Marca 28, 2024, 13:36:06 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2 3 ... 8
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!  (Przeczytany 30920 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« : Lipca 14, 2014, 19:40:04 »

Zlot wciąż trwa, ale z racji, że ja już wróciłem do domu postanowiłem założyć wątek, w którym każdy uczestnik skrobnie kilka słów o tym co sądzi o zlocie.

Kilka słów od wujka machbeda, który nie jest zbyt wylewny zazwyczaj. Miło było was spotkać, cały rok się czekało i było warto. Jak zawsze chlańsko, kupa śmiechu i... Pegasus kur*a! To jest to. Smile
Zapisane
innuendo
Atarian
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 13



WWW
« Odpowiedz #1 : Lipca 14, 2014, 20:59:22 »

Miło było poznać nowych ludzi i spotkać starych zgredów Smile
Zapisane
Thug Life
Wazon
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116


That post gave my heresy


« Odpowiedz #2 : Lipca 16, 2014, 15:41:55 »

Łódź dotarła w składzie kompletnym.

Jak było? Ciężko opisać. działy się rzeczy straszne, nocami po remizie grasował Pomocznik, a resztę historii zlotu pewnie każdy i tak zobaczy na tych grubych bajtach co z rana się dziś przesyłały między kompami.

Co prawda turniej w FCCG nie ruszył z głównie powodu zamulenia prawie wszystkich, to komu się miało podobać, to się podobało.

Krisu, obiecuję, za rok postrzelasz, ale liczę na Twojego kałasza <3

Szerszej relacji nie będę pisał z jednej prostej przyczyny - wielu z Was zrobi to ode mnie po prostu lepiej i barwniej. A najlepszym dowodem na to, że jednak było zajebiście, to to, że 6 rok przyjechałem, i 6 kolejnych przyjadę Smile
A kto nie był, ten trąba ;P
Zapisane

retRoben
Gość
« Odpowiedz #3 : Lipca 16, 2014, 16:43:41 »

Dużo by pisać, więc:
Dzięki wszystkim uczestnikom, było fajnie, beka z Famiego zawsze propsy (Dred PZMSDDCR najlepszy memes xD)
Masa konkursów, dużo argusów, grania, przechodzenia 3 razy pod rząd Króla Lwa, Pomocznik, i MonkeyLick xD
Chciałbym również przeprosić Mareczka, Lio, Nielogicznego, Hyu, Dafa ze nie zdążyliśmy się pożegnać a z reguły nie wchodze do namiotów i nie chciałem was budzić. Mam nadzieję że Dizzy9 będzie mógł dać oznaki życia i dotarł cały i zdrowy do domu Wink
Obiecuje że wpadniemy z Robim poza FamoCON do ludzi z Emunes bo dostaliśmy zapro od kilku osób na wspólne pegasus.
Wypisywałbym nickami za co dzięki itp ale jestem zmarnowany po podróży z WWA.
No i pozdrawiam Siudyma (xD), Dodo i Paulinkę z Armory TV, za rok zmienicie na Armored TV bo będziecie musieli się uzbroić w żelazną wątrobę.
A teraz mam ochotę zagrać w Jeż the Sonik xD

Oczywiście Zdjęcie z Rzeshoow na propsie:
http://i.imgur.com/YiyHQ69.jpg

Teraz czekać na Famicon Siudym edition xD
...i daf ogłosił ze idzie na emeryture xD

Musicie mieć iść szybkość xD
« Ostatnia zmiana: Lipca 16, 2014, 16:45:55 wysłane przez retRoben » Zapisane
pawgal
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 189


NESomaniac


« Odpowiedz #4 : Lipca 16, 2014, 22:50:29 »

Jako, że to była moja pierwsza wizyta na zlocie to przyznaję, że jestem pod wielkim wrażeniem całego przedsięwzięcia! Dziwię się sobie, że nie zjawiłem się na poprzednich zlotach. Mogłem wreszcie 'w realu' poznać tych wszystkich, których tylko kojarzyłem z nicków z forum.

Jak dotarłem wieczorem w piątek to widziałem już, jak pierwsze osoby zaczęły rozkładać swoje konsole i carty na stołach i przyznam, że spodobała mi się ta kolekcja, aż chciało się wszystko od razu przetestować! Cheesy Fajny widok.

Abstrakcje przeprowadzane podczas zlotu również były interesujące Wink Co prawda za długo nie grałem w cartciankę (ciekawe czemu Cheesy), ale mam przynajmniej miłą pamiątkę Cheesy Koncert Nielogicznego i Milosa idealnie się wkomponował w świętowanie obecnego zlotu po obejrzeniu bardzo profesjonalnie wykonanego filmu z FamiCON#5 Wink BTW, nie mam właściwie filmów, ale nakręciły się 3 Tongue

MilioNESy: https://www.youtube.com/watch?v=OoIasMuGiBg
Koncert: https://www.youtube.com/watch?v=g7jpfDNZuxA i https://www.youtube.com/watch?v=QcLjwa6W-sY

Świetnie się bawiłem zarówno na track & olympic jak i na road fighter masakrator Wink Na uznanie zasługuje również "nesowa melodia", w której świetny wstęp Matiego rozbawił mnie niemalże do łez Cheesy (zresztą pewno nie tylko mnie).

