Kwietnia 19, 2024, 11:10:11 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2 3
  Drukuj  
Autor Wątek: [sztab] Festiwal Komiksu w Łodzi 3-5.10  (Przeczytany 8917 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Oldschoolowy dziad
Gość
« : Sierpnia 31, 2014, 23:35:34 »

czołem brygada,

są chętni na podróż do Łodzi w terminie? gadałem z Wodzem, działa w temacie supportu noclegowego, ale Łódź jest tania jak barszcz, są tam także helikoptery w barach i piwo na Piotrkowskiej po 4 PLN i w razie czego nawet kiedyś sprawdzałem jakieś hostele, można to zrobić dobrze i tanio.

w dniach 3-5.10 odbywa się Festiwal Komiksu w Łodzi, będą starewarsy, będą mangowcy, ale jeśli ma im się udać ta impreza, to tylko jak my się jeszcze wybierzemy. co ciekawe, to jest impreza o większym kalibrze, z tego co widzę to stoi za nią całkiem ładny sztab organizacyjny. chcemy tam robić retrokonucik #emones? jak zbierze się kilku chętnych to myślę że będę w stanie to załatwić. termin mi pasuje na 95% (5% zostawiam na wojnę), zatem mogę się tym zająć.



http://komiksfestiwal.com/
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #1 : Września 01, 2014, 08:59:41 »

a dopiero co wróciłem z konwentu dla mangokolegów w Łodzi. Sad

nie wiem, nie mam zielonego pojęcia... bo prawdopodobnie tydzień przed Wszystkimi Świętymi będę jechał do Wawy. Tongue będę wiedział więcej pod koniec września, so stay tuned. Wink
Zapisane
Thug Life
Wazon
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116


That post gave my heresy


« Odpowiedz #2 : Września 01, 2014, 14:20:31 »

Jeśli się w kalendarzu nic nie pozmieniało w tym roku ,to masz miesiąc czasu między wszysatkich świętych a festiwalem komiksu Wink. ale mogę się mylić Wink.

A co do noclegu - wszystko zależy ile osób byłoby chetnych, na szybko mam lokacje mieszczącą 3-4 osoby, natomiast możliwe, że dałoby radę coś większego zorganizować, ale to musiałbym wiedzieć zawczasu na oko ile osób by wpadało.
« Ostatnia zmiana: Września 01, 2014, 14:22:12 wysłane przez Nadwodzownik famiConowy » Zapisane

retRoben
Gość
« Odpowiedz #3 : Września 01, 2014, 19:39:46 »

Powinienem być przy kasiorce w ten czas, także chętny Cheesy
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #4 : Września 01, 2014, 21:49:37 »

a Robi?
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #5 : Września 01, 2014, 22:05:25 »

Bardzo chętnie bym się wybrał ale to jest sytuacja bardzo 50% bo nie mam pojęcia jak plan studiów mi się ułoży, poczekamy zobaczymy ale jak będzie wolne to nie ma opcji żebym nie wbił Wink
Zapisane
Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #6 : Września 05, 2014, 00:05:15 »

Cholewcia, brzmi kusząco. Może też się wybiorę jak znalazłby się jakiś nocleg Cheesy
Zapisane
Thug Life
Wazon
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116


That post gave my heresy


« Odpowiedz #7 : Września 05, 2014, 08:47:30 »

Jak już napisałem, cała kwestia z noclegiem polega na tym, że muszę wiedzieć ile osób by wpadało, choć fakt, że to też będzie w jakiś sposób dobro limitowane Wink
Zapisane

Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #8 : Września 06, 2014, 03:10:24 »

To możesz mnie dopisać. Na ostatnim festiwalu byłem ze 3 lata temu Tongue
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #9 : Września 13, 2014, 14:59:17 »

okej, scalamy!

w Łodzi obecni będą:
- dziat
- Vinyl
- Wodzu
- Ignus
- Duobix
- Endru
- Armory team (CreepyGirl/Paulina, Dodo/Dodo, Zeer/Zeer)


na 90%:
- Robi
- Roben
- Helper
- Nowa_Era
- dafczynsky
- MaarioS

zatem, szukamy lokalówy w Łodzi (Armory już coś ogarnęło dla siebie) preferowany przyjazd na noc, spotkanie w Łodzi z piątku na sobotę. daj znać Wodzu jak potężną metę masz, jak nie masz, takiej, a zakładam że nie masz, to będzie trzeba jakiś hostel robotniczy, gdzie w końcu przydadzą się moje filce z FamiCON#6!


