceptować.
Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #41 : Maja 31, 2014, 15:36:41 »

Wiesz co machbed, to chyba jedne z niewielu miłych słów jakie do mnie skierowałeś. Smile
Ale spoko. Dzięki.
Zapisane

Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #42 : Maja 31, 2014, 19:39:05 »

To teraz czekamy na filmik, w którym pokażesz jak zszywacz do papieru przerobić na Famicoma Smile
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2014, 02:49:08 wysłane przez Sogetsu » Zapisane

Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #43 : Czerwca 01, 2014, 00:14:23 »

Pewnego dnia odkryjesz, że kobiety nie zwracają uwagi na wygląd (kobiety - słowo klucz, nie księżniczki ze spalonego zamku, nie króliczyce, a kobiety). Sam miałem długo podobne kompleksy.
A ładna to może być kobieta, facet może być co najwyżej przystojny...

@Qurek
lol Ale o tym samym pomyślałem po tym tekście.

@Sogetsu
Kogo ma pokarać? Tongue
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2014, 00:17:14 wysłane przez Berion » Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #44 : Czerwca 01, 2014, 02:50:30 »

@Sogetsu
Kogo ma pokarać? Tongue
Mnie, najlepiej słownikiem po głowie Tongue
Zapisane

FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #45 : Czerwca 01, 2014, 09:17:59 »

A może w przyszłych filmach założyć sobie fajną bluzę i nagrywać od frontu nie tylko ręce ale cały ja... co wy na to?
Mam taką w szkole co kiedyś do kolegi powiedziała na wiochmen (a po rozwinięcie pisać to wyślę na PW nie chcę żeby ktoś się dowiedział). Ja na razie to się oglądam jedynie za nową konsolą, smartfonem czy grą...
Zapisane

SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #46 : Czerwca 01, 2014, 14:16:27 »

Ja myślę że mógłbyś popróbować robić filmy gdzie prezentujesz się cały w kadrze, tak jak to robią inni retro - video - recenzenci. Ale żeby nie małpować od nich pomysłów, musiałbyś opracować własny styl (ubioru i prowadzenia recenzji). Ale to, tak sobie myślę - jest robota nawet na kilka miesięcy przygotowań. Sprzęt do nagrywania, oświetlenie, odpowiednia scenografia, rozpisany tekst recenzji do nauczenia się by nie wyglądało to jak czytanie z kartki. To nie pójdzie tak szybko że w kilka dni zrobisz fajny filmik. Ale jak się do tego przyłożysz i ktoś Ci pomoże, to efekt może byc bardziej niż zadowalający. Podpatruj techniki Jamesa Rolfe w jego filmach, kadrowanie, wstawianie gameplayu, komentarze.. ucz się od najlepszych i daj sobie czas na osiągnięcie fajnych rezultatów.
Zapisane

Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #47 : Czerwca 01, 2014, 16:11:05 »

Noś przy sobie coś do pisania i zapisuj ciekawe teksty jakie Ci przyjdą do głowy. Potem się przyda jak będziesz pisał skrypty do odcinków.

Co do inspiracji, pooglądaj innych, nie tylko AVGNa i nie tylko youtuberów zajmujących się grami.
Zapisane

FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #48 : Czerwca 01, 2014, 17:21:27 »

nie oglądam AVGN. ale dobry pomysł. Jutro gegra i polak to coś może wymyslę. ALe pogapiam się na innych
Zapisane

Banan
Gość
« Odpowiedz #49 : Czerwca 02, 2014, 22:32:57 »

Cytuj
nie oglądam AVGN.
weź ktoś mu daj bana. za takie rzeczy powinien być z miejsca perm instant ban na wszystkie IP z których się logował.

nosz K U R W A, takiego nowoprzyjacielstwa to ja żem dawno nie widział. straciłem wiarę w ludzkość. oraz postuluję o dodanie do regulaminu powyższego.

a teraz zobaczymy, jak szybko machbed ocenzuruje moją k u r e w k ę, a ja jak szybko znowu ją odcenzuruję XD
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2014, 22:34:40 wysłane przez Dred » Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #50 : Czerwca 03, 2014, 00:29:48 »

