Marca 29, 2024, 14:16:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON#6 - Szukanie wiatru w PALu UNPLUGGED  (Przeczytany 30814 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Gargi
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #20 : Kwietnia 28, 2014, 00:06:46 »

Hej, jakby ktoś potrzebował pomocy przy konkursie oferuję swoją siłę roboczą.  Na własny nie mam pomysłu,  czasu ale komuś coś pomóc chętnie.  Pozdro. Chopoki.
Zapisane
Zitz
Gość
« Odpowiedz #21 : Maja 01, 2014, 23:10:39 »

Ja i Magda na 100% będziemy przez 2 dni tradycyjnie (weekend) - wpłata na konto dojdzie w przeciągu tygodnia bo mam poważne problemy ze znalezieniem działającego wpłatomatu Euronetu na Bródnie (powaga: na Głębockiej wiecznie rozwalony, na Rembielińskiej takowego nie ma a w Factory rozwaliłem osobiście naughty). Osobiście będę próbował celować w 3 dni zlotu by zahaczyć o jeden z tych legendarnych, zlotowych piątków - sprawa jest jednak rozwojowa. Pozdrawiam wszystkich!
[BONUS STAGE!]Na pewnym zajebistym konwencie Kawalericon padło pytanie o możliwość nocowania ludzi spoza Wawy wybierających się na Pixel Heaven. Sprawa jest otwarta, kto zainteresowany proszę się wstępnie deklarować na privie (bez stresu na razie, wszystko wstępnie ustalane) bym zawczasu przygotował miejsce dla odpowiedniej liczby osób. Pozdrawiam!
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #22 : Maja 04, 2014, 18:11:32 »

Cytuj
Osobiście będę próbował celować w 3 dni zlotu by zahaczyć o jeden z tych legendarnych, zlotowych piątków - sprawa jest jednak rozwojowa. Pozdrawiam wszystkich!
Tylko mam szczerą chęć, aby się później nie okazało, że "owy legendarny piątek", który ma być piątkiem wyłącznie dla dwóch-trzech osób z organizacji (wedle podanej tu na forum definicji), jest finalnie otwarty dla każdego.

Mnie już na pewno w piątek przedzlotowy nie będzie - wbijam na Animatsuri i w sobotę z rana komunikacją miejską zasuwam do Lasek.
Cytuj
Osobiście będę próbował celować w 3 dni zlotu by zahaczyć o jeden z tych legendarnych, zlotowych piątków - sprawa jest jednak rozwojowa. Pozdrawiam wszystkich!
Impreza była fajna, ale nie nazywajmy jej konwentem, 'kay?
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2014, 18:15:01 wysłane przez Dred » Zapisane
Zitz
Gość
« Odpowiedz #23 : Maja 05, 2014, 14:42:22 »

Cytuj
Tylko mam szczerą chęć, aby się później nie okazało, że "owy legendarny piątek", który ma być piątkiem wyłącznie dla dwóch-trzech osób z organizacji (wedle podanej tu na forum definicji), jest finalnie otwarty dla każdego.
Zawsze jak przyjeżdżałem w sobotę koło tej 12:00 to większość osób na zlocie już była obecna, przyjeżdżających było niewielu. Dlatego tylko założyłem że można przyjeżdżać w piątek - przyznaję, nie sprawdziłem rozpiski, dla mnie ten termin to nadal "jakiś weekend w lipcu" - jak będę miał pewność co do dni (teoretycznie) pracujących (piątek/poniedziałek) wtedy zainteresuję się tematem dokładniej. Tak to luz.
Cytuj
Impreza była fajna, ale nie nazywajmy jej konwentem, 'kay?
Chciałem jedynie podkreślić obecność gadżetów typowo konwentowych (koszulki z nazwą imprezy z "-con" w tytule). Recenzję imprezie wystawiłem (uścisk dłoni w tym miejscu znaczy niż sporo słów pisanych na forum). I w tym miejscu dziękuję raz jeszcze.
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #24 : Maja 05, 2014, 15:43:36 »

