Kwietnia 19, 2024, 00:57:18 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiGyver ;)  (Przeczytany 33164 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #120 : Sierpnia 13, 2015, 21:20:30 »

moze wyeliminuj najpierw te kur** ;] przeklinanie mocno przeszkadza.
Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #121 : Sierpnia 14, 2015, 08:13:47 »

cHej MaarioS którego filmu Twiilight?
Wiesz wyeliminować wszystkie przekleństwa albo ocenzurować to by mocno straciło swój charakter.
Pytam i poprawiam bo chce żeby było jak najlepiej. Pozbyć się błędów ew coś dodać
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2015, 08:15:23 wysłane przez FamiGyver » Zapisane

dr00id88
Gość
« Odpowiedz #122 : Sierpnia 14, 2015, 10:43:21 »

imho z takim charakterem to jest bardzo słabe.
Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #123 : Sierpnia 14, 2015, 11:21:55 »

A jak twoim zdaniem powinno wyglądać aby było ok?
Jak masz jakieś materiały w sensie teksty możesz podać to jakoś to zlepie
Abstrahując po weekendzie powinna się pojawić nowa recenzja.
Tymczasem potrzebuję pomocy przy nowym projekcie przerobienia całego odcinka 100 MLP. Opracowanie scenariusza, i zapewne jakiś dubbing. Każdy kto może pomóc proszę o kontakt przez Pw chodź lepiej przez Skype. kilo.boczku <- login. nazwa mam Fami Gyver (Patryk). Bez pomocy raczej nie dojdzie do skutku. Tak więc proszę wszystkich o pomoc w stworzeniu scenariusza a potem ew. o użyczenie głosu jeśli ktoś będzie chętny.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2015, 12:17:31 wysłane przez FamiGyver » Zapisane

MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #124 : Sierpnia 14, 2015, 13:59:11 »

zapierdalaj i sam to zrób
Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #125 : Sierpnia 14, 2015, 14:26:28 »

To jest raczej niewykonalne do zrobienia samemu
Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #126 : Sierpnia 14, 2015, 20:17:44 »

zapierdalaj i sam to zrób
MaarioS mistrz Smile.
Najlepiej rzuć to w cholerę. Jarałem się takimi bzdurami jakieś 10 lat temu, ale w sumie czego się spodziewać po gimnazjum. Karmicie się filmikami gdzie k***a to wasz życiowy cel. Zmarnowałem 3 minuty ze swojego życia na ten gimbazjalny filmik. Pouczające serio. Zrób lepiej filmik jak to jest wstawiać o 4 i latać po lesie zbierając maliny.
Zapisane
pawgal
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 189


NESomaniac


« Odpowiedz #127 : Sierpnia 15, 2015, 11:05:08 »

zapierdalaj i sam to zrób
MaarioS mistrz Smile.
Najlepiej rzuć to w cholerę. Jarałem się takimi bzdurami jakieś 10 lat temu, ale w sumie czego się spodziewać po gimnazjum. Karmicie się filmikami gdzie k***a to wasz życiowy cel. Zmarnowałem 3 minuty ze swojego życia na ten gimbazjalny filmik. Pouczające serio. Zrób lepiej filmik jak to jest wstawiać o 4 i latać po lesie zbierając maliny.
On właśnie się nimi jara, bo jest w gminazjum Cheesy Fami, już lepszy wydawałby się filmik z przygotowanym i wyuczonym wcześniej tekstem opisującym fakty i mity nie mycia malin od sprzedawców bazarowych lub zakupionych w supermarketach. Jako specjalista ds. zarządzania malinami powinieneś siłą rzeczy coś wiedzieć na ten temat.
Zapisane

この番組は、ご覧のスポンサーの提供でお送りします。
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #128 : Sierpnia 15, 2015, 16:40:09 »

Kucyki irytują, denerwują i rażą większość tutejszej a za razem jakże wąskiej społeczności, więc montując pseudofilmiki z ich udziałem wcale nie urośniesz w oczach forumowiczów (co najwyżej Endru i Spazza, oni to ubóstwiają), co ewidentnie sobie obrałeś za cel odkąd trollujesz na tym forum.
Zapisane
Zitz
Gość
« Odpowiedz #129 : Sierpnia 15, 2015, 20:21:30 »

