Marca 29, 2024, 03:16:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Nintendo 3DS  (Przeczytany 4436 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« : Marca 08, 2014, 14:15:36 »

Nie widzę tematu o o 3DS'ie? Czy naprawdę już wszyscy o niej zapomnieli? Niezdecydowany
Zapisane

Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #1 : Marca 08, 2014, 14:28:07 »

Tylko tyle masz do napisania o tej konsolce? To bardzo mało jak na otwierający nowy temat post...

Z 3DS`em miałem styczność jedynie u swojej byłej i konsola... w sumie ani mnie nie grzała, ani nie ziębiła. Od funkcji 3D bolały mnie oczy, a gry, no cóż jak gry. Nic szczególnego, choć to raczej jej wybór dyktował moje doświadczenia. Bardzo mi się spodobał Chocobo`s Tale - ale to działa pod zwykłym DS`em. Na Okamidenie okropnie się zawiodłem, a kiedyś planowałem zakup jedynie dla tej gry i Dragon Questa (chyba IX). Obecnie jestem skłonny do zakupu jednej z konsoli BigN, ale skłaniam się albo ku DS Lite`owi, albo 2DS (niby tańszy, a ja nie potrzebuje klapki bo i tak z handheldami z domu nie wychodzę).
Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #2 : Marca 09, 2014, 03:10:19 »

W UK we wszelakiego rodzaju exchange shopach wala się tego tałatajstwa od groma. Wygląda to tak, jakby ludziska sie znudzili handheldami i masowo się ich pozbywali. No i to chyba tyle co mam do powiedzenia na temat tejże konsoli.
Zapisane

Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #3 : Marca 09, 2014, 14:01:30 »

SebaSan, ile taki DS Lite może kosztować w UK w takich sklepach? Warto byłoby się tam zaopatrzyć?
Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #4 : Marca 09, 2014, 14:23:48 »

Jak będę miał wolne to sprawdzę i dam znać. Ale to dopiero za kilka dni więc cierpliwości Smile
Zapisane

Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #5 : Marca 09, 2014, 17:02:14 »

A ja mam 3DS'a i kolekcjonuję sobie troszkę tytuły na tę konsolkę.  Smile
Po długiej przygodzie z DS Litem w końcu przełamałem się do zmiany na 3DS'a i bardzo mi się ta konsolka podoba. Nie pochłaniam wszystkich gier jakie są wydawane, kupuję i gram tylko w te tytuły które mnie interesują - obecnie jest to Legend of Zelda: Link Between Worlds.  Wink
Zapisane
Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #6 : Marca 09, 2014, 19:29:12 »

Jak będę miał wolne to sprawdzę i dam znać. Ale to dopiero za kilka dni więc cierpliwości Smile

Jak się czegoś dowiesz, to podeślij jakieś info Smile
Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #7 : Marca 12, 2014, 19:36:28 »

Mój 3DS jest w drodze do mnie Smile

Ed: Ściągnąłem sobie z internetu Zeldę Okarynę Czasu w formacie 3DS. Czy jest jakiś sposób aby ją włączyć z karty sd lub jakoś inaczej?
« Ostatnia zmiana: Marca 15, 2014, 08:51:42 wysłane przez Pegasus Family Game » Zapisane

Virus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #8 : Marca 17, 2014, 09:51:47 »

Osobiście 3DSa nie posiadam i wątpię bym w najbliższym czasie w ogóle rozważał zakup i wcale nie chodzi tu o kwestię gier bo pomimo słabego.. lub nawet bardzo słabego startu 3DS może się mimo wszystko pochwalić serią bardzo dobrych tytułów. Nie jestem największym fanem konsol przenośnych tak więc posiadana PlayStation Vita pomimo posuchy w kwestii gier (chociaż na horyzoncie pojawiło się parę interesujących RPG, RPG/RTS i dugneon crawlerów z kraju samurajów... Final Fantasy X, X-2 nie ma na liście bo szczerzę gardzę tymi produkcjami xD) póki co w pełni zaspokaja moje potrzeby bo po prostu nie spędzam tak dużo czasu na tych maszynkach.

... no i brak drugiego analoga trochę wywołuje grymas... Nintendo powieliło błąd Sony z PSP Tongue
Zapisane

Moje PlayStation ID - GrimRaziel // zapraszam =)

Divies
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 40



« Odpowiedz #9 : Lutego 28, 2015, 14:19:31 »

Jak na razie mam tylko dwie gry na 3DSa:
1. Resident Evil: The Mercenaries 3D - która mi "nie leży", ale była tania  biggrin  zawierająca jednak demo Resident Evil: Revelations - która to już jak najbardziej mi "leży" ale jest droga  laugh  jednak mam ją w planie kiedyś zakupić.
2. Super Mario 3D Land - którą znalazłem pod choinką  biggrin i która bardzo mi się podoba! To naprawdę porządna platformówka z masą świetnych pomysłów. Ta gra jest uzależniająca!  
crazy
Poza tymi dwiema pozycjami mam kilka popierdółek ze sklepu Nintendo eShop oraz wiele gier na starego, poczciwego DSa, które to bardziej preferuję!
Zapisane

Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #10 : Marca 02, 2015, 15:40:59 »

Ostatnio staram się zrobić calaka w A link between worlds. I szczerze powiedziawszy, to 3DS pokazuje swoje zęby dopiero przy calakowaniu-okazuje się że np. w tej Zeldzie ALBW trzeba narypać multum znajomych by mieć właściwie wszystko.
Zapisane
rascal
私はラスカルです。
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 230



WWW
« Odpowiedz #11 : Lipca 03, 2015, 14:01:01 »

