Marca 28, 2024, 15:01:33 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 [3] 4 5 6
  Drukuj  
Autor W±tek: bazary  (Przeczytany 24326 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
lemonek1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 289



WWW
« Odpowiedz #40 : Czerwca 07, 2006, 16:38:44 »

U mnie w mieście już się nie doświadczy widoku kartonów z klonami na sprzedaż najwyżej jakieś 8 cartów i jakieś słabe pady powieszone za kabel i to wszystko, na całym targowisku nie ma juz nic więcej Sad. Jak widać na niektórych bazarach pegazus odchodzi do lamusa Sad
 
 
Zapisane



Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #41 : Czerwca 07, 2006, 18:36:20 »

Ja ostatnio myślę nad kupnem modelu Iq 502, czy jakoś tak. Jestem pewny, że na bazarze go nie dostanę, co najwyżej podróbkę. Moje pytanko brzmi. Czy prócz na allegro mogę gdzieś go jeszcze dostać?
Z tego co wiem, to 1 z najlepszych klonów famicoma i czyta wszystkie gry płynnie.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #42 : Czerwca 07, 2006, 18:56:49 »

Jak dobrze poszukasz, znajdziesz zapewne - pytaj wśród znajomych, rodziny, znajomych rodziny itd. Tak wiele rzeczy związanych z klonem NES'a zdobyć, co ważne - najczęściej za okrągłe 0 złotych (ja tak zdobyłem złotą piątke w box'ie, z wszystkim).
Zapisane
flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #43 : Czerwca 07, 2006, 19:25:53 »

A ja ostatnio szukałem w komisie gbc a tam co widze stare dobre pegasusy po 7zl - 10zl
Ja nigdy bym nie pomyślał że takie cacka  mozna znalesc w komisie
« Ostatnia zmiana: Czerwca 07, 2006, 19:27:08 wysłane przez flclflcl » Zapisane

DarQo
Wspiera aktywnie
Chor±ży
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 159


8-bit powinno wystarczyc kazdemu


WWW
« Odpowiedz #44 : Czerwca 07, 2006, 20:36:52 »

@flclflcl, jakie to s± modele?? bo je¶li MT-777DX to biorę na bank!
@Mati, mam sprawnego IQ-502, je¶li uda mi się upolować tegoż pega-777  to za dychacza mogę ci sprzedać.
Zapisane

p***ole metro wole retro
flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #45 : Czerwca 09, 2006, 10:52:27 »

Przejade sie i zobacze dokładnie ale jak pamiec mnie nie myli to byl MT-777DX
Zapisane

Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #46 : Czerwca 09, 2006, 16:24:44 »

Jeżeli uda ci się upolować tamtego, to zamawiam sobię u Ciebie Darqo iq 502, tylko zastanawiam się, czemu tak tanio chcesz mi go sprzedać?
Przecież taki model jest więcej wart.
Chyba, że po znajomości, ale bardzo chętnie z takiej ulgi z korzystam.
Zapisane
flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #47 : Czerwca 09, 2006, 16:55:32 »

Cytuj
to zamawiam sobię u Ciebie Darqo iq 502, tylko zastanawiam się, czemu tak tanio chcesz mi go sprzedać?
cheesy ale Mati pegasusy IQ-502 na allegro wlasnie tak stoją po 10zl a czasem tak bywa ze licytacja zaczyna sie od złotówki i konczy sie na 6-8zl
Zapisane

DarQo
Wspiera aktywnie
Chor±ży
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 159


8-bit powinno wystarczyc kazdemu


WWW
« Odpowiedz #48 : Czerwca 09, 2006, 17:04:46 »

bo uważam że wła¶nie tyle jest wart, poza tym "skrzydlaty koń" nie ma padów, gier i kabla antenowego Smile
Zapisane

p***ole metro wole retro
Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #49 : Czerwca 09, 2006, 17:09:08 »

Szkoda, bo jeżeli byś sprzedawał z padami i okablowaniem, to bym pogadał a tak, to nigdzie tego nie kupię. Wolę kupować coś w całości, a nie tylko samą konsolę. A jeżeli chodzi o gry, to już bym sobie skombinował. No, ale na dal uważam, że te modele są za tanie, bo to przecież najlepsze, albo jedne z najlepszych modeli pega nie?
Chyba, że to są podróby iq 502'ójki. Siudym i Senshu podobno się na coś takiego nabrali. Nie wiem czy właśnie nie na allegro.
Zapisane
flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #50 : Czerwca 09, 2006, 17:12:30 »

Cytuj
nie ma padów, gier i kabla antenowego
To sie nie oplaca na allegro mozna kupic ze wszystkim.

Cytuj
No, ale na dal uważam, że te modele są za tanie, bo to przecież najlepsze, albo jedne z najlepszych modeli pega nie?
Dla mnie najlepszy pegasus jest MT-777DX  Smile
Zapisane

Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #51 : Czerwca 09, 2006, 17:21:57 »

Ze sklepów internetowych nie lubię korzystać, na allegro niemam kąta i nie umiem z tego korzystać, więc chyba mogę sobię pomarzyć. A ze znajomych nikt niema tego modelu. Chyba, że Darqo zkombinujesz wszystko prócz gier, to pogadamy, bo inaczej, to mogę po marzyć.
Zapisane
DarQo
Wspiera aktywnie
Chor±ży
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 159


8-bit powinno wystarczyc kazdemu


WWW
« Odpowiedz #52 : Czerwca 09, 2006, 17:39:48 »

ale przynajmniej bedziesz miał już to co najważniejsze. kabel można kupić wszędzie, gorzej jest z padami...
Zapisane

p***ole metro wole retro
flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #53 : Czerwca 09, 2006, 17:42:50 »

