Marca 28, 2024, 14:56:27 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2] 3 4 ... 8
  Drukuj  
Autor Wątek: kawaleriCON  (Przeczytany 18165 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Banan
Gość
« Odpowiedz #20 : Marca 07, 2014, 12:31:30 »

w takiej sytuacji pasowałby mi termin 12-13, jeżeli oczywiście z planami na tą kawalerkę nie przesadzicie. Shocked
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #21 : Marca 08, 2014, 17:52:49 »

Ja tu nawet jeszcze Marca na dobrą sprawę nie zacząłem, a tu już o Kwietniu mowa 8_8 Nie wiem dobrze co sam będę robił za 10 minut, a co dopiero za 20, więc... Mam nadzieję że udałoby mi się wyrwać na weekend do Wawy.

A co do finansów...
Ok, wiem że to może nieco dziwnie zabrzmieć, ale właśnie partyzanckość naszej organizacji to jedna z tych rzeczy której jej nie mogę odmówić Smile Moim zdaniem ognisko z ewentualnymi prankami, i dziwnymi trunkami będzie bardziej rozpamiętywanie niż zgubienie się w gąszczu klubów, tudzież-kolorowych kulek między zębami (a tak między bogiem a prawdą-jestem tak bardzo bez kasy ostatnio że jest to wręcz ewenement na skalę famiconową).
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #22 : Marca 09, 2014, 16:14:29 »

coś jest w tym co piszecie, na razie szala przechyla się w stronę grubego melanżu w nie-wiadomo-gdzie z prankami i jakimś szaleństwem. a jakieś pomysły na prezent? albo w ogóle na uświetnienie imprezy? wiecie - to będzie maksymalnie pół doby razem i nie będzie za wiele czasu żeby organizować coś na miejscu Smile
Zapisane
Marek
Gość
« Odpowiedz #23 : Marca 11, 2014, 21:34:47 »

Fantastyczna idea Dziadek, wchodzę w to i melduję swoją obecność (5-6 kwietnia) oraz gotowość do zrzuty.

Natomiast co do atrakcji to bezproblemowo się dostosuje.
Paintball fajna opcja (może dlatego, bo sam nigdy nie próbowałem i mnie kusi, heh), niemniej jednak równie chętnie spędziłbym ten czas bardziej kameralCON-alnie, clubing i laski to taki przejedzony klasyk przy tego typu imprezach, za to goryl w kwaterze głównej emunes (czytaj "ognisko w parku Kampinoskim") + dancing w bunkrze brzmi świetnie (nagłośnienie, mało światła, 3 beczki piva + specjalny performance Nielogicznego tudzież hardkorowa sesja nsf-ów, w razie gdyby wyżej wspomnianego zabrakło, a o północy ślubowanie na admina, heh to by było coś).

Prezent? Nie mam pojęcia co "się daje" na kawalerskie... Może konzola gdzie jaka? laugh
« Ostatnia zmiana: Marca 15, 2014, 01:04:41 wysłane przez MWK » Zapisane
Thug Life
Wazon
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116


That post gave my heresy


« Odpowiedz #24 : Marca 11, 2014, 21:37:11 »

ja bym się chętnie pojawił, ale nie mam bladego pojęcia jak grafik na kwiecień mi wypadnie, a że kierowniczka to ciężka heteryca, pewnie mi nie da luzu. ale się zobaczy.
Zapisane

Janota 8
Gość
« Odpowiedz #25 : Marca 11, 2014, 22:20:37 »

Dziupla ? Takie pytanko, byłby ktoś taki miły i ugościł mnie w pt (na noc(A w pt, bo w sobote pociągu nie mam, ostatni ten w pt którym do was jeździłem (10:54-16:43))) i również w sobote na noc ? Chyba, że w sobote tak zabalujemy, że nie będzie to konieczne xD

Co do prezentu to wpadł mi do głowy taki prosty pomysł: zdjęcie grupowe z naszymi podpisami, oczywiście można coś jeszcze do tego dodać...
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #26 : Marca 11, 2014, 22:25:00 »

