Kwietnia 24, 2024, 01:42:31 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: [f#6] dlaczego nie zapraszamy celebrytów OFFTOP  (Przeczytany 6854 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« : Kwietnia 12, 2014, 08:37:41 »

Zarzucam Dziat ten pomysł o którym Ci wspomniałem.

Naszła mnie zwariowana myśl ostatnio. Co by napisać jakieś zaproszenie do Jamesa Rolfe'a. Rzucić linkiem np. do relacji zlotowych. Pokazać, że coś takiego jest organizowane i zachęcić człeka z drugiej części globu by odwiedził nasze skromne progi XD. Wiem, że przybycie Angry Video Game Nerd'a może być mało prawdopodobnie. No ale spróbować można. Co sądzicie o tym?? Może by umieścił jakieś materiały ze zlotu w swoim programie ^^ --> Pokazał jak to odwiedził polskich maniaków 8-bit. Czekam na Wasze wypowiedzi na ten temat.

Kolejna sprawa. Miałem 2 pomysły na konkursy --> Awantura o Nesy (parodia Awantury o kasę) oraz Idź na całość. Niestety trzeźwo myśląc stwierdzam, że się nie wyrobię czasowo. Co do pierwszego mam tylko przygotowane dźwięki i muzyczki z tego teleturnieju. Może wspólnymi siłami damy radę coś zdziałać. Tak więc też się wypowiedzcie ^^ Tyle ode mnie na ten moment.
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #1 : Kwietnia 12, 2014, 09:21:10 »

Krisuroku a powiedz mi czemu mi o tym nie napisałeś jak prosiłem w PW ? Jak tak dalej będziecie olewać korespondencje i wymianę informacji to pretensje o błędy przy organizacji możecie mieć tylko do siebie. Wracając do AVGNa, nie sądzę aby chciał tutaj wpaść, raz - koszty zdecydowanie za wysokie, dwa - bariera językowa i raczej nie dogadałby się z większością zlotowiczów, trzy - nieogarnięci ludzie, wybacz ale jeśli on by zobaczył jakie cuda się wyprawiają na zlocie gdy ktoś przyświruje to nie miałby o nas dobrego zdania. Można go zapraszać dopiero gdy nauczycie się współpracy i co poniektórzy ogłady.
Zapisane

dr00id88
Gość
« Odpowiedz #2 : Kwietnia 12, 2014, 10:30:19 »

Krisuroku a powiedz mi czemu mi o tym nie napisałeś jak prosiłem w PW ? Jak tak dalej będziecie olewać korespondencje i wymianę informacji to pretensje o błędy przy organizacji możecie mieć tylko do siebie. Wracając do AVGNa, nie sądzę aby chciał tutaj wpaść, raz - koszty zdecydowanie za wysokie, dwa - bariera językowa i raczej nie dogadałby się z większością zlotowiczów, trzy - nieogarnięci ludzie, wybacz ale jeśli on by zobaczył jakie cuda się wyprawiają na zlocie gdy ktoś przyświruje to nie miałby o nas dobrego zdania. Można go zapraszać dopiero gdy nauczycie się współpracy i co poniektórzy ogłady.

+1
Zapisane
zur0ancymon
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 57


« Odpowiedz #3 : Kwietnia 12, 2014, 11:11:30 »

W sprawach zabaw edukacyjnych, będę zwracał się bezpośrednio do Najwyższej Loży i Przeora Spazza, powiem tylko, że nie może zabraknąć drugiej edycji Pasztet KĄTest!  crazy
Cytuj
"Cześć! Cześć! Jesteśmy znowu z Wami! To my: ja i oni! No więc, będziemy się chyba wspólnie bawić! He he he he! Będziemy grać na Pegasusie i chodzić do kościoła! He he he he! Dla Was wszystkich! Za komuny nie dało się grać i chodzić do kościoła, a teraz już można! I pamiętajcie.... najważniejsze są mocne sztruksy! Cześć, hej! Ha ha! La la la la laaa! Cześć! Cześć Kochani! Kościół, Pegasus!"

https://www.youtube.com/watch?v=h3fhYl1Vy6o

Niech Moc Organizacji Rozświetla Wam Trudne Dni Upływające Do Zlotu!
To mówiłem ja, żur0! Trener II kategorii w Pac Landa!

Zapisane

Wzrusza mnie jedynie historia życiowych upadków i wstawania z gleby Mike Tysona.
Banan
Gość
« Odpowiedz #4 : Kwietnia 12, 2014, 13:34:41 »

Droidek, przyjedź i dopiero wtedy będziesz miał prawo głosu;)

Abstrahując już od naszych zachowań na zlocie (bo nieprzewidywalne zachowania po alkoholu były, są i będą), jest też inna sprawa. Zapraszać to my sobie możemy, jednak w tym momencie byśmy musieli mu opłacić dojazd do Polski, hotele i inne duperele. Sad but true, jutuberzy i recenzenci internetowi to obecnie gwiazdy i pozwolić sobie na ich obecność mogą pozwolić jedynie największe imprezy europejskie.

