Marca 29, 2024, 14:33:27 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2] 3 4 ... 8
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!  (Przeczytany 30940 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Banan
Gość
« Odpowiedz #20 : Lipca 18, 2014, 11:27:33 »

Cytuj
Dred, rybę z sałatką je się z sałatką, a nie tylko samą rybę
ja zjadłem ją PO zjedzeniu ryby. :3
Cytuj
Dredziu Tobie jak zwykle podziękuje, że powiedziałeś mi o zlocie i o forum, stało się częścią mojego życia!
no spoko, do usług.
Cytuj
Dredzik, świetna wiedzówka o forum. Nie sądziłem, że uda mi się zająć pierwsze miejsce, ale hmm. Wychodzi na to, że starannie śledzę forum i mało tego, że tępie durniów i dziwaków u nas, bo się niestety zdarzają to i sporo czytam i zapamiętuję. Może ktoś zrobi za rok taką samą wiedzówkę tylko bardziej temat historyczny emunes? Tu pytania były zróżnicowane, ale może troszkę historii, wspomnień co? Nie mniej jednak wiedzówka spoko, liczę na powtórkę za rok
dziękuję za miłe słowa. mam już małe doświadczenie w robieniu konkursów (które nabyłem nie tylko na zlotach) i chyba wiem, jak one mają wyglądać dobrze. było parę pytań z dawnych czasów, aczkolwiek w przypadku tych wspominkowych potrzebowałbym pomocy jakiegoś starego wygi. dziat, co Ty na to?
Cytuj
Genialny tekst Dred aczkolwiek sądziłem, że opiszesz to tak jak FamiCON 2 dzień po
dniu. Tutaj jak dla mnie dużo ogółu, ale przyjemnie się czytało .
dziękuję za miłe słowa. nie pamiętam za bardzo tego, co wtedy pisałem i w sumie się tego wstydzę z deczka, bo teraz mam zupełnie inny styl pisania tekściw.

chciałem właśnie ogólnikowo, taki był mój zamysł tfurczy.
Cytuj
Dred, mam nadzieję że nie obraziłeś się na mnie jeszcze xD
ja Cię obserwuję, gagatku. nie było Cię na Magni, teraz na zlociwie... pamiętaj, że ja bardzo aktywnie konwentuję i bardzo łatwym jest spotkać Dreda hasającego po całej Polsce. Wink
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2014, 11:30:10 wysłane przez Dred » Zapisane
Dizzy9
Nadworny programista.
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 351



WWW
« Odpowiedz #21 : Lipca 18, 2014, 16:29:05 »

Długo myślałem, co napisać. Nie jestem dobry w pisaniu tekstów, ale coś machnę:
Na początek-chcę bardzo, Bardzo przeprosić wszystkich za sprawę z dysfunkcyjnymi MilioNESami. Choć to bez znaczenia w tej chwili, to bug został już naprawiony. Bardzo przepraszam za tamtą sytuację, czułem się naprawdę zgnieciony całą sytuacją. I bardzo dziękuję za wyrozumiałość, że nikt mi tego nie wypominał.
Chcę też przeprosić za to zorganizowane poszukiwania długopisu pod koniec wtorku, w końcu się znalazł (co prawda bez zatyczki, ale jednak). Ten długopis ma dla mnie ogromne znaczenie sentymentalne...mam go od kogoś, kogo już nie ma...

