Marca 29, 2024, 15:04:47 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Pegasus W Radiu  (Przeczytany 17167 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
PIKeR
Gość
« Odpowiedz #20 : Sierpnia 11, 2006, 23:06:04 »

U mnie też to działało  Cheesy
Zawsze lubiłem słuchac radia jak grałem, i się trochę zszokowałem podczas strojenia  cheesy
Ale nigdy tego w żaden sposób nie wykorzystałem...  :/
Zapisane
gigi
Gość
« Odpowiedz #21 : Stycznia 26, 2008, 09:46:38 »

Sztuczke z radiem stosowano w praktyce(sam tak robilem). Problemem bylo dostrojenie A2600, commodore 64, magnetowidu itp. do tv starego typu.
Byly dwa sposoby na uzyskanie dzwieku:
1 Wykorzystanie radia jako wzmacniacz np. Zodiak, Taraban, Beskid(jesli sprzet posiadal wyjscie foni)
2 Jezeli sprzet mial tylko sygnal modulowany(RF), wtedy kabel antenowy nawijalem na antene(telskopowa dwa zwoje). Nawijanie nie bylo nawet konieczne, jednak jakosc byla nieco lepsza. Radio ustawialem na zakres ukf i dostrajalem.
Fonia to byl drobiazg, gorzej bylo z wizja a dokladnie kolorem. Przypominam ze standard nadawania koloru do 1995 w Polsce to secam
Zapisane
siudym
Gość
« Odpowiedz #22 : Stycznia 26, 2008, 09:55:03 »

Wydawalo mi sie, ze juz pisalem o tym... A widac nie. Kiedys takze ustawiajac kanaly w TV zlapalem kogos grajacego w SUPER MARIO heh I to calkiem niezle to wygladalo, tylko nieco sniegu bylo. Nie doszedlem kto gral, moze ktos mieszkajacy dalej, a gral beznadziejnie, co chwile wpadal w dziury itd. Moze to jakis maly dzieciak byl..
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2008, 09:56:23 wysłane przez siudym » Zapisane
Nintendomaniac
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 149



WWW
« Odpowiedz #23 : Stycznia 26, 2008, 17:04:34 »

Oczywiœcie on ma racje. Można było. Ale ja łapałaem TV na TV Smile Kolega z pionu, pietro nizej gral aa ja lapalem fale na swoim jak on gral (Mario:D)
Zapisane

Napisz na kartce 100x - "NIE BĘDĘ SPAMOWAŁ, BĘDĘ SIĘ STARAŁ PISAĆ SENSOWNIE"
Mati
Gość
« Odpowiedz #24 : Lipca 15, 2008, 16:45:36 »

Pamietam jak jeszcze bylem w szkole z internatem, to bylo jeszcze w podstawowce. Gdy opowiedzialem kumplowi o sytuacji ze zlapaniem na chacie Pega w radiu, to postanowilismy zrobic troszke inaczej. Chcialo sie nam grac, ale tv nie bylo wolnego, wiec chcielismy podlaczyc Pegasusa pod samo radio. Niestety rezultatow nie bylo, choc po harakterystycznym pierdzeniu podczas szukania w radiu wydawalo sie, ze cos z tego bedzie, ale jednak nic, wiec nie gralismy.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 23, 2010, 21:49:07 wysłane przez Mati » Zapisane
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.19 sekund z 19 zapytaniami.