Marca 28, 2024, 11:19:50 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2 3 ... 8
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiGyver ;)  (Przeczytany 32931 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« : Października 04, 2013, 15:10:41 »

http://www.youtube.com/user/porpor660/videos <<<<---- To link do mojego kanału.

Oceńcie proszę mnie. Powiedzcie co poprawić co dodać z czego zrezygnować. Czekam na odpowiedzi.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2015, 19:47:29 wysłane przez FamiGyver » Zapisane

Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #1 : Października 04, 2013, 15:35:47 »

Cóż, nie ma co ukrywać że filmiki są mało interesujące. Robisz je na żywca, bez przygotowania do nich w żaden sposób. Mało wiesz o samych prezentowanych przez siebie rzeczach przez co niewiele można się z nich dowiedzieć, a do tego ta słaba jakość filmów nie polepsza sprawy.

Moje rady.

a) Jeśli chcesz przygotować odcinek o np. gameboyu to powinieneś wiedzieć o nim jak najwięcej. Rok wydania, ilość sprzedanych sztuk, jakie wejścia do czego służą etc, etc. Ciekawostki bardzo mile widziane.
b) Popraw jakość filmów. Ustaw urządzenie nagrywające w jednym miejscu, w dość reprezentatywnym miejscu. Przygotuj później materiały do filmu i nie wstając z miejsca i sprzed obiektywu je prezentuj i o nich rozmawiaj.
c) Jeśli nie czujesz się na siłach, nie kręć filmów na jedno ujęcie. Napisz sobie mniej więcej skrypt odcinka, potem go realizuj. Naucz się ciąć, przycinać i montować filmy w tym jest cała moc.


PS. Naucz się wymawiać poprawnie nazwy gier!
« Ostatnia zmiana: Października 04, 2013, 15:38:17 wysłane przez Papishon » Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
zur0ancymon
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 57


« Odpowiedz #2 : Października 04, 2013, 15:51:45 »

Czas na szczerość: słabe jak ruchy PO w związku z odwołaniem Hanki. Krótka rada: skończ, albo zwiększ skille.
Zapisane

Wzrusza mnie jedynie historia życiowych upadków i wstawania z gleby Mike Tysona.
Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #3 : Października 04, 2013, 22:53:34 »

Byś paznokcie obciął i umył ręce przed prezentacją.
Sorry, musiałem. Tak się rzuciło w oczy. ;p

A tak serio. Brakuje Ci charyzmy i trochę wiedzy. Jakiegoś pomysł. No nie wiem, czegoś brakuje tym filmikom.
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #4 : Października 05, 2013, 09:48:20 »

To następny odcinek nakręcę mocując kamerę na czymś i coś z neta se na kartce spiszę i lepiej przeczytam. To powinno poprawić.
Berion: wiem wróciłem wtedy skąś coś robiłem (chyba rwałem truskawki).
Ale spoko następny ocinek poprawię.
Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #5 : Października 05, 2013, 11:50:32 »

Słabo, tak słabo, że wyłączyłem po 30 sec twojego bełkotu. Sorry, ale nie ma co się brać za coś o czym się nie ma zbytnio pojęcia. Moim zdaniem już za dużo tych video filmików na temat konsol. Jest klik, są inni, którzy mają o tym pojęcie i robią to dobrze, po co kolejny? Rozumiem fajnie, bo pasja, bo zainteresowania, ale nie ma co robić tego na siłę i tak jak napisał Żuro, albo skończ, albo zrób to dokładnie i dobrze, pozdro.
Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #6 : Października 05, 2013, 19:47:53 »

Postaram się następny odcinek nagrać jak należy. Przygotuję się. (Umuję łapy Smile)
Telefon zmienię na aparat. "Wiedzę" na ciekawy materiał z neta. Zrobię wejśćie, wyjście, wyedytuję.
Wiem że to było "po łebkach" teraz postram się wyciągnąć z siebie maximum.
Zapisane

FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #7 : Kwietnia 30, 2014, 16:04:33 »

Nagrałem nowy film: https://www.youtube.com/watch?v=Q9VRzX74pwY&feature=youtu.be
jeszcze sie nie wysłał ale na te chwile jest 20 % oceńcie gdy będzie gotowy. Nagrałem aparatem
Zapisane

dr00id88
Gość
« Odpowiedz #8 : Maja 01, 2014, 00:28:32 »

Nagrałem nowy film: https://www.youtube.com/watch?v=Q9VRzX74pwY&feature=youtu.be
jeszcze sie nie wysłał ale na te chwile jest 20 % oceńcie gdy będzie gotowy. Nagrałem aparatem

Masz głos niczym dziennikarz który przeprowadzał wywiad z groźnym przestępcą (pozdro Mati)
Zapisane
Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #9 : Maja 01, 2014, 02:49:44 »

"Gemboj". Cheesy

Gameboy >> czyt. "gejmboj"
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #10 : Maja 01, 2014, 07:34:25 »

Chyba gejboj
Zapisane
Hilfer
Kamerdyner Pegasus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 264

Zwany również jako Pomocznik xD


« Odpowiedz #11 : Maja 01, 2014, 08:09:18 »

Takie małe pytanie czy ja słyszę, że kartridże miały pojemność od 256 mb do 8 mb? WTF?
Zapisane

Hilfer heiße ich, möchte ich helfen dich Smile
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #12 : Maja 01, 2014, 08:23:22 »

Może się pomyliłem miało być 256 kb do 8 mb. Co mogę jeszcze poprawić aby było jeszcze lepiej?
Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #13 : Maja 01, 2014, 12:25:20 »

