Marca 19, 2024, 09:12:02 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: E-papierosy. Co o nich sądzicie?  (Przeczytany 7554 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
FamiGyver
Aktywny spambot
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 268


Patryk The Hedgehog 400


WWW
« : Października 03, 2014, 17:21:16 »

Siema. ostatnio nastała moda na efajki. Każdy kto w modzie pali elektryka bo zwykła fajki to zuo.
Ja sam osobiście nie miałem nigdy własnej efajki ale kolega miał i muszę powiedzieć wam że ja osobiście nie wiem czym tu sie zachwycać. Ni to to dobre nie zdrowe. Jak się zagłębić w internet można znaleźć interesujące informacje na temat tego wielkiego "E" bo go w realu nie ma.
Nie lubię długich wywodów. Więc na razie to wystarczy. Wkleję jeszcze kilka fotek:




Ale taki zestaw mi się podoba Wink
A co wy o tym sądzicie?

A Ty co wybierasz?
Zapisane

MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #1 : Października 03, 2014, 17:38:27 »

Ja tam wybieram kupowanie gier na pegazusa albo inne "stare gry dla dzieci" niż wydawać kasę na takie coś. Po co w ogóle bawić się w takie pierdoły i niepotrzebnie psuć se zdrowie??
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #2 : Października 03, 2014, 18:08:19 »

Za naukę byś się wziął a nie tu o papierosach piszesz. Za młody jesteś.
Co do tematu, to ja tam palę zwykłe fajki i kilka razy próbowałem rzucać i wtedy brałem się za e-papierosy, ale jakoś tak żeby szczególnie takiego posiadać, to nie. Albo palić normalne faje, albo w ogóle, a najlepiej to w ogóle nie palić. Ci co nie palą, to niech niezaczynają. Ja w wieku 17 lat przysięgałem sobie, że nigdy nie wezmę tego świństwa do ust. Skończyła się osiemnastka to pierwszy buszek, drugi i nie odpowiednie towarzystwo i się zaczęło. Dziś nie odpowiedniego towarzystwa nie ma, ale nałóg pozostał, tyle ode mnie.
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #3 : Października 03, 2014, 18:20:19 »

Za naukę byś się wziął a nie tu o papierosach piszesz. Za młody jesteś.

Właśnie dokładnie o tym samym pomyślałem. Ogólnie wszystkim odradzam takie "przygody" a szczególnie to odradzam ludziom w młodym wieku. Jeżeli z jakichś dziwnych powodów kolega nagle przestanie rosnąć to żeby nie miał do nikogo innego pretensji Wink
Zapisane
Koks
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 580



« Odpowiedz #4 : Października 03, 2014, 18:21:17 »

Tabacznik
Zapisane

Częste mycie skraca życie.
"If you have a fast, shiny new Pentium II, you might try using 44 kHz for the ultimate in sound quality." - readme od Unreala
https://drive.google.com/folderview?id=0B2TXQD5v-ZIVfjVQdTl2TTZiWmJ2LWZJajJzS0V4cDZBay04WjVGQkdQdnBDQzRlYkdQVGc&usp=sharing
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #5 : Października 03, 2014, 18:36:55 »

Fami dzieciaku, ile razy widzę gimbe z e-papierosem w łapie to kisne ze śmiechu, czy wy myślicie że to jakiś lans i prestiż ? To godne pożałowania pajactwo i żenada. Do nauki się weź, lepiej na tym wyjdziesz, przynajmniej pośmiewiska z siebie nie zrobisz.
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2014, 18:43:57 wysłane przez spazz4 » Zapisane

Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #6 : Października 03, 2014, 18:46:57 »

Ja jako były palacz, też odradzam jakąkolwiek zabawę ze szlugami. Czy to "elektronicznymi" czy "manualnymi". Zacząłem za gówniarza w gimbazie i na bank na mnie to źle wpłynęło, paliłem blisko 6-7 lat i gdy udało mi się rzucić dzięki pewnej książce dosłownie blisko po miesiącu zacząłem czuć się znacznie lepiej. Zniknął poranny kaszel, czasowe duszności i ogólnie jakby kondycja mi się poprawiła.

Nie idź tą drogą, olej sprawę i nie pakuj się w to gówno.

Jak będzie moda na skakanie na bangie, bez bangie to też skoczysz? xD
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2014, 18:48:40 wysłane przez Kaplitov » Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
Mati
Gość
« Odpowiedz #7 : Października 03, 2014, 19:02:56 »

Ja o tyle mam, że tak powiem spokojne sumienie, że po alkohol sięgnąłem tak mocniej po 18, ale wcześniej to nawet zbytnio nie było okazji. Zakład katolicki itp itd. O ile wódeczki można się napić, czy piwka, tak papierosów to komuś kto nie palił to nawet nie polecam. Ja wiele razy się deklarowałem rzucać i kilka razy mi się to nawet udało, ale potem się wracało, więc przestałem sobie cokolwiek postanawiać. Zbyt słaba wola o czym nie wstydzę się pisać i bez bicia się do tego przyznaję.
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #8 : Października 03, 2014, 21:30:37 »

