Kwietnia 20, 2024, 10:26:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: [ANKIETA] Termin FamiCON#6!  (Przeczytany 4970 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
multizgredek
Gość
« : Stycznia 10, 2014, 23:38:28 »

Siema siema.
Kolejny rok, kolejny zlot. Czas zacząć temat. Wiem, że na deklaracje jak zwykle za wcześnie i wszystko wyjdzie miesiąc wcześniej, ale chociaż atrakcje wstępnie może pisać, coby harmonogram ustalić.

+ankieta z datą zlotu.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2014, 11:42:26 wysłane przez dziat » Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #1 : Stycznia 11, 2014, 01:13:52 »

wiadomo jaki termin, tutaj kierunek nadał już zelas na F#5 - 11 - 16 lipca!
i w tematach organizacyjnych od razu - relację z F#6 biorę na siebie! tylko najpierw będę musiał się doszkolić z montażu... i najlepiej kupić więcej ramu do mojego laptopa z wojskowego demobilu. oczywiście, jeszcze lepiej jak złożymy to wspólnymi siłami, chociaż z stołecznym #emones, dlatego liczę że zaczniemy jak tylko zregenerujemy się po zlocie w którejś z melin WÓDKAZOO, bądź też - o ile prenumerata z maluchem z Reader's Digest będzie na czas, to nawet w Rajanowozie. o ile przetrwa zlot!


ps. ejże jeże Vinyl wpierdul, uprzedziłeś mnie
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2014, 01:46:34 wysłane przez dziat » Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #2 : Stycznia 11, 2014, 03:15:13 »

No w końcu założyliście temat zlotowy Cheesy I chwała wam za to~! Jeżeli chodzi o datę zlotu, to najrozsądniejszą datą jest 11-16 lipca, ponieważ zaczynalibyśmy imprezę oficjalnie w piątek. To chyba najwygodniejsza opcja dla wielu osób, które pracują i zapewne ułożą sobie urlop w pracy zaczynając właśnie od tego weekendu. Przynajmniej ja tak zrobię Wink
Pomijając fakt że prenumerata mojego składaka 1-śladowego, 2-osobowego, i 6-krotnie Przepłaconego [126p], będzie jeszcze długo trwać, to na pewno pojawię się na zlocie, o ile niebo nie zawali się mi na głowę, a mój maluszek nie skasuje w porządnej kraksie tym razem 10-ciu paskudnych zagranicznych aut Grin Bynajmniej będę się starał jak tylko będę umiał, by dotrzeć na cały zlot. Jak to wyjdzie w praniu tego nie wiem. Ale będę ogarniał temacik.
Jeżeli chodzi o sprawy organizacyjne też z chęcią udzielę się w ten czy inny sposób, jak tylko najlepiej będę umiał. Na pewno będę mógł mieć jeden lub dwa dni dyżuru trzeźwego, ponieważ mam prawko, a na imprezach trzeźwy kierowca zawsze się przydaje Wink
Materiały zlotowe, różne narzędzia do nagrywania oraz HDD, który jest u DAF'a na pewno też się przydadzą, co też zostanie udostępnione we wspólnej naszej KOMUNIE xD
Na pewno też nie będę szalał jak na zeszłym zlocie, za co wszystkich uczestników przepraszam _^_  

To na razie tyle ;P Zabieram się za cenzura duża i zbierania pytań do 1/10 Wink
Pozdrawiam~!
Ryan
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2014, 11:41:09 wysłane przez dziat » Zapisane
Hilfer
Kamerdyner Pegasus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 264

Zwany również jako Pomocznik xD


« Odpowiedz #3 : Stycznia 11, 2014, 08:22:42 »

Popieram również, żeby zaczynał się od piątku. Tak łatwiej będzie z tworzeniem planów na bycie na całym zlocie jak już wspomniał Rayan.