Jeszcze ciekawy był dla mnie fakt, że mogłem wreszcie poznać ludzi zajmującymi się pisaniem demek, gier, oraz tworzeniem tego ciekawego projektu od "kasety magnetofonowej" do pegasusa Wink Świetny projekt! Zmotywowaliście mnie by samemu zagłębić się w tajniki programowania procesora 6502 Wink

Mam jeszcze od siebie parę zdjęć z wydarzenia, link poniżej:

https://plus.google.com/photos/111277993421739828836/albums/6036413409918772993

Nie mogę się doczekać aż zobaczę zdjęcia i filmy od innych Wink No i oczywiście kolejnego FamiCON#7, na który z chęcią przyjadę!
Zapisane

この番組は、ご覧のスポンサーの提供でお送りします。
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #5 : Lipca 16, 2014, 23:51:00 »

A no, na razie powiem w skrócie, że było zajebiście ale również popieram, że Noc Żywego Pomocznika była bardzo przerażającą i niepokojącą rzeczą przez którą prawie nikt nie mógł spać ale od razu zaznaczę, że na szczęście nie została wyrządzona nikomu ani żadnym cartridgom żadna krzywda, jedynie ubrania jednej ofiary zostały trochę zniszczone ale miejmy nadzieję, że to nic wielkiego i wszystko wróci do normy. Więcej najprawdopodobniej napiszę po solidnym spaniu Wink

P.S. Dred dzięki za Super Bombermana 5, multitapa i przejściówkę multiregionalną!!
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #6 : Lipca 17, 2014, 00:22:55 »

z racji na to, że wybuchła mi pianka do golenia w torbie z ciuchami, o czym dowiedziałem się dopiero co po powrocie z wojażu z telewizorami, czyli jakieś trzy godziny temu, jeszcze jestem na nogach i piorę swoje rambo-ciuchy. to kolejna noc spędzona na betonie dla Pegasus! jeszcze nie umiem myśleć o niczym innym, jak pragnę zdrowia z rozstrojonymi bebechami - jutro chyba napiszę dla Was coś wierszem, to były wspaniałe tak dni!
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #7 : Lipca 17, 2014, 01:06:03 »