Typowe dla gimbazy bo luka w kodeksie szkolnym. Dodam od siebie że posiadam e fajkę i tylko dlatego że taniej mnie wyniesie, liquidow już nie kupuje, fajkę tam leży gdzieś ale nadal pale ruskie jin lingi. Jeśli ktoś chce rzucił nie potrzebuje  e fajek, gruzmoxanu czy innych nikoretow, silną wola i koniec. Sam nie jaralem miesiąc i wytrzymałem.
Zapisane
1990in1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 309


Gut


« Odpowiedz #9 : Października 03, 2014, 21:44:13 »

Fajki sa zajebiste! I rownie niezbedne co fotografie elektronicznych papierosow w tym watku!
Zapisane

"Znaczy kolego rozumiem, że ty sobie tutaj żarty robisz, prawda?" S.King
Mati
Gość
« Odpowiedz #10 : Października 03, 2014, 23:03:59 »

A gdzie tam Roben. Jasne, że te niorty, czy niquitiny to tylko wydawanie pieniędzy. Silna wola tylko i wyłącznie. Ja takiej nie mam, tyle.
Zapisane
Kaplitov
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 219



« Odpowiedz #11 : Października 04, 2014, 06:07:34 »

Owszem, silna wola to podstawa przy rzucaniu fajek. Jakaś dodatkowa motywacja też nie zaszkodzi Wink

Sam rzuciłem palenie szlugów dzięki pewnej książce, którą polecam każdemu palaczowi zdecydowanego na rozstanie z nałogiem. Książką tą jest "Prosty sposób jak rzucić palenie" niejakiego Pana  Allena Carra. Książka działa chyba na podstawie "prania mózgu" i zmienianiu poglądu na ten paskudny nałóg i pokazuje w jaki sposób ten nałóg działa. Zrozumieć wroga to podstawa!
Osobiście połknąłem tą pozycje w ciągu zaledwie jednego dnia (byłem silnie zmotywowany do rzucenia) i następnego dnia już nie paliłem. Nawet nie ciągnęło mnie do fajek. Polecam spróbować, nic nie stracicie a zyskać można wiele Smile

Pozycja ta jest na tyle popularna, że bez przeszkód można ją dostać w milionach miejsc a pdf`ów i innych alternatywnych dróg zdobycia tego tytułu jest na tyle dużo, że nikt nie powinien mieć problemu z jego znalezieniem.
« Ostatnia zmiana: Października 04, 2014, 06:09:18 wysłane przez Kaplitov » Zapisane

myanimelist.net/profile/kaplitov
BH ouji
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 245


Fan Toshiyuki'ego Takahashiego


« Odpowiedz #12 : Października 04, 2014, 10:46:41 »

Ja nie pale i nie zamierzam palić, no ale to ten EPapieros to dobre rzecz, chętnie bym go "palił"

Palił ? plastik toksyczny przeto palić to niezdrowo, te zabawki to inhalatory kieszonkowe są. - spazz

Poprawione władco

Cytuj
BH weź się szanuj. Nie pal gówna

Huh?
« Ostatnia zmiana: Października 04, 2014, 19:00:35 wysłane przez BH ouji » Zapisane

I'm back Bitches, tęskniliście (sp?)?
Banan
Gość
« Odpowiedz #13 : Października 04, 2014, 13:51:00 »

e-papierosy są bardzo zdrowe, zjadam je codzień i kładę e-papierosowe plasterki na mą poranną bułeczkę. polecam je wszystkim, szczególne młodym osobom w wieku gimnazjalnym Cheesy
Zapisane
1990in1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 309


Gut


« Odpowiedz #14 : Października 04, 2014, 13:56:04 »

Zagryzaj je "miełką" zgodnie z instrukcją podaną na zdjęciach w tym temacie!
Zapisane

"Znaczy kolego rozumiem, że ty sobie tutaj żarty robisz, prawda?" S.King
machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #15 : Października 04, 2014, 19:14:25 »

Mam pomysł. Papierosy czy e czy zwykłe powinni robić w kształcie kutasów, większość facetów przestałaby palić.
Zapisane
Buu
Fan klapków firmy Kubota
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 82



« Odpowiedz #16 : Października 04, 2014, 21:53:22 »

Ci co są naprawdę twardzi a nie miękkie pipy to zamiast palenia e-papierosów żują tytoń, jak za starych dobrych czasów na dzikim zachodzie. A jak chcesz być Fami twardy w oczach swoich rówieśników i zyskać ich szacun na mieście po wsze czasy to zaimponuj im paląc fajkę lub machorkę Wink
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #17 : Października 04, 2014, 22:05:08 »

Pamiętaj że żując tytoń szeroko się do dziewczyn uśmiechać - lecą na to.
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #18 : Października 04, 2014, 22:08:24 »

Famigyver coś Ty odjebał pijąc te harnasie

« Ostatnia zmiana: Października 04, 2014, 22:12:53 wysłane przez dziat » Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #19 : Października 04, 2014, 22:26:20 »

Zapisane

Strony: [1] 2
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 18 zapytaniami.