A teraz, podziękowania:
Spazziu:Dziękuję za sprowadzenie mnie na siłę i pomoc finansową, wyrobienie cartów i pocieszaniu po epickim failu milionesów, jesteś wspaniałą osobą. Szkoda że nie byłeś na całości, ale może za rok? :>
Dziat:Dziat, dzięki za organizację i pomoc ze wszystkim. Wink
Reset:My się znamy nie od dziś, nie? W końcu się zobaczyliśmy po tylu latach wspólnego uprzykrzania sobie życia, hahaha. W porządku z Ciebie chłop Wink
MWK:Dzięki za pomoc z materacem i wzięcie pegasusa do siebie. W ogóle jesteś świetnym gościem Wink
Mati:Miło było Cię spotkać, jestem pod wrażeniem twoich umiejętności w żółwikach, a twój artykuł w pegagruzie jest świetny. Piona chłopie!
Retroben:Twój rap był niesamowity, cieszę się też że chcesz się nauczyć kodować, im nas więcej, tym lepiej!
Robi:Miło było cię poznać, dzięki Tobie i Robiemu za znalezienie mnie w stolicy i doprowadzenie do zapomnianej remizy Smile
Dred:Dzięki za świetną wiedzówkę z forum, naprawdę fajny pomysł. Dzięki też za odprowadzenie mnie na busa i rady odnośnie torb podróżnych.
Endru:Dzięki za naleweczkę i za to, że dałeś mi się wycofać z konkursu związanego z jedzeniem bliżej nieokreślonego pokarmu Wink Dzięki też za stos czapek, te okulary z doczepianymi wąsami były przegenialne.
Machbed:Dzięki Tobie i dredowi za naprawę pegasusów. Na początku się trochę bałem Ciebie, ale jak się okazało, nie było czego. Dzięki raz jeszcze!
Helper:Wyszło, jak wyszło. Nie zrażaj się sam-wiesz-czym, nie mieliśmy dużo okazji pogadać, ale nadrobimy to na następnym zlocie.
Pawgal:Świetnie było mi Cię poznać, trenuj w linusa, za rok chcę zobaczyć jak to przechodzisz!
Krisu:Dzięki za wyrozumiałość z FamiDepth, także fajnie było zobaczyć jak przechodzisz robin hooda na żywca. Świetnie się z Tobą współpracowało w masakratorze, dzięki!
Koksu:Twoje filmiki wylevelowały mnie do innego wymiaru, oczywiście w tym pozytywnym znaczeniu.
Wodzu:Dzięki za za ten pomysł z...co to był za trunek na który się składaliśmy? hahaha, w każdym razie, dzięki.
Maarios:Dzięki za pokaz przejścia battletoads, street fighter 2010 i wai wai world, twoje umiejętności są czymś wielkim....tak samo jak i twoja wiedza. Konkurs na powerpadzie był wyśmienitym pomysłem, powtórka za rok? Wink Pozdro!
Nielogiczny:Twój koncert był świetny. Co prawda nie tańczyłem (wstydziłem się) ale fajnie było posłuchać.
Chip Jockey:Twój koncert był równie epicki, a nawiązania do zlotu w melodiach to super pomysł. Niestety nie wyszło za dobrze z organizacją, bo już wszyscy zmęczeni byli po tańcu u nielogicznego...za rok trzeba będzie to lepiej rozplanować. No i Bardzo miło było mi się spotkać z muzykiem number one!
Lio:Pokazałeś, że jak ktoś chce, to umie. Żaden talerz Ci nie straszny Wink A Twoje teksty były świetne, nie raz się uhahahałem.
Vinyl:Dzięki za podkład pod zlot, świetnie dobrałeś utwory do klimatu, pozdrów siostrę Wink
Daf:Film zmontowany na 6+, po przyjeździe obejrzałem jeszcze raz i nie mogę wyjść z podziwu, brawo!
Ryan:Dzięki za pokazanie czym jest C64, i że dałes pograć, naprawdę fajna rzecz. Może nawet w wolniejszym czasie poczytam jak to to działa i zacznę coś kodować Wink
Armory:Dzięki, ze przybliście, dzięki za wywiady i dzięki za...no wszystko!

Przepraszam jeśli kogoś pomyliłem, ale tak jakoś mam z pamięcią, że ciężko mi dopasować imię\ksywkę do twarzy. Nie gniewajcie się oki? ;>

I wiecie co teraz?? Jak to, nie wiecie? Trzeba zbierać kasę na następny zlot!
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2014, 16:31:46 wysłane przez Dizzy9 » Zapisane

dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #22 : Lipca 18, 2014, 18:01:56 »

Chciałbym jeszcze dodać, że prysznic był w tym roku najlepszy, a jeszcze lepsze były te słoiki ogórków do Andrzejka. Chłopie, powinienem Cię ozłocić za te ogórki, za rok będę Cię miesiąc przed F7 męczył, żebyś narobił parę słojów na ratowanie żołądków przy wódka. Trafiłeś w dziesiątkę.

