Kwietnia 20, 2024, 13:38:18 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2 3 ... 10
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON#6 - Szukanie wiatru w PALu UNPLUGGED  (Przeczytany 30934 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Oldschoolowy dziad
Gość
« : Kwietnia 12, 2014, 03:30:29 »

cześć!


^by daf!

jesteśmy teraz z Vinylem , Kwiatkiem - dzisiaj, bardzo dużo, mówimy o zlocie. otóż właśnie - jesteśmy znowu z Wami. razem. zawsze. do końca!

od wczoraj mamy wynajętą remizę na termin 12 - 16 . oczywko, mamy dzień nieoficjalny 11.07, ale jest zarezerwowany dla zespołu The Telewizors - otóż wnieść je należy, przypiąć ceraty, te sprawy, tyle do zrobienia - no i wiadomo, tylko dwie osoby ze mną to będę robił. wpłaciłem zaliczkę wysokości 500 PLN.
klasycznie remizę mamy z kuchnią, całą salą, tarasem (howdy Ryan i Twój starcraft na butelki, machbed - musisz go pilnować) - mamy też pole namiotowe na 6 namiotów, czyli nawet 18 osób . będę walczył o więcej miejsca, na razie jednak - trzymajmy się tych sześciu namiotów ustawionych naprawdę ciasno obok siebie.

zrzuta jest po 150 zeta. niestety drożej, bo i remiza dwa razy droższa w tym roku - mam nadzieję - nie zmienia to za wiele dla Was. dla mnie osobiście nic, bo dałbym i jeszcze więcej żeby się z Wami zobaczyć. mimo wszystko - niestety, też mnie zwyżka cen nie cieszy, mam nadzieję że jakoś Wasze portfele to przełkną. w razie czego dajcie znać, to zorganizujemy jakąś wyprzedaż, już takie rzeczy się działy nie raz i nie dwa Smile

remiza w tym roku kosztuje nas 3000 PLN i mamy limit osób w postaci 30 sztuk. przyjęliśmy ze spazzem że pewnik to 25 osób, zatem jak wszyscy złożymy się po 150 PLN to mamy 3750 PLN - z czego 3000 PLN na remizę, zaś 750 PLN na:
- paliwo przy zwożeniu telewizorów (bo na przykład MaarioS ma ich cztery a razem z Vinylem to już sześć, czyli połowę tego co potrzebujemy, a mieszkają jakieś 30 kilometrów od remizy) - ciężko oszacować, w zależności jak będzie ze sprzętem zwiezionym autami z Polski, panowie - dajcie znać!
- sztućce, talerze, kubeczki - max 200 zł
- ewentualne przedłużacze, taśmy klejące, - ok 100 - 150 zł
- jakieś środki czystości (o ile nie będzie ich w remizie, ale gąbki, płyny do mycia naczyń, mydła i papiery toaletowe - na pewno) - ok 150 zł,


^lista będzie aktualizowana, to co zostanie - leci na żarcie w postaci kiełbas, a jak starczy, to jeszcze jakiś obiad z chęcią upichcę wespół wzespół!

walczymy o wsparcie Przyjaznego Sklepu! czy nie walczymy?


zrzuta od dzisiaj do lipca:
- w stałej kwocie za cały zlot 150 PLN;
- w stałej kwocie 30 PLN/ dzień;

na konto:

Tomasz Miecznikowski
ul Wólczyńska 304A
01-919 Warszawa
49 1140 2004 0000 3202 7153 1483 mBank



obecności - względem wpłat - poniżej:



dziat - obecny cały zlot;
Koks - obecny cały zlot,
daf - obecny cały zlot,
spazz4 - obecny na trzy dni,
Mati - obecny cały zlot,
Gargi - obecny na trzy dni,
Zitz - obecny na dwa dni,
borsuk - obecna na dwa dni,
Krisuroku - obecny na cały zlot,
MWK - obecny na cały zlot,
Lio - obecny na cały zlot,
reset - obecny na caly zlot,
Dizzy9 - obecny na cały zlot,
Helper - obecny na cały zlot,
MaarioS - obecny na cały zlot,
Ignus - obecny na cały zlot,
Wodzu - obecny na cały zlot,
Nielogiczny - obecny na cały zlot,
Hyu - obecna na cały zlot,
Duobix - obecny na cały zlot;
Robi - obecny na cały zlot;
Sogetstu - obecny na weekend;
pawgal - obecny na trzy dni;
ChipJockey/Milos - obecny na trzy dni,
1990in1 - obecny na dwa dni,
retRoben - obecny na cały zlot;

zlot wannabies - dali znaka że będą, ale jeszcze walczą o to aby się pojawić z różnych względów, jeszcze nie  wpłacili:

- machbed - obecny na weekend;
- kwiatek - obecny na dzień, ale walczy;
- żur0 - obecny na cztery dni;
- Dred - obecny na cały zlot;
- zelas12 - obecny na weekend;
- Ryan - obecny na cały zlot;
- Endru - obecny na cały zlot;
- Innuendo - obecna na dwa dni;
- Rocket - obecny na weekend;

jeszcze w temacie obecności - mamy górny limit osób w postaci 30 sztuk! spróbuję go ewentualnie poszerzyć, ale póki co - trzymajmy się tej liczby.


« Ostatnia zmiana: Lipca 11, 2014, 01:35:53 wysłane przez dziat » Zapisane
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #1 : Kwietnia 12, 2014, 07:13:57 »

Ja będę cały zlot od soboty do środy. Mój aktualny stan portfela 0zł. Postaram się coś z tym zrobić. Najgorszy scenariusz dla mnie to, że wpłacę dopiero na początku maja. ^^
Zapisane
Rocket
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 111



« Odpowiedz #2 : Kwietnia 12, 2014, 22:39:20 »

Ja na razie cierpię na chroniczny brak kasy, ale spróbuje do tego czasu coś zaoszczędzić, jakby coś się zmieniło to na pewno dam znać.
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #3 : Kwietnia 13, 2014, 00:01:38 »

Mam nadzieję, że nie będzie tak, że kto wpłaci wcześniej te 150 zł to ok, a kto później to już więcej. Kwota jest na tyle wysoka, że nie ma co już tego podwyższać. Jeśli chodzi o mnie, to na dzień dzisiejszy się zjawię na cały zlot. Nie wiem co będzie do lipca, ale zacząłem pracę i jeśli mi przedłużą umowę w czerwcu, to będzie git i będę coś kombinował. Jeśli nie, to tymbardziej luz, że będę. A wpłacę jakoś później, teraz po prostu nie dam rady, na razie tyle ode mnie.
Zapisane
Hilfer
Kamerdyner Pegasus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 264

Zwany również jako Pomocznik xD


« Odpowiedz #4 : Kwietnia 13, 2014, 08:34:38 »

Oczywiście, że się zjawię na cały zlot Wink Tylko jak na razie również krucho z kasą. Trzeba zacząć odkładać grosza i zacisnąć pasa
Zapisane

Hilfer heiße ich, möchte ich helfen dich Smile
1990in1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 309


Gut


« Odpowiedz #5 : Kwietnia 13, 2014, 11:47:43 »

deklaruję się na całość (czasową też)
Zapisane

"Znaczy kolego rozumiem, że ty sobie tutaj żarty robisz, prawda?" S.King
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #6 : Kwietnia 13, 2014, 12:50:56 »

Hm no dobra ale ja np i myślę że nie tylko ja będę na zlocie od 11 (przyjadę w godzinach późno wieczornych) a niestety wyjeżdżam 13( w godzinach wieczornych). W związku z powyższym chciałbym się dowiedzieć ile muszę wpłacić??
Zapisane
felek1991
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 1


« Odpowiedz #7 : Kwietnia 13, 2014, 13:36:47 »

I ja się deklaruje na pojawienie, nie wiem na ile dni ale to się zobaczy. Kasę jakoś w maju uiszczę Cheesy
Zapisane
Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #8 : Kwietnia 13, 2014, 15:13:23 »

Prawdopodobnie się zjawię, a jak się zjawię to tylko na całość. Kasę jak coś mogę wpłacić dopiero gdzieś w maju.
Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
Gargi
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #9 : Kwietnia 13, 2014, 18:55:52 »

Hej hej, Gargi melduje się, będę na max 3 dni (w obecnej szczęśliwej sytuacji:) to max na co mogę sobie pozwolić - Zelas wie o czym mówię, pochwalę się Wam na zlocie), ile miałbym wpłacić? Pozdrawiam Żołnierzy Emu-Nes.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #10 : Kwietnia 13, 2014, 20:54:24 »

@wszyscy - zedytowałem posta żeby był trochę klarowniejszy, jeszcze pewnie go trochę ułożę żeby nie było problemów z interpretacją, bo na początku był mocno chaotyczny. strzelajcie z pytaniami śmiało, będziemy ze spazzem Wam odpowiadać.