Witajcie. Odświerzony, rozpakowany i nie koniecznie zmęczony mogę coś skrobnąć puki mam na to siły. Wyspałem się w drodze powrotnej w Pl busie ze słuchawkami na uszach, to siedzę jeszcze i zaglądam na wspaniałe forum ze wspaniałymi ludźmi, którzy poraz szósty udowodnili, że tacy właśnie są, ale zacznijmy od początku Grin.
F6, to kolejne spotkanie, które nie mogło się nie udać. Udało się i to w taki sposób, że wracałem do domu z uśmiechem na twarzy, ale też i ze smutkiem, z tego powodu, że to już koniec. Wspaniale było was spotkać kochani, wspaniale było również poznać nowych ludzi, którzy również okazali się wspaniałymi ludźmi. Nie z wszystkimi udało mi się dobrze zapoznać, porozmawiać, ale przecież jest to do zrobienia za rok. I tak.
Innuendo, byłaś krótko, ale zapamiętałem ciebie jako fantastyczną i sympatyczną dziewczynę, taką uśmiechniętą. Nie udało nam się zagrać, porozmawiać więcej, ale nie ma innej opcji, nadrobimy Smile.
Borsuczku, czemu tak krótko? Liczyłem na dłuższe pogawędki i granie, ale pozdrawiam ciebie z całego serca Smile Grin.
Pawgal, nie mieliśmy praktycznie okazji porozmawiać, po grać, jedynie właściwie jak dobrze pamiętam chyba się tylko przywitać i pożegnać. Co mogę napisać więcej, nadrobimy chłopie. Cieszę się, że w końcu się pojawiłeś na zlocie i mam nadzieję, że pojawisz się za rok ponownie Grin.
Pozdrawiam Dodo, urocza jesteś, Paulina dziękuję za wywiad. Mam nadzieję, że nie czujesz się poobijana przez żółwie xD. Ogólnie pozdrawiam całą ekipę z the armory Smile.
No i w końcu mistrz, który zawsze pomagał, zawsze tworzył coś niesamowitego na scenie i w końcu pojawił się na zlocie. Dizzy9. W końcu ciebie poznałem bracie. Przewspaniały z ciebie człowiek, taki ciepły i przedewszystkim z sercem. Dzięki za pomoc w przejściu, w kibicowaniu przejścia Batmana returns, za pogaduchy, za wszystko przyjacielu. Za to, że byłeś i za to, że na emunes robisz rospiernicz scenowy. Poraz kolejny jest czym się szczycić no i wiadomo, że scena jest nasza, nasza czy lubisz to suko, czy nie :DDD.
Teraz moje stare mordeczki. Wiecie co? Kocham was i tęsknię za wszystkimi już dzisiaj. Nielogiczny, niezarejestrowałem twojego koncertu, gdyż zrobiłem się sobotniego wieczora i zupełnie nie wiem co się działo. Niew zarejestrowałem tego wieczora zbyt pamiętnie, ale coś dzwoni, tylko nie wiem czy w Laskowskiej parafii. Nie mniej jednak dzięki za turniej w Vs excite bike, za pogaduchy.
Hyu. W końcu porozmawialiśmy. Na zeszłym zlocie niezamieniliśmy ani jednego słowa, tylko się pożegnaliśmy. Będę się odzywał w wolnym czasie.
Lioo, pozdrawiam Smile.
Mareczku, dziekuję ci za naprawienie pegasuska. Konektor podtrzymany przez patyczki do lodów hm. Opcja się sprawdza. Rozpakowałem pegasus w domu i odpaliłem od razu, żeby jeszcze raz się upewnić, czy to działa i taaaak. W wolnym czasie będę pykał mocno, no i dzięki za beki z wiesz jakich sytuacji i w ogóle za pogaduchy, brechty, za wszystko bracie.
Spazziu, co tak krótko? Fajnie było ciebie ujrzeć tak jak i Machbeda, Sogetsu.
Dziadku tobie to nie dziękuję, bo ja z tobą to się widuję często, często jest melanż mocno czy to u mnie, czy u ciebie i wiesz zawsze bracie, że moje podziękowania znasz na pamięć i, że to tylko sprawia, że nasza przyjaźń od 4 lat się tylko bardziej umacnia. Pomagałeś i pomożesz przyjacielu. Nakarmiłeś mnie dobrym mięchem na famiconie i nie biedowałem hehe. Widzimy się nie długo morduniu ty moja. Tak samo się tyczy reszty ekipy. Kwiatek, Vinyl. Pijemy za tydzień jak dobrze pójdzie, bo zamierzam was odwiedzić, ale się okaże. Tak czy owak takie same podziękowania jak i dla dziadka.
Żuro, dobrze było ciebie zobaczyć, po gadać i wiesz jak jest, jest tak bardzo pegazus.
Endru, Robi, Roben, Dred, Helper. Dzięki za pomoc, za pogranie, za piwkowanie, za wszystko po prostu. Gutek, szkoda, że twój masakrator nie odbył się do końca, ale mam nadzieję, że za rok się to zmieni, bo nawet nie zły wynik z Gargim osiągnęliśmy a już na pewno nie najgorszy. Duo, 5, zawsze. Gargi, szkoda, że musiałeś wcześniej wyjechać, ale mam nadzieję, że żona czuje się już lepiej i synek też, przyszły NESowicz.
Dafciu mordeczko. Dzięki za żółwiki, za fajne pogaduszki i za śmieszne akcje.
Krisuroku fajnie, że w końcu byłeś na całym zlocie. Po gadaliśmy, po graliśmy w żółwie, było tak jak miało być.
Zitz, fajnie, że sobie pogadaliśmy dużo i długo. Nie udało się zagrać w tym roku, ale co się odwlecze to nie uciecze. Będę w Warszawie w weekend jakiś tam to się pewnie uda zrobić browar, albo ognicho jak kiedyś w kampinosie.
Adamstar, fajnie było cię zobaczyć po trzech latach i mimo, że dawno nie grałeś w Tmnt tf i niby to miałeś zepsutego pada, to i tak rospieprzałeś mnie mocno, ale zabawa była przednia podczas grania z tobą, jak zawsze z resztą.
Chyba wszystkich wymieniłem, ah Endru, dzięki za zupę, była świetna.
Ryanku, fajnie było pokierować twoim maluchem hehe. Fajnie, że byłeś i mam nadzieję, że do zobaczenia nie długo. Ignus, Wodzu, dzięki za wszystko. Teraz Argusy to już zawsze będą dla mnie się kojarzyć tylko z wami Smile.
Kogo pominąłem to przepraszam. Wszystkim dziękuję za wspólną zabawę. Cały zlot był udany, wspaniały i w ogóle najlepszy no i pozostaje czekać na siódemeczkę.
P.s.
Dafciu, zapomniałbym. Twoja relacja jest po prostu najlepsza. Rozjebałeś system. Nie mam pytań.
Zeolas jeszcze. Fajnie, że byłeś mistrzu i dzięki za obiecaną goszką rzołądkową. Zrobimy taką za rok i mam nadzieję, że będziesz tym razem na dłużej.
Chyba tyle z mojej strony. Czas wrócić do rzeczywistości aczkolwiek i tak będę żył jeszcze pewnie przez kilka dni, tygodni a może i miesięcy. Tyle na dzień dzisiejszy ode mnie. Wszystkim wam wielkie  dzięki za to, że byliście i za to, że jesteście.
P.s.
Tak, mam kończyć posta a mi jeszcze się coś przypomina. Dredzik, świetna wiedzówka o forum. Nie sądziłem, że uda mi się zająć pierwsze miejsce, ale hmm. Wychodzi na to, że starannie śledzę forum i mało tego, że tępie durniów i dziwaków u nas, bo się niestety zdarzają to i sporo czytam i zapamiętuję. Może ktoś zrobi za rok taką samą wiedzówkę tylko bardziej temat historyczny emunes? Tu pytania były zróżnicowane, ale może troszkę historii, wspomnień co? Nie mniej jednak wiedzówka spoko, liczę na powtórkę za rok. MaarioSowi gratuluję zwycięstwa w jtnm, Koksowi i Mareczkowi. Mam nadzieję, że zabawa się podobała. Chyba tyle już na prawdę ode mnie, wrazie czego zedytuję, albo napiszę w temacie przy innej okazji. Kocham was moi ludzie, prawdziwi ludzie. Pozdrawiam was i wypoczywajcie spokojnie Smile.
Zapisane
Thug Life
Wazon
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116