Cytuj
nie oglądam AVGN.
weź ktoś mu daj bana. za takie rzeczy powinien być z miejsca perm instant ban na wszystkie IP z których się logował.
He's gonna take you back to the pASSt.
AVGN to John Lennon świata retro... Jakimś cudem lepiej znać niż nie znać, a nawet jak się nie zna to nie chwalić xD
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #51 : Czerwca 03, 2014, 00:56:43 »

Też nie oglądam AVGN. Widziałem parę odcinków wiele lat temu. Wolę kanał The Game Theorists, jeśli chodzi o tematykę okołogamingową. Co do recenzji, to jak na razie arhn.eu i The Sega Channel. Reszta tego typu zasubskrybowanych przestała być aktywna (PlayMakersPL szczególnie mi żal).
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #52 : Czerwca 03, 2014, 01:46:32 »

FamiGyver, nie słuchaj Dreda, on je za dużo białego pieczywa!

powiem Ci szczerze na początek - robisz zajebiste rzeczy! może nie wychodzi Ci to w stopniu do którego aspirujesz, ale musisz wiedzieć - praca, praca, praca, nie da się robić video bez zrozumienia jego odbioru. ja nigdy nie bawiłem się w wideo na tyle poważnie na ile chciałem, a wielokrotnie chciałem, zatem już jesteś przede mną, a pamiętaj, że jestem starym dziadem, a zaczynałem z forami i oldschoolem w Twoim wieku, albo jeszcze wcześniej!

obejrzałem tenże:
http://youtu.be/d8xmHOMQ2sw

i będę mówił na bieżąco:
1) "gry na to wyglądają tak" - czyli jak? nie bój się określać, ludzie wchodzą na Twoje filmiki nie po to aby zobaczyć jak wygląda Pegasus - kto tego nie wie? raczej chcą poznać niuanse samej konsoli, dlaczego ona tak wygląda? co w niej jest specyficznego? oczywiście nie warto sprawdzać stopu plastiku i jego wytrzymałości na lawę, jakkolwiek nie brzmiałoby to kusząco, ale warto dorzucić kilka słow swojej własnej opinii. to zupełnie tak jakby Twoja mama spytała Cię "hej, ale dlaczego ten, a nie tamten czarny z bazaru, tamten był nowy?" - Ty wiesz czemu, ja wiem czemu, wszyscy tutaj wiedzą czemu, ale to Ty tam możesz powiedzieć dlaczego IQ-502 jest - relatywnie - godny zainteresowania!

2) określasz cart jako porządnie wykonany - dlaczego? j.w. - zastanów się, bo w trzech dobrze zbitych zdaniach podrzędnie złożonych możesz wypluć całą definicję takich a takich cartów - i to będzie temat przez który ogląda się Twoje filmy!

3) uważaj jak kamerujesz, bo tam Ci na 1:27 paluchy wchodzą - nie bój się cięć i montażu, takie rzeczy jak ten paluch na maksa wycinają profesjonalizm z Twojego filmu!

4) "carty bazarowe wyglądały tak" - jak w pkt 1), możesz lecieć z historią, bo pegazus = bazar, to dlaczego tamten wygląda inaczej? nikt nie będzie słuchał szlachetnego 30 minutowego wywodu na temat poza weteranami któzy wiedzą, zatem skompresuj swoją wiedzę i przedstaw ją w krótkiej formie - poruszając się po najważniejszych aspektach sprawy!

5) "skan takich pudełek można znaleźć na forum w internecie, forum myślnik..." - dlaczego nie miałbyś dać odnośnika do forum w klikalnej wersji na klipie? oczywiście, do forum EMU-NES

6) Niekryty Krytyk - aaaaaaaaaaaaaaaaaaa okej, może można go lubić, ja go nie do końca trawię, miałem raz jedną laskę która oglądała niekrytego krytyka i potem się na nią tak-prawie-zdenerwowałem że przeszedłem w nocy czteropasmówkę do nocnego aby odstąpić jej kroku po uroczym wieczorze w stołecznych lokalach, a przecież wydałem na tę miłość z trzy banknoty dziesięciozłotowe, ale skoro już na niego się powołujesz (spoko, w sumie patrząc na to z tej strony że nie masz audytorium to warto powołać się na kogoś znanego ale będącego merytorycznie pod podłogą w sprawach o któych mówisz, z drugiej zaś strony - lepiej polecić profesjonalistę i na niego się powołać!), to rozbuduj zdanie!

