Kwietnia 24, 2024, 18:35:31 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Kaiketsu Yanchamaru 2: Karakuri Land  (Przeczytany 1573 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« : Kwietnia 15, 2014, 20:50:14 »

Kaiketsu Yanchamaru 2: Karakuri Land jest drugą wydaną na Famicoma z serii gier o najbardziej radykalnym wojowniku ninja w Feudalnej Japonii. Cheesy


Przejdźmy do rzeczy. Giereczka została wydana w 1991 roku przez firmę Irem, która znana jest między innymi z wydania piekielnie trudnej gry, czyli Holy Diver. Jest to typowa gra akcji – idziesz i lejesz przeciwników, a na koniec każdego świata mamy starcie z „szefem”, gdzie zdradzę, że każdego wystarczy trafić zaledwie 5 razy.

Plansze są bardzo różnorodne i przyzwoicie rozbudowane i jak to bywa w większości tego typu gier mamy różnego rodzaju udogodnienia, a w tym wypadku w postaci transformacji naszego bohatera w jednego z jego trzech pomocników czyli słonia, ptaka i skoczną żabę i jak to zwykle bywa, każda z tych postaci dysponuje innymi umiejętnościami.
Muzyka w tej grze szczerze mówiąc nie powala, ale też nie jest tragiczna, że tak powiem znośna dla uszu przeciętnego gracza. Jeśli chodzi o grafikę, to jest nasycona wieloma kolorami i całkiem przyzwoitymi kształtami, choć podobnie jak muzyka nie powala na kolana.

Teraz najważniejsza rzecz, czyli grywalność, ujmę to w ten sposób, że jeśli potrzebujesz relaksu, masz dość bluzgania na wygórowany poziom w Battletoads to ta gra jest właśnie dla ciebie!

A wy co o niej sądzicie?
Zapisane
Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #1 : Kwietnia 15, 2014, 22:01:50 »

To ten sam IREM co od R-Type`a? Gierkę trzeba będzie sprawdzić, wygląda dość zachęcająco. Pierwszy raz o niej słysze...
Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #2 : Kwietnia 16, 2014, 20:27:39 »

Tak, to dokładnie ten sam Irem.
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #3 : Kwietnia 16, 2014, 20:34:12 »

Bardzo ale to bardzo dobra gra. Stawiam ją na równi z częścią trzecią. Ciekawa mapa świata, levele, przeciwnicy czasami bardzo wymagający. Mam same przyjemne wspomnienia związane z tą grą, którą ukończyłem na konsoli co prawda tylko raz ale było warto.
Zapisane

machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #4 : Kwietnia 16, 2014, 21:22:30 »

Ja niestety nie dałem rady jej ukończyć, wkurzyłem się i wyłączyłem przy jednym z finałowych bossów, a dokładnie przy tym dziadku wypluwającym coś co, bardzo szybko poruszało się po wyznaczonym torze na planszy.
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #5 : Kwietnia 17, 2014, 10:26:01 »

Sam to mogę powiedzieć wprost, że gra jest po prostu MEGA!! To jest właśnie jeden z tych tytułów o którym nigdy nic nie słyszałem i nie miałem styczności ale jak tylko kupiłem carta i go włączyłem to od razu mi się spodobał biggrin . Mimo wszystko jak się całość przejdzie i trochę wymasteruje to okazuje się, że gra jest dosyć krótka Wink
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 18 zapytaniami.