That post gave my heresy


« Odpowiedz #8 : Lipca 17, 2014, 08:30:44 »

Ej starczy tego dobrego ze zdjeciami jak człowiek śpi Cheesy. Praktykuję to od pierwszego zlotu, powinniście się już byli przyzwyczaić  zawstydzony

A tak jeszcze zahaczając o tematykę około-zlotową:
Zapisane

reset
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 149


a_e


« Odpowiedz #9 : Lipca 17, 2014, 16:49:49 »

To i ja skrobne coś od siebie, był to mój pierwszy cały zlot i muszę powiedzieć, że wszystko zupełnie przerosło moje oczekiwania, nie liczyłem na taką ilość zabaw, konkursów, wypitego piwa (i wina Wink ) no i oczywiście na taką ilość zabawy, zarówno przy konsoli, na dworze no i w basenie! Ludzie kocham Was wszystkich i każdego z osobna.
Liczę na przyszły rok, bym mógł się dalej z Wami integrować Wink

Zapodaje kilkadziesiąt zrobionych przez siebie zdjęć:
http://speedy.sh/NtVYB/reset-f6.rar
Zapisane

Nie kładŸź trampków na parapecie bo Ci rower z piwnicy ukradną
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #10 : Lipca 17, 2014, 19:12:20 »

Co ja mogę napisać?? Było super jak rok temu. Było kilka kwestii które mnie trochę irytowały ale to pominę i skupię się na tych lepszych
momentach.

Hm Dred wiem, że chciałeś dobrze ale wcale nie potrzebowaliśmy tych składników do pizzy XD,
Helper, kryptonim Pomocznik jest spoko i co z tego, że się wylałeś na moje szmagrały przez pomyłkę. Wszak mogło być gorzej. Ale uważaj bo za rok mogę się zrewanżować haha.
Machbed Byłeś tak krótko, że nie zdołaliśmy zbytnio pogadać (No chyba, że alko zadziałało i nie pamiętam). No ale będzie i kolejny zlot to się nadrobi ^^.
Sogetsu Dzięki Ziom za pomoc przy sprzątaniu. Sam pewnie bym dłużej ogarniał ten bajzel ^^.
Dizzy9 Super, super i jeszcze raz super żeśmy się wreszcie poznali na żywo.
ThatChipJockey Miło było poznać utalentowanego chiptunowca do tego z mojego miasta XD Ziomuś zgadamy się nie raz na piwerko i pegaza XD

Ogólnie Dizzy9,ThatChipJockey czeka nas myślę miła i długa współpraca. Niejeden projekt przed Nami ^^.

Ryan Dzięki Ziom za PSX. Napewno postawię jakiś trunek na FamiCON#7 tego możesz być pewien Smile.
Robi co ja mogę napisać. Super się grało, przygotowywało razem turniej w Rockmanowych Bossów i ptfu makaronem na całego proszę państwa XD
Spazz4 Jak zawsze super było pogadać. Szkoda, że tak krótko byłeś. Fajnie, że animacja się podobała -- obiecuję, że za rok będzie lepsza ^^.
Dziat Fajnie, że jak zwykle służyłeś pomocą jak tylko się dało. Tekst z sytuacją intymną chyba nigdy nie uleci z mego umysłu hahahha
Daf Super, że zmontowałeś tak fajnie relację z F#5. Zabawnie było to obejrzeć.
MaarioS Jak zawsze zachwycasz kolejnymi tworami konsolowymi. Ten SNES przenośny jest genialny Smile
Mati W przyszłym roku trzeba zagrać znowu w żółwiki ale pamiętaj bez HotHead'a tylko z Gromko Turtle. Smile
VinylKU pozdrów siostrę Wink
Lio Ta rozmowa w oczekiwaniu na opuszczenie remizy była naprawdę ciekawa ^^.
Nielogiczny Jak zwykle było z humorem. Koncert był super. Sorki, że się nie bawiłem na nim tak jak rok temu ale z nogą mam problemy.
Hyu Nielogiczna Miło było spróbować swoich sił w tej dziwnej planszy Earth Worm Jimm'a Smile
Borsuk Byłaś bardzo kruciutko, ale fajnie, że choć trochę udało się pogadać.
Zitz Następnym razem pokonamy Dark Queen, do tego czasu trzym się i opiekuj żoneczką Smile
Duobix Jak zawsze rozkładałeś tekstami na obie łopatki Tongue
retRoben Ziom jak zwykle byłeś mega klimatyczny. koszuleczka Sonik The Jeż rozwala system Tongue
MWK Dzięki za otwarcie bramy na przywitanie w tym deszczu Smile Mówki rządzą Tongue Jesteśmy w kontakcie w sprawie cartów ^^.
Koks Thx za urozmaicenie zlotu azjatycką golizną XD Ten trick z odtwarzaniem filmików w tym dzinwym filtrze dosowym było extra.
Dodo Wporzo jesteś. Im więcej kobitek w naszym gronie tym lepiej Smile
Reset rozwaliłeś system jak razem z Ryan'em zamotowaliście hamak pomiędzy maluchami Tongue
Ignus dzięki za Argusa!! BTW "Gdzie jest Tyrael" XD
Wodzu Oczywiście liczę na to, że postrzelamy za rok. Jak tylko giwerę naprawię to napewno ją przywiozę Smile
Gargi nie zapomnij odwiedzić mojej stronki ^^
zur0 Mimo iż ten Break Time się skończył to pamiętaj za rok będzie kolejny ;p
Kwiatek Jak ból głowy? Następnym razem kimaj więcej w remizie niż poza ^^.
Zelas Co tak krótko się pytam?? Tongue Gdybyś został to Twoje itemy zostały by napadnięte przed Pomocznika XD
Endru Scena która wiąże się z Tobą zapadła mi w pamięci najbardziej to ta kiedy przyniesiono 3 miski z wystającymi kośćmi haha
Pawgal Spoko ziomek jesteś. Fajnie, że Nas wreszcie odwiedziłeś.
innuendo Za szybko czmychnęłaś z Borsuczką. W przyszłym roku pobądź nieco dłużej Smile

