Marca 28, 2024, 18:34:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6
  Drukuj  
Autor Wątek: Pegagruz - nasze czasopismo o Pegasusie w absurdalnej otoczce  (Przeczytany 26112 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Hilfer
Kamerdyner Pegasus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 264

Zwany również jako Pomocznik xD


« Odpowiedz #20 : Października 15, 2014, 19:45:07 »

Właśnie, taka moja propozycja ode mnie która chyba jeszcze w temacie nie padła- może ktoś by napisał na temat EverDrive N8?? Jak dla mnie temat idealnie w sam raz i "na czasie", tym bardziej, że za niedługo jeszcze więcej ludzi będzie miało szansę go doświadczyć i o nim napisać Wink

Padła padła Wink Tylko miałem za dużo na uczelni i się poddałem, może teraz coś napiszę Wink
Zapisane

Hilfer heiße ich, möchte ich helfen dich Smile
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #21 : Października 27, 2014, 04:02:47 »

Zdmuchuję kurz z klawiatury i biorę się za współredagowanie  Wink
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #22 : Października 27, 2014, 11:38:18 »

O RLY ?

Zapisane

retRoben
Gość
« Odpowiedz #23 : Października 28, 2014, 10:45:58 »

O RLY ?



k***a SPAZZ XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Zapisane
Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #24 : Października 28, 2014, 19:50:02 »

Cytuj
Właśnie, taka moja propozycja ode mnie która chyba jeszcze w temacie nie padła- może ktoś by napisał na temat EverDrive N8?? Jak dla mnie temat idealnie w sam raz i "na czasie", tym bardziej, że za niedługo jeszcze więcej ludzi będzie miało szansę go doświadczyć i o nim napisać

To ja bym jeszcze proponował opisać go na tle konkurencji np. PowerPAK i prawdziwej konsoli (chociaż nie wiem czy to nie będzie się sprowadzało tylko do samych kwestii obsługiwanych mapperów).


- - -

Warsaw City i pochodne Battle City?

To już lepszy Dark Gimmick, ale D9 woli EB2TLE. Sad

;]]]

Cytuj
Wywiad z Berionem?

I kto by to chciał czytać? ;p
« Ostatnia zmiana: Października 28, 2014, 19:52:22 wysłane przez Berion » Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
Hilfer
Kamerdyner Pegasus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 264

Zwany również jako Pomocznik xD


« Odpowiedz #25 : Października 28, 2014, 21:25:10 »

Cytuj
Wywiad z Berionem?
I kto by to chciał czytać? ;p

Ja chętnie poczytam o Twoich dokonań, nie mów, że nie. Zrobiłeś dużo dla scen różnych konsol, uważam to za warte przeczytania. Może jakiś młody grafik się wykreuje Wink
Zapisane

Hilfer heiße ich, möchte ich helfen dich Smile
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #26 : Października 28, 2014, 23:37:09 »

czytane byłoby gromko Berion!
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #27 : Lutego 01, 2015, 17:47:53 »

panowie,

odkopuję temat w górę - drugi numer mocno! mieli się już w odmętach ukrytych tematów, bo wiadomo - wszystko niespodzianką, ale przychodzę z dwoma zajawami zawartości najnowszego numeru dekadnika.


Żurek rozpętał inicjatywę nie lada w postaci "Pegasus Flashback 2015" - totalnie naukowe badanie. są dwie strony Flashbacka:
1) gromadzenie historii związanych z Pegasusem od szarych zajadaczy chleba - rzewność mocno,
2) seria ankiet która pozwoli wrzucić je do excela w ładne wykresy - w jakich czasach był popularny Pegasus, jak na nim grano, w jakich miejscowościach, na jakich innych systemach - etc.

sentyment do konsoli sentymentem, bo każdy opisuje swoją historię związaną z Pegasusem, ale druga sprawa to regularne ankiety, przez które możemy zobaczyć fenomen Pegasusa w cyfrach. informacje zbierane są na pejsbuk, bo wiadomo, nie o informacje od nas chodzi, a od całego tego motłochu co tam siedzi -> https://www.facebook.com/events/1540286926229841/


ja ostatnio przez przypadek złapałem kontakt z EKWADORSKĄ SCENĄ 8BIT (za każdym razem jak to mówię to się jaram i teraz też), przypadkiem wpychając kolanem EMU-NES gdzie się da, tym razem - CartoFon poleciał na międzynarodową grupę cziptun.

kolega Ramiro szybko zaczął mnie nazywać bratem, a mentalnie to jesteśmy co najmniej zaprzyjaźnieni - jak gość jadąć do roboty na żółwiu słoniowym pisze piosenki na LSDJ, przegrywa je na kasety magnetofonowe i słucha w drodze powrotnej. przelot w obie strony 5k, oni tam tak średnio w angielski, nie wiem jak to zrobię, najwyżej przez Polonię Ekwadorską (jeszcze raz: POLONIA EKWADORSKA, z jeden Polak tam pewnie jest) ale będą moim tematem do nowego Pegagruzu!

