Marca 28, 2024, 10:32:30 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON #6 czyli każdy pimpel relacjonuje!  (Przeczytany 30919 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #100 : Lipca 27, 2014, 21:20:37 »

Rozchodziło się o to, że jak leżał Pegasus na NES to przypominało to Famicom Disk System. Niektórzy z obecnych na minionym zlocie mogą kojarzyć to co mi się w głowie upierdzieliło ^^.
« Ostatnia zmiana: Lipca 27, 2014, 21:34:33 wysłane przez Krisuroku » Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #101 : Lipca 27, 2014, 22:41:39 »

Ale fajnie by było gdyby było widać jakąkolwiek fotę
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #102 : Lipca 28, 2014, 00:17:22 »

@Ryan, puściłeś już dysk? /inside joke - tylko puść na moje nazwisko, bo pamiętam jak się oplułem kaszą gryczaną gdy pytałeś czy dysk z materiałami z f#5 wysłać do Pawła Dafczyńskiego!
Zapisane
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #103 : Lipca 28, 2014, 06:05:48 »

Ale fajnie by było gdyby było widać jakąkolwiek fotę
Problem w tym MaarioS, że u mnie wsio było widać, najwyraźniej tylko ja widzę obrazki z DropBoxa.


Czy teraz widać?
Zapisane
pawgal
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 189


NESomaniac


« Odpowiedz #104 : Lipca 28, 2014, 19:20:11 »

Obrazki na dropboxie może i byłyby widoczne, jakbyś je wrzucił do folderu publicznego Tongue
teraz widać PDS-a Wink
ナイス。
Zapisane

この番組は、ご覧のスポンサーの提供でお送りします。
Mati
Gość
« Odpowiedz #105 : Lipca 30, 2014, 12:30:13 »

Czy jest możliwość otrzymania naszej gazetki w formie elektronicznej? Jakiś pdf, word cokolwiek bym mógł przeczytać w całości od początku do końca.
Zapisane
Zitz
Gość
« Odpowiedz #106 : Lipca 30, 2014, 23:10:16 »

Hej Mati jest, jutro postaram się podesłać jednakże obawiam się że PDF będzie skonstruowany w sposób uniemożliwiający skuteczne czytanie go przez programy... Chodzi o kolejność wątków - nie dbałem o to zupełnie gdyż ma to znaczenie jedynie (a i nie zawsze) w publikacjach elektronicznych a tutaj mieliśmy do czynienia ze składem do druku na chybcika... Upraszczając sprawę nie narzuciłem publikacji kolejności czytania a programy same nie myślą za ludzi i nie odgadną jak się czyta taką wieloszpaltową gazetę (kolejność). Tak więc nic nie mogę obiecać, a raczej inaczej - myślę że jest to do zrobienia ale nie od ręki. Pzdr!
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #107 : Lipca 30, 2014, 23:40:26 »

https://dl.dropboxusercontent.com/u/75704297/PEGAGRUZ_No1.rar
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #108 : Lipca 31, 2014, 01:36:51 »

Dziękuję Dafciu Już nawet przeczytałem całość poza moim artykułem, któregopominąłem, bo go znałem. Świetna robota. Wszystkie teksty genialne Smile. No to co, za 10 lat kolejny zin?
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #109 : Lipca 31, 2014, 12:02:30 »

Afera Cartowa

Konkurs Jeż the Sonik xD
Zapisane
mustwearkhakies
Gość
« Odpowiedz #110 : Sierpnia 02, 2014, 03:32:07 »

(...) i pseudoprysznica (za rok się tą kwestią zajmę osobiście)

Jeżeli zajmiesz się tą kwestią z równie wielkim, osobistym zaangażowaniem co w relację z F#4 to w przyszłym roku myjemy dupę pod kranem, tak jak na pierwszym zlocie...
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #111 : Sierpnia 06, 2014, 23:29:38 »