Dziękuję Wszystkim Zlotowiczom za udaną imprezkę. Za rok się widzimy ponownie. Jeżeli kogoś nie wymieniłem to najmocniej przepraszam.
                                                      Jedyne co można na sam koniec dodać to:
                                            

« Ostatnia zmiana: Lipca 27, 2014, 17:39:40 wysłane przez Krisuroku » Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #11 : Lipca 17, 2014, 19:48:48 »

wielu mi mówiło, aby założył bloga. zatem założyłem, a debiutanckim tekstem będzie relacja ze zlociwa.

http://thatboyandhisblog.blogspot.com/2014/07/impresje-pozlotowe.html

zapraszam do lektury i konstruktywnej krytyki.
Zapisane
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #12 : Lipca 17, 2014, 20:15:49 »

Lepszego tekstu na rozpoczęcie bloga nie dało się wkleić. Dredziu treść przecudna ^^.
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #13 : Lipca 17, 2014, 20:55:36 »

Właśnie przeglądam randomowo wybrane filmy z kamery, a tu w jednym z filmów jest nagi Dziat, sikający w krzaki w rytm muzyki z z jakiejś gry xD Na razie nie dodaje plików bo muszę je trochę spakować, postaram się w najbliższym czasie udostępnić je dla każdego, także cierpliwości Wink
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #14 : Lipca 17, 2014, 22:21:56 »

Wspaniały, wspaniały, wspaniały! Najlepszy zresztą.

I znowu można powiedzieć to samo - było tak, jak powinno być. Z tą różnicą, że o ile rok temu pisałem to jednak z pewną nutką zwątpienia i niedosytu, to teraz piszę to z stu procentach tego pewny. Idealny zlot, pod każdym względem, a ja spędziłem to właśnie tak, jak zaplanowałem. No, prawie tak, ale zawsze trzeba wziąć poprawkę na drobniutkie niepowodzenia. ;)
Pogoda jak zawsze dopisała. W sobotę co prawda było bardzo nieciekawie (już nie pamiętam dnia, gdy deszcz padał dosłownie cały dzień bez najmniejszej przerwy), ale później już można było przy wyjściu od parkingu zrobić mielno.

Mnóstwo starych znajomych, jakbym przyjechał na wigilię do rodziny. Ale nie do takiej rodziny, która pyta się Ciebie jak na uczelni i kiedy w końcu bierzesz ślub. Do takiej, która daje Ci kielich wódy na monumencie mocno, oblewa dupę anioła trunkiem (co) i sieje gruz oraz spustoszenie, a Ty myślisz sobie "Taaa! To tu zakończę swoją podróż!". Ludzie, już nie pozdrawiam Was wszystkich po kolei, bo wiecie sami, że Was kocham i nie wyobrażam sobie remizy bez tych wszystkich trybików napędzających to wspólne święto. Bardzo miło było mi porozmawiać w cztery oczy z kilkoma z Was, o najrzewniejszych tematach, jakie tylko można sobie wyobrazić.