Cytuj
Chciałem jedynie podkreślić obecność gadżetów typowo konwentowych (koszulki z nazwą imprezy z "-con" w tytule). Recenzję imprezie wystawiłem (uścisk dłoni w tym miejscu znaczy niż sporo słów pisanych na forum). I w tym miejscu dziękuję raz jeszcze.
Looozik, tak się tylko czepiam;)
Cytuj
Zawsze jak przyjeżdżałem w sobotę koło tej 12:00 to większość osób na zlocie już była obecna, przyjeżdżających było niewielu. Dlatego tylko założyłem że można przyjeżdżać w piątek - przyznaję, nie sprawdziłem rozpiski, dla mnie ten termin to nadal "jakiś weekend w lipcu" - jak będę miał pewność co do dni (teoretycznie) pracujących (piątek/poniedziałek) wtedy zainteresuję się tematem dokładniej. Tak to luz.
Właśnie chciałbym, aby to było jasno określone, kto może być, a kto nie. Bo ja od razu mówię, że połączenia nocne kolejowe do Wawy mam więcej niż ZŁE. Temu sobie pójdę na Animatsuri, tam przekimam noc i rano się zjawię. Jeżeli będzie możliwość przyjechania na zlot w piątek, co by mi było bardzo na rękę, to jak najbardziej bym w piąteczek przybył.

Also, w sobotę duuuuużo ludzi dopiero przyjeżdżało.
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #25 : Maja 05, 2014, 17:11:15 »

I tak zawsze się mówiło, że piątek tylko dla dwóch osób jest a potem większość się zjeżdżało wieczorem. Stanie się coś jeśli przyjechałbym w piątek? Dla mnie to byłoby również na rękę, ale jeśli w tym roku jednak to będzie stanowiło problem to mogę i w sobotę. W czerwcu będę sobie rezerwować już bilet to i mogę sobie nawet w piątek po 21 przyjechać.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #26 : Maja 10, 2014, 18:30:04 »

spoko Panowie - nad piątkiem na pewno będziemy jeszcze pracować, ale na razie nic oficjalnie można potwierdzić... ani zaprzeczyć

przy okazji - skołowałem dzisiaj za frikoszcz telewizor '21 cali z eurozłączem na F#6, czyli tylko u mnie są już ich sztuk trzy Smile
« Ostatnia zmiana: Maja 10, 2014, 18:38:26 wysłane przez dziat » Zapisane
Gargi
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #27 : Maja 12, 2014, 00:08:24 »

Heja! W spotkałem się z Piko - redaktorem, który pisał wiele recenzji o grach na Pegaza na gargi.piwko.pl. Dałem mu znać o zlocie. Mam nadzieję, że w końcu się skusi:)
Zapisane
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #28 : Maja 16, 2014, 10:24:03 »

Przed momentem przelałem kaskę. Jak tylko będziesz miał na koncie Dziat to prosiłbym o wklepanie mnie na listę Wink
Zapisane
Gargi
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #29 : Maja 19, 2014, 22:49:06 »

Ej Hcopoki gdzie wy się podziewacie?
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #30 : Maja 19, 2014, 23:15:28 »

Coś widzę że entuzjazm opadł?? A to dopiero F 6, a gdzie F 15? Smile
Ja przyjadę w sobote z rańca albo w piątek w nocy a spadam w niedziele późnym wieczorem albo w poniedziałek wcześnie rano.
Tak kochani przepustka tak jak w  wojsku 72 godz i tyle.Ale trzeba się cieszyć z tego co się ma:)
 
Zapisane
Janota 8
Gość
« Odpowiedz #31 : Maja 21, 2014, 21:16:54 »

Wiadomka, że będę na całym zlocie, a kasa poleci gdzieś w połowie czerwca Wink 

Tak więc, jak już wiadomo w tym roku koszt wynajęcia remizy wzrósł dość znacznie i dla większości myślę nie była to dobra wiadomość (jak i dla mnie) Tongue

Jak co roku każdy chciałby aby w trakcie zlotu było sporo konkursów i do tego wiadomo masa nagród/ dużo wódki jak i również piwa (oczywiście nie pijących w tym momencie wykluczam), jakieś wspólne jedzonko w cenie itp. bo o klimacie i atmosferze nie wspomnę. Nie ukrywajmy ale jeżeli każdy musi dodatkowo (mam nadzieję wyjątkowo w tym roku) dołożyć do powiedzmy wejściówki to już mniej pozostanie każdemu na tzw. inne wydatki. Pomysł jest znany i nie jest niczym nowatorskim, otóż było by fajnie pozyskać ''sponsora'' który by troszkę puścił z dobrej woli jakieś gadżety, napoje itp. wiem wiem, że pewnie i tak wuja z tego wyjdzie, ale jak co roku jest taka akcja to i w tym wydaję mi się nie obejdzie się bez niej, bo czemu by nie spróbować ?

