Marca 28, 2024, 21:05:05 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: PlayStation Vita i PlayStation Portable  (Przeczytany 9496 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Divies
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 40



« Odpowiedz #20 : Grudnia 03, 2017, 20:19:23 »

Ridge Racer na PSP istotnie był dobrą grą wyścigową... Co do wersji na Vite cóż... nigdy nie widziałem by gra oferowała tak mało za taką cenę. Gra ma uwaga... całe TRZY TORY i całe PIĘĆ SAMOCHODÓW! Serio nie żartuje, to bardziej demo niż pełnoprawna gra.
Zgadzam się.
Kupiłem RR z dwóch powodów: sentyment do serii oraz wyjątkowo niska cena (19 zł). Tyle to chyba można zapłacić za demo, co?  Wink
W sklepie PlayStation Store można ponadto dokupić trasy, samochody i utwory muzyczne do tej gry, ale jeszcze nie korzystałem z tej opcji. Myślę, że Most Wanted będzie jednak lepszym wyborem, jeśli chodzi o wyścigi niż Ridge Racer.

Ze swej strony mogę polecić na Vitę:
Virtua Tennis 4 - miodny tenis;
Oddworld: New 'n' Tasty - odnowione przygody Abe'a;
Jet Set Radio - platformer 3D w którym jeździmy po mieście na rolkach, malujemy graffiti i uciekamy przed policją;
Teslagrad - platformer 2D z ręcznie rysowaną grafiką.
Zapisane

Virus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #21 : Grudnia 04, 2017, 16:55:06 »

Teslagrad, owszem całkiem przyjemny tytuł i niestety dość zabugowany (podobno wersja na PS4 jest dużo stabilniejsza). Co ciekawe wbicie platyny NIE wymaga ukończenia całej gry co jest nieco dziwne.

Ze swojej strony mogę polecić kilka innych dobrych tytułów na Vite.

Yomawari Night Alone oraz sequel Yomawari Midnight Shadows. - Doskonałe open world horrory w... stylistyce chibi (o dziwo to działa jakimś cudem). Warto dodać, że "Night Alone" na carcie zawiera również PEŁNĄ wersję  htoL#NiQ: Firefly Diary.

Axiom Verge - Wariacja na temat konwencji Metroid'a. Niestety kopia fizyczna wymaga importu z USA (przynajmniej w zestawie dostałem również artbook i Blu-Ray "making of"

Steins;Gate 0 - Visual novel. Midquel oryginału. Paragrafy tekstu i właściwie minimalny input od gracza. Ale fabuła znakomita!

Velocity 2X - Miks shoot 'em up'a, run n' gun oraz plarformówki.

Fate/Extella Umbra Star - Przeciętny klon Dynasty Warriors na PS4 ale w konwencji gry na hand helda sprawia się całkiem, całkiem. Zresztą w której innej grze Gilgamesz może tłuc się z Neronem... który zresztą tu jest kobietą Cheesy

One Piece Pirate Warriors  3 - Zadziwiająco dobry klon Dynasty Warriors z postaciami ze znanego anime.

Zapisane

Moje PlayStation ID - GrimRaziel // zapraszam =)

sdm
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 37


« Odpowiedz #22 : Czerwca 11, 2018, 15:15:10 »

Orientuje sie ktos moze czy nowa bateria 1200ma w PSP-3004 dzialajaca nonstop grania przez 3h to jest wszystko ok?
Grane z memory stick, bez UMD, ekran mam na MAX jasnosc, Volume tez na max. Po naladowaniu baterry information roznie pokazuje raz 6h, raz 5:30, raz 4:30 itd. Moja stara bateria wydawala mi sie slaba i kupilem nowa oryginalna (stara w menu tez pokazuje 5.30, 6h, 4:xx). Tylko jak patrze to nie ma wiekszej roznicy. Wiec albo nowa bateria jest slaba, alb stara nie byla taka zla i dziala dalej ok (tylko mi sie wydawala slaba).

Wczoraj odpalilem wolfenstein 3d port i dokladnie wrecz idealnie 3h non stop grania na nowej. Stara jakos specjalnie nie odbiegala od tego.

W necie info jest rozne. Czesto pisza o 3-4h zaleznie od gry, czasem 4-5h albo 4-6h ale bez sprecyzowania jaka jasnosc ekranu itd. Nie wiem co myslec, bo jak cos z bateria to ja wymienie.
Zapisane
Virus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #23 : Września 13, 2018, 12:17:13 »

Każda bateria po kilkuset cyklach ładowania niestety będzie "traciła na mocy" i szybciej się rozładowywała. W nowym PSP bateria trzymała około 4-5h w zależności od gry bo taki MGS: Peace Walker czy Resistance pożerał baterię w mniej więcej 3.5h.

Oczywiście wszystko zależy jeszcze od tego na jak bardzo rozjaśnionym ekranie grasz. Moje stare PSP z oryginalną baterią na 50% jasności trzyma mniej więcej od 4 do 5h chociaż PSP odpalam raczej od święta i tylko po to by pograć trochę w Rock Band: Unplugged.
« Ostatnia zmiana: Września 13, 2018, 12:20:00 wysłane przez Virus » Zapisane

Moje PlayStation ID - GrimRaziel // zapraszam =)

Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 18 zapytaniami.