Marca 29, 2024, 03:37:55 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!  (Przeczytany 30930 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #60 : Lipca 21, 2014, 18:12:25 »

Cytuj
Pobudka była najlepsza xD

Nalegam mocno, abyś umieścił tu ten najlepszy film, jaki widziałem!
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #61 : Lipca 21, 2014, 18:28:06 »

Nalegam mocno, abyś umieścił tu ten najlepszy film, jaki widziałem!
Proszę
Zapisane
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #62 : Lipca 21, 2014, 18:53:57 »

Hahahaha Robi wymiata z tym nagłym wybudzeniem XD (czy to gra ten sam utwór co w relacji było Pegasus Maniaks?)
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #63 : Lipca 21, 2014, 18:55:52 »

Hahahaha Robi wymiata z tym nagłym wybudzeniem XD (czy to gra ten sam utwór co w relacji było Pegasus Maniaks?)
YUP!
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #64 : Lipca 21, 2014, 23:36:56 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=0jilZPHzoPk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=0jilZPHzoPk</a>
https://www.youtube.com/watch?v=0jilZPHzoPk

Jezu, trzeci raz siadam do relacji i nadal nie jestem ułożony, Panowie - dla mnie się jeszcze zlot nie skończył! ciągle nie myślę o niczym innym niż on, a że w międzyczasie montujemy temat relacji z Armory, to t-o-t-a-l-n-i-e nie myślę o niczym innym. pomimo tego, że jutro idę do pracy po dwutygodniowym urlopie i najprawdopodobniej moja psychika zostanie zbrukana tą fikcją, którą wszyscy uważają za rzeczywistość, a w której nie ma Pegasusa! czuję się jakbym o szóstej rano miał zacząć wojnę - i to, co jest w tym najbardziej gorzkie to to, że nie będzie ona w basenie z padem do NESa i odpalonym waterfallem, że daf nie będzie siedział obok i krzyczał na telewizor ze mną, Ryan nie będzie mi polewał pleców wódką - żebym przypadkiem nie przeszedł bez straty życia -, a Vinyl nie będzie po prostu Vinylował za moimi plecami szykując kolejną wyrzutnie gruzu.

moi drodzy, to były naprawdę najlepsze dni!
nie jestem w stanie ich poskładać do kupy w kontekście...jakimkolwiek, a tym bardziej chronologicznym. mam wrażenie że dwa tygodnie podczas których rozpocząłem urlop nie trwały dwa tygodnie, a może dwie doby. i zamiast pisać licencjat - zaczęliśmy działać z Pegagruzem (Zitz - przepraszam Cię jeszcze raz za te srogie dedlajny, gdybyś był plejerem w GTA2, a ja mafią, miałbyś u mnie pełen szacunek, Dizzy9 - Ciebie też przepraszam i Ty wiesz za co! ale pamiętaj, zrobimy to jeszcze lepiej!), z ogarnianiem logistycznym, z tą całą nudą która jest konieczna żeby remiza ciągle huczała italo disco. podziękowania za organizację tego zlotu należą się dla Was, ja mam tylko ten nieprzyjemny obowiązek zbierania floty, podpisywania papirów i jakiś tam innych drobiazgów. no i krzyczenia że #wójalert po to, żeby siedem minut później zrobić totalny gruz. dziękuje Wam, że tak rośniemy! to jakiś nadstan zadowolenia że byłem, jestem i będę z tak wspaniałymi ludźmi robił tak wspaniałe rzeczy o których pamięć nigdy nie ginie!