Nagrałem nowy film: https://www.youtube.com/watch?v=Q9VRzX74pwY&feature=youtu.be
jeszcze sie nie wysłał ale na te chwile jest 20 % oceńcie gdy będzie gotowy. Nagrałem aparatem
Słabe to. Lepiej byś się nadawał na przeprowadzanie psychologicznych rozmów z Mariuszem T pytając 60 raz dlaczego pan to robi? xD
Coraz więcej młodziaków bierze się za coś o czym pojęcia nie ma i kaleczy scenę potem, no i ten gemboj...Dojrzej panocku, bo foru się psuje.
Zapisane
Koks
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 580



« Odpowiedz #14 : Maja 01, 2014, 12:30:33 »

Cytuj
PR.KO.
Prącie kontaktronu
Zapisane

Częste mycie skraca życie.
"If you have a fast, shiny new Pentium II, you might try using 44 kHz for the ultimate in sound quality." - readme od Unreala
https://drive.google.com/folderview?id=0B2TXQD5v-ZIVfjVQdTl2TTZiWmJ2LWZJajJzS0V4cDZBay04WjVGQkdQdnBDQzRlYkdQVGc&usp=sharing
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #15 : Maja 01, 2014, 12:50:09 »

Obejrzałem tylko kilka pierwszych minut ale widać było, że przygotowałeś się do prezentacji. Podejrzewam, że te 256 MB to przejęzyczenie. Na podstawie tego co widziałem mogę powiedzieć, że materiał jest dobry ale nie porywający. Przynajmniej mnie nie porwał, inaczej obejrzałbym do końca. Co do głosu nie mam zastrzeżeń, bo to przecież film amatorski. Co mogę powiedzieć, początki nie są najłatwiejsze, ale jeśli lubisz produkować takie materiały to próbuj dalej, rozwijaj warsztat a może po kilku filmikach w końcu zacznie wyłaniać się jakiś Twój styl i całość nabierze charakteru.
Zapisane

Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #16 : Maja 01, 2014, 14:28:39 »

Ja wymiękłem właśnie na gemboju. Przepraszam. Wink
Ale krzyżaka obronię - wg. mnie brzmi znacznie lepiej niż obcobrzmiący d-pad, na dodatek zdążył się już przyjąć. Pająk jest ok.

Chciałem kiedyś nagrać własne filmiki, ale zrezygnowałem jak usłyszałem swój głos gościa z pod budki z piwem. Do tego sam montaż, nauka monologu na pamięć, to nie są proste rzeczy, a krytyka przychodzi zawsze lżej. Także nie zrażaj się i nie obrażaj. Jeśli starczy Ci determinacji - spróbuj poprawić i dać na żer loży szyderców. Grin
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2014, 14:32:38 wysłane przez Berion » Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
1990in1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 309


Gut


« Odpowiedz #17 : Maja 03, 2014, 14:57:22 »

Chyba nic nowego po Qrku do krytyki nie wniosę. Może prócz kulejącej wymowy, ale w niektórych kręgach może to być plusem, tylko jak gwarom mówisz to pełnom gembom(www.youtube.com/watch?v=J1F-Nglsb0E), bo take pół na pół to jak pół gestu, chciałbym ale się boję.
Po co robisz te filmiki? Do kogo mają trafić?
Warto się zastanowić nad tym, bo internet jest pełen wszystkiego. Dane można obejrzeć na wiki, ale w tym filmiku widać już jakiś maleńki potencjał. Obejrzałem go, bo nigdy nie miałem tej konsoli w rękach i trzymanie jej w rękach i porównanie rozmiarów jest ok. Usłyszałem też słowo od użytkownika, że wypada szybka - coś czego ani wiki, ani nikt na aukcji mi raczej nie powie.
Może to trochę plusy na siłę, ale jakieś są. Warto się zastanowić, czy jest sens robienia tego dalej. Większość jest źle i niepotrzebnie. A to co jest warte czegokolwiek jest zrobione najgorzej jak można (skąd mogę wiedzieć jak małą masz dłoń?). Póki nie będziesz chciał włożyć w to serca nic Ci z tego nie wyjdzie, obiecuję. Jak na razie nie widzę, żeby Ci się chciało, a jeśli tak to nie masz do tego drygu. Pomyśl o czymś innym.
Zapisane

"Znaczy kolego rozumiem, że ty sobie tutaj żarty robisz, prawda?" S.King
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #18 : Maja 04, 2014, 10:04:21 »

Ja postaram się trochę dopisać od siebie. Staram się w to wkładać serce. Nagrałem już film trzeci raz (jeszcze go w sieci nie ma). Sam nie wiem zawsze próbuję ale zawsze coś wychodzi nie tak. Tutaj jest bardzo fajnie (https://www.youtube.com/user/Rezor666/videos) chciałbym kiedyś być taki... A teraz kilka pytań odnośnie zmian:
 Jaki mam miec głos? Spokojny jak jakiś redaktor czy bardziej luzacki? Co odrzucić? Co dodać? Skąd mogę brać fajne ciekawostki i informacje? Z czym robić porównanie? Z miarką? Czym mam lepiej nagrywać fonem czy aparatem? Czy postarać się robić wycinki itd. i edytować film czy raczej nagrać cały za jednym zamachem? CO jeszcze mogę dodać aby być oryginalny i niepowtarzalny?
I coś z innej beczki: czy mogę prosić o opracowanie intra dla moich filmików? Ja sam sie na tym nie znam. Coś takiego jak ma Pan Gracz byłoby lux.
Zapisane

dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #19 : Maja 04, 2014, 12:01:46 »

Cytuj
Jaki mam miec głos? Spokojny jak jakiś redaktor czy bardziej luzacki?

Głosuję za opcją spokojnego, dostojnie i szarmancko prowadzącego swój program redaktora.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 8
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 20 zapytaniami.