7) ogólnie - naprawdę mega wporzo że takie rzeczy robisz - i nie zrażaj się, najważniejsze to szlifować te najważniejsze kwestie które już od trzech stron powtarzają moi szanowni przedmówcy - inaczej nigdy nie będziesz mógł powiedzieć że w ogóle zacząłeś!

ps. Sogetsu,
Gratulacje. Zdobyłeś poziom doświadczenia w użytkowaniu forum EMU-NES. Teraz już wiesz, że trzeba się dobrze zastanowić przed kliknięciem w jakiś link podany przez Koksa.
[/quote]

oblałem się cementem, zawinąłem w dywan, wyturlałem przez balkon i upadłem do kosmosu ugotować się jak krokiet - o jeżu, ale upadłem na ziemię jak to przeczytałem!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 03, 2014, 01:49:59 wysłane przez dziat » Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #53 : Czerwca 03, 2014, 02:03:41 »

Cytuj
Też nie oglądam AVGN.
Moim ulubionym youtuberem jest Duobix, który to korzystając z kierownicy podłączonej do PC, która to z kolei jest podłączona do smartfona przez blusracza/wifi zagrał w port Outruna na GBA na emulatorze tej konsoli na Androida. WALIĆ ORIGINALNĄ BUDĘ ARCADE, GRAJĄC W TEN SPOSÓB JESTEŚ BARDZIEJ EDGY XD














GENIOUS XD
Cytuj
FamiGyver, nie słuchaj Dreda, on je za dużo białego pieczywa!
kolejny, który nie potrafi zauważyć trolla/ironii. XD
« Ostatnia zmiana: Czerwca 03, 2014, 02:07:39 wysłane przez Dred » Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #54 : Czerwca 03, 2014, 15:11:24 »

arhn jest spoko tylko trochę dziwny. Ja czasem SonicWariata, Rezora i kilka innych których mi ciężko z pamięci wymienić
Zapisane

FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #55 : Czerwca 09, 2014, 15:56:57 »

Chcesz mi zadać pytanie anonimowo?
Wbijaj ask.fm/FamiGyver
Zapisane

FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #56 : Czerwca 16, 2014, 18:01:38 »

Nakręciłem już nowy film prezentujący Nesa. Gdy tylko dorwę neta. Nagrałem film na którym widać mnie w całej okazałości. Postaram się. Zrobiłem reklamę EMUNES'a.
Zapisane

SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #57 : Czerwca 16, 2014, 18:11:15 »

Ekipa EmuNes będzie z Ciebie dumna, zyskasz szacunek i poważanie o które tak bardzo zabiegasz Smile
Zapisane

Koks
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 580



« Odpowiedz #58 : Czerwca 16, 2014, 18:22:33 »

Nagrałem film na którym widać mnie w całej okazałości.

a zrobiłeś wersję ocenzurowaną?
Zapisane

Częste mycie skraca życie.
"If you have a fast, shiny new Pentium II, you might try using 44 kHz for the ultimate in sound quality." - readme od Unreala
https://drive.google.com/folderview?id=0B2TXQD5v-ZIVfjVQdTl2TTZiWmJ2LWZJajJzS0V4cDZBay04WjVGQkdQdnBDQzRlYkdQVGc&usp=sharing
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #59 : Czerwca 16, 2014, 18:41:17 »

Seba heh kurde. Jaki tekst.
Koksu jestem ubrany. Wersja tylko ocenzurowana. Ale dla ciebie zrobię +3. :)Już sie przesyła
Na warsztacie NES
https://www.youtube.com/watch?v=HWt-h_CGWgI&feature=youtu.be
Lada chwila. Użyłem magicznego programu SOny Vegas
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2014, 18:43:05 wysłane przez FamiGyver » Zapisane

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 19 zapytaniami.