Kwietnia 18, 2024, 07:56:33 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!  (Przeczytany 31141 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
retRoben
Gość
« Odpowiedz #80 : Lipca 22, 2014, 18:06:16 »

Geneza Illuminatów na F#6 jest prosta jak anatomia bizona xD
Kiedy podpisywaliśmy swoje plakaty to Helpy zaczął rysować swastyki, jak to zauważyłem zacząłem inbować z pewnymi punktami na swastyce i zarzuciłem "illuminaci mocno xD", odbyło się to 1 dnia, czyli 11 Lipca 2014 r.
Przez cały zlot z Lio wyłapywaliśmy trójkąty na zlocie i twierdziliśmy, ze niegdyś był tu zakon illuminatów, a my jesteśmy marionetkami w remizie xD
Cała histora, ale jak zwykle jakiś skretyniały gimbus będzie się doszukiwał 2 dna tej sprawy xD
Zapisane
1990in1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 309


Gut


« Odpowiedz #81 : Lipca 22, 2014, 18:41:37 »

tak było! tuż po dyskusji nt. afery cartowej.
Zapisane

"Znaczy kolego rozumiem, że ty sobie tutaj żarty robisz, prawda?" S.King
Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #82 : Lipca 22, 2014, 19:21:39 »

jakiś skretyniały gimbus będzie się doszukiwał 2 dna tej sprawy xD

Mam nadzieję, że to nie do mnie. Sam mam niezłą imbę z ludzi wierzących w te brednie xD
Szczególnie wielkie stężenie takich ludzi można znaleźć na YT po dziwnymi filmikami albo na pewnych forach...
Po prostu nakierowuje Fami`ego na tory, coby wiedział o co mniej więcej chodzi i dlaczego jest to śmieszne.
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2014, 19:23:30 wysłane przez Kaplitov » Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #83 : Lipca 22, 2014, 21:40:04 »

Cytat: zur0

czyżby? po przekroczeniu progu remizy w Laskach jesteście członkami sekty, możecie to racjonalizować, wypierać, stosować inne mechanizmy psychologiczne, ale fakty są takie jakie są. trójkąty na zlocie to nie jest przypadek, wszystko zostało w najmniejszych szczegółach zaplanowane przez Najwyższą Lożę Organizacji. Wasze życie jest opanowane przez Pegasus. czy szał Brajana jest przypadkiem co zlot? nie sądzę. czy Rocket, który udaje żołnierza z Pasji jest przypadkiem? czy jesteście pewni, że zupa Endru nie zawiera magicznych halucynogenów? oddaję pod Waszą refleksję to wszystko...

pewne przesłanki o tym zostały ujawnione już w styczniu, wszak CZY ŚWIĘCI SĄ PO TO AŻEBY PEGASUS?


strasznie mi się podoba to pozdrowienie które krazylo w środę od poranka i krąży w tym temacie, to "do zobaczenie za rok!", to nie jest aż rok, to w kazdych ustach słyszałem to, jak zbijasz piątkę z najlepszym kumplem któremu wiesz że masz jeszcze sporo do powiedzenia, ale dzień się kończy, rzucasz mu wtedy "do zobaczenia jutro!", i ta noc dzielącą spotkania znaczy mniej niż chwila
Zapisane
Thug Life
Wazon
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116


That post gave my heresy


« Odpowiedz #84 : Lipca 22, 2014, 22:00:29 »

@ Żuro -> Ciekawe, co by powiedział na to Stachu Jones Wink
Zapisane

spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #85 : Lipca 22, 2014, 22:25:18 »

W kwestii iluminatów - do zobaczenia za rok, PegaGruz jest tylko jeden !
Zapisane

retRoben
Gość
« Odpowiedz #86 : Lipca 22, 2014, 23:42:29 »

jakiś skretyniały gimbus będzie się doszukiwał 2 dna tej sprawy xD

Mam nadzieję, że to nie do mnie. Sam mam niezłą imbę z ludzi wierzących w te brednie xD
Szczególnie wielkie stężenie takich ludzi można znaleźć na YT po dziwnymi filmikami albo na pewnych forach...
Po prostu nakierowuje Fami`ego na tory, coby wiedział o co mniej więcej chodzi i dlaczego jest to śmieszne.

czyżby? po przekroczeniu progu remizy w Laskach jesteście członkami sekty, możecie to racjonalizować, wypierać, stosować inne mechanizmy psychologiczne, ale fakty są takie jakie są. trójkąty na zlocie to nie jest przypadek, wszystko zostało w najmniejszych szczegółach zaplanowane przez Najwyższą Lożę Organizacji. Wasze życie jest opanowane przez Pegasus. czy szał Brajana jest przypadkiem co zlot? nie sądzę. czy Rocket, który udaje żołnierza z Pasji jest przypadkiem? czy jesteście pewni, że zupa Endru nie zawiera magicznych halucynogenów? oddaję pod Waszą refleksję to wszystko...
A pamiętasz jak na konkursie wiedzowym o forum MaarioS zaraz na początku dostał pytanie które jego dotyczyło? Przypadek? nie sondze!
Zapisane
Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #87 : Lipca 23, 2014, 20:20:27 »

