Marca 29, 2024, 08:58:56 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 8 9 [10]
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON#6 - Szukanie wiatru w PALu UNPLUGGED  (Przeczytany 30813 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dizzy9
Nadworny programista.
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 351



WWW
« Odpowiedz #180 : Lipca 16, 2014, 19:24:05 »

Dotarłem, a teraz spać, bo padam, było fenomenalnie :}
Zapisane

Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #181 : Lipca 16, 2014, 21:08:30 »

Powrót był ciężki i bardzo ciężko mi było zostawiać remize za sobą, i jak co roku wyjechałem z niej jako jedna z ostatnich osób. Teraz pora chwile odpocząć i napisać coś więcej później, gdy wątroba nieco się zregeneruje Wink
Zapisane
Hilfer
Kamerdyner Pegasus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 264

Zwany również jako Pomocznik xD


« Odpowiedz #182 : Lipca 16, 2014, 21:25:07 »

Udało mi się już wrócić do domu Wink , ale dopiero teraz mam dostęp do kompa Wink Również jestem zmęczony jak cholera i napiszę całkowitą relację później Wink

Powiem tylko Machbed, że w dzień jak nas opuściłeś wziąłem się do pracy i raz dwa się udało chess biggrin , Vinyl potrzebuje zdjęcie tego
Zapisane

Hilfer heiße ich, möchte ich helfen dich Smile
reset
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 149


a_e


« Odpowiedz #183 : Lipca 16, 2014, 23:18:47 »

Ja dotarłem kilka godzin temu ale rozładunek samochodu dłużył mi się niemiłosiernie, napisze coś po odpoczynku, tak czy siak było zajebiście i dziękuje wszystkim za tak dobre towarzystwo Wink
Zapisane

Nie kładŸź trampków na parapecie bo Ci rower z piwnicy ukradną
Banan
Gość
« Odpowiedz #184 : Lipca 17, 2014, 17:02:11 »

Cytuj
Hm Dred wiem, że chciałeś dobrze ale wcale nie potrzebowaliśmy tych składników do pizzy XD,
sposób w jaki się ze mną żegnałeś zasugerował mi, jakby to było najszczęśliwsze i najmilsze w Twoim życiu sprzątanie po kimś wymiocin. :3
Zapisane
Duobix
EnJoyPadoZaurus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 460



« Odpowiedz #185 : Lipca 21, 2014, 14:06:18 »

Ok, próbowałem złożyć to co się działo przez te parę dni w remizie w jedną logiczną całość, jednakże mam rozbujały
miszmasz wydarzeń w głowie. Pamiętam że w noc zero nawiedziliśmy remizę, już po bro-warze z Robenem, Robim, Dredem, Jajem9, Helperem.
Pamiętam że jak co roku dałem radę zaliczyć Starfoxa 64, plus do tego przejść Starfoxa 2 na normalu i hardzie. Pamiętam że którejś nocy ciorałem na Virtual Boyu, podczas koncertu nielogicznego, szukając dobrej gry na ten sprzęt. Pamiętam że biegałem z parówką przebrany za scorpiona z MK w którym popierniczyły się palety kolorów, krzycząc i uciekając przed grasującym Vinylem.
Pamiętam jeszcze wiele innych abstrakcyjnych rzeczy z tej imprezy, ale co stało się na famiconie będzie wracać przez jeszcze długi czas do mojej świadomości.  chess
Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 [10]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 18 zapytaniami.