A ja w sumie nie wiem, czy będę na zlocie. Od czerwca chcę zacząć na poważnie pracować i nie wiem, czy by mi dali wolne na czas zlotu.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2014, 13:36:31 wysłane przez Dred » Zapisane
zur0ancymon
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 57


« Odpowiedz #5 : Kwietnia 12, 2014, 14:04:04 »

A ja w sumie nie wiem, czy będę na zlocie. Od czerwca chcę zacząć na poważnie pracować i nie wiem, czy by mi dali wolne na czas zlotu.
Twoje zachowanie cechuje brak wiary w kulturę białego człowieka.
Zapisane

Wzrusza mnie jedynie historia życiowych upadków i wstawania z gleby Mike Tysona.
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #6 : Kwietnia 12, 2014, 14:34:38 »

Łohoho dla Nerda na zlocie zwlókłbym specialnie swoje dupsko z Anglii by móc się spotkać z żywą legendą retrogamingowej kinematografii. Z dogadaniem się nie byłoby już większych problemów. Czekam zatem na wieści odnośnie Jamesa, oby były pozytywne Smile
Zapisane

Dizzy9
Nadworny programista.
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 351



WWW
« Odpowiedz #7 : Kwietnia 12, 2014, 15:04:20 »

Cytuj
Czekam zatem na wieści odnośnie Jamesa, oby były pozytywne
Nie ma szans.
Już lepiej by było zaprosić tego ruska, którego ciągle ksywki zapominam. Raz że bliżej, dwa że ruski - łatwiej się można dogadać nawet jak ktoś nie zna. Trzy że jest raczej "mniej sławny" więc będzie miał hmm...niższe standardy. Cztery że to ruski, a oni lubią popić więc nie będą mieć żalu ze na zlocie jest alkohol czy coś. Ale zgadzam się z spazzem:
Cytuj
wybacz ale jeśli on by zobaczył jakie cuda się wyprawiają na zlocie gdy ktoś przyświruje to nie miałby o nas dobrego zdania.
Wiem, wiem, nie byłem na żadnym zlocie i się wymądrzam...ale słyszałem, czytałem co tam się (mniej więcej) działo. Niby nic takiego WIELKIEGO.., ale spazz ma rację.
Cytuj
będę zwracał się bezpośrednio do Najwyższej Loży i Przeora Spazza
Właśnie, spowiedź tylko u Spazza.
Zapisane

Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #8 : Kwietnia 12, 2014, 16:34:41 »

Krisuroku a powiedz mi czemu mi o tym nie napisałeś jak prosiłem w PW ? Jak tak dalej będziecie olewać korespondencje i wymianę informacji to pretensje o błędy przy organizacji możecie mieć tylko do siebie. Wracając do AVGNa, nie sądzę aby chciał tutaj wpaść, raz - koszty zdecydowanie za wysokie, dwa - bariera językowa i raczej nie dogadałby się z większością zlotowiczów, trzy - nieogarnięci ludzie, wybacz ale jeśli on by zobaczył jakie cuda się wyprawiają na zlocie gdy ktoś przyświruje to nie miałby o nas dobrego zdania. Można go zapraszać dopiero gdy nauczycie się współpracy i co poniektórzy ogłady.

Tak się złożyło, że napisałem do Dziata tak odruchowo. Sorry Spazz4, że pominąłem Ciebie w tej kwestii. Korespondencji nigdy nie zlewam. Poza tym po to założony jest temat o atrakcjach zlotowych, by w nim umieszczać owe pomysły ^^.
Faktycznie nie wziąłem pewnych wariantów po uwagę odnośnie Nerd'a
Dizzy9 chodzi o PLRUSEK?
Zapisane
Janota 8
Gość
« Odpowiedz #9 : Kwietnia 12, 2014, 19:03:05 »

Krisu, Dizzyemu9 (kurna jak to odmienić !? XD) chodziło o kinamana88, którego jak dobrze pamiętam zapraszał Marek (czyt. MWK) na FamiCON 5, lecz o więcej szczegółów pytajcie go Wink

Co do atrakcji nie chcę zaśmiecać teraz tematu, będę aktualizował etap ''swoich projektów'' spazzowi i jak już będą na jakimś dostatecznym poziomie wtedy udostępnię je światu, ;P bo zawsze może pójść coś nie tak...
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #10 : Kwietnia 12, 2014, 21:36:05 »

Droidek, przyjedź i dopiero wtedy będziesz miał prawo głosu;)

no ale właśnie taka konwencja mnie odrzuca ;P stąd moje "+1"
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #11 : Kwietnia 12, 2014, 21:39:21 »

Są też abstynenci i osoby mało pijące, więc jedynie argumentujesz nam, dlaczego siedzisz tylko przed kompem i nie chcesz się z nami integrować.
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #12 : Kwietnia 12, 2014, 22:11:52 »

Są też abstynenci i osoby mało pijące, więc jedynie argumentujesz nam, dlaczego siedzisz tylko przed kompem i nie chcesz się z nami integrować.