Dziupla ? Takie pytanko, byłby ktoś taki miły i ugościł mnie w pt (na noc(A w pt, bo w sobote pociągu nie mam, ostatni ten w pt którym do was jeździłem (10:54-16:43))) i również w sobote na noc ? Chyba, że w sobote tak zabalujemy, że nie będzie to konieczne xD

Możesz liczyć na moją chałupę ale tylko w przypadku terminu 4-6 kwietnia, wtedy nie ma problemu Wink
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #27 : Marca 11, 2014, 22:26:12 »

Heh, pomysł całkiem całkiem, Robi, gorszy jest jednak fakt, że takiego zdjęcia raczej nie mamy. Robiliśmy co prawda zdjęcia grupowe na zlotach, ale żadne (moim zdaniem) nie wyszło tak dobrze, aby móc je sprezentować. Te najbardziej aktualne zdjęcia grupowe (z F4 i F5) to już w ogóle niezła porażka.
Może zatem sklecić jakąś grafikę w klimacie emunesowo-8bitowym? Jak pewnie wiecie, mógłbym zająć się wydrukiem - np. w formie obitego na blejtramie obrazu na płótnie.

PS Mi też trochę bardziej pasuje ten drugi termin (12-13), jednak jakby było wcześniej, to raczej też się zjawię. ;) Panowie - pijemy.
edit: Kurvaż twa! Dziś się dowiedziałem, że mam poprawkę w weekend 12-13, więc jestem jednak za tym wcześniejszym terminem... ;/ Jak tylko zamienię się z kimś w pracy na wolną sobotę, bo w grafiku jestem wtedy "pracujący".
« Ostatnia zmiana: Marca 12, 2014, 17:09:05 wysłane przez daf » Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #28 : Marca 14, 2014, 20:03:48 »

panowie, z racji na to, że i ja mam termin 12-13 kwietnia wyjęty, a metę mamy dostępną tylko 5-6 kwietnia (a na wynajem czegoś, sądząc po głosach, hajsu raczej nie mamy) u MaarioSa, trzeba się przenieść na tenże termin, spoko?
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #29 : Marca 14, 2014, 20:05:22 »

Nawet lepiej.
Zapisane
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #30 : Marca 14, 2014, 21:12:25 »

Wstępnie jestem na tak. A co do akcji kontro podobnych - dysponuję airsoftową repliką AK-47. Można coś pokombinować, że strzelaniem do jakiś celów. Zawsze jakieś urozmaicenie. ^^
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #31 : Marca 14, 2014, 22:08:27 »

Teraz już dupa, zatwierdzili mi atrakcje na Daikon. :/
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #32 : Marca 14, 2014, 22:28:28 »

Teraz już dupa, zatwierdzili mi atrakcje na Daikon. :/

Tak jak ktoś wcześniej powiedział- pierd@l te chińskie bajki Tongue
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #33 : Marca 15, 2014, 01:56:11 »

dajkon,
srajkon,

k***a!
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #34 : Marca 15, 2014, 05:01:08 »

no mówię, że teraz już dupa... dostosowywałem swój czas i możliwości finansowe, aby się pojawić w terminie forsowanym przez Ciebie dziadu na początku 12-13. nie mam aż tak bardzo elastycznego terminarza.

a wycofać się nie mogę chociażby dlatego, że organizatorzy będą na mnie patrzeć jak na debila, który najpierw się do czegoś zobowiązuje, a potem się z tego wycofuje. sorry, ale dla mnie spędy dla fanów chińskich bajek to poważny biznes.
« Ostatnia zmiana: Marca 15, 2014, 05:03:30 wysłane przez Dred » Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #35 : Marca 15, 2014, 07:36:46 »

Gadałeś coś, że jest jeszcze jakiś maraton chińskich bajek 12-13 kwietnia, no to w takim razie proste- przełóż ten swój poważny biznes na później Wink . A nawet jeśli to no poważnie, dlaczego mieliby Ci tego terminu teraz nie odwołać i przełożyć?? Przecież równie dobrze mogłoby Ci coś ważnego wypaść i zwyczajnie musisz jak najszybciej to odwołać. Już rety, bez przesady, bądźmy ludźmi
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #36 : Marca 15, 2014, 08:08:28 »

tak, ale to są dwie różne imprezy organizowane przez dwie różne ekipy (ktore w dodatku wzajemnie siebie nie lubią xD).

