Kwietnia 20, 2024, 06:55:36 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor W±tek: Czym Kierować Się Przy Zakupie Nesa?  (Przeczytany 1902 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
dopelfish
Wspiera aktywnie
Kapral
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 64


WWW
« : Maja 31, 2006, 18:27:09 »

Witam.

Jak w topicu. Czym mam się kierować przy kupnie nesa i jakie są orientacyjne ceny? Lub czy by grać we wszystkie gry wystarczy podróbka famicona + przejściówka na carty? Jakie są orientacyjne ceny (nie chcę przepłacić)?
Zapisane

Tu pisałem kiedyś, a teraz piszę tu.
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #1 : Maja 31, 2006, 18:50:55 »

Z NESami to jest tak, że jest to jedna z najtańszych konsol ever. Zestaw : konsola, pad, zasilacz jedna gra w dobrym stanie do 30 złociszy ustrzelić byś może zdołał.

Problemem są usterki w NESie... Jak czas pozwoli, to poradnik o tym napisze bo pewne doświadczenia mam, powiem nawet - znam sie na tym rolleyes. Naprawiłem sam 2 uznane za całkowicie zdezelowane, usterki niezwykle banalne jak sie okazuje.
Gdybym miał jakiegoś dobrego NES'a na składzie, to bym wyremontował. Byłbyś zainteresowany dopel? Bo może jakiegoś NES'a uda mi sie skołować.

PS. Oczywiście dużo bym nie chciał, bardziej jakoś - symbolicznie, za swoją robote dla was [forumowi ziomkowie] bym nie chciał nic. No dobra, 3 złote dla mnie, na jabola będzie.
« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2006, 18:53:48 wysłane przez Oldschoolowy dziad » Zapisane
DarQo
Wspiera aktywnie
Chor±ży
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 159


8-bit powinno wystarczyc kazdemu


WWW
« Odpowiedz #2 : Maja 31, 2006, 21:15:59 »

ja narazie nie inwestuje w nesa z powodu trudno dostepnych gier i ich cen. lepszym zakupem okazal sie dla mnie pegazus dlatego ze jest duzo gier-skladanek gdzie mozna natrafic na niezle hity Smile i to wszystko za smieszne pieniadze. chociaz z drugiej strony, na klonach famicoma nie pograsz sobie w niektore gry np. FinalFantasy, Zelda (no chyba ze zrobisz sobie samemu takie carty Smile)
Zapisane

p***ole metro wole retro
Crockett
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 21



WWW
« Odpowiedz #3 : Czerwca 02, 2006, 18:28:00 »

Najlepiej jest mieć możliwość sprawdzenia konsoli przed zakupem, czyli np. czy carty odpalają za pierwszym razem. Jeśli to konsola przerbiona na multiregion należałoby jeszcze sprawdzić czy są w grach kolory. Jednak lepiej kupić konsolę nie otwieraną. Jeśli coś padnie, to z domowych sposobów polecam np czyszczenie styków w cartach szpatułką i spirytusem. To często ratuje pozornie zdechłe gry. NES w Polsce jest raczej tani, acz dobry lub bardzo dobry zestaw np. Idealna konsola + okablowanie+ gry (kilkanaście)+ akcesoria (np. Zapper, FourScore)+ Pudło może kosztować nawet w granicach 100- 200zł.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2006, 18:28:38 wysłane przez Crockett » Zapisane
dopelfish
Wspiera aktywnie
Kapral
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 64


WWW
« Odpowiedz #4 : Czerwca 03, 2006, 09:40:39 »

Cytuj
Gdybym miał jakiegoś dobrego NES'a na składzie, to bym wyremontował. Byłbyś zainteresowany dopel? Bo może jakiegoś NES'a uda mi sie skołować.
[snapback]5933[/snapback]
Hm, zastanowie się Cheesy Dam ci znać, jak podejmę decyzję.
Zapisane

Tu pisałem kiedyś, a teraz piszę tu.
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 18 zapytaniami.