Kwietnia 25, 2024, 06:19:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: Za ile?  (Przeczytany 3588 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« : Listopada 25, 2013, 17:19:09 »

Jeśi nie tu gdzie potrzeba proszę adminów i moderatorów o przeniesienie.
Otórz mam takie pytanie: za ilę racjonalnie mogę kupić Golden Five na pegasusa?
Myślałem właśnie aby sobie tego carda sprawić.
Dzieuję z góry.
Zapisane

machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #1 : Listopada 25, 2013, 20:14:15 »

Od 50-120zł. Taka jest "rynkowa" cena tego kartridża. Za tyle chodzą na allegro. A jak chcesz taniej to szukaj okazji jakiejś na Tablicy, lub innych ogłoszeniach.
Zapisane
Marek
Gość
« Odpowiedz #2 : Listopada 25, 2013, 22:39:00 »

Tak, w "Twoim Weekendzie".

machbed, 50zł? Chyba Cię pojebało...

>> https://drive.google.com/file/d/0B6pKO-ucy3AkcnlIb3ZYS05qOTQ/edit?usp=sharing
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2013, 22:41:02 wysłane przez MWK » Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #3 : Listopada 26, 2013, 14:37:59 »

Kupiłem full box card za 100. opyliło się?
Zapisane

dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #4 : Listopada 26, 2013, 17:26:56 »

Jak się z tego cieszysz, to tak - opyliło się. Jeżeli masz uczucie straty pieniędzy, to nie opyliło się.
Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #5 : Listopada 26, 2013, 18:37:34 »

Nie straciłem pieniędzy dostanę tę grę.
MWK czy ja od cibie na Allegrio (mój nick ATomek240) kupiłem te gry na pega co mi 1 dorzuciłeś? To ty byłeś?
Sorki że zbaczam z tematu.
Zapisane

machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #6 : Listopada 26, 2013, 19:29:15 »

Co to w ogóle za idiotyczne pytanie czy opyliło się? Cena jaką ktoś płaci, to jest indywidualna sprawa każdego z osobna, tu nie chodzi o opłacalność, tylko o radość posiadania i możliwości zagrania sobie w te gry na konsoli, ale chyba jesteś za mało ogarnięty by to zrozumieć.
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #7 : Listopada 27, 2013, 08:46:55 »

Ech kolejni.... jemu chyba bardziej chodziło o to czy nie przepłacił "ceny rynkowej", to pewnie jest wskaźnikiem tej opłacalności
Zapisane
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #8 : Listopada 27, 2013, 09:03:28 »

... czy nie przepłacił "ceny rynkowej"...

A ty co, czytać nie umiesz tak samo jak ten młody? Napisałem po ile na allegro chodzą, więc o co kaman? Temat tak czy owak do kosza się nadaje.
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #9 : Listopada 27, 2013, 10:31:34 »

... czy nie przepłacił "ceny rynkowej"...

A ty co, czytać nie umiesz tak samo jak ten młody? Napisałem po ile na allegro chodzą, więc o co kaman? Temat tak czy owak do kosza się nadaje.

Tak wiem wujku dobra rada, masz rację i przepraszam bo powinienem słuchać tylko i wyłącznie Twoich opinii i absolutnie niczyich innych, bo przecież właśnie na tym forum dokładnie polega Wink
Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #10 : Listopada 27, 2013, 12:03:40 »

Dzięki MaarioS.
Właśnie miałem napisać że traktujesz  mnie jak jakieś trzyletnie dziecko a siebie uważasz za nie wiadomo kogo. Może i będziesz mnie chciał zbanować ale tak jest. To że chodzę do gimnazjum nie znaczy że jestem debilem. Mam swój wiek jak i obycie. Co ty chcesz tym pokazać? Temat tak czy siak do kosza bo nawet jak człowiek chce coś napisać to ważniejsi od niego i tak musza mu dogadać. I nie jestem niogarnięty wypraszam sobie. Zawsze się mnie czepiasz weź się ode mnie odwal i będzie git
To było moje zdanie. Dziękuję
Zapisane

Banan
Gość
« Odpowiedz #11 : Listopada 27, 2013, 14:41:01 »

Złota Piątka w boksie jest warta pięć dyszek.

