Marca 19, 2024, 07:23:43 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Zajrzyj na chwilkę!  (Przeczytany 2042 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« : Sierpnia 19, 2014, 07:45:09 »

Założyłem ten temat ponieważ nie mam pojęcia dlaczego część osób ma do mnie jakieś spiny. Ja nic wam nie zrobiłem ludzie!
Po co wypominać coś co było na innym forum? Tu jest EMU-NES a"TAM" mogę sobie spamować ile wlezie i to forum a przede wszystkim ludzie stąd nie powinni zwracać na to uwagi.
Kolejna ważna rzecz którą piszę po setny raz. NIE JESTEM GIMBUSEM! i nienawidzę ich. Nie pamiętam kto mi to zarzucił ale pamiętajcie że ja !NIE! jestem gimbusem.
zelas poczekasz chwilę jak Mati czy Szuter to kupię tu też nie ma się co spinać.
Może płacę trochę późno ale nigdy mi się nie zdarzyło nie zapłacić.
Wiem że ja tu nie mam większej władzy od przeciętniaka. I że raczej nie będę miał. przyjąłem to do wiadomości zaraz na początku. I to również nie powód aby mi to wypominać.
Jak wiecie jestem taki sam jak i wy. Tylko trochę młodszy. Że jestem młodszy przyszło wam się pogodzić ale że chodzę do gimnazjum to już nie.
Pomimo wszystko ja i tak nie trzymam do nikogo urazy. Ale widzę ze część osób do mnie tak. Uwierzcie mi ja na prawdę nic do nikogo nie mam. Choć dwie/trzy osoby do mnie tak.
I cieszę się że mogę być z wami tak długo, że daliście mi szansę.
Dlaczego mi grzebiecie w profilu? Nie chodzi mi już o ten durny licznik ale o podpis a przede wszystkim o avatara, to już muszę powiedzeić było chamskie.
Może się troche rozpisałem. i to w takim smakoszowym stylu. Ale przeczytajcie i zrozumcie o co mi tak na prawdę chodzi.
Zapisane

retRoben
Gość
« Odpowiedz #1 : Sierpnia 19, 2014, 16:27:33 »

Po pierwsze, bardzo chcesz wszystkich zainteresować że coś ci wypadło i twoje tłumaczenia że maliny czy inne owoce zbierasz, nas to gówno interesuje, nabijasz non stop posty które nic nie wnoszą na forum, zachowujesz się jak jakiś zapyziały gimbus który myśli ze jak nabije sobie 400 postów to myśli że "To coś znaczy", to nic nie znaczy, biorąc pod uwagę jakość twoich postów, wiem ze ciebie boli to że chcesz Forumowy Respekt i nasilasz się jeszcze bardziej. Osoby zarządzające EmuNes nie byle czemu mają Redaktora/Moda/Admina, bo te osoby coś chcą robić na forum i jakoś je usprawnić, a to ze zobaczyłeś ze jak mam +200 postów i widziałeś mój czerwony nick i pytałeś się mnie o rangę nie znaczy ze jak więcej nabijesz postów, ale admina nie dostaje ktoś kto chce mieć kolorowy nick i jak to piknei wygląda bo lubię patrzeć. I to cię automatycznie kwalifikuje do mianowania cię GIMBUSEM, tak GIMBUSEM, bo gdybyś coś chociaż wnosił na forum to może byś dostał kapitana. Podnieca cie ilość postów, ale na nikogo nie będziesz z góry patrzeć "bo mam więcej postów niż ty". Wyjawię ci tajemnice, Moda dostałem technicznego, ale tylko w paru kwestiach by poprawić co/nieco na forum i nie mogłem tego edytować z ftp, dlatego dostałem Moda technicznego.
Jedynie na co możesz zapracować to na Bana.
Wykład:
Normalny/zwyczajny użytkownik forum - Wypowiada sie w szczególnych tematach, nie zwraca uwagi na ilość postów, wnosi jakiś powiew na forum, robi coś dla forum patrz Dizzy9/Koks (przykładowo)
Gimbus - lubi patrzeć na to ile ma postów, liczy na kolorowy nick i chce poczuć się elitarny na forum, myśląc że wszyscy będą go szanować.

Wyjaśniłem ci #Vox Populi poczytaj co to znaczy, teraz zamykam i jeszcze taki jeden temat mozesz szukać nowego forum
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 19, 2014, 16:33:39 wysłane przez retRoben » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 18 zapytaniami.