Oto stworzona przeze mnie przykładowa wiadomość do firmy (również wiem, że do perły mail wyglądał 1000 razy lepiej i nic się nie udało, ale tak jak wyżej nadmieniłem to jest tylko przykład wiadomości, a nie musi jakoś super wyglądać, oby przekaz był jasny i tekst nie odrzucał po pierwszym zdaniu Tongue)

Witam,
Jestem jednym z członków forum EMU-NES o tematyce najpopularniejszej w Polsce konsoli Pegasus (NES, FamiCom). Jak co roku od 2008 r. w lipcu odbywa się zlot własnie tego forum i chciałbym zaproponować współpracę z Państwa firmą.
Obecnie nasza grupa jest jedną z nielicznych w tej tematyce, a w dodatku bardzo zaawansowaną.

Info o grupie:
Forum działa już od 10'ciu lat, właśnie w tym roku przypada jubileusz. Jesteśmy jednym z najpopularniejszych for o tematyce 8-bit. Forum ma na Swoim koncie stworzenie kilku gier w tym: spolszczoną wersje Gryzora (w Polsce znanej bardziej jako Contra), MilioNESy (czyli milonerzy w wersji 8-bitowej). Zachęcam do obejrzenia naszego krótkiego materiału video ze zlotu i mam nadzieje, że się państwu spodoba. [link]

Co potrzebujemy:
- Gadżety związane z retro grami video które oferuje państwa firma, aby przeznaczyć na nagrody w trakcie zlotowych konkursów/ wersja do każdej firmy może być różna Tongue

Co możemy zaoferować (tzn. myśl, że tyle możemy):
- Umieszczenie logo na plakatach promujących zlot.
- Zareklamowanie Państwa firmy na zlotowym video.
- Darmowe zaproszenie na zlot. wiemy jak wyglądała podobna sprawa w zeszłym roku, więc to z miejsca odpada.
- Logo umieszczone na głównej stronie forum.
 
Z poważaniem
Dr. Wily
Japan
mail
GG: 528

Oto kilka firm które wiążą się z wiadomą tematyką:

https://www.facebook.com/BitBerry?ref=profile

https://www.facebook.com/PixelJewellery

https://www.facebook.com/psxextreme?fref=nf Jak dobrze pamiętam to Dziadu próbowałeś jakiś kontakt z nimi załapać c'nie ? albo masz ? sam już nie wiem....

https://www.facebook.com/PunktGracza

https://www.facebook.com/Odkreceni

https://www.facebook.com/nintendopolska?fref=pb&hc_location=profile_browser

https://www.facebook.com/level77.eu?fref=pb&hc_location=profile_browser

https://www.facebook.com/CENEGA?fref=pb&hc_location=profile_browser

Kończąc to p***olamento o biedzie, chciałbym dowiedzieć się od Was czy wgl. wkręcamy się w takie coś ? czy jednak odpuszczamy ? Bo powiem szczerze mam w planach organizację kilku konkursów, ale jakby to wszystko policzyć (przejazd w dwie strony, jedzenie itp.) i nie chcę poruszać tu tematów o waszych finansach(bo jest to sprawa każdego), to troszkę się tego nazbiera, a tak było by zawsze mniej (oczywiście jakby się udało) gdyż ja pewnie i tak cały zarobiony hajs przeznaczę na zlot i w tym miejscu chcę zaznaczyć, że nie jest to żal, wręcz przeciwnie, dużo frajdy sprawiało mi nagradzanie na 5 zlocie hehe.
Ps.Troszkę tak chaotycznie napisane, ale zrobię jeszcze edit.
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2014, 21:52:15 wysłane przez Robi » Zapisane
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #32 : Maja 22, 2014, 06:04:39 »

Hm do firmy MATT można by też napisać Tongue Może by jakimś padem BOOMERANG się rzucili ^^
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #33 : Maja 25, 2014, 10:15:47 »

