Marca 29, 2024, 05:45:12 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Famicon#6 - motyw przewodni oraz grafiki  (Przeczytany 5811 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #20 : Marca 12, 2014, 12:59:19 »

Zgodzę się z przedmówcami! Idealny jest ten plakat, a te wlepki to sobie chyba wydrukuje Cheesy
Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
zur0ancymon
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 57


« Odpowiedz #21 : Marca 12, 2014, 17:28:29 »

W imieniu Pac Mana dziękuję, że uhonorowano Go zaszczytem przewodzenia na plakacie zlotowym A.D. 2014!
Zapisane

Wzrusza mnie jedynie historia życiowych upadków i wstawania z gleby Mike Tysona.
Dizzy9
Nadworny programista.
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 351



WWW
« Odpowiedz #22 : Marca 12, 2014, 18:17:22 »

Czyli w tym roku jest to Pacman? Najs.
BTW: Plakat świetnie wygląda, gratulacje.  Wink
Zapisane

dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #23 : Marca 13, 2014, 18:35:48 »

Pac-Man na razie tak nieoficjalnie, zobaczymy, co jeszcze ludziska tutaj wymyślą. Wątek jest cały czas otwarty. ;)

Dodać należy, że plakat może być, hm... niezrozumiały dla osób, których nie było rok temu na zlocie i których ominął szał grania w Pac-Land oraz zwiedzania kolejnych kościołów w grze.

Dzięki za słowa uznania.
Zapisane
matizc
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #24 : Marca 14, 2014, 00:11:51 »

jak widzę datę lipiec to mnie normalnie serce ściska, nie można spotkać się np. pod koniec wrzesnia Cheesy? Moje życie studenckie jest tak znakomite, że mam tyle wolnego czasu (Czerwiec-wrzesień), że wyjeżdżam za granicę po hajs na dyskietki Cheesy i wracam zawsze w połowie września i znowu zlot mnie minie... coś pięknego. Jednak jak się wkurzę to zlot numer 2 zorganizuję sam pod koniec września i siłą wszystkich zmuszę do przybycia, bo z paroma osobami piwa muszę się napić co najmniej... koniecznie Smile
Zapisane
rascal
私はラスカルです。
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 230



WWW
« Odpowiedz #25 : Marca 14, 2014, 11:47:31 »

Wypadało by w końcu zawitać, tyle lat się zbieram i zawsze coś mi wypada, ale lipiec [chyba] brzmi rozsądnie.
Zapisane

spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #26 : Marca 14, 2014, 20:16:18 »

plakaciki omg ! chylę czoła przed kunsztem, w tym roku proponuję polowanie na kaczki jako wariant paintball ( forumowicze z naklejonymi kaczkami na plecach uciekają przed ostrzałem  naughty )
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #27 : Marca 14, 2014, 20:25:29 »

matizc, rascal, to będzie szósty rok z rzędu jak spotyka się koło dwudziestu gości z całego kraju aby grać w pegazus na ścianie, tutaj nie ma co przeskakiwać - tutaj się po prostu jedzie!

daf, Ty wiesz że to dobra robota, ale kto jeszcze pochwali się tym co szponci po cichutku na zlot? Smile
spazz, brzmi to zupełnie tak, jakbyś już na starcie zakładał obecność najmniej jednego ambulansu!  chess
Zapisane
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #28 : Marca 14, 2014, 21:16:06 »

Strzelanie po alko może faktycznie wzbudzać lekkie lęki XD A z racji, że do zlotu jeszcze trochę czasu jest to w wolnej chwili przy napływie pozytywnych pomysłów (o ile takie będą), może i ja walnę jakimś projektem F#6 ^^.
Zapisane
1990in1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 309


Gut


« Odpowiedz #29 : Marca 15, 2014, 00:37:38 »

wlepki mega, w głównym motywie koszulki czegoś brakuje. F#5 była żartobliwa może niepotrzebnie alkoholowa (:cool ale może w tym minimalizmie jest metoda.
spazz4 przed ostrzałem modów? A gdzie pies?
Nie wiem jak kołowanie markerów do painta, ale mam mniej inwazyjne asg, które siniaków takich nie robi.

Nie brakuje nam tu tematu z pomysłami na atrakcyje F#6? Chyba, że zmieniamy nazwę tego graficznego Wink
Zapisane

"Znaczy kolego rozumiem, że ty sobie tutaj żarty robisz, prawda?" S.King
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #30 : Marca 15, 2014, 11:20:15 »

Przy okazji warto chyba umieścić samo logo, które umieszczone zostało na tych plakatach. Z mojej strony takie oto coś:



Do pobrania także tutaj:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/75704297/F6semiofficial.jpg
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #31 : Marca 30, 2014, 20:43:52 »

Ten zlot zapowiada się całkiem zajebiscie ze tak powiem generalnie
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #32 : Kwietnia 01, 2014, 00:07:59 »

powiedz coś więcej niż że to #G_A!
Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 18 zapytaniami.