Kwietnia 20, 2024, 03:12:28 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Audio archery - gra audio na urządzenia Apple, Android  (Przeczytany 769 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mati
Gość
« : Czerwca 16, 2014, 17:00:36 »

Audio archery to gra wydana na urządzenia typu Iphone, Ipad, urządzenia firmy Apple z systemem Ios, ale także na urządzenia z systemem Android. Jak sama nazwa mówi. Audio archery, czyli jest to gra audio a więc tylko dźwiękowa gra. Nie mamy tu w ogóle obrazu, więc przyda się nam tutaj odpowiednie skupienie i co najważniejsze słuch, dobry słuch. Gra polega na strzelaniu z łuku w przesuwający się obiekt z lewej na prawą. W każdej rundzie mamy do wykonania po 7 strzałów. Kiedy trafimy obiekt znajdujący się na środku, czyli tu konieczne skupienie, to uzyskujemy największą liczbę punktów a największa liczba punktów do uzyskania po strzale w obiekt na środku wynosi 5. W przeciwnym razie możemy uzyskać 1 punkt, 2, albo jeśli mamy totalnie zły strzał, to punktów nie ma w ogóle. Jesli trafimy 7 strzałów po 5 razy, to ukańczamy rundę z ilością punktów wynoszącą 35. W każdej rundzie score jest coraz większy, więc jeżeli nieuzyskamy odpowiedniej liczby punktów, to po prostu przegrywamy. Gra liczy 10 rund, gdzie udało mi się dojść do końca, ale nigdy jeszcze nie udało mi się ukończyć pozycji, jedynie przed momentem grając na Iphonie udało mi się dojść do ostatniej rundy zdobywając 26 punktów a do zdobycia jest 28. Jak mozemy sobie pozwolić na luz w pierwszych dwóch, trzech rundach, tak później dopiero zaczyna się hardcore. Obiekt z rundy na rundę przesuwa się coraz szybciej i czasem na prawdę trudno wychwycić obiekt na środku. Jest to jednak do zrobienia. W grę grywam od jakiegoś miesiąca na Iphonach znajomych, czy na zajęciach podczas kursu m.in z Iphonami, Ipadami i z każdym podejściem jest coraz lepiej. Nie wiem, może kiedyś uda mi się ukończyć całośc. W sumie tak na prawdę dziś brakowało mi tylko dwóch punktów do końca. Punkty się oczywiście sumują, więc po ukończeniu rundy mamy podsumowanie ile punktów aktualnie zdobyliśmy. Podczas rundy nie mamy nieograniczonego czasu, więc też nie mozemy sobie czekać Bóg wie ile na oddanie strzału. Jeśli nieoddamy strzału po jakichś 10 15 sekundach szansa na strzał przepada a co się z tym wiąże tracimy szansę na strzał, więc ilość strzałów się zmniejsza no i wiadomo jest, że jeśli nieoddamy strzału, bo będziemy się zastanawiać kiedy obiekt jest na środku, to po dłuższym oczekiwaniu nastąpi dźwięk, który oznajmi nam, że straciliśmy szansę na strzał i niedostaniemy wtedy żadnego punktu. Gra jest przegenialna i wciąga na długi czas. Ja zawsze jak zaczynam w to grać, to tracę zupełne poczucie czasu. Co najważniejsze najlepiej w grę grać mając podłączone słuchawki do danego urządzenia. Na słuchawkach można wtedy usłyszeć obiekt na środku. Bez słuchawek też można walić na przypał i jest duża szansa, że się trafi na środek, ale to nie ma sensu. Iphone np mają tylko 1 głośnik i nie ma żadnej stereofonii a na słuchawkach wszystko pięknie i wyraźnie można usłyszeć. To chyba tyle jesli chodzi o grę i przebieg gry. Skąd można ją nabyć? Grę można pobrać ze sklepu Apple, który nazywa się Appstore. Na aAndroida nie wiem, bo grałem tylko na Applowskich urządzonkach, ale pewnie też w jakimś sklepie z aplikacjami na Andka. Ja giereczkę polecam bardzo serdecznie. Jeśli cos pominąłem a ktoś ma coś do dodania, to może pisać, ale sądzę, że raczej napisałem wszystko.
Miło by było na FamiCONie w to po grać, jeśli ktoś oczywiście udostępni mi Iphone'a, czy inne tego typu urządzonko, pozdrawiam Smile.
Filmik przedstawiający grę.
http://www.youtube.com/watch?v=IVUk2px3gyk
« Ostatnia zmiana: Czerwca 17, 2014, 01:56:01 wysłane przez Mati » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 16 zapytaniami.