Kiszczak musi iść siedzieć, za tę Garumakirumę.
Zapisane
Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #23 : Lipca 18, 2014, 19:07:06 »

Hehe, dzięki!
Teraz wiem, że 3 słoiki to będzie mało. Postaram się więcej zrobić. Może też jakąś papryczkę zamarynuję?
Miałem też wziąć grzybki z domu, ale okazało się, że ktoś zapomniał ich posolić :/
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #24 : Lipca 18, 2014, 20:01:19 »

Endru powinien być naczelnych kuchmajstrem zlotowym !
Zapisane

Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #25 : Lipca 18, 2014, 20:20:33 »

Miałem już zamówienie na barszczyk czerwony za rok Tongue
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #26 : Lipca 18, 2014, 20:27:51 »

Czerwoy koniecznie !
Zapisane

1990in1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 309


Gut


« Odpowiedz #27 : Lipca 18, 2014, 20:31:33 »

Endru powinien być naczelnych kuchmajstrem zlotowym !
sugerowanie, że nie jest

Ciężko nazywać coś tradycyjnym, jak było się na dwóch zlotach dwukrotnie niepełnych, ale lubię ten moment:

*Endru nakurwia przykrywkami*
- ZUPA, k***a!
Zapisane

"Znaczy kolego rozumiem, że ty sobie tutaj żarty robisz, prawda?" S.King
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #28 : Lipca 18, 2014, 20:42:05 »

Kiedyś drzewiej to aboabo nam kuchcił Wink
Zapisane

Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #29 : Lipca 18, 2014, 21:24:43 »

A właśnie. Na trzecim zlocie ktoś chyba leczo robił. Nie udało mi się jednak docisnąć ;P
Zapisane
Thug Life
Wazon
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116


That post gave my heresy


« Odpowiedz #30 : Lipca 18, 2014, 21:34:47 »

Dizzy, Whisky to była. może nie najlepszego sortu, ale na bank też nie najgorszego - cieszę się, że Ci smakowało. Za rok zamiast tu wydawać, przywiozę coś lepszego, jeśli tylko obiecasz, że będziesz znowu ;P
Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #31 : Lipca 18, 2014, 21:45:19 »

Abo robił leczo. Też się niedochałem na całą porcję, ale Abo się ze mną jakąś tam resztką podzielił. Było dobre.
Zapisane
Thug Life
Wazon
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116


That post gave my heresy


« Odpowiedz #32 : Lipca 18, 2014, 22:40:39 »

Swoją drogą: http://tomo.damnserver.com/FCCG/view.php?SHOWIMAGES=1 <- dla zainteresowanych naszą karcianką, macie tutaj pełną listę kart wraz z obrazkami tychże.

« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2014, 08:22:18 wysłane przez Nadwodzownik famiConowy » Zapisane

Hilfer
Kamerdyner Pegasus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 264

Zwany również jako Pomocznik xD


« Odpowiedz #33 : Lipca 18, 2014, 23:20:46 »

Wodzu link nie działa Sad , czy jest jakaś możliwość uzyskania teraz brakujących kart do kompletnej kolekcji Wink ?
Zapisane

Hilfer heiße ich, möchte ich helfen dich Smile
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #34 : Lipca 19, 2014, 01:19:23 »

Czy Famicon #7 odbędzie się w Brukseli?

Zapisane
Thug Life
Wazon
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116


That post gave my heresy


« Odpowiedz #35 : Lipca 19, 2014, 08:23:12 »

Już powinno wsio działać.
Mogę dać link do paczki ze wszystkimi kartami do ściągnięcia, żeby się nie pieprzyć z zapisem pojedynczych, ale druk już na własny koszt.
Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #36 : Lipca 19, 2014, 11:39:04 »

A to przepraszam mój błąd. Nie wiem czemu myślałem, że to Abo.
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #37 : Lipca 19, 2014, 18:36:58 »

Paczuszka ode mnie Wink

http://ftp://famicon6.ddns.net/FTP/materialy/f6/zip/zdjecia.zip

edit:

musicie usunąć początek http:// aby zadziałało _^_ no i haslo to emunes a użytkownik też emunes

edit2:

jeżeli nadal nie działa link to trzeba wpisać w przeglądarce najpierw : ftp://  a później adres : famicon6.ddns.net

dlatego tak może nie działać bo system na forum sam dodaje nagłówek http:// i kasuje dwukropki po nim w linku :/
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2014, 19:13:34 wysłane przez Ryan » Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #38 : Lipca 19, 2014, 19:00:17 »

Jak ściągniecie tę paczkę, to mam do Was prośbę o wrzucenie tego na jakiś inny serwer. Z Ryanowskiego ftpa, pobieranie raz zatrzymało mi się na 80%, a raz na 50%...
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #39 : Lipca 19, 2014, 19:02:21 »

Daf, wiem że trochę to kiepska opcja, z tym moim ftp, więc wrzucam zdjęcia na dysk google, a teraz też robię torrenta z filmami, bo tego inaczej pobrać się nie da _^_
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 8
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 19 zapytaniami.