Robi  prosiles abym się ustosunkował - zatem jestem.

według mnie odpada - sam przy F#5 chcialem przetrzec w te stronę szlaki, ale pomysł nie zebrał poklasku. niemniej tyle co mogę powiedzieć w sytuacji gdyby hipotetycznie mialo dojść do takiego działania:

- za mało plusów dla sponsora;
- nie wspomniales o tym że mieliby nam odstąpić gotowe - jest mowa tylko o gadzetach;
- BitBerry i PixelJewlerry mogą - to będzie srogi offtop, ale w taki sposób moglibyśmy sobie na zlot zarabiać jak już;

mam ciągle jakieś kontakty gamingowe, jeśli taka będzie wolą rodziny, to możemy powalczyć Smile
generalnie Robi przezajebiscie że sam wychodzisz z jakimś pomysłem i jesteś gotów go poprowadzic - masz u mnie radlera!

a lista zlotowa puchnie!
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2014, 10:23:15 wysłane przez dziat » Zapisane
Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #34 : Maja 25, 2014, 12:55:29 »

Czołem załoga!
Pojawię się na tegorocznym zlocie, ale należność uiszczę nieco później.
Wydatków mi się uzbierało, że hej. A na dodatek za tydzień zostanę chrzestnym Tongue
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #35 : Maja 27, 2014, 22:45:26 »

Coś widzę że entuzjazm opadł?? A to dopiero F 6, a gdzie F 15? :)

To nie tak, Zelas. Nie pisałem tu dotychczas nic, bo też nic konkretnego po prostu do napisania nie mam. Ale teraz napiszę - mimo, że nadal nic konkretnego. ;) Może po prostu większość wątpliwości i problemów organizacyjnych rozwiązaliśmy podczas organizacji F5, dlatego nie trzeba poruszać już tylu wątków, jak miało to miejsce rok temu...
U mnie entuzjazm dopiero się podnosi, dzisiaj śniło mi się już spotkanie z Wami (chociaż szczegółów nie pamiętam)! Zaczęło się! Gorączka przedzlotowa, która nie daje mi zasnąć po nocach. Wspaniałe uczucie.

Robi, bardzo bardzo fajnie że podjąłeś jakąkolwiek inicjatywę, naprawdę. Potrzebne jest jakiekolwiek zaangażowanie z naszej strony. Jednak moje zdanie już nasz i jest ono w tej kwestii nieco chłodne. Zlot nr 5 był dla nas takim kamieniem milowym. Było to spotkanie nieco rewolucyjne z racji podejmowanych przez nas inicjatyw - szukanie sponsorów, rozgłosu medialnego, zapomogi finansowej z zewnątrz... Spełzło na niczym, ale nie można powiedzieć, że nasz zlot na tym ucierpiał - sądzę, że wręcz przeciwnie. Pokazaliśmy, że mimo to potrafimy zrobić największy do tej pory, doskonale zorganizowany FamiCON. Sądzę, że wspomniane przez Ciebie gadżety, które moglibyśmy od kogoś otrzymać (na co nie liczyłbym w najmniejszym stopniu) w zasadzie nie pomogłyby nam w niczym. A rozgłos? Nie sądzę, by był potrzebny - FamiCON to spotkanie 30-tu wspaniałych ludzi i niech łysa pała z zeszłego zlotu będzie przykładem, że nie potrzebujemy nikogo z zewnątrz. Boję się trochę, że wyeksponowanie naszego zlotu na szerszą skalę (nawet niewiele szerszą - wystarczyłyby 2-3 wizyty gości z jakiejkolwiek, nawet najbardziej lokalnej prasy) wiązałoby się z porzuceniem tej swojskiej, mało medialnie prezentującej się otoczki, a przez to mogłoby dojść do zmiany tego rewelacyjnego charakteru FamiCONu. Mi do szczęścia nie potrzeba niczego ponad obecny stan.
Jasne, że 150 zł to dużo forsy, ale nie powinna być to dla nikogo z Was najmniejsza zapora. Tak jak kiedyś wspomniałem - tydzień-dwa zaciśnięcia pasa (kilka piw mniej) i kasę się odłoży.

