Marca 29, 2024, 12:37:10 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!  (Przeczytany 30936 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #40 : Lipca 19, 2014, 19:24:57 »

bo to Gizki serwer jest.

ej słuchajcie, ja jeszcze się nie ogarnąłem po zlocie, pomyślałem wczoraj - skoszę sobie trawę, to może przestanę słyszeć chiptune zmieszany z italo disco i krzykiem, zatem - koszę, ale w kosiarce słyszę... malucha

ciągle zbieram się z podłogi, wrócę! i napiszę! jak tylko poukładam fakty! tymczasem podrzucam Wam relację A(r)mory TV: http://thearmory.eu/tv/blog/view/24

ps. zlot sam w sobie spiął się w kosztach - z delikatną nadwyżką do rozdysponowania na następne nasze działania. zlot sam w sobie - bo zrzuta pokryła tylko jakiś procent realizacji projektów
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2014, 19:37:05 wysłane przez dziat » Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #41 : Lipca 19, 2014, 19:46:49 »

Łapajcie torrenta jak wolicie Tongue

http://www.gamefreak.xaa.pl/f6.torrent

Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #42 : Lipca 19, 2014, 20:16:22 »

14 GB neta na miesiąć  crazy kużwa  chess
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2014, 20:18:48 wysłane przez FamiGyver » Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #43 : Lipca 19, 2014, 21:06:05 »

Torrent fajnie, ale seedujta te materiały, bo wiekami to będę ściągać jeśli można.
Sporo tego jest.
Zapisane
ThatChipJockey
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 26


2A03 Amateur


WWW
« Odpowiedz #44 : Lipca 19, 2014, 21:47:40 »

A więc, na sam początek powiem tak.  Żałuję, że byłem tylko na trzy dni.
Było przezajebiście. A to mało powiedziane. Nie dość, że to był mój pierwszy taki zlot, to w dodatku poświęcony moim ulubionym starokonsolom. Byłem w niebie.
Miło było spotkać każdego z was (a niektórych po raz drugi) i razem pograć/pogadać/podpalać kuce/posłuchać dobrej muzyki.
Tyle się wydarzyło, że jeszcze pamiętam te wydarzenia jak to by było wczoraj. Maluchy, pasztety i italo disco latają wciąż mi po głowie.
Butelka po Famiconadzie stoi pusta (miałem zostawić ją na następny rok, ale pragnienie wygrało tę bitwę) na honorowym miejscu, razem z płytą DVD, Pegagruzem oraz jedną gumą Turbo.

Teraz mały shoutout do ludu (przepraszam, lecz nie do wszystkich, niestety, bo moja głowa zbyt mała i nieśmiała, żeby ogarnąć całe grono w trzy dni):

Dziat - fajnie było zobaczyć twoje afro po raz drugi xD I dzięki za wszelką pomoc, jaką tam dostarczałeś.
Krisu -
ThatChipJockey Miło było poznać utalentowanego chiptunowca do tego z mojego miasta XD Ziomuś zgadamy się nie raz na piwerko i pegaza XD

Ogólnie Dizzy9,ThatChipJockey czeka nas myślę miła i długa współpraca. Niejeden projekt przed Nami ^^.
No ba, trzeba! Ja wciąż nie dowierzam, że na takim wypiździewie jak Tomaszów, jeszcze się Pegazusowce uchowują xD
Dizzy - na prawdę miło, że się w końcu poznaliśmy i fajnie, że ogólnie przyjechałeś na zlot. Trzeba na następny potrenować w Inversiona i Chip n' Dale'a xD
Nielogiczny - rozmiażdzyłeś mi mózg swoimi niektórymi utworami i to kompletnie. Szczerze mówiąc, słychać różnicę po roku tworzenia muzyki i to ogromną. Te utwory są przegenialne! Dzięki za dawkę energii na twoim koncercie.
MWK - czyli to tak wygląda człowiek, który jako pierwszy i chyba jedyny w historii wpłacił mi 5 euro za album Tongue Miło było mi Cię poznać.
retRoben - ty chory człowieku! Jesteś po prostu... kimś. Dobrym kimś. Ale z "pomysłami na" mogłeś sobie darować, srsly. xD
Endru -
Oczekuję 8-bitowych remiksów piosenek z MLP za rok ;P
Nie jestem Nielogicznym, ale możesz tego ode mnie oczekiwać, tylko daj mi się wpasować pod jakiś nowy nick Wink (ps to prawda)
Mati - twoje żarty podczas Nesowej Melodii mnie rozbrajały. Mało gadalismy i trzeba będzie to nadrobić! Będę czekał na to, aż za rok mi skopiesz tyłek w żółwiach Smile
MaarioS - na następnych zawodach Cię pokonam! Chyba. A tak serio - twoja kolekcja przenośnych konsol była naprawdę genialna, tak samo FDS!
innuendo - szkoda, że tak krótko, ale fajnie, że się pojawiłeś Smile
Dred - mieliśmy robić tą fotkę dla Rogera i co? Zrobiliście ją w końcu?
Daf - twoją relację oglądałem jeszcze kilka razy po FamiCONie. Jest piękniusia.
Spazz4 - i kolejny przegenialny developer! Serio, twój i Dizzy'ego projekt dyskotekowego cart'a był po prostu idealny.
W tym miejscu pozdrawiam jeszcze "człowieka-pegazusa" oraz parę osób z którymi grałem w Balloon Fight'a. Nie pamiętam waszych nicków, przepraszam.

