Marca 29, 2024, 09:59:02 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 6 7 [8]
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiGyver ;)  (Przeczytany 32935 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #140 : Sierpnia 19, 2015, 16:27:50 »

@Koks
zapodaj mu inny materiał z motywem You spin me right round ;]
Zapisane
Zitz
Gość
« Odpowiedz #141 : Sierpnia 19, 2015, 16:34:25 »

SebaSan1981 napisał:
Cytuj
Poza tym promowanie kucyków na retrokonsolowym forum przypomina mi nieco nachalne promowanie homoseksualizmu i adopcji dzieci przez pary homoseksualne w PL.

SebaSan1981, spójrz na posty z tego roku, włącznie z majowymi. Temat kucyków i śmisznych obrazków na forum Emunes (traktującym podobno o retro konsolach) był wałkowany nieraz. I skutek jest zawsze ten sam. Władzę wykonawczą mają admini i moderatorzy, zwykli szarzy userzy mogą sobie jedynie pobiadolić. Ale jak ma się 30 lat na karku i kocha się wymyślone, kolorowe kucyki to chyba jest to już miłość na zawsze <3.
Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #142 : Sierpnia 19, 2015, 16:46:34 »

Witam:
http://youtu.be/yUf0c3doQQM
Już przesłany. Zapraszam
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 19, 2015, 17:14:01 wysłane przez FamiGyver » Zapisane

DH
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 12



« Odpowiedz #143 : Sierpnia 19, 2015, 17:39:45 »

Sorki że się wtrącam lecz ja również jestem zażenowany tymi kucykami. Kiedyś czytałem to forum z ogromną ciekawością aby w końcu się zarejestrować ale to co się ostatnio tu dzieje - na forum tematycznym o NES - to lekko mówiąc dziecinada i coś na co w ogóle nie powinno być tutaj miejsca, bo moim zdaniem ma to bardzo negatywny wpływ na ogólny wizerunek. Tak osobiście czuję pewien niesmak. Podobnie cały tamten worek koksa, chociaż to zupełnie inny kaliber, ale też kompletnie tu nie pasuje. Nie mówię aby dorosnąć bo przecież wszyscy bawimy się w stare gry na NES, ale jakieś bajki (anime jeszcze toleruję, wszak przysłowiowy rzut stąd beretem do Famicoma) i kucyki to w moim przekonaniu gruba przesada. Odrobinę chociaż rozsądku życzę. Tyle ode mnie.
Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #144 : Sierpnia 19, 2015, 18:33:00 »

Kolejny przykład nietolerancji. Jaki to ma wpływ na wizerunek każdy widzi. Jak wielkokrotnie pisałem każdy ma prawo do własnych zainteresowań, przekonań i racji. Natomiast twój post do tematu nie wnosi nw tej chwili nic. Był o tym odpowiedni wątek na forum. Ja również życzę odrobiny rozsądku i wyrozumienia. Ja nie wiem czy jest to przesada czy nie... Moim zdaniem mam tak samo prawo do kuców jak Koks do.. swoich treści.
Tyle ode mnie
Zapisane

Dizzy9
Nadworny programista.
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 351



WWW
« Odpowiedz #145 : Sierpnia 19, 2015, 19:53:25 »

Fami, zrób coś bardziej kreatywnego. Zacznij dziergać czy coś.

Cytuj
Mam do ciebie Famigajwerze pytanie: Czy koledzy wiedzą że jarasz się kucykami?? Czy dziewczyny/koleżanki z klasy wiedzą że jarasz się kucykami w swoim wieku?? Czy mówiłeś w swojej klasie że bujają cię te ich kopytka, zadki, noski oraz wielkie oczka?? Czy promowałeś swoją kucykomanię w szkole??
A ja mam do famiego mam nawet lepsze pytanie: Czy zbierasz LALKI?? Czy ktoś z twoich znajomych wie ze interesujesz się lalkami? Czy mówiłeś w gronie znajomych że jarasz się skąpo ubranymi figurkami bohaterów anime\komiksów\filmów\gier itp? Czy promujesz zbierania LALEK w swoim środowisku?
Serio, przecież zbieranie figurek takich jak opisałem wyżej to
Cytuj
nasuwa mi się tylko jedno słowo: ŻENADA.
Dlaczego? Bo JA tak myślę, a jeśli JA, to i WSZYSCY inni, żywi, martwi czy zombie.