Zresztą, chciałbym, aby w tym roku ponownie odbyło się posiedzenie "A co tera?", przy piwku i torcie w kształcie MT-777DX, gdzie każdy przedstawiłby swoje za i przeciw. Może coś zmieniło się przez ostatni rok...? Może tym razem uda się wyciągnąć klarowniejsze wnioski? Ja chętnie posłucham.

Ogromnym plusem w organizacji minionego zlotu był ułożony harmonogram eventów, który sprawdził się nadmiar wyśmienicie. Warto byłoby w tym roku ułożyć coś podobnego. Nie sądzę, byśmy dali z tym radę na Pixel Heaven, jak rok temu, więc mam nadzieję, że macie nad tym jakąś pieczę? Spazz, wierzę w Ciebie w tej materii.

Czy kwestia piątku jest jakoś dopracowywana? ;) Nikt chyba nie ukrywa, że chciałby się zobaczyć już w ten dzień i ja sam będę do tego ostro dążyć. Czy mamy już oficjalne pozwolenie na masowe zlądowanie w remizie w piątek wieczorem?

Dodatkowo chciałem jeszcze poruszyć kwestię strony zlotowej. Będzie w tym roku? Pytam, bo nie wiem, czy na posterze pozostawić adres, czy może z niego zrezygnować... ;)


Jeszcze niecałe dwa miesiące, fantastyczna sprawa... No fantastyczna!
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2014, 09:57:00 wysłane przez daf » Zapisane
Hilfer
Kamerdyner Pegasus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 264

Zwany również jako Pomocznik xD


« Odpowiedz #36 : Maja 28, 2014, 12:13:10 »

Zgadzam się z Dafem, że nie ma za dużo co do powiedzenia, zlot musi być i jest to wiadomix biggrin

Od razu podniósł mi się wczoraj humor jak obliczyłem, że z wypłaty za przerobiony maj uda mi się opłacić zlot ^^

Co do zapraszania prasy, mediów pomysł fajny, może się udać, ale trzeba się liczyć właśnie z faktem większej ilości osób, która może stać się przytłaczająca i wszystkim możesz naraz nie dogodzić . Teraz jest fantastycznie i nic bym nie zmieniał. Oczywiście też nie możemy *spocząć na laurach i znowu zrobić tak jak mówi Daf "A co tera?"

Sam jestem zainteresowany wieczorem w piątek Wink Zobaczę was znowu wszystkich szybciej biggrin plus dużo lepszy dojazd Wink Powtarzam, więc pytanie jak stoimy z piątkiem wieczór Wink ?

Czekam na kolejny Famicon ^^ to już właśnie tylko dwa miesiące biggrin

Pozdrawiam wszystkich i Piątka! Wink

PS. @1990in1 dzięki za wytknięcie błędu biggrin
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2014, 10:48:49 wysłane przez Helper » Zapisane

Hilfer heiße ich, möchte ich helfen dich Smile
Mati
Gość
« Odpowiedz #37 : Maja 29, 2014, 01:03:24 »

Również jestm za piątkiem wieczór. Jeżeli do 15 czerwca sytuacja się niewyjaśnia, to rezerwuję bilet na sobotę, gdyż będę jechać Pl bsem i będę potrzebować zgarnięcia z Młocin, gdyż Pl bus tam się zatrzymuje. Tak czy owak widzimy się już niedługo mordeczki Smile. Jak wspaniale, ah.
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #38 : Maja 29, 2014, 01:44:51 »

Cytuj
Sam jestem zainteresowany wieczorem w piątek  Zobaczę was znowu wszystkich szybciej  plus dużo lepszy dojazd  Powtarzam, więc pytanie jak stoimy z piątkiem wieczór  ?
Mam nadzieję, że pojedziemy razem? Wink
Zapisane
Hilfer
Kamerdyner Pegasus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 264

Zwany również jako Pomocznik xD


« Odpowiedz #39 : Maja 29, 2014, 10:56:58 »

Dred oczywiście, że pojedziemy razem Wink. Nie widzę innej opcji, ale teraz kupujemy bilet zgrani, a nie jak ostatnio siedzieliśmy na końcach pociągu Tongue.

Mati też myślałem o Polskim Busie, slyszalem o nim wiele dobrych opinii. Szkoda tylko, że nie mamy razem nim po drodze Sad
Zapisane

Hilfer heiße ich, möchte ich helfen dich Smile
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 19 zapytaniami.