Patrzcie co znalazłem:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=a-hHP8I4Skg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=a-hHP8I4Skg</a>
ale będzie granie o/
Zapisane

Virus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #12 : Lipca 25, 2017, 12:02:13 »

Ostatnio zainwestowałem w New 3DS XL (cena wreszcie nieco do przełknięcia) i muszę przyznać, że ostatnio większość czasu "growego" spędzam właśnie z "trzy de esem"

Super Mario 3D Land 8/10- Klasyczny Marian w ujęciu 3D i muszę przyznać, że to DZIAŁA! O ile wersja na WiiU mnie lekko zawiodła, tak taka forma rozgrywki i budowy leveli idealnie pasuje do hand helda. Tradycyjnie 8 światów do przejścia jak i bonusowy "Super Trail" czyli kolejny zestaw 8 światów z kilkoma nowymi levelami oraz zremixowanymi starymi tak by podnieść poziom trudność. Zdecydowanie warto.

New Super Mario Bros 2 5/10- Może i solidny klasyczny Marian w ujęciu 2D... ale niesamowicie krótki. Gra posiada jedynie 6 światów a odblokowanie dwóch dodatkowych wiąże się z durnym (i nudnym) przedłużaniem rozgrywki w postaci poszukiwania znajdziek (trzech star coins). Poziom trudności właściwie zerowy bo gra za swój "gimick" obrała... OGROM monet, przez co zdobywanie kolejnych "1up'ów" to betka. Nie ma również ZIELONEGO pojęcia czemu w każdej grze tej serii po śmierci zostajemy wywaleni do mapy świata zamiast od razu rozpoczynać poziom od nowa (jak ma to miejsce chociażby w Super Mario 3D Land) przez co marnujemy kupę czasu wpatrując się w ekran wczytywania. Design poziomów to też nic niezwykłego. Ot kolejny klasyczny Mario nie wyróżniający się w żaden inny sposób co jest nieco smutne bo ludzie w Super Mario Maker tworzą zdecydowanie ciekawsze poziomy.

Hyrule Warriors: Legends 8/10- Hyrule Warriors to jedna z moich ulubionych gier na WiiU. Kto by pomyślał, że mix Dynasty Warriors z Legend of Zelda może tak się udać! Hyrule Warriors Legends to nic innego jak bardzo solidny port z WiiU rozszerzony o dodatkowe rozdziały (ale nie mapy :/) gdzie sterujemy między innymi... żeńską wersją Linka. Solidny tytuł, który zadziwiająco dobrze został zoptymalizowany do możliwości konsoli. Jeśli nie ma WiiU tym bardziej warto zainwestować!

Pokemon Moon 7/10- Pokemony są jak wojna, nigdy się nie zmieniają. Moon to moje PIERWSZE Pokemony od czasu wersji Red oraz Blue i muszę przyznać, że... mój zapał do łapania Pokemonów zdecydowanie spadł od tamtych czasów. Nie powiem sporo rzeczy usprawniono jak fakt, że gra za Ciebie zapamiętuje które ataki są efektywne względem których Pokemonów (co przy obecnej ilości typów Poksów jest wręcz zbawieniem) czy Share Stone, który rozdziela pomiędzy nieużywane w czasie walk Pokemony nieco XP co redukuje nieco konieczność grindu (chociaż bieganie jak kretyn w trawie w okolicach Poke Center to nadal chleb powszedni Tongue). Wciąż dostajemy jednak podobną fabułę (włącznie z rywalem, który w tej wersji jest do nas przyjaźnie nastawiony i nie rzuca co chwila "Smell you later" czy przestępczą organizacją kradnącą Pokemony). Pokemon Moon to dla mnie tytuł na max godzinkę dziennie bo potem potrafi po prostu nużyć... albo może już się za bardzo zestarzałem xD

Kirby Triple Deluxe 8/10- Kirby w wersji na Wii był... mocno przeciętny. Spin off w wersji na WiiU był moim zdaniem mocno nieudany, dlatego Kirby na 3DS'a był jak miód na serce. Piękna kolorowa grafika, fantastyczny gameplay, cała masa transformacji, sprytnie lecz nie frustrująco poukrywane znajdźki oraz całkiem wysoki poziom trudności. Niestety całość niszczy nieco fakt, że gra jest dość krótka a do tego ostatni świat.... jakby twórcą zabrakło kreatywności na zakończenie przygody. Poza tym fantastyczny tytuł z różowym blobem w roli głównej.

Kid Icarus: Uprising 8/10- Sequel do gry z NES, będący miksem... strzelanki TPP oraz Star Foxa (symulator lotu na szynach). Graficznie gra na 3DSie prezentuje się naprawdę fantastycznie, zwłaszcza jak w pełni korzystamy z funkcji 3D naszej konsoli. Na minus zasługuje nieco sterowanie. Domyślnie gra chce byśmy używali circle pada oraz touch screena zmuszając nas do trzymania konsoli w jednym ręku. Na szczęście jest możliwość zmiany sterowania i przypisania ruchu celownika do przycisków X Y A B... problem, że działa to nieco ślamazarnie (co ciekawe takie rozwiązanie działało idealnie w wydanym na PSP Resistance) Gra charakteryzuje się również całkiem sporym poziom trudności przez co ilość "śmiecia" na ekranie które należy ustrzelić/ominąć jest wręcz przytłaczająca. Ogółem Pit nie musi się wstydzić swojego come back'u. Jest co prawda trochę zgrzytów, ale można na nie przymknąć oko bo rekompensują je szybki gameplay, masa odniesień do oryginału z NES'a czy pięknie wyglądające 3D.
Zapisane

Moje PlayStation ID - GrimRaziel // zapraszam =)

Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 18 zapytaniami.