Kwietnia 18, 2024, 19:29:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: [f#6] aBStrakcje  (Przeczytany 8373 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Oldschoolowy dziad
Gość
« : Kwietnia 12, 2014, 03:30:31 »

cześć!

tutaj temat na harmornogram atrakcji i dyżur kierowców, oraz dyżur sprzątania. na razie - propozycje, potem harmonogram!

Wszelkie propozycje i wnioski należy potraktować tak jak podałem w informacji globalnej co znacznie ułatwi nam i Wam pracę.

spazz4


ostateczne harmonogramy będą spinane w tym poście

Cytuj
Dziś mamy 10 kwietnia, zatem do zlotu zostały trzy miesiące, zaledwie TRZY miesiące ! Już za niespełna 100 dni będziemy wspólnie imprezować, zmagać się w konkursach i grach rywalizując z najlepszymi popijając trunki witaminowe i wzmacniając nasze moce magicznymi eliksirami z dyskontów. Czy jednak trzy miesiące to długo ?

  NIE, to bardzo mało czasu, czasu potrzebnego na dopracowanie atrakcji, konkursów, dozbieranie do skarbonki i przygotowań do festynu osobliwości Wink . Mając to na uwadze oraz w pamięci rozmowy z Wami na panelu pod koniec poprzedniego zlotu proszę abyście zgłosili mi jakie atrakcje planujecie, na jakim etapie jesteście i czy dysponujecie wolnymi siłami i zdolnościami aby pomóc tym którzy mimo najszczerszych chęci utknęli gdzieś po drodze w realizacji  własnych pomysłów na zlot lub czy sami potrzebujecie pomocy - a wiadomo im więcej osób wspiera twórcę tym lepsze dzieło może on wykonać.

  Zatem towarzysze pomóżmy sobie wspólnie aby szósty zlot był jeszcze bardziej wypasiony i wspominany na kolejnych z sentymentem ! Towarzysze - do klawiatur ! Piszcie na PW, składajcie donosy na gg lub zgłaszajcie samokrytykę na telefon dyżurnego cenzora  ku chwale Wielkiego Szóstego Zlotu !

email spazz4@gmail.com
gg 1449614
tel 784928508

Administracja i moderatorzy uzupełnią listę na podstawie ustaleń z twórcami danych atrakcji po potwierdzeniu ich wykonalności (nie podajemy pomysłów ponad nasze siły ani hipotetycznych ). Dyskusja w wątku dotyczyć ma jedynie wykazanych atrakcji lub osób mogących dobrowolnie pełnić funkcję dyżurnego kierowcy. Dyskusja poza tematem będzie kasowana.

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2014, 18:51:49 wysłane przez spazz4 » Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #1 : Czerwca 05, 2014, 22:34:41 »

Atrakcje na dzień dzisiejszy kształtują się następująco

 chessDred :
- Panel dyskusyjny "Emu-NES na imprezach kulturalnych"
- Konkurs wiedzy o forum

 chessDaf :
- Relacja z FamiCon #V
- Jakie to Piksele
- Famiplanszówka

 chessRobi :
- Track and Olympic (turniej)
- King Of The Crap (turniej)
- Famiboss Battlecon

 chessNielogiczny :
- Koncert
- Vs ExciteBike

 chessIgnus i Wodzu :
- Cart-cianka
- Cart Hunt

 chessDizzy9 & inni :
- Milionesy 2014 (lista pytań zamknięta)
- Dema na Famicon #6
- Function
- ŚciśleTajnyProjekt
 
 chessHelper :
- Turniej Urban Champion

 chessMati :
- Jaka to NESowa melodia

 chessDziat i reszta rozrabiaków :
-coś-plaje Wink
  -Evil Cosplay
  -Dress-up

 chess1990in1 :
- Road Fighter masakrator

 chessMaarios :
- FAMIOlimpiada

 chessżur0 :
- Crap Olympics "Final Verdict: Tag Tournament"

 chessRetRoben :
- Sameri teh Gaem
- Jeż the Sonik

 chessMilos :
- Koncert

lista domknięta ale nadal otwarta na śpiochów  crazy.
aktualizacja na 9-7-14
« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2014, 23:50:10 wysłane przez spazz4 » Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #2 : Czerwca 06, 2014, 00:52:05 »

o k***a, Helper! teraz to już na pewno przenoszę licencjat na wrzesień i zaczynam masterowac Urban Champion!
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #3 : Czerwca 06, 2014, 01:08:50 »

Robi ktoś turniej w Tmnt tf? Chętnie bym powalczył dzielnie jak w tamtym roku Smile.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2014, 01:10:35 wysłane przez Mati » Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #4 : Czerwca 06, 2014, 13:21:23 »

Już kiedyś mówiłem Spazzowi, że ja chciałbym przeprowadzić otwarty panel dyskusyjny (dyskusję) nt. Emu-NESa na imprezach kulturalnych (konwenty, zloty i inne takie).

