Marca 28, 2024, 15:40:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 3 4 [5]
  Drukuj  
Autor Wątek: Everdrive 64-ruszamy z tematem!!  (Przeczytany 22224 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
dic-sc7
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 345


« Odpowiedz #80 : Kwietnia 27, 2014, 09:12:40 »

Sygnał composite nie trzyma parametrów albo złe ustawienia wejścia w telewizorze.
Najlepiej z N64 stosować kabel s-video, composite nadaje się tylko do crt.
Zapisane
siudym
Gość
« Odpowiedz #81 : Kwietnia 27, 2014, 10:25:59 »

Jak dla mnie to wina tv/kabla, zwlaszcza jak to LCD. Podobnie chyba bylo z pegasusem na lcd.
Zapisane
delyrium
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 7


« Odpowiedz #82 : Kwietnia 28, 2014, 12:29:46 »

Witam ponownie wszystkich zainteresowanych  Wink  Do tej pory byłem tak zaaferowany staraniami o poprawne uruchomienie jakiejkolwiek gry z N64, że przegapiłem możliwość grania w gry z Nes-a. Więc tym razem na warsztat idzie jakaś gra z Nesa  biggrin  Dodam tylko, że z Famiconem i Fenix-em nigdy nie miałem problemów na tym TV. Zerknijcie jeszcze fachowym okiem na ustawienia ED-a i może tam coś jeszcze pozmieniać. Na chwilę obecną sytuacja dot. gier z N64 wygląda tak jak na wcześniej załączonych zdjęciach, a jeżeli chodzi o Nes-a i ustawienia ED-a to tak jak na filmie.

http://youtu.be/orJAeICYktc
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #83 : Kwietnia 28, 2014, 15:41:07 »

Wydaje mi się, że winą jest po prostu zwyczajnie Twój monitor/telewizor LCD. Może jeżeli cośtam wcześniej działało na nim idealnie i obraz był czysty to miałeś po prostu farta bo te telepudła zwyczajnie nie są dedykowane do staroci. Na pierwszy rzut oka wg mnie obraz wygląda normalnie no i tak jak wszyscy mówiliśmy, idealnie nie będzie bo to jest nowy TV

Tak w ogóle to-poważnie, co to za telewizor jest? ? ? Bo już mogę powiedzieć, że jest jakiś strasznie dziwny (zapewne LG??) bo zaczyna strasznie wariować gdy włączyłeś grę NTSC (z NESa) czyli wychodzi na to, że w ogóle se z tym sygnałem nie radzi co jest w dzisiejszych czasach wręcz paranoją.... tak więc mamy odpowiedź Wink . Naprawdę nie masz powodu do paniki, jeszcze na spokojnie potestuj konsolę na jakimś normalnym telewizorze kineskopowym i wtedy jeszcze raz napisz nam o efektach
Zapisane
delyrium
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 7


« Odpowiedz #84 : Kwietnia 29, 2014, 15:30:29 »

Hej, telewizor to Samsung Smile ma chyba z 6 lat i trudno mówić o farcie jeżeli chodzą na nim bez zarzutu wszystkie konsole, które mam. Co do ED i ntfs to nie byłbym rozczarowany, gdyby przynajmniej pal poprawnie u mnie obsługiwał, a tak nie jest. Postaram się zorganizować jakiś Tv crt i dam znać jak to wygląda.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2014, 18:04:05 wysłane przez delyrium » Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #85 : Września 17, 2014, 18:03:41 »

Zapewne niektórym posiadaczom Everdriva 64 zrujnuję spanie na najbliższe 10 dni ale co zrobić, przykro mi. Moja jedna już została przez to nieprzespana i wygląda na to, że przez najbliższy miesiąc w ogóle spać nie będę

A o co się rozchodzi?? A o to, że znalazłem pewien temat gdzie jeden programista przekodował całego ORYGINALNEGO PC DOOMA!! Jakie są efekty?? Porażające, aż sam nie wierzę własnym oczom Smile