Organizacjo, Rodzino, najmilsi, drodzy, bracia! dziękuję za to, że spotkaliśmy się po raz kolejny. nie mogę się doczekać kolejnego spotkania. i to wspaniałe że już wszyscy tylko o nim rozprawiają, niektórzy już! wspominają o nowych pomysłach na aBStrakcje, coraz więcej jest demek. nikt nie może mówić, że nie jesteśmy sceną - jesteśmy nią, i nie znam żadnej innej która działałaby tak prężnie! ciągle jestem w uderzeniu i ciężko mi skleić nawet tych kilka prostych zdań. podziękowałem Wam w ostatnim (he) numerze Pegagruz - niestety, z racji na pisanie tego o świcie nie pojawiło się w moim Zrzewnieniu dziata podziękowań dla wszystkich - przesłałem Zitzowi o świcie niedokończony plik, w następnym numerze (jeszcze tylko 10 lat!) będzie na pewno kompletny. tych, których tam zabrakło - wiedzcie, że za Wami też już tęsknię

tymczasem - dla mnie ten zlot będzie trwał jeszcze co najmniej pół tygodnia, bo nie mniej niż tyle będzie na tapecie jeszcze montowanie tematu relacji z Armory . przy tej okazji i Wam ekipo Armory chciałem podziękować za obecność i kręcenie świetnych materiałów. no i wspólne gruzowanie! mam nadzieje że jeszcze zrobimy mnóstwo wspólnych projektów niemniejszych niż Wasza obecność na #FamiCON6.

ale jak mówią, nie chwal dnia przed zachodem słońca, po prostu jak na razie - nasza współpraca idzie dobrze i to dlatego, że po Waszej stronie widać duże zaangażowanie. a jakby osłabło... pamiętajcie, że jest takich trzydziestu, ba! czterdziestu! ludzi na tyle szalonych, aby raz do roku zebrać się w Laskach i strzelać do kartridży!

i tymi słowami, zanim się odmelduje na najbliższe dni pochłonięte przez tą przykrą fikcję dookoła, chciałbym Wam powiedzieć że prace nad relacją ze zlotu FamiCON6 już rozpocząłem, mam tak kurwiście krwiste materiały już teraz! nie mając całości na dysku lecącym od Rajana! zamierzam przebić relację dafczynskiego do której biję brawo w pustym domu. szykuję najcięższą artylerię! Smile
i przy okazji - jeśli ktoś nie zgrywał materiałów na laptop Ryana, jakichkolwiek - dajcie proszę znać, nie operuję wystarczającym internetem aby je ściągnąć, dlatego dogadamy się w kwestii dysku który do Was doleci aby je zebrać


zostawiam Wam cukierek na koniec z trailerem relacji Armory. nad całością ciągle trwają prace, będę się z Wami jeszcze kontaktował (prywatami, bo nie będziemy upubliczniać zamysłu relacji in public - wiadomo). mam nadzieję że Wam się spodoba:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=HdugNLzrSrM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=HdugNLzrSrM</a>
http://www.youtube.com/watch?v=HdugNLzrSrM

wkrótce - więcej. i to takich cuksów, że Wam się nie śniło! już się o to z Vinylem postaramy, bo grzebiemy coś grubego! x)
« Ostatnia zmiana: Lipca 21, 2014, 23:53:54 wysłane przez dziat » Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #65 : Lipca 21, 2014, 23:52:59 »

Najlepsze zakończenie gry planszowej, jakie w życiu przeżyłem, naprawdę. Totalny reset naszej koncentracji w wykonaniu Lio:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=IOcYwuJs5wc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=IOcYwuJs5wc</a>
http://www.youtube.com/watch?v=IOcYwuJs5wc

Wójt Alert, pijesz cztery rundy ciepłej vodki! Mam nadzieję, że za rok uda się rozegrać większą ilość rozgrywek i każdy zainteresowany będzie miał okazję. ;)


PS Ja dopiero zaczynam się z tego całego zlotu tak na całego cieszyć, dopiero wszystko do mnie dociera...
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #66 : Lipca 22, 2014, 01:41:06 »

Zaledwie kilka godzin po powrocie pochłonął mnie wir codzienności, po F6 pozostało sporo artefaktów i jak co roku świeżo po zlocie non-stop włączam tylko italo disco. Nie mam tendencji do pisania każdemu z osobna podziękowań, ale w tej sytuacji każdemu coś się da przypisać, a więc lecimy:

Dziat - no1, teraz już wiem co myślisz gdy co rok pierwszy raz wsuwasz kluczyk i rozdziewiczasz remizę (te wszystkie telewizory! hahah). Kapitalna organizacja chaosu! Brawa i podziękowania

Daf - super relacja, fajnie że jeszcze wychwyciłem jedną z ostatnich płyt F5. Szokująca taktyka wjazdu na posesję w Quartha, przyznam że w zasadach turnieju nie przewidziałem takiego rusha. Po Twoim wyjeździe drzewa krwawią plastikiem

Robi - tfuuuuu hahahah te teksty mi się przykleiły w pamięci. Pilnowanie nie naszego turnieju w Urban Champion i trolowanie prowadzącego było najlepsze. Swoją drogą jak ta doskonała taktyka mogła paść?!