Poza tym, aż tak Was to boli? Ciągle czytam dwa argumenty, że kucyki są nie męskie a drugi że to forum nes i nie powinno się w niego kucyków mieszać.
No nic,
idę sobie poczytać
inne ciekawe
tematy związane
tylko i wyłącznie z
tematyką NES
Hyde park? Nom, ale gdzie się znajduje 90% forumowej zawartości odnośnie kucyków, hm?

Nie musicie trudzić się odpisywaniem, i tak nie przeczytam.
Zapisane

MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #146 : Sierpnia 19, 2015, 20:46:18 »

@FamiGyver (i wszyscy inni): zatem czy nie wpadliście czasem na pomysł, że ludzie na tym forum zwyczajnie nie lubią kucyków i zwyczajnie nie chcą ich widzieć zwyczajnie się nie tłumacząc i tyle?? Po co na siłę każdy porównuje to do rzeczy Koksa?? Czy warto za wszelką cenę wciskać do gardła na forum cały kontent kucykowy na siłę i potem gadać o pseudo nietolerancji i innych duperelach?? Rety, ja gdybym się jarał kucami (czy czymkolwiek innym bo mam prawo wszystkim się jarać) i widział jaka jest reakcja reszty społeczeństwa to bym zwyczajnie jarał się dalej tymi samymi rzeczami ale odpuściłbym sobie ich promowanie jak ludzie se tego nie życzą i tyle, bym się nie użerał niepotrzebnie z ludźmi, aż się dziwię skąd taki extremizm u niektórych jest. No czy naprawdę jest sens się na siłę stawiać się przed wszystkimi i walczyć o nie wiem co?? Po co?? Czy do tej pory tymi walkami cokolwiek zdziałałeś?? Sam widzisz jaka jest reakcja społeczeństwa. Jak następnym razem się postawisz to po prostu jestem pewien, że po prostu od razu wszystkim przemówisz do rozumu jednym zdaniem (of course...)

Moja rada- rób sobie cokolwiek co chcesz. Jeżeli z filmików o kucach masz więcej wyświetleń czy cokolwiek i na tym Ci właśnie zależało, OK, możesz robić je dalej tylko ich zwyczajnie nie promuj ich na forum jak ludzi to drażni, proste

Albo inaczej- cokolwiek związanego z kucami wrzucaj do odpowiedniego worka. Sam go założyłeś więc tym bardziej sam nie wiem czemu z niego nie korzystasz
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 19, 2015, 20:50:40 wysłane przez MaarioS » Zapisane
Koks
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 580



« Odpowiedz #147 : Sierpnia 23, 2015, 10:49:43 »

inny materiał z motywem You spin me right round ;]

A może by nagrać odpalenie fontanny tortowej podczas jazdy na rowerze?
Zapisane

Częste mycie skraca życie.
"If you have a fast, shiny new Pentium II, you might try using 44 kHz for the ultimate in sound quality." - readme od Unreala
https://drive.google.com/folderview?id=0B2TXQD5v-ZIVfjVQdTl2TTZiWmJ2LWZJajJzS0V4cDZBay04WjVGQkdQdnBDQzRlYkdQVGc&usp=sharing
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #148 : Września 10, 2015, 19:02:14 »

https://www.youtube.com/watch?v=F-3Gin6wgAE
Zapisane

FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #149 : Listopada 27, 2015, 19:32:28 »

Dawno nic nie mówiłem a tymczasem wrzuciłem już parę filmów tak więc zapraszam do obejrzenia:
https://www.youtube.com/user/porpor660/videos
Zapisane

FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #150 : Marca 04, 2016, 19:49:55 »

Zakończyłem dzialalnośc na tym kanale. Do zobaczenia na nowym kiedys, jesli ktos chce informacje etc zapraszam na priv
Zapisane

Strony: 1 ... 6 7 [8]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.114 sekund z 19 zapytaniami.