Dla zainteresowanych zamieszczam katalog z gotowymi romami do wgrania na kartę. Odpowiednio pliki to:
ULTIMATEDOOM.V64-Ultimate Doom (Doom 1 z dodatkowym episodem)
DDOM2.V64-Doom 2
PLUTONIA.V64-Doom 2 z zaimplementowanym dodatkiem Plutonia
TNT.V64-Doom 2 z zaimplementowanym dodatkiem TNT

DOOM PC-N64 PORT ROMS

No to pora wracać grać dalej...
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #86 : Września 17, 2014, 21:04:37 »

mniamuśnie:3 demoscena, homebrew, emu NESa i PC Engine'a, SCUMM VM, Doom... jeszcze tylko zrobią port Another World i Flashbacka i będzie można umierać :33
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #87 : Września 17, 2014, 21:48:13 »

Ej, wszystko pięknie, ładnie, i orzeszki, nie pograłem jeszcze w tego Dooma...
ALE GDZIE JEST BRTUAL DOOM NA N64 JA SIĘ PYTAM, GDZIE
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #88 : Września 18, 2014, 08:50:15 »

E tam brutal doom, niech jeszcze tylko zrobia port z PC DUKE NUKEMA 3D i juz NIGDY nie wylacze konsoli ani nie wyjde z domu do konca zycia laugh
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #89 : Września 18, 2014, 12:01:46 »

E tam brutal doom, niech jeszcze tylko zrobia port z PC DUKE NUKEMA 3D i juz NIGDY nie wylacze konsoli ani nie wyjde z domu do konca zycia laugh
MaarioS, ale przecież to jest twoja przyszłość, więc mnie to nie dziwi. Żarcik taki, ale wziąłbyś się za jakąś Hermenegildę czy coś, hehe Smile.
Zapisane
madnespl
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Odpowiedz #90 : Września 30, 2014, 22:41:42 »

Jeśli jest plan na zakup kolejnej partii ED 64, to się pisze.
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #91 : Października 02, 2014, 19:05:51 »

Jeśli jest plan na zakup kolejnej partii ED 64, to się pisze.

Nie chcę Cię dołować ale na to raczej nie masz co liczyć, jakiś czas temu na próbę dałem ogłoszenie o zebraniu chętnych na ED64 i akurat fuksem udało się uzbierać 10 chętnych chociaż na to nie liczyłem. Jeżeli skądś skombinujesz kolejnych 10 to wtedy można zorganizować kolejną dostawę Wink
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #92 : Października 03, 2014, 11:56:12 »

O właśnie, podbijam jeszcze raz temat bo się wydarzyło coś czego się zupełnie nie spodziewałem, wręcz killer update- zauważyłem, że dokładnie DZISIAJ producent Everdriva KRIKzz zamieścił na swojej stronie nowość a dokładnie EverDrive 64 V3!!!
http://shop.retrogate.com/EverDrive-64-v3-ED64V3.htm

Oto nowości których nie obsługuje starsza wersja v2:
-High compatibility. Near to 100% compatibility with n64 game library
-256Kbyte battery RAM (Save RAM)
-RTC (real time clock)
-Game pak saves does not require reset
-Gamepack saves support (SRAM, SRAM128Kbyte, EEPROM16k, EEPROM4k, FlashRam)

Najbardziej podoba mi się fakt, że teraz już jest obsługa czasu rzeczywistego oraz teraz savy są w pełni kompatybilne i NIE WYMAGAJĄ RESETU KONSOLI czyli teraz sprzęt się zachowuje w 100% jakby był tam włożony rzeczywisty cartridge czyli dokładnie tak jak powinno być!!

Jednak, nie wszystko jest dokładnie tak różowe jak można się spodziewać. A mianowicie co jest nie tak?? Jedyną większą przeszkodą to jest oczywiście cena, jeżeli jest killer update to i killer cena bo ten Everdrive w cenie detalicznej kosztuje 167$ i jest to najdroższy cartridge z całej rodziny Everdrive. Jakkolwiek z drugiej strony cena hurtowa wynosi 132$ czyli bite ponad 100zł. mniej.

Zatem, kto jest tym zainteresowany?? Ktokolwiek chce dokonać zakupu/aktualizacji?? Ja jestem zainteresowany w 100000% jak tylko opylę swoją v2 wersję Wink
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 19 zapytaniami.