Ignus - zawsze z Argusem w ręce! Nie kojarzę momentu żebyś był bez puszki w dłoni, nawet gdy grałeś. I jak zawsze śmieszne teksty nie wiadomo skąd i nie wiadomo o czym

Wodzu - a właściwie Wódz śpiący Wazon, za każdym razem zaskakiwało mnie że śpiąc tak starannie pilnowałeś trzymanej puszki z piwem! Widać że wymasterowany skill, podobnie jak chrapanie którego nie dało się nie słyszeć próbując zasnąć mając namiot kilka metrów dalej

Lio - chyciłbyś się Pan grania a nie! Hahahah co jak co ale talerz sam się nie stłukł i sam za siebie nie zapłaci. I ta scena gdy w Leśnym (D)worze zamówiłeś tylko piwo podczas gdy my wszyscy jedliśmy obiad... mistrzostwo świata!

Żuro - skandal z tym finałem mundialu, nie godzi się żeby rzesza wygrała puchar w piłkę i w ogóle wiele kwestii jest bardzo niepomyślnych dobrze że chociaż przez kilka dni jest pegagruz na ścianach i Zbigniew Boniek wykładający się w hurdless

MWK - fajnie że wziąłeś Kuńkida, wreszcie miałem okazję przysiąść do gier SNESowych. Dzięki za całokształt łącznie z kierownictwem auta i morderstwem muchy latającej nad naleśnikami

Pawgal - za rok kontrę na jednym życiu trzeba zaliczyć! Nie ma zmiłuj, pomijania S i ginięcia na Snow Fields. Świetnie że się zjawiłeś!

Endru - postać z Panic Restaurant która uciekła z kartridża, kucharz nadworny FamiConu! Dzięki że przywiozłeś grę... szkoda tylko że bez płyty w środku heheh

Koks - nigdy za wiele nie rozmawiamy a i tak zawsze masz destrukcyjny wpływ na psychikę. Te filmy na rzutniku... zło i zniszczenie

Milos - cieszę się że mogłem osobiście poznać twórcę chiptunów wyprzedzającego mnie o lata świetlne. Podziwiam i po cichu liczę że kiedyś dojdę do podobnego poziomu

Dred - znowu przywiozłeś Bombermana 5 aiiiiiiiiii reweleacja, dzięki! I mów co chesz ale przybrałeś imidż Jerzego Owsiaka heheheh

Vinyl - italo wszystko i udźwiękowienie jak zwykle ogarnięte. Że też tego roku sosu tam nie było to aż dziw!

Zitz - zawsze dobrze z Tobą porozmawiać i posłuchać o dołujących realiach Warszawy. Najbardziej cieszy mnie jednak, że razem z Klaudią jesteśmy bratnimi duszami Emu-Nesa tak jak Ty z Borsukiem

Zelas - myślę że z góry mogę gratulować awansu prestiżu społecznego związanego ze zmianą zawodu. I Castelvanię jak zawsze wymęczyłeś, jesteś jak monolit, co roku bez zmian!