Mati pisz tekst, za 107 miesięcy jesteśmy znowu w druku!
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #112 : Sierpnia 09, 2014, 23:21:23 »

bracia,
parę minut temu ekipa ArmoryTV oddała swój materiał do publikacji na YT. na każdym etapie pracowaliśmy razem - i o ile może się wydawać że zajęło im to dużo czasu, bo żeby pokroić materiały z całej imprezy, i z wywiadów, a następnie - złożyć to w całość, trzeba było zginać kręgosłup przez kilka długich nocy. i sam to odczułem - bo miałem zaszczyt uczestniczyć w procesie produkcyjnym. ze swojej strony postarałem się doradzić w wyborze scen tak, aby nie było widać Duobixa tańczącego z Virtual Boyem na głowie i spodniach na barkach jak ninja, zaś retRoben z talerzem przyklejonym do czoła udawał beatboxera to ja nawet nie- w każdym razie, trzymałem się dewizy gruz: ale odpowiednio nasypany na głowy. wypośrodkowane, pełne akcji, umiarkowane, odpowiednie!

wczoraj koło 5 nad ranem wyjebało projekt tak, że w ostatniej chwili zauważyliśmy że leci na YT bez dźwięku, więc dzisiaj montaż (podkręcanie kolorytu, składanie dźwięku, napisy, słowem - postprodukcja) trwał od świtu. i jak w tym - wannabe - kultowym cytacie Vinyla:


serdeczne podziękowania dla ekipy ArmoryTV - naprawdę kawał dobrej roboty!
https://www.youtube.com/watch?v=bniKAbwhOhU
Zapisane
dodo
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 5


« Odpowiedz #113 : Sierpnia 09, 2014, 23:36:01 »

I ja dziękuję. Tak bardzo #miłość. Jak tylko Pegasus da, widzimy się za rok! Dzięki wszystkim tak bardzo. Na fb więcej ode mnie.
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #114 : Sierpnia 10, 2014, 01:22:23 »

Jezu, jak wspaniale. Wywiad z Koksem przebiegł tak, jak to sobie wyobrażałem, od zawsze.
Dzięki za poświęcenie nad klejeniem tych klatek, naprawdę było warto. Wyszedł z tego naprawdę świetny materiał. W końcu jakaś relacja ludzi, którzy trafili między innych ludzi i nie rozumieją, co się dzieje!

Jest pierwsza dwadzieścia rano i jestem napruty w... sobotę.
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #115 : Sierpnia 10, 2014, 09:33:47 »

(...) i pseudoprysznica (za rok się tą kwestią zajmę osobiście)

Jeżeli zajmiesz się tą kwestią z równie wielkim, osobistym zaangażowaniem co w relację z F#4 to w przyszłym roku myjemy dupę pod kranem, tak jak na pierwszym zlocie...
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #116 : Sierpnia 10, 2014, 21:03:42 »

Relacja jest wypośrodkowana Smile jeżeli wiecie o co mi chodzi.
A tak kochani powinno być.Myślę ,że idziemy w dobrym kierunku:)
Co rok jest fajniej,co rok jest lepiej, no i co rok jest nas chyba więcej, a z tego należy się tylko cieszyć Smile
Myślę że F-Siudym będzie również wyjątkowy jak poprzednie zloty.
No i oczywiście żeby tradycji stało się zadość.Z Matim obalimy żołędzia:) a co Smile
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #117 : Sierpnia 11, 2014, 00:31:05 »

Relacja świetna Smile. Zelas, jak najbardziej, ale następnym razem może już dwie co? hehe Smile.
Mati w sumie masz rację następnym razem postaram się lepiej:)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 11, 2014, 22:24:44 wysłane przez zelas12 » Zapisane
Thug Life
Wazon
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116


That post gave my heresy


« Odpowiedz #118 : Sierpnia 11, 2014, 08:27:22 »

Relacja jest niezła, aczkolwiek mam wrażenie, że czegoś brakuje. Aczkolwiek wywiad z koksem faktycznie niszczy Cheesy.
Plus podoba mi się zestawienie muzyczne całości, a zwłaszcza fragmentu gdzie chłopaki biegną na macie.
Zapisane

retRoben
Gość
« Odpowiedz #119 : Sierpnia 11, 2014, 09:19:46 »

Relacja jest niezła, aczkolwiek mam wrażenie, że czegoś brakuje. Aczkolwiek wywiad z koksem faktycznie niszczy Cheesy.
Plus podoba mi się zestawienie muzyczne całości, a zwłaszcza fragmentu gdzie chłopaki biegną na macie.
Ten chłód Kogza to ja nawet nie xD
A relacja pieniądz, wiadomix.
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 19 zapytaniami.