Also, rodzi mi się w głowie pomysł jakiegoś profesjonalnieTM przeprowadzonego konkursiwa. More info soon.
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #5 : Czerwca 06, 2014, 20:09:53 »

Dred - no problemo, nie napisałem gdyż nie potwierdziłeś na 100%, czekam na PW na konkrety w związku z panelem.
Zapisane

Hilfer
Kamerdyner Pegasus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 264

Zwany również jako Pomocznik xD


« Odpowiedz #6 : Czerwca 07, 2014, 10:55:17 »

Dziadu: Obiecałem coś i dotrzymuje słowa biggrin Pamiętam jak na Famiconie 5 w przedostatnią noc cały czas pytałem się kiedy będzie, aż poszedłem spać xD

W tym roku nie może go zabraknąć biggrin
Zapisane

Hilfer heiße ich, möchte ich helfen dich Smile
Thug Life
Wazon
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116


That post gave my heresy


« Odpowiedz #7 : Czerwca 11, 2014, 17:53:46 »

a ja tak w temacie około-aBStrakcjowym chciałbym zapytać, czy ma ktoś jakieś stare niepotrzebne obudowy od cartów.
Z racji że moja kolekcja gierek na NESa/Pegasusa wynosi sztuk 1 total, nie chciałbym się jej pozbywać Wink.

Obudówki potrzebne do jednego z konkursów, wiążącego się z ich mniej lub bardziej unicestwianiem Wink

« Ostatnia zmiana: Czerwca 11, 2014, 22:43:28 wysłane przez Wazon w kształcie Wodza » Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #8 : Czerwca 11, 2014, 19:44:46 »

MaarioS?
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #9 : Czerwca 12, 2014, 17:34:42 »

Obudowy do unicestwiania - no problemo, dość tego G* mam
Zapisane

dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #10 : Czerwca 12, 2014, 18:13:09 »

Kiedy możemy liczyć na dokładny harmonogram czasowy zlotu? Taki, jaki był przygotowany rok temu - z wyszczególnieniem dni oraz przedziałów czasowych? Rok temu, o dziwo, doskonale zdało to egzamin i warto byłoby w tym roku pójść za ciosem. Ja oprócz Pixelozy nie planuje organizować żadnych konkursów. Jeżeli mi się uda (coraz bardziej wątpliwe), chciałbym jedynie zaprosić Was do kilkunastu minut przy specjalnej planszówce.
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #11 : Czerwca 14, 2014, 12:29:25 »

Dwa tygodnie przed zlotem będzie podany, choć jak sądzę i tak się będzie zmieniał jeszcze w trakcie. W zeszłym roku owszem istniał i jako tako funkcjonował - choć niewiele osób się go trzymało ( nocny contest ;] ).
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #12 : Czerwca 19, 2014, 03:21:13 »

zjednoczeni w Pegasusie,

a co powiecie na cosplay? jeden wieczór, pewno poniedzialek by się nadal, gdy każdy z nas się przebiera za postać z gry z NESa. i samo compo jako compo, ale można by było tutaj uzgodnich zmagania! pierwsze pytanie - ile jest chętnych? drugie - w jakim stopniu będziecie mieli dopracowany kostium? bo możemy uznać dwie kategorie - najlepiej wykonany kostium, albo stopień w którym cosplay pokrywa się z oryginałem.
ją już mam kostium!

oczywiście możliwość łączenia w pary, a tymbardziej! robienia hecy do relacji zlotowej w tandemie jest więcej niż na plus - jest pożądana! odgrywanie konkretnej akcji w cosplayu jako akcji z gry może być kolejnym kryterium zwycięstwa!

ps. Ignus, argus w ręku nie wystarczy do cosplayu jako gra Argus, ale jakbys sobie przykleil kartridz do czoła...
Zapisane
Thug Life
Wazon
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116


That post gave my heresy


« Odpowiedz #13 : Czerwca 19, 2014, 09:21:51 »

Już widzę te kilometry folii aluminiowej na sobie, jako Silver Surfer Cheesy

Dziat, właśnie wykluczyłeś Ignusa z konkursu Cheesy. Co to za surowe resrtykcje ?Tongue
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2014, 09:28:30 wysłane przez Wazon w kształcie Wodza » Zapisane

Ignus
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 153



« Odpowiedz #14 : Czerwca 19, 2014, 11:48:16 »

ps. Ignus, argus w ręku nie wystarczy do cosplayu jako gra Argus, ale jakbys sobie przykleil kartridz do czoła...