@Mati - nie, 150 PLN to kwota ostateczna. niestety, w tym roku remiza zdrożała i jest 2x droższa i się odbija to na zrzucie, na szczęście sporo sprzętu z poprzednich zlotów mam na strychu, więc będziemy ciąć budżet organizacyjny na ile się da.
@Gargi & Zelas - myślę że najrozsądniej będzie podzielić kwotę za całość zlotu na pięć, czyli 5 dni zlotu (12-16 lipca) to 150 PLN, to 1 dzień - 30 PLN. walczcie żeby być jak najdłużej Smile
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #11 : Kwietnia 13, 2014, 21:22:22 »

Wporządku Tomek ja to rozumiem i nie będzie problemu z wpłatą tych 150 zł, tylko czekam na wypłatę i wyrównanie stypendium z trzech miesięcy także w ch pieniążku w tym miesiącu będzie bo ok 2 i pół tysiąca :DD, mało istotne w każdym bądź razie muszę kilka wpłat uregulować i wtedy będę mógł zapłacić za zlot a niestety w tamtym miesiącu wydałem za dużo niż miałem wydać, życie. Tak czy owak jak już się ogarnę z hajsem, to wpłacę. Na pewno albo podkoniec kwietnia, albo w połowie maja najpóźniej, nie ma żadnego problemu.
Może w tym roku przywrócić jaka to NESowa melodia? No i wiadomix, turniej w Tmnt tf obowiązkowo Smile.
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #12 : Kwietnia 13, 2014, 22:07:37 »

moje grube ja chce się pojawić na tegorocznym zlocie, jednak wiele rzeczy jest od tego zależnych:

1. od czerwca chcę zacząć na poważnie pracować i nie wiem, czy nie będę też pracował przez cały lipiec. parę rzeczy muszę kupić sobie, a są one drogie i w dalszym rozrachunku moich planów: niezbędne i po prostu potrzebuję na nie skądś pieniędzy. w związku z tym nie wiem, czy dostanę wolne na czas zlotu, wszystko zależy od roboty, jaką znajdę.
2. mieszkańcy dużych miast, nie napalajcie się - będę pracował na miejscu, czyli w Biedagnieźnie, ew. w Poznaniu, albo w jakiejś wiosze okolicznej (w najgorszym wypadku Bydgoszcz albo Toruń). Tongue
3. kasę można w ratach wpłacać? będę wpłacał po 50 zeta co miesiąc. jeżeli jednak nie przyjadę, nie będę się domagał zwrotu pieniędzy.
4. jeżeli się nie pojawię, nie martwiajcie się. i tak wiele nie wnoszę do naszej zbiorowości forumowej, więc płaczu nie będzie. XD
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #13 : Kwietnia 14, 2014, 00:03:01 »

2. mieszkańcy dużych miast, nie napalajcie się - będę pracował na miejscu, czyli w Biedagnieźnie,

jako biskup.
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #14 : Kwietnia 14, 2014, 00:15:23 »

myślałem raczej o stanowisku kardynała, ale cóż.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #15 : Kwietnia 14, 2014, 19:14:08 »

są pierwsze wpłaty - daf i Koks!
Zapisane
Gargi
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #16 : Kwietnia 15, 2014, 00:53:00 »

Dredziu nawet nie mów, płacz będzie cały zlot.  Przyjeżdżaj!!
Zapisane
Thug Life
Wazon
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116


That post gave my heresy


« Odpowiedz #17 : Kwietnia 15, 2014, 09:01:10 »

Wodzownik zaklepał sobie już wolne na 11-16, liczę, że da się wpaść juz organizacyjnie w pt Wink.
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #18 : Kwietnia 20, 2014, 15:07:16 »

Wazon, nie potwierdzam, nie zaprzeczam!
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #19 : Kwietnia 20, 2014, 23:41:25 »

Qurek, coś wspaniałego, fantastyczny sen! ale i ja i Ty, i wszyscy pozostali wiemy, jakie numery nam potrafisz wykręcić podczas wczasów, zresztą jest to nawet na plakacie jak powinieneś zakończyć urlop: "TO TUTAJ ZAKOŃCZĘ SWOJĄ PODRÓŻ", więc jak się da, wpadnij do nas przejazdem, przed powrotem, czy po wylocie, to nieważne - kiedy będziesz mógł! ustawimy się na konkretny czas i posprzątamy na Wasze odwiedziny choć trochę, w zależności od stopnia zaawansowania zlotu, żeby rodzinie szanownej oko nie zbielało co się dzieje w remizach strażackich pod miastem stołecznym!
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 10
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 18 zapytaniami.