No wiez zapomniales o innych wyjściach np. ja kupie na allegro i podam ci strone do aukcji zeby nie było ze cie oszukuje a potem wiesz co  Cheesy
Zapisane

Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #54 : Czerwca 09, 2006, 17:43:06 »

To niech beńdzie tak jak jest. Pozostaje przy emu. A jak bendę chciał sobie coś zkombinować, to poszukam na bazarze, albo zostanę przy emu. Narazie przy nim zostaje. Pozdro.
Zapisane
flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #55 : Czerwca 09, 2006, 17:44:37 »

Ok jak chcesz dałem ci propozycje  :wink2:
Zapisane

Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #56 : Czerwca 09, 2006, 18:13:43 »

Pisałem już, że na allegro niemam kąta i nie umiem z tego korzystać. Wiem, że mogę tam kupić wszystko z okablowaniem i z grami, i chcę to zrobić. Jak ktoś chce mi pomóc, to proszę bardzo.
Zapisane
flclflcl
Chor±ży
***
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 204



WWW
« Odpowiedz #57 : Czerwca 09, 2006, 19:14:30 »

Nie wyrobie z tobą napisalem
Cytuj
No wiez zapomniales o innych wyjściach np. ja kupie na allegro i podam ci strone do aukcji zeby nie było ze cie oszukuje a potem wiesz co biggrin.gif
Ale jak widać nie chcesz to nie
Zapisane

kiter
Wspiera aktywnie
Kapral
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 63


« Odpowiedz #58 : Czerwca 09, 2006, 23:17:55 »

zalozenie konta na allegro i korzystanie z niego to zadna filozofia Smile
w skrocie:
klikasz w link rejestracja i wypelniasz wymagane pola, jezeli nie masz ukonczonych 18 lat to sie nie przejmuj, bo calkiem sporo niepelnoletnich ma zalozone konta

pozniej logujesz sie i klikasz w link zeby Ci przyslali kod aktywacyjny i wtedy po ok. tygodniu zwykla poczta przychodzi Ci kod, ktory pozniej wpisujesz na stronce allegro
ma to na celu potwierdzenie, ze dany adres jest prawdziwy (na ten adres zwykle beda przysylane rzeczy, ktore kupisz)
od biedy bez aktywacji da sie kupowac, ale wielu sprzedawcow odwoluje oferty z kont bez pelnej aktywacji (tzw koperty)

jezeli jest aukcja kup teraz to po prostu wpisujesz liczbe sztuk (jezeli jest wiecej niz 1) i wciskasz przycisk "kup teraz"

jezeli jest licytacja to wpisujesz max ile mozesz dac i system licytuje automatycznie (jezeli sa to, przebija inne oferty zeby twoja byla tylko minimalnie wyzsza od poprzedniej az do ustawionej przez Ciebie wartosci) bywa ze zostaniesz przelicytowany od razu lub zwlaszca w ostatniej minucie

jezeli wygrasz to wplacasz kase + koszt wysykli na konto sprzedawcy lub mowisz mu (przez maila, telefon) zeby Ci wyslal za pobraniem
przelew czyli platnosc z gory jest to sposob tanszy i wolniejszy niz pobranie (platnosc przy odbiorze) ponadto nie wszyscy sprzedawcy zgodza sie na pobranie (dozwolone opcje transportu i ich ceny sa w naglowku kazdej aukcji)

zwroc uwage ze przy przelewie zwykle dochodzi prowizja (bez prowizji sa tylko przelewy miedzy kontami w tym samym banku i to nie zawsze) w innym przypadku jest to kwota rzedu 1-2 zl

jezeli nie masz konta w banku i nie mozesz/nie chcesz prosic kogos zeby Ci zrobil przelew, a ty mu dasz kase to mozesz zrobic wplate na poczcie z tym ze wtedy prowizja wynosi 2,50 i przelew taki idzie zwykle dluzej

pozniej jak sprawdzisz czy wszystko dziala, zostaje wystawienie komentarza, (praktycznie zawsze najpierw kupujacy pozniej sprzedajacy wystawia)
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #59 : Czerwca 10, 2006, 11:06:30 »

ZnAL nam mały faq allegro'wy trzepnął, łoa. Ja jednak powróce do DarQa i Mati'ego, no i zakupu Pegasus'a.
Konsola w sumie nie jest najważniejsza. Wiem, może już każdy to czytał, ale dobre pady bardzo trudno teraz dostać! Jedynie 'made in Iraq/Taiwan', które po 5 minutach gry (i nie przesadzam) zwyczajnie nieodwracalnie łamią się krzyżaki. Sklejać nie ma co, plastik chyba 300 razy przetapiany ze starych czekoladek-mikołajów (wyrób czekoladopodobny, to jedynie Bóg dokładnie wie co tam jest).
Najlepesze są pady od IQ-502! Niezniszczalne wręcz! Moje zlał deszcz, paplały sie w kałużach a działają. A takie przygody te dwa pady miały za sprawą 'pana żula', który to za 3 zeta sztuka mi je odstąpił (2 jabole, 3 litry taniego wina - mniam).
No. A konsole zawsze można gdzieś odnaleźć, żule często i dużo ich mają, ale takie rzeczy (żulowe wyprzedaże czyli wszystko co miałem w domu po 3 złote) to tylko w Warszawie.
Kabel antenowy to też nie problem, przecie można podłączyć kablami audio/video, choćby of magnetowidu czy innego DVD.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 18 zapytaniami.