Argumentuję to fotorelacjami, videorelacjami i powszechną opinią "ale sie naje..."
opinie, zdjęcia i filmy nie odzwierciedlają w stu procentach rzeczywistości. przyjedź i oceń sam.

Seba: Jak Droid przyjedzie na zlot to ja zakładam szaty liturgiczne i zapisuję sie do seminarium Cheesy
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2014, 03:10:52 wysłane przez Dred » Zapisane
Dizzy9
Nadworny programista.
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 351



WWW
« Odpowiedz #13 : Kwietnia 12, 2014, 22:51:10 »

Są też abstynenci i osoby mało pijące, więc jedynie argumentujesz nam, dlaczego siedzisz tylko przed kompem i nie chcesz się z nami integrować.

Argumentuję to fotorelacjami, videorelacjami i powszechną opinią "ale sie naje..."
+1
Zapisane

machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #14 : Kwietnia 12, 2014, 23:00:44 »

Dobra panowie, nie ma się co oszukiwać, 3/4 zlotu to jest zachlajparty, co prawda burd nie ma, ale większość z nas jest dobrze wstawiona, więc ja osobiście uważam, że nie powinniśmy zapraszać nikogo spoza forum. Na tym proponowałbym zakończyć tą pozatematyczną dyskusję.
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #15 : Kwietnia 12, 2014, 23:57:51 »

Moim daniem nie ma co tu zapraszać nikogo, bo i tak nie wyszło to w tamtym roku w Pl a co dopiero o zagranicznych gościach mówić. Pomysłów nie mam i nigdy nie byłem mocny w organizacji czegokolwiek, więc ja się w ogóle nieprzydam, ale na zlocie powinienem się zjawić na dzień dzisiejszy.
Zapisane
1990in1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 309


Gut


« Odpowiedz #16 : Kwietnia 13, 2014, 12:07:29 »

Zamiast zapraszać na zlot, możnaby zrobić jakąś skondensowaną relacyję w pięć minut (może być z Dredem na okładce) i pokazać jako reklamówkę istnienia. Bo zapraszać avgna to trochę przesada, nie mamy na co. Kinaman - jak najbardziej, z tych samych względów, które się już pojawiły.

Nie do końca zgadzam się z opinią pełnego chlańska itp., bo wcale tak tragicznie to nie wygląda(ło ostatnio - oceniam po jednym niepełnym zlocie). Organizacja jest zorganizowana i wyglądało to porządnie, zwłaszcza, że wszelkie starania były dla osób wewnętrznych, a chwila odwiedzin LevelUP'u niewiele odróżniała się od innych momentów. Byłem naprawdę pod wrażeniem, że zeszłoroczne aBStrakcje były przygotowane dobrze, prawie profesjonalnie a na luzie no i w ogóle, że były, bo nie leży się tam zarzyganym przez tydzień.

Nie jestem pewien, czy stosownym by było wysyłać specjalne, egzotyczne zaproszenie do PLruska. "Każdy inny, wszyscy fiuty" więc użytkowników forum traktujmy po równo;)
Zapisane

"Znaczy kolego rozumiem, że ty sobie tutaj żarty robisz, prawda?" S.King
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #17 : Kwietnia 13, 2014, 12:44:10 »

Moim zdaniem zapraszanie kogoś z poza forum( czyt. pasji 8 bitowej) mija się z celem ponieważ większość ludzi jest z EM a reszta jest z P i tak już pozostanie nie zmienimy tego przynajmniej ja tak myślę. Z drugiej strony kto będzie chciał się pojawić na zlocie to i tak przyjedzie nawet bez zaproszenia,wejdzie na jedno czy też drugie forum o naszej tematyce i się dowie co jest 5 Smile Wsiądzie w auto  ruszy dupę i się zjawi Smile
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #18 : Kwietnia 13, 2014, 12:46:33 »

Gutek i Zelas racja. Ile było zaproszeń a zkorzystał tylko cwaniaczek z levelupa, który i tak niczego nowego nie wniósł, a Nerd zupełnie jest tu niepotrzebny, już bardziej Kinamana bym wolał.
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #19 : Kwietnia 13, 2014, 13:42:56 »

Gutek i Zelas racja. Ile było zaproszeń a zkorzystał tylko cwaniaczek z levelupa, który i tak niczego nowego nie wniósł, a Nerd zupełnie jest tu niepotrzebny, już bardziej Kinamana bym wolał.

z ciekawości: jaki cwaniaczek
Zapisane
Strony: [1] 2
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 18 zapytaniami.