Marca 28, 2024, 09:31:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 3 [4] 5 6
  Drukuj  
Autor Wątek: Pegagruz - nasze czasopismo o Pegasusie w absurdalnej otoczce  (Przeczytany 26107 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #60 : Maja 02, 2015, 19:45:34 »

Jasne, można udostępnić pdf tylko jakoś nie wyobrażam sobie żeby ktoś kto nie był na poprzednich zlotach i nie jest na forum zrozumiał 90% treści. Wydanie papierowe jak najbardziej dla osób z forum ma sens, dla postronnych w większości zakończy się odłożeniem na rozpałkę. Można porozdawać na konwentach/spotach, ruszanie jednak z tym na otwarty rynek to jak wystawienie się plutonowi egzekucyjnemu z przyklejoną tarczą na czole.
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #61 : Maja 02, 2015, 19:56:04 »

spazz, jak na razie, ludzie spoza forum którym pokazałem że EMU-NES zrobiło gazetę Pegagruz reagowały na to bardzo sympatycznie. to jednak mocno unikalna inicjatywa Smile
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #62 : Maja 02, 2015, 20:09:03 »

Inicjatywa - tak, ciekawostka - tak, gadżet - tak. Nie jest to jednak twór nadający się do monetaryzacji o której zdaje się myślisz. Tak jak napisałem, do rozdawania ludziom OK gdyż może pozytywnie oddziaływać na ludzi i pokazać im że istniejemy ale nie ma to realnych szans na większy sukces poza członkami forum. Jest to pisemko wewnątrz forumowe, tworzone przez pasjonatów i dla pasjonatów a nie na otwarty rynek dla zarobku gdyż jego konstrukcja i treść nie odpowiada aktualnemu modelowi rynkowemu ani nie jest przeznaczona dla typowego konsumenta - i nie mogła by być bo pisemko straciło by swój urok i ducha z jakim jest tworzone.
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #63 : Maja 02, 2015, 20:14:56 »

spazz, monetaryzacja Pegagruzu? co? Cheesy
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #64 : Maja 02, 2015, 20:16:20 »

spazz, monetaryzacja Pegagruzu? co? Cheesy

Właśnie, co ?
Zapisane

Koks
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 580



« Odpowiedz #65 : Maja 02, 2015, 20:19:51 »

Właśnie, co ?

Gówno!  crazy

Twoja stara  crazy
« Ostatnia zmiana: Maja 02, 2015, 20:20:42 wysłane przez spazz4 » Zapisane

Częste mycie skraca życie.
"If you have a fast, shiny new Pentium II, you might try using 44 kHz for the ultimate in sound quality." - readme od Unreala
https://drive.google.com/folderview?id=0B2TXQD5v-ZIVfjVQdTl2TTZiWmJ2LWZJajJzS0V4cDZBay04WjVGQkdQdnBDQzRlYkdQVGc&usp=sharing
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #66 : Maja 02, 2015, 20:20:27 »

nie myślałem o tym nigdy, ale jak masz jakieś poszlaki w tym temacie spazz, to daj znaka koniecznie Cheesy
Zapisane
Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #67 : Maja 02, 2015, 20:22:30 »

Wydanie pisma na większą skalę, to dostarczenie go salonów prasowych i sprzedaż. Przecież nie będziesz go rozdawał za darmo komu popadnie, co nie?
Sprzedaż = zysk = piniondz.

Widocznie nie każdemu po prostu pasuje taki model i tyle.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #68 : Maja 02, 2015, 20:26:19 »

zaplanowaliście coś takiego, czy o co chodzi? bo nie łapię w czym rzecz z tą monetaryzacją Pegagruzu. sypać, kto sprzedaje prawa do tytułu Bauerowi?
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #69 : Maja 02, 2015, 20:26:39 »

W takim razie jak uzasadnisz Twoje usilne parcie pomimo tego że jest to totalnie bezcelowe na wydawanie Pegagruzu w większym nakładzie ? Pegagruz nie jest tylko Twój, jest nas wszystkich a przede wszystkim tych którzy go tworzą, oni zdecydują jakie pismo ma być i jaka ma być jego przyszłość, nie wal głupa, nie odwracaj kota ogonem, nie lansuj się na naczelnego.
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #70 : Maja 02, 2015, 20:28:25 »

nie lansuje się na naczelnego, tylko nie wiem czemu starasz mi się przypisać scenariusz wedle którego wydrukujemy parę sztuk więcej = idziemy z tym do saloników prasowych Cheesy w tamtym roku jak i w tym z dafem się zbijaliśmy na druk, i tyle mamy z ról "naczelnych" Cheesy
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #71 : Maja 02, 2015, 20:32:08 »

nie odpowiada się pytaniem na pytanie, dalej nie udzieliłeś odpowiedzi, dalej - po co angażujesz prawników do pisemka ? Po co chcesz rejestrować pismo oficjalnie jako prasę ? Pozwól że zacytuję :