I jak daf odpowiedział na każde pytanie o sobie xD
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #88 : Lipca 23, 2014, 21:40:52 »

Od zlotu minął już ponad tydzień a ja ciągle czuję przepełniającą mnie euforie i radość z naszego wspólnego spotkania, ale jednocześnie czuje smutek, że to już koniec... Teraz trzeba wracać do szarej rzeczywistości, mając was jedynie na forum Sad Dlatego chciałbym wam podziękować za ten wspólnie spędzony czas, który zostanie w naszej pamięci przynajmniej do przyszłego roku Wink Nie będę dziękował każdemu z osobna, bo po prostu nie jestem dobrym skrybą Tongue Ale za to wiem jak mogę wam jeszcze raz przypomnieć kilka tych fajnych chwil ze zlotu Cheesy

http://youtu.be/0Z0k3CZaJM8

Dzięki wielkie za wspólnie spędzony czas~!

Ryan~
« Ostatnia zmiana: Lipca 23, 2014, 21:47:55 wysłane przez Ryan » Zapisane
pawgal
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 189


NESomaniac


« Odpowiedz #89 : Lipca 23, 2014, 21:52:13 »

A tak z ciekawości spytam: jak wygląda seedowanie tej paczki 61 GB filmów? Cheesy Jaki jest % zaawansowania u kogokolwiek?

u mnie 10% i wisi, odpalone 24h
« Ostatnia zmiana: Lipca 23, 2014, 21:56:47 wysłane przez spazz4 » Zapisane

この番組は、ご覧のスポンサーの提供でお送りします。
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #90 : Lipca 26, 2014, 01:53:53 »

Na prośbę Matiego wrzuciłem pliki z "Jakiej To Nesowej Melodii" na google dysk do pobrania Wink Przynajmniej tyle mi się udało odnaleźć Tongue Nie sprawdziłem jeszcze do końca materiałów od Endru, więc materiał może być niekompletny _^_

https://drive.google.com/file/d/0B9R-Wm6JXL3oLVpHN3NXdEhjcm8/edit?usp=sharing

A jeżeli chodzi o torrenta, to ja cały czas mam włączonego i seeduje, co jakiś czas widzę że pojedyńcza osoba łączy się z do mnie, ale nikt po za nią :U W najbliższym czasie postaram się rozwiązać jakoś ten problem i podesłać cały materiał w miarę możliwości do kilku osób aby i one mogły po seedować dla innych.

Ryan~
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #91 : Lipca 26, 2014, 11:11:37 »

Ok, ale jak to pobrać?
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #92 : Lipca 26, 2014, 12:17:53 »

Na środku ekranu jest okienko z przyciskiem "Pobierz", ale możliwe że twój program do czytania, go nie widzi bo całość jest zrobiona we flashu - chyba :U
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #93 : Lipca 26, 2014, 12:27:04 »

Na środku ekranu jest okienko z przyciskiem "Pobierz", ale możliwe że twój program do czytania, go nie widzi bo całość jest zrobiona we flashu - chyba :U
No to wszystko jasne. Nie ma możliwości pobrania.
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #94 : Lipca 27, 2014, 13:46:51 »

@Ryan, Twój torrent sam zrywa, mam odpalonego klienta non stop i na cały dzień może z 3 godziny pobiera i stopuje.
Zapisane

Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #95 : Lipca 27, 2014, 14:12:24 »

No ja już na to nie mam wpływu, nie wiem dlaczego tak się dzieje O_o
Zapisane
Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #96 : Lipca 27, 2014, 14:14:24 »

Dobra, jak ktoś chce to możecie mi podesłać jakieś nośniki typu pendrive czy jakiś dysk twardy i mogę dla was zgrać materiały. Tylko pokryjcie koszty wysyłki Tongue

Mam materiały również ze wcześniejszych zlotów. Z ostatniego mam około 60-70gb.

Piszcie na PW w razie czego.
Zapisane
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #97 : Lipca 27, 2014, 17:33:56 »

Nie mogłem się powstrzymać Smile



« Ostatnia zmiana: Lipca 28, 2014, 06:04:41 wysłane przez Krisuroku » Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #98 : Lipca 27, 2014, 19:51:32 »

Nie mogłem się powstrzymać Smile



Że niby co?? Nic nie widać
Zapisane
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« Odpowiedz #99 : Lipca 27, 2014, 19:54:30 »

Myślałem że tylko ja nie widzę xD
Zapisane

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 19 zapytaniami.