UPDATE

mamy miejscówkę - w mieszkaniu siostry Wazona, prawdopodobnie - w warunkach #spanienabetonie i #taczwartarano przenoclegujemy tam i 8 osób bez większych problemów, zatem meldować kto chętny!
« Ostatnia zmiana: Września 13, 2014, 15:53:56 wysłane przez dziat » Zapisane
Thug Life
Wazon
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116


That post gave my heresy


« Odpowiedz #10 : Września 13, 2014, 15:41:24 »

Tak jak rozmawiałem przed chwilunią z Dziadownikiem, miejscówa na nocleg jest, choć fakt, że tylko jeden pokój naście-metrowy. Dojazd bezpośredni na obiekt jest, ze 20 minut autobusem.
Nie ukrywam, że im szybciej się uda Wam potwierdzić, tym lepiej, będę miał możliwość ew kombinowania z noclegiem jeszcze.
Zapisane

retRoben
Gość
« Odpowiedz #11 : Września 13, 2014, 18:01:34 »

Jeśli uda mi się uzbierać (Jak op***ole płytę Eripe edycję limitowaną za ponad 200 pln na licytacji w serwisie allegówno.cbl) to zostaje tylko kwestia transportu, o czym rozmawialiśmy dzisiaj dziatku :3
Zapisane
Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #12 : Września 13, 2014, 19:05:43 »

Ja się piszę na nocleg.
Ale tylko z piątku na sobotę? Myślałem, że festyn przeciągnie się do niedzieli.
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #13 : Września 13, 2014, 21:49:42 »

szanse na mój przyjazd spadają do 10%, ale zobaczymy się na PGA:)
Zapisane
reset
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 149


a_e


« Odpowiedz #14 : Września 17, 2014, 17:03:55 »

Wypowiem się i ja! Smile

Po telefonie Dziada w tej sprawie ucieszyłem się strasznie wiedząc, że już niedługo znów mogę zobaczyć emunesową ekipę, entuzjazm niestety opadł kiedy tylko zajrzałem do portfela...
Tak, to nierozłączna rzecz mojego życia, problemy finansowe to moja specjalność Tongue

Tak więc zrobię co tylko będę mógł, odłożę każdą złotówkę by móc się pojawić, nie chcę brać kolejnych pożyczek, bo pożyczki mają taki urok, że trzeba je kiedyś spłacać... Tak więc nic na chwilę obecną obiecać niestety nie mogę. No ale jeśli jednak wypali to prosiłbym o jakieś skromne miejsce do spania Smile
Zapisane

Nie kładŸź trampków na parapecie bo Ci rower z piwnicy ukradną
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #15 : Września 17, 2014, 18:13:01 »

A ja oficjalnie zrezygnuję z obecności. Rozsądek podpowiada mi, że mam teraz na przełomie miesięcy mnóstwo na głowie oraz tyle samo wydatków i muszę się z nim zdecydowanie zgodzić i przyznać rację. Zresztą połączenia Bdg-Ldz są takie beznadziejne, że samo z siebie się odechciewa. Skupię się na PGA i to w Poznaniu za miesiąc się z Wami zobaczę. Miłego spotkania. ;)
Zapisane
Thug Life
Wazon
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116


That post gave my heresy


« Odpowiedz #16 : Września 18, 2014, 10:40:22 »

Resetełe, tanią podróż możesz spróbować Blablacarem. Nocleg się znajdzie.
Chociaż, czy Ty nie miałeś swojej czerwonej gwiazdy śmierdzi czasem?
Zapisane

Hilfer
Kamerdyner Pegasus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 264

Zwany również jako Pomocznik xD


« Odpowiedz #17 : Września 18, 2014, 11:05:57 »

Era, a ile na dojazd tam i z powrotem byś potrzebował benzyny, mogę się do niej dołożyć, (mogę spróbować załatwić trochę darmowej, ale jest na to szansa jakieś 40%) Też myślę, żeby kasę zdobyć, ale pomysły jak na razie nie wypalają.

PS. Nie zapomniałem również o naszej umowie na zlot biggrin
Zapisane

Hilfer heiße ich, möchte ich helfen dich Smile
reset
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 149


a_e


« Odpowiedz #18 : Września 18, 2014, 15:21:59 »

Bardzo pechowo, że to wypada akurat przed 10-tym... Ile na paliwo? sam nie wiem, do Warszawy średnio 200zł mi starczało, tutaj jest troche bliżej, więc jeśli będę wiedział napewno to sie dogadamy na gg Smile

Inna sprawa, że przez ostatni czas nie naprawiałem absolutnie nic, więc tak do końca pewien nie jestem czy oby napewno udałoby się nim dojechać (jak w sumie zawsze Wink)
Zapisane

Nie kładŸź trampków na parapecie bo Ci rower z piwnicy ukradną
retRoben
Gość
« Odpowiedz #19 : Września 21, 2014, 07:42:16 »

Ja jednak zrezygnuje z powodów finansowych, a chcę pospłacać zaległe długi/dłużników i czekać na PGA, ale możliwe że jak starczy kasy to postaram się kiedyś odwiedzić Emunyz xD
Musze zrezygnować niestety ehh...
Zapisane
Strony: [1] 2 3
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 18 zapytaniami.