To jest dyskryminacja na tle rasowym, domagam się rozmowy z wójtem!

Cosplay jak dla mnie może być, ale to chodzi że przyjeżdżamy z gotowymi kostiumami czy robimy takowe na miejscu z dostępnych materiałów?
Zapisane

Hilfer
Kamerdyner Pegasus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 264

Zwany również jako Pomocznik xD


« Odpowiedz #15 : Czerwca 19, 2014, 12:15:11 »

Cosplay jak dla mnie może być, ale to chodzi że przyjeżdżamy z gotowymi kostiumami czy robimy takowe na miejscu z dostępnych materiałów?

Pytam się o to samo co Ignus. Pamiętam co się działo na konkursie Dreda "Do you even pose?" Tongue , więc jak na razie jestem zdecydowany w połowie Wink

Chętnie też z tego konkursu poprosiłbym o zdjęcia/filmy xD (o ile ktoś je ma). Pytałem od razu po Famiconie 5 , ale żadnego odezwu Sad
Zapisane

Hilfer heiße ich, möchte ich helfen dich Smile
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #16 : Czerwca 19, 2014, 12:27:58 »

Ignus, skandal, skandal, skaaandaal!
organizacja kostiumu na miejscu też jest dobra, ale trzymajmy się tegl że można kstium przygotować sobie wcześniej!

zatem lista uczestników Dress-up Pegasus:
- dziat
- Ignus
- Krisuroku
- Robi
- żuro
- Gargi

lista uczestników Evil Cosplay (dostajesz kilka absurdalnych rekwizytów i masz użyć ich do przebrania się za postać z gry na NESa):
- dziat
- Helper
- Dred
- Ignus
- Robi
- żuro
- Gargi
« Ostatnia zmiana: Czerwca 29, 2014, 20:35:04 wysłane przez dziat » Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #17 : Czerwca 19, 2014, 12:47:50 »

Cytuj
Cosplay jak dla mnie może być, ale to chodzi że przyjeżdżamy z gotowymi kostiumami czy robimy takowe na miejscu z dostępnych materiałów?
proponowałbym to drugie, w żargonie mangowym nazywa się to "evil cosplay'em" i najczęściej w takich konkursach wygrywają kostiumy tak chujowe że aż dobre XD a co za tym idzie - niezłe jaja.

taki przykład (z Silent Hilla):
http://anime.com.pl/099,gallery,view,75892.html
http://anime.com.pl/098,gallery,view,75891.html

pielęgniary <3
Zapisane
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #18 : Czerwca 19, 2014, 17:14:05 »

Dziat jestem jak najbardziej za!!! Pomysł ciekawy i na pewno z jajem Smile
Teraz tylko muszę pomyśleć nad przebraniem Cheesy

A co do propozycji Dred'a to też dobre, nawet można by zrobić, że np. dostaje się kartkę z napisem za kogo się mamy przebrać i mamy do tego jakieś materiały przygotowane przez prowadzących konkurs oraz określony czas Tongue
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2014, 17:19:12 wysłane przez Krisuroku » Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #19 : Czerwca 19, 2014, 18:21:56 »

Krisu, Dred - dobra wariacja mojego cosplayowego pomysłu co możemy zrobić równolegle do kostiumów przygotowanych wcześniej, ale póki co - potrzeba chętnych na obie opcje żeby wiadomo było czy mamy się szykować z tematem, bo przywożenie opracowanego kostiumu ma sens jak będzie nas więcej niż jeden.
a z drugiej strony - przygotowanie rynsztunku do evil cosplaya - kurcze, ja bym dał kilka absurdalnych przedmiotów + WYMYŚL postać za którą możesz się przebrać - hałabała that? dajcie znać!
Zapisane
Strony: [1] 2
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 18 zapytaniami.