Marca 29, 2024, 13:22:58 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 3 4 [5]
  Drukuj  
Autor Wątek: EverDrive N8-recenzje, opinie i komentarze  (Przeczytany 19786 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mati
Gość
« Odpowiedz #80 : Listopada 03, 2014, 12:29:32 »

Wygląda na to, że nie, bo ostatnią aktualizację softa do n8 robiłem tydzień przed famiCONem. Nie wiedziałem o nowszych aktualizacjach, więc sądziłem, że to co mam było najnowsze a z twojego posta wynika, że ta aktualka usprawniająca mapper 19 wyszła jakoś po famiCONie. No to sprawdzę.
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #81 : Listopada 03, 2014, 15:45:16 »

Pytanie - czy ktoś z was używa do swojego Everdrive'a karty o pojemności 1GB? Mam właśnie taką kartę i Edek odmawia z nią współpracy stwierdzając, że nie może znaleźć plików z OSem (Error 10). Kartę sformatowałem, OS wgrałem jak trzeba (próbowałem wersje 10, 11 i 11.1) i dalej nic. Z tego co wyczytałem, ED ze starą wersją BIOSu nie współpracowały z kartami o małej pojemności ale ten przecież jest z najnowszej partii więc niby nie powinno być problemu. Ktoś ma pomysł na to jak zmusić Edka do działania z taką kartą? Niedługo kupuję nową, z którą nie powinno być problemu ale na wszelki wypadek pytam.
Zapisane

multizgredek
Gość
« Odpowiedz #82 : Listopada 03, 2014, 17:22:19 »

Ja mam 1gb z najnowszym OS i nie ma problemu. Widać jakaś kapryśna karta.
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #83 : Listopada 03, 2014, 17:55:04 »

Ja też mam 1GB, soft v.10. Działa.
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #84 : Listopada 03, 2014, 18:41:40 »

W takim razie dziwna sprawa. Próbowałem już nawet różnego rodzaju systemu plików na karcie - exFAT, FAT, FAT32, NTFS. Sam Edek działa w porządku, diagnostyka wykazała, że wszystko jest OK.
Zapisane

spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #85 : Listopada 03, 2014, 19:26:21 »

Pada Ci kontroler karty, zainwestuj w inną - zaliczy pada przy zbyt dużym obciążeniu.
Zapisane

Janota 8
Gość
« Odpowiedz #86 : Listopada 03, 2014, 20:18:56 »

Miałem to samo z początku, dwie pierwsze nic, dopiero trzecia mu spasowała (wszystkie 2GB), strasznie kapryśny jest edek na te karty.
Zapisane
mustwearkhakies
Gość
« Odpowiedz #87 : Listopada 03, 2014, 22:44:08 »

Ja myślę, że to odwrotnie, karty są coraz bardziej chu... yy chińskie ;-)
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #88 : Listopada 05, 2014, 22:31:57 »

Kupiłem nówkę 8GB i wszystko bangla. Pasztet leci z Pegasusa jak należy.
Zapisane

dudek
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« Odpowiedz #89 : Listopada 05, 2014, 22:36:20 »

Generalnie ED zajebista rzecz! Jeżeli ktoś zastanawia się nad kupnem tego cudeńka, to się nie wahać, tylko kupować, bo to totalnie ryje czaszkę, jeśli chodzi o gry na pegazłoma.
Jedna rzecz, a mianowicie: jestem posiadaczem iq-502 rev. 2 i mam taki problem, że nie uruchamia się Ultimate Stuntman. Czy któryś z użytkowników posiadających zarówno ED jak i ww. konsolę ma podobny problem? Niezależnie od wersji oprogramowania po komunikacie Loading... wyskakuje szary ekran i nic dalej się nie dzieje. Próbowałem na dwóch kartach pamięci (obydwie o pojemności 2GB), jednak efekt ten sam. Istotne jest jeszcze to, że jest to jedyna gra z całego ROM Seta od Maariosa, która tak się zachowuje. Reszta sprawuje się bez zarzutu. Oczywiście wykluczając te, które mają niewspierany mapper, tutaj pozostaje kibicować niejakiemu krikkzowi. Tongue
Na pomoc! chess
« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2014, 22:38:08 wysłane przez dudek » Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #90 : Listopada 06, 2014, 08:21:36 »

Działa działa, jednakże wersja z głównego romsetu z grami ma błędy graficzne a rom ze specjalnej paczki CODEMASTERS-ED (zmodyfikowane gry od CM specjalnie do działania na ED) działa w 100% poprawnie Wink . Jeszcze raz przypominam, że możesz go znaleźć na moim folderze:
https://www.dropbox.com/sh/2ypw88s73eymef2/AAByz4qqODB6FZjUlCdVVSAAa?dl=0

Działa przynajmniej u mnie na oryginalnym i niezmodyfikowanym Famicomie AV, nie wiem jak na innych konsolach
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #91 : Listopada 06, 2014, 17:47:03 »

Sprawdź czy na 100% posiadasz najnowszą wersję OS. Na stronie Krikzz'a w changelog'u jest wzmianka o wersji OS 11.1, która usprawnia właśnie mapper 19:

Cytuj
nesos-v11.1 07.09.2014
1) fixed mapper 19

Upewnij się, że posiadasz wersję OS'a 11.1, nie 11.
No jednak nie miałem najnowszego softu. Przeoczyłem ten ostatni wychodzi na to. Teraz cała lista gier od MaarioSa odpala się bez zająknięcia Smile.
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 18 zapytaniami.