Cytuj
trzech prawników pracuje nad pewnym tematem związanym z Pegagruzem, jako że pracują za darmo ku chwale Pegasus, to jeszcze nic nie wykoncypowali. co w błogosławionej chorej głowie Żurka się narodziło - bądźmy legalną prasą, bo dlaczego mielibyśmy nie być? przynajmniej jakby wójt przyjechał to się na legitymacje dziennikarskie powołamy! JAKA CISZA MOCNA WOLNOŚĆ PRASY! co Wy na to? ja jestem w stanie wziąć dzień wolny w januszexie growym i załatwić formalności w sądzie, założę na to bomba marynarę z PGA Cheesy
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #72 : Maja 02, 2015, 20:34:43 »

/nick Rywin

a pamiętasz jak mieliśmy o tym "zdzwonienie" na Skype? po to, bo można mieć tytuł prasowy, i to samo w sobie jest doskonałe. co prawda trzeba by było założyć stowarzyszenie emu-nes or smthg, wtedy Pegagruz byłby w bibliotece narodowej, i... to tyle, chodziło o to

ostatecznie zresztą tylko skonsultowałem sprawę z tymi prawnikami na temat tego czym prasa w takim ustępie by była, nic więcej nie podjąłem - bo nikt nie chciał
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #73 : Maja 02, 2015, 20:39:02 »

Tak i jasno Ci wtedy wyłuszczyłem że nie ma to uzasadnienia ani sensu. Jakim prawem decydujesz o przyszłości pisma bez konsultacji z innymi jego Twórcami i nie wiem co bierzesz ale chłopie biblioteka narodowa ? Zjedz Snickersa, serio. Nie mydl oczu.
Zapisane

Koks
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 580



« Odpowiedz #74 : Maja 02, 2015, 20:40:02 »

Nie mydl

http://sourmath.com/splishsplash.swf
Zapisane

Częste mycie skraca życie.
"If you have a fast, shiny new Pentium II, you might try using 44 kHz for the ultimate in sound quality." - readme od Unreala
https://drive.google.com/folderview?id=0B2TXQD5v-ZIVfjVQdTl2TTZiWmJ2LWZJajJzS0V4cDZBay04WjVGQkdQdnBDQzRlYkdQVGc&usp=sharing
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #75 : Maja 02, 2015, 20:41:45 »

ależ zadecydowałem Rychu - rozmawiając z Wami wtedy i na tym pozostawiając temat, jak widzisz. powiedz mi, co pomyślałem w takim razie, co zaplanowałem, co chciałem zrobić?
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #76 : Maja 02, 2015, 20:47:47 »

powtórzę się :

Cytuj
Tak i jasno Ci wtedy wyłuszczyłem że nie ma to uzasadnienia ani sensu. Jakim prawem decydujesz o przyszłości pisma bez konsultacji z innymi jego Twórcami i nie wiem co bierzesz ale chłopie biblioteka narodowa ? Zjedz Snickersa, serio. Nie mydl oczu.

Nie interesuje mnie co zaplanowałeś ( tak zaplanowałeś, nie zaplanowano, nie zaplanowaliśmy a zaplanowałeś ) gdyż wtedy nie poruszaliśmy tematu poza rejestracją jako prasa - mieliśmy do tematu wrócić i nie wróciliśmy. Nie wiem natomiast co teraz planujesz oraz do czego dążysz i dlaczego robisz to poza głównymi zainteresowanymi i nie spychaj na mnie tematu - nadal nie uzasadniłeś swoich dążeń, nadal krążysz dookoła tematu nadal wykręcasz się od jasnej samowolki.
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #77 : Maja 02, 2015, 20:53:53 »

Rysiek, sorry, to przykre - olewałeś mnie z tym tematem i nie chciałeś w nim brać udziału, więc na pewno nie Ty zaplanowałeś, a teraz starasz mi się przykleić łatkę, not fair.  chciałbym, żeby drugi Pegagruz był większy, i to tyle. nie podjąłem żadnej samowolki z rejestrowaniem czasopisma, bo nikomu się to nie podobało: hej, to była propozycja!
Zapisane
spazz4
Administrator
Major
******
Offline Offline

Wiadomości: 1083



« Odpowiedz #78 : Maja 02, 2015, 21:00:31 »

Rysiek, sorry, to przykre - olewałeś mnie z tym tematem i nie chciałeś w nim brać udziału, więc na pewno nie Ty zaplanowałeś, a teraz starasz mi się przykleić łatkę, not fair.  chciałbym, żeby drugi Pegagruz był większy, i to tyle. nie podjąłem żadnej samowolki z rejestrowaniem czasopisma, bo nikomu się to nie podobało: hej, to była propozycja!