Bardzo cieszę się z poznania kilku nowych członków rodziny. Jak to świetnie, że każdy z Was odnajduje się w tej pegasusowej enklawie na mapie świata, a na Waszych twarzach widać zdumienie oraz zadowolenie. Dizzy9, bardzo się cieszę, że przełamałeś się i zawitałeś do remizy, jesteś świetnym człowiekiem i robisz przepiękne rzeczy. Naprawdę, brakowało nam Ciebie w naszym zlotowym gronie już rok temu, ale dobrze wierzymy, że nie zabraknie Ciebie już w przyszłym roku. Dzięki za rady przy Mitsume ga Tooru. ;) Tak samo Chip Jockey - wielkie gratulacje za serce włożone między zworki i za całą Twoją twórczość. Dobrze, że Ryan przeniósł Cię pewnej nocy na tę (demo) scenę jak spałeś. Pawgal - zaskoczony byłem poznając Cię osobiście. Tak jak Ci mówiłem - wyobrażałem sobie Ciebie zupełnie inaczej na podstawie wszystkich Twych postów, a tu duże pozytywne zaskoczenie. To znaczy nie to, że myślałem o Tobie negatywnie, ale miałem Cię za dużo młodszego człowieka. ;) Amory TV - spoko, że wpadliście (nawet Siudym był!), widać było, że wkręciliście w ten zakręcony świat Pegaholików i nie męczył Was ten wszechobecny (Pega)gruz. Miło!

A'propos naszego wspólnego czasopisma - jeszcze 10 lat do wydania następnego numeru, a już mamy doń okładkę! Bardzo klimatyczną, trzeba dodać. No właśnie, trzeba się podzielić zdjęciami. Oto paczka ode mnie: https://dl.dropboxusercontent.com/u/75704297/daf%20F6.rar
Co do filmów, to są one do wglądu tylko i wyłącznie przez Dziata i Ryana, z wiadomych przyczyn. ;)


A więc moi Drodzy, miło było, ale się skończyło. Tym razem muszę powiedzieć, że nawet długość zlotu mi bardzo podpadła. Było optymalnie - nie za krótko, bo organizm w ostatnich dniach czuł już przetyranie wewnętrze, nie za długo - bo nie było ani grama chwili na nudę. Zdążyłem to, co chciałem zdążyć (ha, nawet Crisis Force padł rzutem na taśmę, MWK!) i jestem najszczęśliwszym człekiem na świecie!

Czo ten Pimpel, biore kojo po Siwym, siema Siudym! Mój stan fizyczny jest teraz trochę jak Boniek poniżej, ale duchowo jestem na szczycie zadowolenia! Już najchętniej działałbym nad siudy... siódmym zlotem. ;)



PS Aha! Machbed, najprawdopodobniej to my wychlaliśmy tę Twoją vodkę. "My", czyli pijący w sobotę w kuchni. Podczas monumentalnego picia, znaleźliśmy bezpańskie (jak to sami błędnie założyliśmy) flaszki i po namyśle stwierdziliśmy, że to te od Armory. Tak mi się przynajmniej wydaje, ale nie wykluczam, że to jednak nie my. W każdym razie na wszelki wypadek przepraszamy, jakoś Ci to zrekompensujemy, czo ten Machbed. ;)
Zapisane
pawgal
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 189


NESomaniac


« Odpowiedz #15 : Lipca 17, 2014, 22:37:50 »

Widzisz daf, potrafię zaskakiwać Wink Większość mych postów jest sprzed 4 lat, wtedy to miałem inny styl pisania wiadomości. Dodam tylko, że już wtedy nie chcieli mi sprzedawać biletów ulgowych z legitymację studencką mówiąc, że jest ważna tylko do 26 lat Cheesy

Ciekawie wyglądało to monumentalne picie Tongue No i się wyjaśniło, gdzie znikła machbedowa wóda.
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2014, 22:42:36 wysłane przez pawgal » Zapisane

この番組は、ご覧のスポンサーの提供でお送りします。
Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #16 : Lipca 17, 2014, 22:43:32 »

Dobra. Lodówka uzupełniona, spleśniałe rzeczy o których zapomniałem przed wyjazdem wywalone, pranie zrobione. Zostały jeszcze boxy walające się po podłodze. W końcu i ja mogę dorzucić nieco od siebie.


Z każdym rokiem impreza nabiera rozpędu i ten zlot przebił chyba wszystkie poprzednie (no chyba, że poza bułeczkami Machbeda).

Może i nie spędziłem zbyt wiele czasu przy konsolach, ale cieszę się, że mogłem ten czas poświęcić by z Wami wszystkimi pogadać przy piwku i powygłupiać się nieco. Z każdym zlotem poznaję Was coraz lepiej cheesy