Helper - spałeś pod projektorem podczas tylu turniejów... no i legenda pomocznika tak szybko nie zwietrzeje hahahah

Krisu - podobnie jak niektórzy mam wrażenie, że ciągle byłeś wszędzie. Zapomnieliśmy uskutecznić ośmiobitowy pomysł!!!! przypomnij sobie i zaalarmuj przed F7, nadrobimy

Ryan - znowu zakazy grania na zlocie hahahah, świetna pomoc w organizacji niezastąpiony na swój sposób jak co roku

kretRoben - king of the shit, a właściwie wszystkich shitty gier. Króla Lwa przejść to jeszcze okay, ale te Soniki i inne crapy to już przegięcie

Sogetsu - tradycja wspólnego gotowania spaghetti została dopełniona i w tym roku. Nie wiedziałem że tak szybko znikniesz i później musieliśmy z Klaudią jeść zupki chińskie

Maarios - turniej na macie był kapitalny, równie mocne z resztą także objaśnianie zasad użytkowania maty i no drugs restriction. Za rok musisz dać znać która nagroda najbardziej Ci smakowała

Spazz - kartridż-kaseta łał! Dałeś impuls, zimą wygarnę nieco czasu i zrealizujemy jeden projekt (ale na początek jeden nie trzy!)

Mati - oddałeś tytuł niezwyciężonego w jakiej to melodii, ale za to jak ją poprowadziłeś hahahah, no i stałeś się posiadaczem pierwszego Pegasusa icesticks-mode

Armory - fajnie wkomponowaliście się w nasz klimat, dzięki za wspominki o mnie ilość odwiedzin profilu na soundcloudzie troszkę wzrosła po opisaniu relacji. Sorki za słaby wywiad, lubię każdą odpowiedź przemyśleć a nie mając czasu na przemyślenia odpowiadam krótkimi zdaniami

Wszyscy których nie wpisałem - pamiętam o Was! Mogę wymienić z nicków! Nie ująłem w opisach po prostu dlatego że mało czasu razem spędziliśmy lecz Wasza obecność była równie konieczna aby F6 dopełnił całości

btw. zlot pozostawił mi rysę w postaci chronicznego niewyspania w przemokniętym namiocie do którego nie zmieścił się materac argh! (już zwrócony w Tesco, pieniążek odzyskany) i pseudoprysznica (za rok się tą kwestią zajmę osobiście)

ps: zdjęć w tym roku nie robiłem, mam ich tylko kilka (dosłownie) z telefonu http://www.gamefront.com/files/24365728/F6+by+Nielogiczny.7z
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2014, 01:53:53 wysłane przez Nielogiczny » Zapisane
mtmt
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 88



« Odpowiedz #67 : Lipca 22, 2014, 01:49:27 »

jak zawsze smut, że kolejna edycja za nami (taa, wszystkie obejrzane jak zawsze przed monitorem)
zdjęcia na propsie, czekam na więcej filmików Smile
ja to chyba zostanę najbardziej relacjonującym pimpelem, który przegapił kolejną edycję, bo urlop musi być wtedy i wtedy...
nie chcę obiecywać, ale za rok (tak, mówię to od drugiego famiconu) się zjawię, ale jak zawsze dam ciała, to chyba powinienem być klasykiem tego przeboju

i teraz powinienem to zmazać i w ogóle nie wstawiać, bo naprawdę fajnie się ogląda forum i przeżywa od tylu tylu lat i dobrze wiecie, że macie wspaniałą widownię jak i grono przyjaciół, którzy wam kibicują ! Cheesy
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #68 : Lipca 22, 2014, 08:30:27 »

My o Tobie Qurek również pamiętaliśmy i przynajmniej jeden toast powędrował za Twoje zdrowie. Do zobaczenia już za rok, będę trenować do Olimpiady. ;)
Zapisane
Sogetsu
Crazy Hero from the Shakespeare Fridge
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2173


Don't stand in my way... I'm aiming for the stars.


« Odpowiedz #69 : Lipca 22, 2014, 12:20:43 »