a: trzech prawników pracuje nad pewnym tematem związanym z Pegagruzem, jako że pracują za darmo ku chwale Pegasus, to jeszcze nic nie wykoncypowali. co w błogosławionej chorej głowie Żurka się narodziło - bądźmy legalną prasą, bo dlaczego mielibyśmy nie być? przynajmniej jakby wójt przyjechał to się na legitymacje dziennikarskie powołamy! JAKA CISZA MOCNA WOLNOŚĆ PRASY! co Wy na to? ja jestem w stanie wziąć dzień wolny w januszexie growym i załatwić formalności w sądzie, założę na to bomba marynarę z PGA Cheesy
Zapisane
Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #28 : Lutego 04, 2015, 00:12:11 »

Noooo gringo! Smile

Cytuj
W związku z powstawaniem kolejnego materiału podziemnego dekadnika "Pegagruz#2" ekipy EMU - NES # PL ogłaszamy ogólnopolską akcję zbierania Waszych wspomnień związanych z fenomenem gamingowym początku lat. 90 czyli konsolą Pegasus. Wszelkie informacje na temat:

Długie? ;p
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #29 : Lutego 04, 2015, 00:17:47 »

Ja myślę, że mógłbyś dostać rubryczkę Kuchenne rewolucje.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #30 : Lutego 04, 2015, 18:39:46 »

Berion, długie, nie długie, byle krwiste! Smile
Zapisane
Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #31 : Lutego 04, 2015, 18:57:20 »

Dobra, coś skleję. Ale Mickiewicz ze mnie żaden. ;p
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #32 : Lutego 04, 2015, 22:57:06 »

Berion, bomba! a co powiesz o tym wywiadzie? Smile
Zapisane
Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #33 : Lutego 04, 2015, 23:15:23 »

Udało się, nabazgrałem coś, wstyd pokazać i strata czasu czytać. Komu przekazać owe wypociny? Kto się chce narazić? I co to jest Pegagruz? Tongue

Czemu nie? Tylko nie znam pytań. Wink


edit:
A ok, dekadnik. Spoko.
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #34 : Lutego 04, 2015, 23:56:29 »

Berion, Pegagruz to gazeta robiona siłami EMU-NES w klimacie Pegasusa właśnie. prześlij tekst żurowi, a co do wywiadu - pomyślimy nad tym i się ktoś zgłosi (czyli, casting na wywiad z Berionem otwarty! Wink)
Zapisane
Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #35 : Lutego 05, 2015, 02:29:07 »

Wysłane w PM. Trochę pojechałem po bandzie, ale może się nada. Nie wiem tylko czy w takim wypadku nie traci sens cały ten wywiad.

Niewykluczone, że kiedy już wytrzeźwieję i jutro wstanę, przeczytam to się za głowę złapię. ;p
W każdym razie na tę chwilę, godzina 2:30 sądzę że to wersja skończona.
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2015, 02:31:01 wysłane przez Berion » Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #36 : Lutego 05, 2015, 23:07:01 »

Berion, jak z takim polotem piszesz po pijaku... to więcej pisz. może coś o Warsaw City?
wiesz, możesz 11/10 dać Cheesy



się dzieje się!  
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2015, 23:12:06 wysłane przez dziat » Zapisane
Berion
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 625



WWW
« Odpowiedz #37 : Lutego 06, 2015, 01:22:20 »

Myślałem, żeby więcej pić. ;p
Nie tam, oczywiście że żartuję. Nigdy w życiu się nie upiłem i nie zamierzam. Wiem, dziwny jestem jakiś. ;}

Jak znajdę czas to pomyślę jeszcze nad czymś.
Zapisane

FAQi:
| PSX | PS2 | PS3 | Xbox |
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #38 : Lutego 09, 2015, 01:40:18 »

wrzuciłem dzisiaj Pegagruz na sieć - bo pracujemy nad drugim, więc jeśli ktoś jeszcze nie widział -> http://www18.zippyshare.com/v/yquvpTvR/file.html

chciałbym tam jedną rzecz zmienić, ale podchodzę do tego (może aż za bardzo) w kontekście prawdy historycznej, nawet jakby edytować ten plik, nie zedytuję wszystkich wydrukowanych egzemplarzy, bo tak się nie da. otóż przy składaniu tego numeru, i pisaniu tekstów na kolanie moment przed drukiem, wkradł się jeden poważny chochlik, który leży mi na sumieniu. serio, najgorsze że niedawno zauważyłem!

w tych moich rzewnostkach nie podziękowałem MWK! zatem:
Marek, dzięki bardzo! za całą pasję jaką wlałeś razem z Perłą do naszych głów, zarówno w forum, jego rozwój, i społeczność. no i za to, że pokazałeś na czym zloty mają polegać i... to zrobiłeś, że są, jakie być powinny Smile
to takie tam osobiste mizianie pytą, mogłem to powiedzieć przez telefon, ale pewnie tylko ja zauważyłem ostatnio że kogoś brakuje w zestawieniu, więc chciałem dać znać - dla swojego sumienia Wink
Zapisane
Mejs
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 196



« Odpowiedz #39 : Lutego 09, 2015, 06:23:19 »

Pierwszy raz miałem okazję przeczytać całość. Bardzo fajne teksty, zwłaszcza wstęp dziada, wspomnienia żura i psalm demosceny duobixa. Nowy numer już się smaży, to już będzie kosmos pełen.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 19 zapytaniami.