Brawa dla Wodza i Ignusa za genialną karciankę. Szkoda, że turniej nie doszedł do skutku. Rozgrywka była naprawdę przednia. Dzięki również za możliwość postrzelania nieco Smile
Lio, ja wciąż uważam, że talerz został podmieniony i wyślę na Ciebie Detektywa Maariosa!
Mati, naprawdę świetnie wyglądałeś z tarczą i mieczem!
Dziat, brawa za organizację i pilnowanie (albo próby pilnowania porządku Tongue). Trochę szkoda tego bimberka, no ale cóż. Zawsze się zastanawiałem jak smakuje odmrażacz. Szkoda też, że nie udało się z cosplayem z byle czego Sad
Spazz4, będę miał tego pony hacka choćbym miał wysłać się pocztą w automacie trojańskim do Ciebie!
Dred, rybę z sałatką je się z sałatką, a nie tylko samą rybę Tongue
Dizzy9, gierka wyglądała świetnie. Pierwszy się piszę po karta z nią! Brawa również za odwagę, gdy tylko zaoferowałem nakrycia głowy, jako pierwszy sięgnąłeś po perukę klauna xD
Machbed, w końcu udało Ci się zjeść swoje bułunie. Szkoda tylko, że byłeś tak krótko.
Nielogiczny, koncert jak zwykle przedni! Oczekuję 8-bitowych remiksów piosenek z MLP za rok ;P
Hyu, za rok rewanż w stateczki strzelające klockami! I obiecuję, że sprawdzę pudełka z grami przed zabraniem ich.
Sogetsu, wielka szkoda, że ty również nas wcześnie opuściłeś. te kuchenne rozmowy o zmroku bez Ciebie to nie to samo
Helper, nie zrażaj się tym co się stało i co kto mówi. Będę Cię wyczekiwał na F#7
Vinyl, dzięki za super podkłady. Dobra muzyka jest podstawą każdego zlotu
Daf, super filmik! Spodziewam się kolejnej dawki polewki za rok Smile
Ryan, każdy zlot powinien mieć swojego Ryana. Dzięki za gry! Jest świetny dodatek do kolekcji ^__^
MWK, next year it's time for a revenge! You, me and the ring! Bring it down!
Krisuroku, byłeś niemal wszędzie i zawsze się można było dobrze pośmiać cheesy
MaarioS, będziesz już zaopatrzony w zupki na następny zlot! Spodziewam się też współpracy z Matim nad "Detektyw MaarioS na Tropie"!
Koksu, dzięki Tobie polubiłem golfa... japońskiego... z dziewczynami... bez ubrań.
Robi, dobrze się bawiłem na konkursach. Spodziewam się więcej za rok!
retRoben, czemu Ty jeszcze płyty nie wydałeś? xD
Reset, za rok też przyniosę swojego "qnia". Pasuje Ci Tongue
Gargi, Ty też nas opuściłeś przedwcześnie. Mam nadzieję, że w domu wszytko w porządku.
Żuro, z Tobą też nie dało się nudzić podczas tych tarasowych pogadanek Grin

Dziękuję Wam i tym, których nie wymieniłem. Jakoś się mijaliśmy na tym zlocie i nie pogadaliśmy, ale mam nadzieję, że za rok to nadgonimy!
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2014, 11:59:03 wysłane przez Endru » Zapisane
Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #17 : Lipca 18, 2014, 06:03:35 »

Tak czytam te relację z FamiCONu i aż człowiek, żałuje że się nie zjawił.

Nie przyszedłem tutaj nic relacjonować, bo nie mam co.

Cóż, w tamtym roku na FamiCON nie dotarłem bo byłem zbyt nowy, nierozpakowany i jakoś tak wyszło że nie zdecydowałem się wyruszyć w wyprawę do Lasek (mimo tego, że miałem możliwości).
W tym roku zaś miałem przeogromną ochotę przyjechać i zintegrować się z Wami przy Pegaus, Famiconówce i Bóg jeden wie przy czym jeszcze (z tego co widzę, jesteście nieobliczalni!), ale w przeciwieństwie do roku poprzedniego, nie miałem możliwości żadnych. Mówi się trudno, choć trudno to przyjąć mi to spokojnie do świadomości Smile
No ale niestety z przyczyn, które nie do końca były zależne ode mnie na FamiCOM#6 nie udało mi się dotrzeć - choć starałem się coś zdziałać do praktycznie samego końca. Cholernie żałuję, że byłem nieobecony na zlocie w tym roku, dlatego dzisiaj to (wczesnym piątkowym rankiem) poprzysiągłem sobie, że co by sie dziać nie miało, na kolejnym zlocie nie może mnie zabraknąć.

Dziat, miałeś rację - rwę sobie włosy z głowy tak jak mi sam napisałeś. Dred, mam nadzieję że nie obraziłeś się na mnie jeszcze xD



« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2014, 06:05:37 wysłane przez Kaplitov » Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
Hilfer
Kamerdyner Pegasus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 264

Zwany również jako Pomocznik xD


« Odpowiedz #18 : Lipca 18, 2014, 09:40:54 »

Wróciłem i w końcu mam siły na relacje biggrin

O mój boże... co się na tym zlocie działo xD ? Odnośnie mojej osoby nie czuje się przygnębiony tym co miało miejsce Wink Trzeba zrobić święto Pomocznika xD

Spędziłem dużo czasu na konsolach, przeszedłem Batmana chess (Vinyl gdzie te zdjęcia ?!), Jaguar mnie zauroczył Doomem biggrin . Dużo czasu spędziłem też na rozmowie, dziękuje za nie wszystkie. Żuro, Daf, Dziad, Vinyl, Rajan Mam nadzieję, że na siódmym zlocie robimy kolejną imprezę w basenie a jak!!

