Kwietnia 25, 2024, 10:52:43 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 3 [4] 5
  Drukuj  
Autor Wątek: Everdrive 64-ruszamy z tematem!!  (Przeczytany 22420 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #60 : Kwietnia 03, 2014, 23:33:29 »

Dobra, teraz chciałem napisać z nową wiadomością, że nareszcie już uzbierałem od wszystkich wpłaty i adresy, tak więc teraz mogę podziękować wszystkim za współpracę i teraz reszta roboty pozostaje w moich rękach Wink . Jak coś to w następnym tygodniu zacznę przerabiać carty i je wysyłać bo do końca tego tygodnia mam zajęty czas
Zapisane
dic-sc7
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 345


« Odpowiedz #61 : Kwietnia 06, 2014, 19:46:58 »

Kilka dni temu otrzymałem już mojego ED64 i muszę przyznać, że ten kardridż jest doskonały.
Jest nawet lepszy niż wersja na ośmiobitowe Nintendo, bo działa na tym wszystko.
Próbowałem znaleźć jakikolwiek problem, błąd czy niekompatybilność, nie udało się.

Polecam od razu kupić kartę maksymalną dla ED czyli 32gb.
Romset dla N64 ma około 26gb(wszystkie wersje e,u,j), a reszta pozostanie dla save.

Planowałem zrobić mały pojedynek ED64 vs BungV64, ale doktorek jest bez szans i zrezygnowałem.

Dzięki MaarioS
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #62 : Kwietnia 15, 2014, 23:08:23 »

Dobra, no to teraz czas na ostatnią aktualizację w tym temacie, a mianowicie oficjalnie informuję, że już przerobiłem wszystkie carty i dzisiaj zostały już WYSŁANE!! Zatem, spodziewajcie się niebawem prezentu na święta za który.... sami zapłaciliście Tongue . Czyli pozostaje mi jeszcze raz podziękować wszystkim za jako tako ale jednak podsumowując na koniec kolejną udaną współpracę!! To mnie zadowoliło ale i też jednocześnie zdziwiło, że na początek tak tylko na próbę założyłem ten temat z taką propozycją a tutaj jednak udało się wszystkich zebrać i jednak całe wspólne przedsięwzięcie doszło do skutku Wink

Jeszcze do tego każde opinie i komentarze będą mile widziane, również jako potwierdzenie, że wszystko dotarło na miejsce i jest w porządku!!

Hmmm zatem, może ktoś coś jeszcze jest na coś chętny?? Zatem jeżeli tak to pisać o tym w TEMACIE OGÓLNYM
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2014, 23:09:56 wysłane przez MaarioS » Zapisane
pitb
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 10


« Odpowiedz #63 : Kwietnia 16, 2014, 22:14:09 »

Brawo Julek!

Myślę, że w imieniu wszystkich podziękujemy Przodownikowi pracy za organizację i wkład elektronika:)
Oczywiście oczekujemy niecierpliwie i damy znać. Ja pewnie, ze względu na mieszkanie na wsi, dostanę sprzęt ostatni ale też będę zadowolony:) Święta jednak będą z dala od sprzętu.
Nadmieniam również, ze pojawiła się mała inicjatywa młodych ludzi (gimnazjalistów), którzy niecierpliwie czekają na udostępnienie omawianego sprzętu do testów podczas prezentacji sprzętu retro w swojej szkole:)

Pozdrawiam, dziękuję zaangażowanym i życzę miłych Świąt

pitb
Zapisane
Dakone
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 14


« Odpowiedz #64 : Kwietnia 18, 2014, 14:36:34 »

A więc EVERDRIVE dotarł dziś do mnie. Na szybko pościągałem parę gierek i jestem bardzo zadowolony z działania tego cudeńka.
Co tu dużo mówić, wszystko działa na 100%. Dziękuje organizatorowi za chęci i  zaangażowanie. W przyszłości będę również zainteresowany Edkiem na inne konsole.

Także kto nie skorzystał to niech żałuje bo urządzenie warte swojej ceny  biggrin
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2014, 15:56:39 wysłane przez Dakone » Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #65 : Kwietnia 18, 2014, 19:15:16 »

Ok: Dotarł do mnie Everdrive 64. Stop. Marzenie z dzieciństwa odhaczone. Stop.
CZEMU JA MUSIAŁEM ZAPOMNIEĆ O WZIĘCIU N64 NA MOJE WYPIZDÓFF ;____;
(BTW. Marioos-masz u mnie propsa za to, jak zapakowałeś ED64, za to, że dotarł,
oraz za to, jak pięknie wyciąłeś okienko na SDka-fachowa robota!)
Zapisane
Mandaryn
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 2


« Odpowiedz #66 : Kwietnia 19, 2014, 10:35:44 »

Również otrzymałem, ślicznie dziękuję. Wrażenia na dniach. Smile
Zapisane
szydlo
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 12


« Odpowiedz #67 : Kwietnia 19, 2014, 20:38:43 »

otrzymałem, przetestowałem, działa :-)
Maarios dzięki za przeprowadzoną akcję
czekam na kolejną

Zapisane
dic-sc7
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 345


« Odpowiedz #68 : Kwietnia 19, 2014, 20:50:59 »

Czy ktokolwiek sprawdzał możliwość zapisania stanu w Ocarina of Time(Polska wersja)?
Mam problemy z załadowaniem pliku.
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #69 : Kwietnia 20, 2014, 08:55:56 »