to nie takie hop siup. nic nie mogą mi przełożyć na inny termin, bo to impreza na 1000+ ludzi, w to jest na prawdę dużo ludzi zaangażowanych i po prostu dla mojego własnego widzimisię nie będą przekładać całego konwentu.

also, jest jedna rzecz. gdy w przyszłości będę chciał na ich imprezach (Komikslandia) robić jakieś atrakcje, mogą mi ich po prostu nie przyjąć, bo uznają, że jestem niepoważny ("zgłasza a potem się wycofuje po chwili z byle wymówką... wtf?")

all in all - bardzo mi zależy, żeby się pojawić, ale technicznie nie będę mógł... Sad moooooooże wygospodaruję godzinę dwie, żeby z Wami wypić tego jednego symbolicznego browara w imię Zitza. Tongue mam nadzieję że zrozumiecie, bo to też dla mnie nie jest wygodna sytuacja, gdy przedkładam moje mangozjebanie nad EMU-NESa... Sad w dodatku mi zależy, żeby pojawić się na tym wieczorze kawalerskim. Sad
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #37 : Marca 15, 2014, 10:41:25 »

No trudno się mówi, Dred. Co za dużo CONów, to niezdrowo, trzeba wybierać. Jak masz możliwość, to wpadnij chociaż na tę chwilę.

A może wykonać jakieś okazjonalne koszulki po taniej cenie? Myślę, że w 10-12 zł/osoba byśmy się z tym zamknęli - praktycznie koszt samej koszulki. Tylko wiecie... Biała i wątpliwej jakości. ;/ Ale byłoby to tak "na raz".
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #38 : Marca 15, 2014, 16:26:23 »

tylko raz a potem już nie!
wchodzę w to daf!

"Koszulkę którą chce włożyć tylko raz! Później wyrzuci już!"
« Ostatnia zmiana: Marca 15, 2014, 16:34:06 wysłane przez daf » Zapisane
Janota 8
Gość
« Odpowiedz #39 : Marca 16, 2014, 00:34:24 »

Kurde troszkę szkoda, że nie 12-13, bo fajnie by było się z wami napić na 18'nastkę, ale 4-6 również mi odpowiada.

@MarrioS, dzięki za możliwość kolejnego przekimania Wink 

@Krisu, można porozstawiać gdzieś w Warszawie jakieś puszki z wlepami (np. dr.wily, bowser z mario itp.), tylko ciekawe ile bd trzeba czekać na interwencję policji hehe Cheesy   

@Dred
a wycofać się nie mogę chociażby dlatego, że organizatorzy będą na mnie patrzeć jak na debila, który najpierw się do czegoś zobowiązuje, a potem się z tego wycofuje. sorry, ale dla mnie spędy dla fanów chińskich bajek to poważny biznes.
ale tak na Ciebie przecież patrzą, więc nic się nie zmieni XDDD (żart w Twoim stylu, nie miej urazy), więc wpadaj jak się uda, bo chciałbym Cię tam również zobaczyć Wink   

@Dziat, ''wejść to Pan możesz co najwyżej w gówno'' cyt. z kiepskich (również bez urazy) Tongue

@Daf, dobry pomysł z tymi koszulkami Smile, a co do zdjęcia to w ostateczności można zrobić na miejscu jakieś grupowe i wydrukować w drukarni (na papierze fotograficznym)

wpadł mi teraz taki szalony pomysł, może zamiast tego zrobić dla niego jakiegoś hacka gry, coś żeby nawiązywało do małżeństwa i dać mu w prezencie kartridż z tą grą Tongue, albo może pegasus Zitza ucieszy, bo nie widziałem u niego żeby coś takiego posiadał.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 8
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.104 sekund z 18 zapytaniami.