Ignus dzięki za wszystko, a najbardziej za Twoje poczucie humoru xD
Ignus i Wodzu Karcianka wyszła zajebiście. Może nie grałem, ale chce zebrać je wszystkie! biggrin
Dziad Jak zawsze wspaniała organizacja i spokój kiedy ja nie mogłem wytrzymać ze stresu (chwała Ci za to Wink ) , nie wiem tylko czemu miałem tyle dyżurów, ale nie szkodzi Wink
Lio Może nie było tego za wiele, ale Twoje teksty są również rozbrajające w 100%
Mati Wspaniały z Ciebie człowiek, cieszę się, że mogłem w pewnych momentach przydać Wink Przeczytałem również pierwsze wydanie "Pegagruz" i Twoja historia jest niesamowita
Spazz4 Kolejna wspaniała organizacja biggrin szkoda, że tak krótko Sad , ale na przyszłym zlocie się nadrobi Wink
Dred Dredziu Tobie jak zwykle podziękuje, że powiedziałeś mi o zlocie i o forum, stało się częścią mojego życia! biggrin
Dizzy9 Function jest naprawdę wspaniałą grą biggrin Dawno nie kodowałem, ale widząc co robisz znowu nabrałem na to ochoty, może spróbuje teraz coś na NES Wink
Machbed Wielkie i jeszcze raz wielkie dzięki za tego Batmana!! biggrin To moja ulubiona gra na NES/FC i w końcu przeszedłem ją o własnych siłach chess
Nielogiczny Szkoda, że przespałem koncert, nie mogę sobie tego wybaczyć Sad , mam nadzieję, że przed zlotem nadarzy się jeszcze jakaś okazja Wink
Sogetsu Też wcześnie uciekłeś, a chciałem jeszcze tyle słów zamienić Sad Trzeba to nadrobić na siódemce Wink
Endru Tu mogę wiele napisać, dzięki za filmiki, muzykę, czapki(zajebisty pomysł), poczucie humoru. Szczególnie za przyrządzanie wszystkiego, barszcz był wyśmienity, zupka niespodzianka również xD Dzięki też za Stoperan i Kasztelana biggrin
Vinyl Kolejna wspaniała porcja muzyki i porcja zabawy biggrin , dzięki że jednak przekazałeś mi tego PSX'a Smile
Daf Obejrzałem relację jeszcze raz w domu i nie mogę wyjść z szoku! Wink Chciałbym dalej wiwatować w remizie krzycząc "Dafczyński!"
MWK Nie myślałem, że tak dobrze Ci pójdzie w bijatykach xD Jeszcze raz gratulacje za zajęcie I miejsca w Urban Champion Cheesy
Ryan Stary druhu dziękuje Ci za obydwie konsole, które mi przekazałeś teraz chyba nie będę wychodził z pokoju i cały czas napieprzał na C64 i PSX biggrin
Krisuroku Cały czas gdzieś Cię widziałem, czyżby brat bliźniak, nie wiem czemu, ale na Twoim stanowisku najlepiej mi się zawsze gra biggrin Jeszcze raz przepraszam za to co zrobiłem nieświadomie...
Maarios Wspaniale się gadało, grało i brało udział w Twoim konkursie Wink Trzeba teraz spróbować zagrać w kolejną grę na Power Pad'zie biggrin
Koksu Ahh te Twoje filmiki, które oglądaliśmy xD. Jak również wspaniały pomocnik w japońskich grach Wink
Robi Wspaniałe się bawiłem na Twoich atrakcjach, na następnym zlocie niech będzie ich jeszcze więcej biggrin Nie zapomnę też Tobie i Grzesiowi trolowania podczas mojego turnieju. Na siódemce na pewno się zrewanżuje Tongue
retRoben Twoje teksty i humor są również wspaniałe, dziwię się tak samo jak Endru czemu nie wydałeś jeszcze płyty biggrin ?
Reset/Nowa_Era Dzięki za podwózkę pod samą chatę Wink , na następnym zlocie flaszka wędruje do Ciebie i masz to jak w banku biggrin
Gargi Wspaniały cosplay, wręcz idealny Wink Szkoda, że musiałeś nas niespodziewanie opuścić Sad Mam nadzieję, że jest już wszystko w porządku Smile
Żuro Piotrek wspaniały z Ciebie gość biggrin Szkoda, że nie wyszedł Twój turniej Sad , ale mamy jeszcze kolejne zloty Wink , bardzo podobało mi się wasze wejście z Dziadem na turnieju, to musi się znaleźć w relacji xD

Dziękuje wszystkim, nawet tym których nie wymieniłem za idealną zabawę Cheesy Choćby bez jednego z was nie było by to samo Wink

Plus zdjęcie dla Machbeda  chess
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2014, 13:43:07 wysłane przez Helper » Zapisane

Hilfer heiße ich, möchte ich helfen dich Smile
Mati
Gość
« Odpowiedz #19 : Lipca 18, 2014, 10:52:07 »

wielu mi mówiło, aby założył bloga. zatem założyłem, a debiutanckim tekstem będzie relacja ze zlociwa.

http://thatboyandhisblog.blogspot.com/2014/07/impresje-pozlotowe.html

zapraszam do lektury i konstruktywnej krytyki.
Genialny tekst Dred aczkolwiek sądziłem, że opiszesz to tak jak FamiCON 2 dzień po
dniu. Tutaj jak dla mnie dużo ogółu, ale przyjemnie się czytało Smile.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 8
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 19 zapytaniami.