No i to tyle ode mnie. Musimy się zobaczyć za rok! Nagrania i zdjęcia podeślę w wolnym czasie.
Niech PAL będzie z wami!

PS:
https://soundcloud.com/milosandchipjockey/orzel-daj-troche-pasztetu/s-dmTJF
SOON (Nielogiczny, gdzieś ty jest? Trza się zgadać!)
Zapisane
Hilfer
Kamerdyner Pegasus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 264

Zwany również jako Pomocznik xD


« Odpowiedz #45 : Lipca 19, 2014, 22:53:01 »

Ryan Ty seeduj to bo się nie da teraz w ogóle ściągnąć Sad
Zapisane

Hilfer heiße ich, möchte ich helfen dich Smile
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #46 : Lipca 19, 2014, 22:58:19 »

Helper skasuj starego torrenta, jest nowy.
Zapisane

Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #47 : Lipca 19, 2014, 23:01:02 »

Ściągnij z tego samego linku, bo go z aktualizowałem i teraz dobrze idzie Smile
Zapisane
Hilfer
Kamerdyner Pegasus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 264

Zwany również jako Pomocznik xD


« Odpowiedz #48 : Lipca 19, 2014, 23:33:23 »

Dziękować nikt nie pisał, że nowy, więc tkwiłem w błędzie Tongue
Zapisane

Hilfer heiße ich, möchte ich helfen dich Smile
Gloryfikator
gloryfikuje
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 175



« Odpowiedz #49 : Lipca 19, 2014, 23:39:45 »

Na pewno wszystko dobrze? Ściągnąłem sobie tego torrenta i jak dotąd ani bajta z tego nie mam.
Zapisane

Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #50 : Lipca 20, 2014, 00:16:42 »

To spróbuj jeszcze raz go ściągnąć, po za tym w tej chwili tylko ja to seeduje niestety, więc jak w tę stronę nie daje rady to zawsze można spróbować z FTP Tongue link podałem jak coś wyżej ;P
Zapisane
Gloryfikator
gloryfikuje
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 175



« Odpowiedz #51 : Lipca 20, 2014, 01:55:43 »

Chyba była wina klienta, ściągnąłem sobie uTorrenta i już chodzi.
Zapisane

Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #52 : Lipca 20, 2014, 10:03:09 »

Link do zdjęć na dysku google Tongue

https://drive.google.com/file/d/0B9R-Wm6JXL3oRlczX3VDelBXbjQ/edit?usp=sharing
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #53 : Lipca 20, 2014, 11:31:26 »

I teraz jest przepięknie, dzięki, Ryan. ;)
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #54 : Lipca 20, 2014, 22:38:00 »

To i może kilka słów od Zelasa Belmonta Smile, śmieje się panowie. Zlot jak to każdy z was określił był zajebisty i jedyny w swoim rodzaju ( jak każdy ). Z tego co się orientuje to odwiedziła nas rekordowa liczba retromaniakopegagruzowców:) należy się tylko z tego cieszyć ponieważ zaowocuje to na przyszłość oraz można stwierdzić że retro scena jakoś się trzyma i daje rade.

Ja z mojego miejsca chciałbym podziękować całej załodze EM za poświęcenie oraz wkład że mogliśmy się spotkać na kolejnym t j  6 Famiconie.
Chodź byłem do niedzieli bardzo mi się podobało Smile nie będę tutaj opowiadał o konkursach,zabawach,grach itd
Kto był wie że było zajebiście,kto nie był niech żałuję,bo opuściło go coś fenomenalnego coś zajebistego coś co powoduje że serce zaczyna szybko bić na myśl że znowu tam pojadę i znowu zobaczę tych wspaniałych ludzi których można śmiało podpiąć pod rodzinę.Pod rodzinę z cyklu 8 bitów!

Mógłbym złożyć podziękowania dla Dafa,Dziada,Matiego itd ale panowie składam podziękowania dla wszystkich którzy byli w Laskach na wspomnianym zlocie, bo bez was wszystkich bez waszego zaangażowania i poświęcenia nic by nie było! Nie było by Famiconu 6!!