Liczymy na Twoją obecność za rok Smile

Po F#6 mam lekki niedosyt jednak niby weekend to wystarczająca ilość dni na zlocie ale jak popatrzę ile mnie ominęło to trochę żal się robi (pewnie miałbym inne zdanie, gdyby nie możliwość spania w namiocie dzięki uprzejmości Spazza Tongue ). FamiCON z roku na rok jest coraz lepszy. W tym roku bardzo inspirujące było zaangażowanie ludzi w przygotowanie nie tylko miejscówki ale też demek, gier, abstrakcji wszelkiego rodzaju. Ja już myślę co by tu przygotować za rok i mam już nawet parę pomysłów Smile Dziękuję wszystkim obecnym i nieobecnym za możliwość spotkania z ludźmi, z którymi można pogadać o wspólnej pasji. Bardzo lubię to, że w tej grupie każdy może być sobą i nie trzeba zakładać żadnej maski, chyba, że są to okulary spawalnicze w komplecie z plastikowym hełmem wikinga.
Zapisane

retRoben
Gość
« Odpowiedz #70 : Lipca 22, 2014, 13:46:56 »

btw. zlot pozostawił mi rysę w postaci chronicznego niewyspania w przemokniętym namiocie
To! No i zapomniałeś o tym że twój turniej zajmował bardzo dużo czasu xD
Postaram się złożyć do całości i zrobić to demo xD
Zapisane
Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #71 : Lipca 22, 2014, 14:11:14 »

Zelas doged the bullet.
Nuff said.
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #72 : Lipca 22, 2014, 14:57:06 »

Czy jeszcze ktokolwiek inny oprócz mnie zauważył ten mały niewinny znaczek na zdjęciu grupowym?? xD


Czyli wychodzi na to, że coś o kimś nie wiem??
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #73 : Lipca 22, 2014, 15:08:25 »

O kurcze... detektyw MaarioS : "...ale o co chodzi?"  laugh
Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #74 : Lipca 22, 2014, 15:09:05 »

Ja zauważyłem już wcześniej. A o co z nim chodzi?
Zapisane

Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #75 : Lipca 22, 2014, 15:36:00 »



Bo najważniejsza jest dobra tarcza przed laserem Cheesy
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #76 : Lipca 22, 2014, 15:45:16 »

Czy ktoś ma udokumentowaną jaka to NESową melodię od początku do koca? Chciałbym mieć to w swoich zasobach. Jeśli ktoś posiada, to bardzo prosiłbym o wrzutkę Smile.
Zapisane
Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #77 : Lipca 22, 2014, 16:44:24 »

Ja zauważyłem już wcześniej. A o co z nim chodzi?

Illuminati, rządowy/globalny spisek, masoneria, zło, new world order, albo coś w tym guście.
Poczytaj kilka "teorii spiskowych" na ich temat, powinieneś szybko załapać.
Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
Zitz
Gość
« Odpowiedz #78 : Lipca 22, 2014, 16:56:01 »

Oczywiście było wspaniale ale to wiadomo - wszystko najlepiej itd itp - wystarczy przeczytać każdy post więc nie będę się powtarzał i po raz pierwszy sam zrezygnuję z ogólnie przyjętej formy dziękowania każdemu z osobna - ot tak dla wygody.

A więc konkrety:
Zdjęcia i filmy LQ (~100MB):
Kod:
http://mir.cr/1MJMUTDB
Powyżej około 10 mirrorów, poniżej przykładowy link dla osób które mają problem ze ściągnięciem:
Kod:
http://www53.zippyshare.com/v/95990300/file.html
Posiadam powyższą paczkę w lepszej jakości (1GB) - jednak przyda się ona praktycznie jedynie osobie która będzie sklejała wideorelację. Jbc. pisać PW to podrzucę.

Co znajdziecie w paczce? 60 zdjęć (głównie rzut terminatorem) i randomowe filmiki, ale niektóre chyba unikatowe (np. wejście Marka przed walką wreslingową Cheesy) czy też finał (przyda się przy montażu wideo).

Cóż mogę powiedzieć... Jak na każdym zlocie jedne rzeczy wyszły lepiej inne trochę gorzej. Sam osobiście nie mogę odżałować pomylenia murzyna z Bońkiem w Track & Field - cóż, nie zawsze dane jest grać Usain'em Bolt'em Wink.
Niedzielę trochę popsuło mi krzesło, które nocą rzuciło się agresywnie na moją nogę i dotkliwie ją zraniło (tej wersji będę się trzymał!). Nie bolało wcale a wcale, ale po nocy na podłodze w śpiworze coś musiało przeskoczyć i każdy widział jak chodziłem w niedzielę i poniedziałek (z tego też względu nie zostałem na noc w niedzielę). Widok miny żony jak w niedzielę wróciłem do domu - bezcenny XD (jak ostatni żul..).

