Kwietnia 20, 2024, 03:20:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Opłaciło się?  (Przeczytany 3791 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #20 : Stycznia 22, 2014, 17:36:46 »

Ja mam złe skojarzenia ze stroną czy MarioS?
Znowu ktos mnie tu zaczyna uważać za "idiotę gimbusa". Sorki ale nie wszyscy tacy są. i nie zbaczajmy z tematu.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2014, 15:30:00 wysłane przez Dred » Zapisane

1990in1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 309


Gut


« Odpowiedz #21 : Stycznia 22, 2014, 18:00:15 »

To super dzięki za informację. W takim razie gdybym miał wybór to już wolałbym kupić tego złoma z allepipki za tą stówę niż dawać wodę na młyn jakiemuś super extra strażnikowi Texasu piractwa crazy
MaarioS nie wszyscy tam są strażnikami piractwa, a gość nie był adminem, a zwykłym userem. Jednak widzę, że nadal masz złe skojarzenia z tą stroną Cheesy
Ja mam złe skojarzenia ze stroną czy MarioS?
Znowu ktos mnie tu zaczyna uważać za "idiotę gimbusa". Sorki ale nie wszyscy tacy są. i nie zbaczajmy z tematu.

mniejsze niż trzy ten temat Cheesy
Zapisane

"Znaczy kolego rozumiem, że ty sobie tutaj żarty robisz, prawda?" S.King
Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #22 : Stycznia 22, 2014, 18:27:51 »

Tak offtopowo pojadę. Do RA nie mam nic, jednakże pewnych userów (zwłaszcza jednego...) nie mogę strawić - jestem pewien, że większość będzie wiedziała o kogo chodzi Wink
Są też fajne osoby tam i z niektórymi całkiem fajnie idzie pogadać, a nawet parę rzeczy zamówiłem już od tych userów i (jeszcze) się nie zawiodłem Wink


PFG - nie stresuj się tak. Czasami wydaje mi się, że szukasz spisku przeciwko Tobie w każdym poście...

Seba - Kaplitov, w ostatnim zdaniu masz rację. Treść jego sygnaturki o tym świadczy. PFG - jest OK ale nie przejmuj się docinkami, bądź sobą i pisz po swojemu ale.. przede wszystkim przemyśl wypowiedzi zanim napiszesz skoro znasz reakcję niektórych userów.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 22, 2014, 22:19:04 wysłane przez SebaSan1981 » Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #23 : Stycznia 23, 2014, 15:56:49 »

Dzięki Kaplitov i dzięki Seba. Do docinek przywykłem (chodze w końcu do szkoły). Staram się być sobą i pisać po swojemu. Choć wypowiedzi niektórych czasem mnie denerwują. Jest jedna żecz której NIENAWIDZE: ,,ziomale,,.
Joł ziomek itp. To mnie na prawdę wkurza. Czasami to mi wypada powiedzieć "ogarnijcie się ludzie". To że jestem młody i chodzę do gimnazjum nie oznacza od razu że jestem skończonym idiotą.
To tyle z mojej strony. Możecie to różnie przyjąć. Lecz ja tak to widzę. Pewnie niektórzy mi będą chcieli nawet zagrozić banem lecz powiem tyle nie jestem debilem. I nie jestem jakimś głupim gimbusem. Uważajcie jak chcecie. to jest moje zdanie.
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #24 : Stycznia 27, 2014, 20:57:06 »

hej hej - spokojnie Pegasus Family Game, wyluzuj!
prawdą jest, że umoczyłeś przy tym interesie - ciężko znaleźć jakieś jego dobre strony. prawdą jest też, że Game Gear to dosyć specyficzna konsola, bo większość egzemplarzy albo już jest niesprawna, albo jest na granicy. ale najlepszą lekcję już sam poznałeś - lepiej się wstrzymać z zakupem niż strzelać w ciemno Wink

ps. RetroAge wporzo! co nie zmienia faktu, ze fajnie ich się wkurwia :3
« Ostatnia zmiana: Stycznia 28, 2014, 00:21:16 wysłane przez Dred » Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.023 sekund z 18 zapytaniami.