Machbed napisał:
Cytuj
Kucyki irytują, denerwują i rażą większość tutejszej a za razem jakże wąskiej społeczności, więc montując pseudofilmiki z ich udziałem wcale nie urośniesz w oczach forumowiczów (co najwyżej Endru i Spazza, oni to ubóstwiają), co ewidentnie sobie obrałeś za cel odkąd trollujesz na tym forum.
Była już o tym mowa, obszerny wątek ale i tak się nic nie zmieniło i w zasadzie nie zapowiada się by miało się zmienić. I ja jestem zdania, że pewna męska część tego forum (mająca już swoją drogą te 27-29 lat na karku) ubóstwia bohaterów kreskówek dla małych dziewczynek, niemal traktując to jako filozofię życiową. Jest różnica między oglądaniem śmiesznej kreskówki a... sami domyślcie się czym. Rozmowa na Famiconie#7 skończyła się pokazaniem mi środkowego palca i odejściem przez jedną z osób zafascynowanych MLP, gdy tylko zszedłem na temat kucyków właśnie. Widziało to kilka osób. Jeśli tak się przeżywa krytykę swoich zainteresowań - nie widzę szans dla tego forum wyjścia z kucykowego impasu.
Kwiatek założył jakieś 2 miesiące temu temat traktujący o posągach z Wysp Wielkanocnych w grach na NESa. Wywiązała się pewna dyskusja tematyczna, której już od jakiegoś czasu brakuje na tym forum (wraz z odejściem kilku użytkowników daje się to odczuć jeszcze bardziej). Teoretycznie stworzenie wspólnymi siłami pisma jest jedną z lepszych okazji do rzeczowej dyskusji właśnie; stworzenie czegoś wspólnymi siłami. Ktoś zarzuca tematem, inni komentują. Ot, symbole new-age w grach na NESa - i można pisać artykuł w zabawnej formie. Tymczasem niestety dyskusja na temat Pegagruzu zeszła na temat spieniężenia gazety, która nawet nie zaczęła powstawać... Smutne jest to, że wątek (o którym w zasadzie nie miałem pojęcia, bo rzadziej zaglądałem na forum żyjąc głównie zlotem) który istniał prawie rok nie zaowocował w zasadzie niczym konkretnym oprócz wzniesieniem afery Pegagruz-gate. Jedyną rzeczą zrobioną wspólnie jest zebranie wspomnień na FB pzez Tomka i Żura (za co jeszcze raz dziękuję) i w obecnych założeniach tekst ten ma stanowić temat numeru, gdyż jest unikatowy; stworzony przez wielu użytkowników których połączył sentyment do jednej konsoli.
Ale niestety to jest wyjątek. Z tego też względu kontaktuję się z autorami poszczególnych tekstów indywidualnie.
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #130 : Sierpnia 16, 2015, 03:02:58 »

Kucyki irytują, denerwują i rażą większość tutejszej a za razem jakże wąskiej społeczności, więc montując pseudofilmiki z ich udziałem wcale nie urośniesz w oczach forumowiczów (co najwyżej Endru i Spazza, oni to ubóstwiają), co ewidentnie sobie obrałeś za cel odkąd trollujesz na tym forum.

Dokładnie popieram. Jeżeli miałbym wybierać to już odrobinę bardziej podobała mi się recenzja NESa z waloną klapką po 20 razy chociaż to nadal bardzo daleko odbiegało od ideału ale kierunek już bardziej odpowiedni
Zapisane
Mejs
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 196



« Odpowiedz #131 : Sierpnia 16, 2015, 13:56:26 »

Walona klapka to był zdecydowanie najlepszy filmik Famiego, miał jakąś wartość merytoryczną i był zabawny. A przeróbki (nieważne czego) z podkładanym techno i k***ami, no sam się Patryś zastanów, jaki to ma sens?
Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #132 : Sierpnia 16, 2015, 21:29:20 »