Powinienem być na całym zlocie, biada jak nie! Jak również muszę się poprawić i mniej spać Wink

Pozdrawiam biggrin
Helper
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2014, 08:27:47 wysłane przez Helper » Zapisane

Hilfer heiße ich, möchte ich helfen dich Smile
multizgredek
Gość
« Odpowiedz #4 : Stycznia 11, 2014, 12:17:15 »

Brzydszego zdjęcia nie miałeś? dry

6 piw = szósty zlot! Na wejściu każdy tyle browarów będzie musiał wypić, inaczej wyprosimy  chess
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #5 : Stycznia 11, 2014, 12:44:23 »

A na wyjściu 10, bo 10-lecie forume.

Tymczasowo pasi mi w sumie każdy termin. Właściwie, to będę dopasowywał urlop do tego, co tutaj wymyślicie, więc sam się w sumie na razie nie udzielam w ankiecie.
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #6 : Stycznia 11, 2014, 12:46:56 »

Oddałem głos na 11 16 lipca Smile.
Zapisane
Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #7 : Stycznia 11, 2014, 13:38:26 »

Jako iż w tym roku nie mam zamiaru odpuścić famicoNu (trochę się Was boje, ale chyba mnie tam nie zabijecie?) zagłosowałem na 11- 16, choć wersja z 10 - 15 też jest całkiem w porządku. Mam nadzieję, że nie będzie mi to kolidować z Rzeszowskim "Nawikonem", a nawet jeśli to najwyżej odpuszczę go sobie Smile
« Ostatnia zmiana: Stycznia 11, 2014, 13:51:14 wysłane przez dafczynsky » Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #8 : Stycznia 11, 2014, 17:39:52 »

(trochę się Was boje, ale chyba mnie tam nie zabijecie?)
Włożymy ci namiot w namiot. Wódkę w wódkę. Życie w życie. Wszystko przy italo disco.
Zapisane
multizgredek
Gość
« Odpowiedz #9 : Stycznia 11, 2014, 18:17:38 »

Włożymy ci namiot w namiot. Wódkę w wódkę. Życie w życie. Wszystko przy italo disco.

a Duobixowi butelkę w dupę  crazy


Inaczej.
Zamienimy twoje życie w jedną wielką grę, w której latasz uszami (trzeba pamiętać, że z głowy do uszu - cokolwiek to znaczy!), a jednocześnie idziesz i strzelasz. Po drodze musisz odprawić czarną mszę w PacLandzie z Żurkiem w intencji Piłsudskiego 8bit. Twoją misją jest odnaleźć musztardę i kupić jabole w lesie.
Pamiętaj, że po tym wszystkim czeka Cię Szantaż  naughty

Mam nadzieję, że zachęciłem Smile
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #10 : Stycznia 11, 2014, 22:35:04 »

Kaplitov, bać się powinieneś dopiero w momencie, gdy będziesz chciał odwołać swoją deklarację, serio. sam widziałeś co się działo na relacji z Bydgoszczu, tutaj nie ma żartów, kowboje coś mówili że Laski są strasznie daleko a wejściówka droga, w takiej sytuacji pojawia się spluwa, gnat wyciągnięty nawet nie z kabury, bo w skarpecie, jest sześć strzałów z kapiszona!

Nielogiczny, Chryste, wymagasz intensywnego święcenia od Mateusza! stawiasz żytnią na stół. i organizujesz grilla!
lepiej przyznaj się po dobroci!

Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #11 : Stycznia 11, 2014, 22:45:48 »

pierwsza opcja.

im bliżej początku miesiąca, tym lepiej.

mój głos i tak zostanie olany, a szkoda.

mimo wszystko będę, a jeżeli się nie pojawię, to możecie mnie zbanować:3
Zapisane
zur0ancymon
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 57


« Odpowiedz #12 : Stycznia 11, 2014, 22:52:28 »