U mnie tam wszystko działa idealnie bez żadnego problemu, tak samo jak i razem z saveami, bez problemu za każdym razem zapisuje i odczytuje po włączeniu gry. Jak coś to używam hacka z rozszerzeniem .rom Wink

Zapisane
dic-sc7
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 345


« Odpowiedz #70 : Kwietnia 20, 2014, 19:12:25 »

Wreszcie działa jak należy biggrin
Miałem bajzel w plikach i niektóre zachowały rozszerzenie v64 oraz z64 po doktorku.
Zapis działa prawidłowo tylko z rozszerzeniem rom.
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #71 : Kwietnia 22, 2014, 13:07:03 »

takie pytanie, bo jeszcze nie zabierałem się dobrze do Everdrive64-czy potrzebuję jakieś pliki wrzucić na kartę tak jak w wypadku N8?
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #72 : Kwietnia 22, 2014, 13:16:44 »

takie pytanie, bo jeszcze nie zabierałem się dobrze do Everdrive64-czy potrzebuję jakieś pliki wrzucić na kartę tak jak w wypadku N8?

Tak samo jak w przypadku N8 musisz ściągnąć i wrzucić na kartę softa i oprócz tego naturalnie romy Wink
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #73 : Kwietnia 22, 2014, 20:48:34 »

Ok, sprawdziłem i powiem: na Palowej konsoli z Palowym CIC działają Japońskie i Amerykańskie gry Cheesy
Zapisane
pitb
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 10


« Odpowiedz #74 : Kwietnia 22, 2014, 22:14:53 »

Odebrałem dziś z poczty, wgrałem to i owo na kartę, zadziałało. Działa znakomicie, również emu nesa.
Jeszcze raz dzięki za operację.

pitb
Zapisane
delyrium
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 7


« Odpowiedz #75 : Kwietnia 25, 2014, 12:45:29 »

Witam, przesyłkę odebrałem, za co dzięki ale ogólnie powiem, że coś jest nie tak jak powinno każda gra którą uruchamiam nieważne czy pal czy ntfs i z jakim rozszerzeniem by nie była ma błędy w wyświetlaniu np. w Zeldzie (każdej) obok linka biega jego "cień" tzn. postać jest tak jakby sklonowana tylko nieco jaśniejsza, w bombermanie to samo w golden eye tez. Sprawdziłem konsole na oryginalnych cartach i jest pięknie a tu jakaś padaka, przerobiłem chyba z 50 tytułów i zawsze jest tak samo tylko na niektórych dodatkowo obraz bardziej smuży, sprawdziłem 4 karty pamięci, wszystkie kable i skończyły mi się pomysły, macie jakaś radę? Zdjęcia z gry na konsoli wsadzę w temat jutro. Jest w ogóle jakaś opcja gwarancji na everdrive?
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #76 : Kwietnia 25, 2014, 17:50:38 »

Naprawdę dziwne zjawisko, jak coś to umieść jeszcze te zdjęcia tutaj w temacie to zobaczę co jest grane. Może to jest rozwiązanie banalne o którym raczej każdy wie ale tak jakby co się spytam dla upewnienia- czyściłeś styki carta?? Jeżeli nie no to spróbuj je przeczyścić chociażby jakimś spirytusem i wtedy zobacz jaki będzie rezultat
Zapisane
pitb
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 10


« Odpowiedz #77 : Kwietnia 26, 2014, 20:51:53 »

Dla mnie to ewidentny problem kabelka a nie ED64. Niestety próba na innym tv pewnie nic nie zmieni z tego powodu. Czy na oryginalnych cartach tego efektu cienia nie ma? Jak dla mnie to nie może być wina carta, bo dlaczego grafika ma cień a program działa poprawnie? Jeśli problem byłby z odczytem danych z carta, to program mógłby się nawet nie uruchomić. Obstaje przy kabelku.

pitb
Zapisane
delyrium
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 7


« Odpowiedz #78 : Kwietnia 26, 2014, 23:35:41 »

Witam, jeżeli chodzi o styki to tak, wyczyściłem je po 5-6 próbie odpalenia jakiejś gry ale niestety bez efektu, co do kabli to nie wpadłem na to ale dziś pożyczyłem drugi oryginalny kabel i to samo (próbowałem też przez adapter euro i też nic), później jeszcze raz sprawdzałem oryginalne carty i chodzą bez zarzutu. Strasznie mnie to irytuje bo czuje ze to jakiś drobiazg, ale wszystko już sprawdzone i dalej nie wiem co to może być, zauważyłem też ze problem z wyświetlaniem pojawia się tylko z niektórymi kolorami, np., czerwonym, żółtym, zielonym i niebieskim przynajmniej takie na razie zauważyłem. Nie dysponuje w tej chwili dobrym aparatem wiec zdjęcia są z telefonu ale mam nadzieje że coś pomogą z góry dzięki.









Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #79 : Kwietnia 27, 2014, 00:51:25 »

Hmmm, rzeczywiście trochę dziwny efekt, mimo wszystko to czegoś takiego i tak nie powinno być. Mimo to to wszystkie Everdrivy (w wersji PAL) testowałem i nie zauważyłem żadnych problemów, więc tym bardziej dziwne

Zaraz, przychodzi mi jeszcze 1 rozwiązanie do głowy- czy samo menu wyświetla się całe prawidłowo?? Jaki masz ustawiony w opcjach "game mode"?? Być może masz tam ustawione NTSC a masz konsolę PAL która sobie z NTSC nie do końca radzi. Jeżeli nie masz tam ustawionego "default" to ustaw tam właśnie default i wtedy jeszcze raz sprawdź od nowa wszystko.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 19 zapytaniami.