Widzę że wywiązała się mała dyskusja gdy mnie nie było.
Dostrzegam również że znowu zaczyna się krucjata na temat gimbusów i kucyków. No proszę Was, serio? I proszę siętu nie śmiać z malin. Czy to też jest jakieś dziwne? I nie machbed nie trolluję. Chyba że ty to tak rozumiesz. Chodź nie zdziwiłbym się. Nigdy nie miałeś do mnie szacunku. Mati każdy był w gimnazjum i każdy to przechodził. Chodź widzę że niektórzy już i o tym zapominają. Bardzo pawgal śmieszne...
Chodź nadal nie rozumiem co to wnosi do dyskusji...
Wracając do tematu, a zrobił się niezły burdel, szykuję już nową recke konsoli. Na razie nie będę nic mówił. Chodź parodie będą się nadal pojawiac
Ed: a oto statystyki po wrzuceniu przeróbek http://iv.pl/images/71669763889898052444.jpg
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2015, 21:35:01 wysłane przez FamiGyver » Zapisane

dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #133 : Sierpnia 16, 2015, 22:07:46 »

Z malin rzeczywiście nie ma się co śmiać, bo trzeba mieć szacunek do każdej wykonywanej posady. Ale te parodie to solidny krok wstecz w poziomie Twojego kanału na YouTube. Daruj sobie.
Zapisane
dic-sc7
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 345


« Odpowiedz #134 : Sierpnia 16, 2015, 22:08:14 »

Mati każdy był w gimnazjum i każdy to przechodził.

O cholera, a ja nie byłem i tego etapu nie przechodziłem.
Gimnazjum to przedział 13-16 lat, no w tym wieku robiłem o wiele przyjemniejsze rzeczy.
Jeśli to przeczytasz, Pozdrawiam Cię Karolinko zawstydzony

Zapisane
Zitz
Gość
« Odpowiedz #135 : Sierpnia 16, 2015, 22:47:52 »