Poniżej trochę prywaty - także w ramach komentarzy na poprzednie posty:
Robi - cóż... Wszędzie było Ciebie pełno no i bardzo dobrze! Twoje zaangażowanie w prowadzeniu atrakcji/konkursów (oraz szukanie uczestników po całej remizie) zrobiło na mnie spore wrażenie.
Marios - zawstydziłeś mnie i Krisa grą w Battletoadsy, podczas gdy my na zlocie w trybie 2-players nie przeszliśmy jej młodszej siostrzyczki (Battletoads and Double Dragon). Zrobiłeś na mnie większe wrażenie niż mój dobry kolega który za szczenięcych lat przechodził Turbo Tunel z ręką w gipsie. Na przyszłość sugeruję w widocznym miejscu zaznaczyć gdzieś że to jedna z najtrudniejszych gier w historii bo osoby niezaznajomione z tematem mogły takiego wrażenia nie odnieść Cheesy
Mati - no trochę się gadało (do 5 nad ranem w sobotę w zasadzie...Cheesy). Krótko graliśmy w żółwie jedyne co powiem że grałem z Tobą inaczej niż zawsze tzn. bardziej technicznie a mimo to przegrałem - co chyba zresztą ktoś z ekipy ArmoryTV widział. Mam nadzieję że spotkamy się jeszcze w tym roku!
Krisu - W tym roku tylko z Tobą próbowałem przejść jakąś grę i cóż... Nie udało się, ale było blisko! Troszkę smuteczek że tam gdzie jako dziecko traciłem pierwsze życie to na zlocie straciłem całe "continue"... Starość nie radość ;<.
Dizzy9 - o planach rozrysowanych na ręczniku toaletowym nie zapomniałem, aczkolwiek z początkowej idei mało zostało...
dziat - Pegagruz był na swojego rodzaju masochistyczny sposób miłym doświadczeniem XD.
Nielogiczny - Temat odnośnie pracy nawinął się sam (telefon). To nie chodzi o to że realia warszawskie są dołujące, raczej polskie - jeśli je przyrównać do rynku pracy za granicą a takie porównanie od roku mam całkiem niezłe (wyjazd do Holandii+rodzina w U.K./Belgii/Holandii/U.S.A./Kanadzie). Nie chodziło mi jedynie o umowy śmieciowe/bezpłatne staże, ale także o dawanie kasy pod "ławą". Niestety w Polsce zaczyna panować ciche przyzwolenie na wcześniej wymienione wypaczenia. Z racji wykonywanego zawodu dotyka mnie to czasami bardziej niż innych (choćby Magdę, o czym wspomniałem).
daf-2 słowa: Monopoly - Relacja. Wymiatają. Po prostu. To były dla mnie jedne z najprzyjemniejszych punktów tego zlotu.
MWK - ekhmm... Mistrzu MWK... Polecam podejrzeć paczkę ode mnie Cheesy. Poza tym niczym mnie nie zaskoczyłeś - rozmowa z Tobą to czysta przyjemność!

Wiem że są osoby z którymi rozmawiałem więcej niż z innymi/grałem w Monopoly/szedłem do sklepu po bułeczki, jednakże skończę w tym momencie krótkim "dziękuję" Bo od tego nadmiaru miodu bazy więcej ważą i forum niedługo jebnie Wink.
DO ZOBACZENIA ZA ROK!
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2014, 20:07:21 wysłane przez Zitz » Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #79 : Lipca 22, 2014, 17:41:55 »

Ja zauważyłem już wcześniej. A o co z nim chodzi?

Illuminati, rządowy/globalny spisek, masoneria, zło, new world order, albo coś w tym guście.
Poczytaj kilka "teorii spiskowych" na ich temat, powinieneś szybko załapać.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=UKoJ1QcogKI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=UKoJ1QcogKI</a>
http://www.youtube.com/watch?v=UKoJ1QcogKI
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 19 zapytaniami.