"olewałeś mnie z tym tematem i nie chciałeś w nim brać udziału"- nope, bzdura, już napisałem co o nim sądziłem
"więc na pewno nie Ty zaplanowałeś" - wtf ? samowolnie podjąłeś działania w kierunku rejestracji Pegagruzu jako czasopismo, nie wal ściemy
"chciałbym, żeby drugi Pegagruz był większy" - chciałbyś, a co z innymi ? , to że Ty masz jakieś plany na to pismo i chcesz decydować o jego przyszłości nie stawia Cię na stanowisku które dawałoby Ci prawo decydowania za innych, nadal piszesz o sobie, nadal kierujesz się własnymi planami ignorując istnienie innych
"nie podjąłem żadnej samowolki z rejestrowaniem czasopisma, bo nikomu się to nie podobało" - znów się powtórzę z Twoją wypowiedzią
Cytuj
trzech prawników pracuje nad pewnym tematem związanym z Pegagruzem, jako że pracują za darmo ku chwale Pegasus, to jeszcze nic nie wykoncypowali. co w błogosławionej chorej głowie Żurka się narodziło - bądźmy legalną prasą, bo dlaczego mielibyśmy nie być? przynajmniej jakby wójt przyjechał to się na legitymacje dziennikarskie powołamy! JAKA CISZA MOCNA WOLNOŚĆ PRASY! co Wy na to? ja jestem w stanie wziąć dzień wolny w januszexie growym i załatwić formalności w sądzie, założę na to bomba marynarę z PGA Cheesy

Wiec co jak co ale nie ja tu gram nie fair
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #79 : Maja 02, 2015, 21:15:01 »

pójdźmy zatem od cytatów:

- "nope, bzdura, już napisałem co o nim sądziłem"
spójrz proszę w PW, SMSy, na fb, przypomnij sobie jak dzwoniłem i pytałem się Ciebie jak planujemy ogarniać zlot. PW były monologami, część SMSów - też, pisałem  i na skype, ale tam kwitły inne tematy - okej, offtopic jest domeną tego forum. pomysł na rejestrację po to, żebyśmy mieli tytuł prasowy się nie przyjął - a ja rzeczywiście to konsultowałem ze znajomymi prawnikami i z niego nic nie wynikło, mam nadzieję, że to może być kropką do tego wątku,

- "wtf ? samowolnie podjąłeś działania w kierunku rejestracji Pegagruzu jako czasopismo, nie wal ściemy"
to prawda, natomiast powiedzieliście co sądzicie na Skype (Ty, Maarios, Helper, może jeszcze Robi) - nie było uznania, więc i pomysł zgasł. wiesz, to był pomysł z dziedziny tych contestu w którym strzelasz w balony z wódą nad głową osoby w basenie grającej w Clu Clu Land na projektorze, taki absurd gęstszego sortu,

- "chciałbyś, a co z innymi ? , to że Ty masz jakieś plany na to pismo i chcesz decydować o jego przyszłości nie stawia Cię na stanowisku które dawałoby Ci prawo decydowania za innych, nadal piszesz o sobie, nadal kierujesz się własnymi planami ignorując istnienie innych"
wygląda na to, że także inni chcą, skoro podsylają teksty, prawda? była taka fajna inicjatywa Helpera i Żurka z Pegasus Flashback w której sporo osób wzięło udział - mam nadzieję, że słyszałeś, bo nie pamiętam żebyś oddał tam historię - to jedna z tych rzeczy, przez które numer będzie grubszy. nie otrzymałem od Ciebie żadnego tekstu, może pamiętasz jak rozmawialiśmy o subforum dla tekstów do wspólnego wglądu do korekty, niestety, nic się w tej sprawie nie stało (tylko Ty masz moc sprawczą w temacie subfor),

- "znów się powtórzę z Twoją wypowiedzią"
możemy tutaj wrócić do pierwszego myślnika, podkreślę raz jeszcze: w tej sprawie poza pomysłem nic więcej się nie zadziało

możemy to przenieść do tematu Sąd?
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 19 zapytaniami.