FamiGyver:
Cytuj
Dostrzegam również że znowu zaczyna się krucjata na temat gimbusów i kucyków. No proszę Was, serio?
Może ja opisze swoje stanowisko w tej sprawie nawiązując bezpośrednio do cytowanych słów. Fami, kwestię "gimbusów" pomijam bo mnie ona w żaden sposób nie dotyczy, wyjaśnię zaś kwestię kucyków zanim któryś z użytkowników (z naciskiem na adminów) zarzuci mi rozpoczęcie nowej wojenki.
Po pierwsze: sam uwielbiam "bajki". Przez "bajki" rozumiem wszelkie filmy animowane. Nie odpuszczam każdej nowej produkcji Disneya. W wolnych chwilach oglądam produkcje z bohaterami DC Comics (polecam ostatnio obejrzane "Justice League: Gods and Monsters") - to jednak bez żony, ona nie wychowała się na komiksach TM-Semic co nie przeszkadza nam w szanowaniu się wzajemnie i koegzystowaniu ze sobą w żaden sposób. Lubimy się pośmiać z mniej poważnych produkcji jak np. Gravity Falls (a tą pozycję zasugerowała mi koleżanka pracująca z Disneyem, prawie 30-dziestka na karku więc sam wiesz...). Przez wiele lat siedziałem w fandomie, niejedno anime oglądałem wliczając w to tasiemce pokroju One-Piece (skończyłem na 3XX odcinku). Uwielbiam w końcu animacje kreujące baśniowe światy - "Spirited Away" (i każdy w zasadzie film od Ghibli) czy tez fenomenalne "Sekret księgi z Kells".
Po co o tym piszę? Bo raz, sam uważam że to nic złego, chociaż mam wrażenie że czasami usilnie próbuje mi się przypisać zupełnie inne stanowisko. Ja tymczasem nie mam nawet nic do kucyków - od razu jak tylko je zobaczyłem animację skojarzyłem z "Domem dla zmyślonych przyjaciół pani Foster". Zresztą - zapewne wiesz co je łączy.
Podejrzewam, że większość użytkowników tak naprawdę nie jest w stanie o kucykach powiedzieć konstruktywnie nic złego, bo najzwyczajniej ich nie widziała. Ale może nie sama bajka im przeszkadza, co nachalne przekonywanie do słuszności swojego hobby przez niektóre osoby. To naprawdę potrafi podirytować.
Jesteśmy społecznością skupioną wokół konsoli Pegasus. Forum także jest tematyczne, dedykowane tematyce retro konsol. Gdzie w tym miejsce na kucyki - nie wiem. Pal licho, gdyby przemknęły gdzieś niepozornie od czasu do czasu, ale gdy czasami stanowią znaczny % treści forum - to chyba jest coś nie tak. Osobiście uważam że czymś szkodliwym dla tego forum jest zasypywanie tego forum coraz to nowymi memami z kucykami - nie ta grupa docelowa, także wiekowa. Ty Fami jesteś młody, i chociaż nie chcę myśleć w ten sposób to znaczna część użytkowników tego forum żyje na świece 2x dłużej niż Ty i... mogła by być Twoim ojcem. A to już o czymś świadczy - tej bariery pokoleniowej nie przeskoczysz. Fakt, że dogadujesz się z blisko 30-letnim adminem tego forum i jesteś traktowany w sposób bardzo ulgowy głównie z powodu wspólnych zainteresowań nie znaczy, że z resztą użytkowników będziesz dogadywał się równie dobrze. Nie w sprawie kucyków - jak może zauważyłeś, większość posty o nich traktujące na tym forum po prostu irytują.
Możesz dalej postować filmiki/inne bajery z kucykami licząc na pozytywne reakcje użytkowników tego forum, jednakże w znacznej większości możesz się niemile zaskoczyć. W tej kwestii proponuję się udać na forum dedykowane MLP - przecież fandom jest bardzo rozbudowany, jest w czym wybierać...
Na Twoim miejscu nie dałbym się wciągnąć w pułapkę samouwielbienia i jednak zwracał uwagę na krytykę o ile jest ona konstruktywna. Jesteś młody, fajnie że cokolwiek robisz samodzielnie jednakże publikując rzeczy w internet musisz się liczyć z krytyką. Co zaś do statystyk... Nie brałbym ich za poważnie. Czemu? Jeśli jesteś ciekaw zapraszam na priva; nie będę się już tutaj rozpisywał.
Temat kucyków był wałkowany już wielokrotnie, łatwiej jak widać zmienić forum niż ludzi... MyLittleEmunesPony.pl - nie każdy jest z tej wizji zadowolony.
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #136 : Sierpnia 16, 2015, 23:51:08 »

Mati każdy był w gimnazjum i każdy to przechodził
A ja myślę, że właśnie nie każdy, bo jeszcze te kilka lat wstecz nie było takich debilnych filmików, czy głupich tekstów a jeśli były, to w mniejszym stopniu. Nie wiem i w sumie mnie to wali. Ja już w czasach gimnazjalnych mocno zajarany byłem muzyką co nie zmieniło się do dzisiaj. Byłem głupszy, byłem spammerem, ale nie jarałem się jakimiś bzdetami a jak już jarac się bzdetami, to jakaś podstawówka i odnośnik jaja na wirtualnej polsce i kmiecie wśród mutantów. Dziś inspiracją dla gimbazy jest tvn i szkoła, albo filmiki twojego pokroju. Niby internet ułatwia a większość z tych obecnych gimnazjalistów to nie ma pojęcia jak porządnie pracę napisać, bo najlepiej jest ściągnąć z bryk.pl. Ja i starsze pokolenie jeszcze musieliśmy zapieprzać po bibliotekach żeby ze stosownych książek, podręczników zdobyć jakieś info. Nie chce mi się dyskutować już w tym temacie. Po prostu jesteś młody i obyś dorósł, ale generalnie na dzień dzisiejszy nie mam o czym z tobą rozmawiać. Najlepiej to wróćmy do tematu, bo się dyskusja robi znowu. Kto tam ma czas na te filmiki to sobie niech ogląda. Ja nie mam czasu na p***oloty. Kiedyś dorośniesz, tego ci życzę, amen.
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #137 : Sierpnia 17, 2015, 02:17:39 »

http://www.thetoptens.com/reasons-hate-bronies/
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #138 : Sierpnia 19, 2015, 15:44:32 »