Kocham was moje mordeczki Smile
Zapisane
mustwearkhakies
Gość
« Odpowiedz #55 : Lipca 20, 2014, 23:52:30 »

Cholera, czwartku w ogóle nie pamiętam, caały piątek chodziłęm jak zombie (nation) i kiedy się jebnąłem o 21 to obudziłem się w sobote o 11:49, o, wtedy dopiero poczułem, że się wreszcie wyspałem ;-)
Takiego "hard resetu" już dawno nie pamiętam, ale warto było przez to wszystko przejść na poczet kolejnego udanego zlotu :-)


- tylu dobroci to jeszcze nigdy nie przywiozłem z żadnego party haha

Ode mnie będzie w marszałkowskim skrócie, ponieważ moi znakomici przedmówcy wyczerpali wszystkie superlatywy, którymi mógłbym obudować moją wypowiedź.
Chciałem jedynie bardzo serdecznie podziękować wszystkim partyzantom, tym, którzy pojawili się tylko na chwilę, tym, którzy musieli wracać w poniedziałek oraz tym, którzy wytrzymali całość.
Jak zawsze największą przyjemnostką było spotkać stare, znane twarze, a także poznać te nowe. Jesteście najlepsi!
FamiCON#6 zdecydowanie zapisał się jako kolejny kamień milowy w całym naszym projekcie.
Cały czas do przodu - niech żyje EMU-NES#PL Cool
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #56 : Lipca 21, 2014, 09:28:02 »

Czy powie mi ktoś jak w Utorrencie można zmienić lokalizacje pobierania? Niby zmieniłem na partycję d wybrałem folder, a wciąż pobiera mi na dysk c. Niestety mam mało miejsca na tej partycji a co za tym idzie nie pociągnę tych 61 gb. Na d natomiast mam ponad 1 Tb miejsca jeszcze i chciałbym żeby mi się na dysk d ściągało. Czy może ktoś mi powiedzieć jak to zmienić? W przeciwnym razie nie ma opcji żeby to ściągnąć w ogóle. Z góry dzięki.
Zapisane
Gloryfikator
gloryfikuje
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 175



« Odpowiedz #57 : Lipca 21, 2014, 14:47:19 »

Usuń torrent z listy, przenieś to co już udało ci się ściągnąć gdzie chcesz i "Dodaj torrent (wybierz folder zapisu)...". Jeśli właśnie to robisz, nie wiem co może być źle.
EDIT: ewentualnie można takim sposobem: http://forums.afterdawn.com/threads/change-file-location-utorrent.616815/#post-4165563
Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #58 : Lipca 21, 2014, 16:25:22 »

Zlewam na to. Wznowię ściąganie jak kiedyś zwiększę sobie partycję na dysku c ewentualnie może Dziad mi coś podrzuci jak będę u niego z dyskiem w warszawie. No nic, trudno.
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #59 : Lipca 21, 2014, 17:43:41 »

Dobra, jako że ogar Gruzin mocno to trzeba podziękować z osobna kazdemu więc:

Robi, za to ze wpadłeś do mnie, jak zwykle moja mama poczęstowała cię po Zagłębiowsku, czyli żurkiem i kanapkami. Jesteś moim imiennikiem także propsy są, jak coś zawsze możesz liczyć na wsparcie Cheesy Pobudka była najlepsza xD
daf, za przejście na emeryturę xD Famiplanszówkę i wiele pozytywnych rzeczy.
MWK, za wspólne picie i nocne debaty których było niewiele ale dobry gościu z ciebie.
Lio, stary jesteś przechuj, gadasz bardzo mądrze i czasem jak coś powiesz to się śmiać chce, jesteś strasznie pozytywny, kiedyś tam was w Rzeszowie odwiedzę.
Ginekrologiczny, fajnie ze pojawiłeś się ponownie z Klaudią... tak tyle gier było a grałem w jakieś gówniane gry xD i jako jedyny miałeś Króla lwa którego męczyłem cały zlot.
Hyu, zazdrośnica, ale dzięki ze poświęciłaś choć troche czasu na moim gameplay'u Króla lwa xD
żur0, dusza towarzystwa, wiadomo swój chłop, kiedy dostanę tą płytę egipską zamiast "Gdzie jest Eis?". Najlepsze dni.
Dred, dziękuję ci że nie obrzygałeś mi materaca xD A tak serio to dzięki za śmieszne obraski, za wiedzówkę o forum, i tonę (xD) inby. SMSy jak zwykle wymiatają xDDD beka najlebiej xD
Helpy, ciebie za te swastyki zap***ole xD Dzięki ci za odsprzedanie browców xD
Wodzu & Ignus, jesteście zajebiści, dzięki za propozycje z Whisky, karcianka mimo ze nie grałem znajduje sie w mojej kolekcji rzeczy zlotowych. Dzięki za zaproszenie do Łodzi (albo kajaku xD). Za rok można zagrać. Szczelaniny zajebiste były, nawet raz udało mi się trafić xD
Endu, dzięki za zupę, była pieniężna wiadomo, jak zwykle nagrywałeś mnie, jestes spoko zajebistym gościem, szkoda ze nie zabrałem spajdermenów xD
Mati, jak zwykle dostarczasz tonę inby, musimy nagrać coś wiadomix, zrobisz mi (8)bitbox i jakiś Lunch Time Cypher powstanie.
Milos, ciesze się ze cię w końcu poznałem, kiedyś oglądałem twoje vlogi. Spoko gościu jesteś fajnie ze wpadłeś. Mam nadzieję że pomysły na dziwki są xD
Krisu, Jak zwykle pozytyw wiadomka, musisz Mieć iść szybkość pamietaj o tym #jeżthesonik.
Koks, dzięki za pomoc przy Asm, musimy kiedyś zlepić kutasy i inne chore rzeczy na demko dla f#7.
Dziat, Co roku pilnujesz porządku i dopilnowałeś go teraz. Dzięki za poczęstunek w postaci gumy Turbo i Famiconady <3 PegaGruz na propsie od ocalenia narodowego xD
Vinyl, fajno masz toł siostre. #walterwhite
1990in1(Gutek), fajnie było cię znowu widzieć mordo, jak zwykle inba xD
Machbed, szkoda ze tak krótko, ale jak zwykle fajnie się rozmawiało z toba na zlocie, mam nadzieję ze Niemcy ci wyjdą. Trzymaj się z fartem ziomeczku xD #czotenemunyz
Spazz4, dzięki za moda xD przez cały zlot ci trułem dupe o to i w końcu sie udało xD Mamy jeszcze filmik ze spalenia kucyka xD Zajebisty motyw z Musiccassete. Mam nadzieję że w końcu coś się stanie jak nacisniesz START! xD
Dizzy9, obiecałem i słowa dotrzymałem, dobrze ze cało dojechałeś, mam nadzieję ze umilałeś sobie podróż Sameri baer kiedy wracałeś do domu. Dzięki ci również za moje pseudodemko, wyjaśniłeś mi działanie spriteów, ogólnie jesteś zajebisty ziomeczek, troszeczkę cichociemny, ale mam nadzieję ze dobrze będziesz wspominać Zlot. Zaskoczyłeś mnie swoim umysłem matematycznym, i na końcu rozgromiłeś Hi-Score w Somari. Mam nadzieję ze nawiążemy jakąś współpracę i stworzy się coś. Jak zrobie ED to zacznę grać w Function. Szkoda ze Gągor nam nie wyszedł, moze sie uda go zlepić jak nabiorę wiedzy o Asm6502.
Sogetsu, ten chłód na twarzy przez cały zlot, fajnie że wpadłeś, nawet mnie poczęstowałeś Miąszem xD
Bursok&Zic, fajnie było was znowu widzieć.
Duobix, za rozjebany umysł "czytasz kripipaste, a tu nagle sciana się roztwiera i wlatuje w ciebie ogromny penis co robisz?" xD
Gargi, gratulacje za bycie ojcem, szkoda ze z bratem sie nie zabrałeś xD
Zelas, jak co roku, spoko mordeczka z ciebie, można pogadać o pracy twojej jest bardzo ciekawa xD Lej to gimbusiarskie ścierwo p***olonych cwaniaczków, szanuje bardzo! Za rok oczekuje od ciebie przejścia Castlevanii 2 xD
koNESer, fajnie że mogłem cię widzieć, w tym roku nie było zdzierania papy z dachu.
Ryan, szkoda że te psxy były nieprzerobione bo bym sie skusił na pewno. Pozdrawiam cie ciepło.
pawgal, ciesze się że poznałem kolejną osobę.
Reset/new-era, nadal nie rozumiem tych komixxów xD
MaarioS, chyba zawinąłeś mój zasilacz do NESa. Może kiedyś spróbuje w RPGi zagrać, bo ten Large Point fajny xD
The Armory, dobrze że to nie biznes, pozdrowionka lecoł dla waszej ekipy, wiadomo najlepsze Laski w dupach... znaczy najlepsze dupy w Laskach xD
Al Zeer, mam nadzieję że nasza współpraca da jakieś profity i będzie owocno-pieniężna xD

Pozdrawiam również Masonów/Illuminatów którzy kontrolowali naszą remizę ps to prawda, a o to dowód:

« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2014, 18:54:56 wysłane przez retRoben » Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 19 zapytaniami.