Wiem, z bardzo nieoficjalnych źródeł, zbliżonych do "Pirotechnika Polskiego", że pewna osoba uczestnicząca cyklicznie w zlotach, o skłonnościach piromańskich i gastromańskich, gromadzi już duże ilości materiałów wybuchowych, aby ostatniej nocy podczas tradycyjnego spotkania "rzewnych zombie przy konsoli, na którą nie ma praktycznie gier" wysadzić z całą ekipą remizę w kosmos. Być może będziemy przelatywać wokół wspaniałych galaktycznych deszczy, więc radzę zabrać szkiełka z masek od spawania dla lepszej widoczności.
Pozdrawiam - pion zarządzający wysadzeniem remizy w kosmos.
Zapisane

Wzrusza mnie jedynie historia życiowych upadków i wstawania z gleby Mike Tysona.
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #13 : Stycznia 12, 2014, 00:35:19 »

jestem w najgorętszych z możliwych stronnictw do odrzucenia innego terminu niż 11 - 16 lipca, z jednego powodu: każden jeden zlot był organizowany w połowie lipca, to optymalna data - jej się trzymajmy!

Żurek, czy ta kapituła znajduje się pod magistratem Jamesa Glempa?
Zapisane
Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #14 : Stycznia 12, 2014, 00:51:44 »

Skoro mnie tak wszyscy ładnie straszą, muszę się pojawić - nie może być inaczej.

Tylko ten namiot w namiocie mnie mocno przeraża, samo zamienienie mojego życia w grę... brzmi wyśmienicie! Byle to był 8bit! Wszystko inne okej, choć kapiszon też wydaje się dość groźny. Widziałem jak rozprawialiście się nim w brutalny sposób z bandytami na dzikim zachodzie Cheesy

PS. Życie w życie? A nie lepiej życie w rzycie? Wink
Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #15 : Stycznia 12, 2014, 04:52:50 »

Spodziewaj się tego, że po zlocie będziesz wymiotował w palecie 16-to kolorowej, ewentualnie w 256-ciu kolorach, jeżeli masz lepszy procesor przetwarzający bity na grafikę Cheesy Choć może nie będzie tak źle... mieliśmy już na zlocie człowieka "Hell'ow Kitty", niebieską grupę "The Smurfs", z pięknymi pokazami niebieskich świateł [ ostatnimi czasy już u nas się nie pojawiają >_> ], człowieka który nie mógł oderwać się od grania nawet podczas ... [ ważnego posiedzenia na porcelanowym sedesie ], i kilka innych dziwnych osób. Ale myślę że nic nie będzie tobie groziło. Na pewno spotkasz się na zlocie z miłą atmosferą i przyjaznymi ludźmi Smile
Zapisane
1990in1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 309


Gut


« Odpowiedz #16 : Stycznia 12, 2014, 08:51:27 »

Spodziewaj się tego, że po zlocie będziesz wymiotował w palecie 16-to kolorowej, ewentualnie w 256-ciu kolorach, jeżeli masz lepszy procesor przetwarzający bity na grafikę Cheesy Choć może nie będzie tak źle...
byle byś pamiętał, że nie należy rzygać w trakcie gry. no chyba, że wciśniesz pauzę.

Jaki przydomek przybiera F#6? Czy już wiadomix?
Zapisane

"Znaczy kolego rozumiem, że ty sobie tutaj żarty robisz, prawda?" S.King
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #17 : Stycznia 12, 2014, 08:56:48 »

Napiszę krótko Kaplitov - ostrzeżenie, że jak już zlot się skończy a Ty wrócisz do domu to będziesz najnormalniej w świecie chodził przymulony i zarąbiście tęsknił za zlotową ekpią EMU-NES#PL Smile
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #18 : Stycznia 12, 2014, 15:24:15 »

Zaglosowalem na 11, bo i tak nie mam roboty, dziewczyny i wgl wyebane, i tak z Matim i reszta chce sie napierd**** a z dredem i kogzem chce obejzec boku no pico i 7 ball z xDDDDDD
Zapisane
Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #19 : Stycznia 12, 2014, 17:07:37 »

boku no pico

Oszaleliście do końca!
Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
Strony: [1] 2
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 18 zapytaniami.