Powiem tak, recenzje konsol czy tam gier robiłeś bardzo fajne. Do czasu aż zacząłeś wprowadzać do swoich filmików klimaty kucykowe i wmawiać innym że kucyki są fajne.
  Otóż muszę Cię zmartwić - nie są fajne dla ludzi w naszym wieku. Pamiętam że My Little Pony na wideo oglądałem w wieku 7-miu lat gdy byłem w sanatorium w Krasnobrodzie. I już wtedy średnio mi się podobały ze względu na swój infantylizm. Obecnie gdy mój trzyletni syn widzi kucyki w TV to zaczyna marudzić i prosi by przełączyć na inny kanał bo nie może zdzierżyć tego g**na. Zatem mimo młodego wieku już wie co jest dobre a czym nawet nie warto się zajmować.
  Poza tym promowanie kucyków na retrokonsolowym forum przypomina mi nieco nachalne promowanie homoseksualizmu i adopcji dzieci przez pary homoseksualne w PL. Zaraz dojdzie do tego że ktoś wmiksuje kucyki w Italo Disco i będzie nam wmawiał że to jest fajne, sweet i w ogóle supcio.
  Mam do ciebie Famigajwerze pytanie: Czy koledzy wiedzą że jarasz się kucykami?? Czy dziewczyny/koleżanki z klasy wiedzą że jarasz się kucykami w swoim wieku?? Czy mówiłeś w swojej klasie że bujają cię te ich kopytka, zadki, noski oraz wielkie oczka?? Czy promowałeś swoją kucykomanię w szkole??
Pytam bo gdy byłem w Twoim wieku to jarało mnie granie w piłkę, czytanie książek, pływanie w jeziorze, łowienie ryb, wyprawy rowerowe oraz... szkolne koleżanki. I gdy tak patrzę jak w obecnych czasach młodych ludzi pociągają rysunkowe koniki rodem z przedszkola to nasuwa mi się tylko jedno słowo: ŻENADA. A jeśli już naprawdę tak kochasz te swoje kucyki to przynajmniej się z tym nie afiszuj i nie pokazuj tego wszystkim na forum. Ciekawe czy za pięć lat będziesz się nimi jarał tak samo.. mam nadzieję że w przyszłości dojdziesz do wniosku że MLP było po prostu głupią, dziecinną zajawką.
  Reasumując - nie wrzucaj motywów końskich do swoich recenzji bo tylko je pogarszasz w ten sposób i uzyskujesz efekt odwrotny do zamierzonego.
  
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 19, 2015, 15:46:32 wysłane przez SebaSan1981 » Zapisane

FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #139 : Sierpnia 19, 2015, 16:23:06 »

Okej. Parę słów ode mnie.
Odpowiem na twoje pytania: Tak koledzy wiedzą. Moja najlepsza koleżanka też i miło jest w szkole oglądać czy pośmiać się. Nie promowałem a jednak kilku kolegów przeszło "na tę stronę". Wiesz mam szczerą nadzieję że NIE wyrosnę.
Dalej kolejna recenzja już się renderuje. Będzie pewnie jeszcze dziś.

  Poza tym promowanie kucyków na retrokonsolowym forum przypomina mi nieco nachalne promowanie homoseksualizmu i adopcji dzieci przez pary homoseksualne w PL. Zaraz dojdzie do tego że ktoś wmiksuje kucyki w Italo Disco i będzie nam wmawiał że to jest fajne, sweet i w ogóle supcio.
 
 

To już troszkę przesadzony przykład. Ale mam w planach kucykową serię przenieść na inny kanał.
https://www.youtube.com/watch?v=W-zucy9nR9c ;P
Zapisane

Strony: 1 ... 5 6 [7] 8
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 20 zapytaniami.