Amen.
Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #12 : Listopada 27, 2013, 15:23:47 »

Dzieki,DRed.
o to mi chodziło. Nareszcie.
Zapisane

machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #13 : Listopada 27, 2013, 16:15:45 »

No i Dred zwyczajnie w świecie cię okłamał. Dla niego jest tyle warta. Nie od dziś wiem, że dla Dreda piraty są gówno warte. Cheesy Cena "rynkowa" jest znacznie wyższa. Tak jak napisałem, zazwyczaj od 50 - 120zł, przepatrzcie sobie allegro, ono jest właściwie jedynym "wyznacznikiem" cen tych gier. A wy panowie MaarioS i PFG nie spinajcie dup tylko czytajcie to co napisałem ze zrozumieniem, bo w mojej pierwszej wypowiedzi nie ma nic wrogiego, tylko czyste fakty wyjęte z allegro. Czyli wg naszego wyznacznika zmieściłeś się w "normie".
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #14 : Listopada 27, 2013, 16:45:41 »

Cytuj
Nie od dziś wiem, że dla Dreda piraty są gówno warte.
Ta, tyle że Złota piątka nie jest piratem, dlatego jestem teoretycznie zainteresowany jej zakupem. Ale nie w jakichś kosmicznych cenach pokroju stówa czy więcej. Być może nigdy dzięki temu nie kupię Golden Five, ale mnie to gówno. XD
Cytuj
Tak jak napisałem, zazwyczaj od 50 - 120zł
Czyli tyle, ile mówiłem. Za stówę nie warto. Lepiej poczekać za dobrą ofertą, rzekłbym nawet, że w boksie jest warta 30-50 zł. Osoby, które twierdzą inaczej nie próbują nawet racjonalnie podejść do sprawy i wziąść pod uwagę dostępności w Polsce Złotej Piątki. A jest to jedna z najpowszechniejszych składanek i gier na Pegasa w Polsce. : ]
Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #15 : Listopada 27, 2013, 16:59:44 »

Dred to bądź taki kox i znajdź mi GF za 30-50 zł. Najtańsza jaką widziałem kosztowała bodajże 70
Cytuj
Lepiej poczekać za dobrą ofertą,
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2013, 19:24:35 wysłane przez Dred » Zapisane

machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #16 : Listopada 27, 2013, 17:03:43 »

Niestety te poronione ceny ustalają napaleńcy, którzy tyle właśnie wywalają na te kartridże. Faktycznie, G5 jest dosyć popularna, ale wersja kompletna zawsze była droższa od kartridża sprzedawanego luzem. W licytacji złota 5 luzem bardzo rzadko schodziła poniżej 50zł (z wliczonym kosztem wysyłki), także to co tutaj piszę nie opiera się na mojej subiektywnej opinii, tylko na tym co można zaobserwować na allegro.
Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #17 : Listopada 27, 2013, 17:05:11 »

Wiem trochę sorki z mojej strony. Poniosło mnie ciuńkę.

A propos mam "golda" z tablicy: looknijcie:
http://tablica.pl/oferta/pegasus-kartridz-duzo-gier-na-jednym-ID2WYyX.html#48eda6757b
http://tablica.pl/oferta/pegasus-kartridz-multi-dobre-tytuly-ID2WYr3.html#48eda6757b

Jednak są po 30:
http://tablica.pl/oferta/unikalna-dyskietka-do-pegasusa-5in1-ID3tQRX.html#1829a7b7d4

machbed: Uszkodzona, raczej z brakiem możliwości naprawy. Popularny przypadek dosyć.

Sorki machbed nie doczytałem. Ale cena jest do 30 złotych :-D
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2013, 20:17:26 wysłane przez Pegasus Family Game » Zapisane

Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #18 : Listopada 27, 2013, 19:33:40 »

Złota piątka jak i nazwa sugeruje powinna 5 złotych kosztować... Dezinformacja się szerzy!
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #19 : Listopada 27, 2013, 19:46:16 »

5 lat temu mogłeś właśnie kupić KOMPLETNĄ złotą 5 w tych okolicach 30-50zł., ja pamiętam do dziś, że za swoją wybuliłem 40zł. + wysyłka, no ale, jak to się mówi, kiedyś paliwo i chleb też kosztowały poniżej 2zł. Wink
Zapisane
Strony: [1] 2
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 18 zapytaniami.