Kwietnia 18, 2024, 21:04:37 *
Witamy, Go¶ć. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podaj±c nazwę użytkownika, hasło i długo¶ć sesji
Aktualno¶ci:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 3 [4] 5 6
  Drukuj  
Autor W±tek: bazary  (Przeczytany 24638 razy)
0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.
Mati
Go¶ć
« Odpowiedz #60 : Czerwca 10, 2006, 14:13:04 »

Już zgadałem się z Flclflcl'em. On mi kupi na allegro i mi wyślę. Ja mu tylko kaskę odeślę i po problemie. A więc będę miał pega, i powrócą stare czasy.
Zapisane
siudym
Go¶ć
« Odpowiedz #61 : Stycznia 15, 2007, 16:04:40 »

a to niezłe Smile
http://cah4e3.shedevr.org.ru/pirates.html
jak u nas Smile
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Go¶ć
« Odpowiedz #62 : Stycznia 15, 2007, 17:34:51 »

O kuźwa, ale bazar!  smiley Jakby tak było u nas to by było elegancko... Sporo Pegasus'ów od Segi, miałem jednego (w odzie do młodości żem o tym nudził całkiem spory kawałek), mega wytrzymałe te Magistr Drive'y (jazda magistra). I jeszcze niezłe gry wgrane, ja miałem Contre, Dr. Mario, Urban Champion, Icl Climber... Wspomnień czar.
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #63 : Stycznia 15, 2007, 17:42:10 »

u nas carty juz dawno poznikaly z konsolowych sklepow (przynajmniej tych co znam). w naszym kraju jest stosunkowo znikome zainteresowanie konsolami 8 i 16to bitowymi. rozmawialem jakies pol roku temu z wlascicielem TOMEL'a i powiedzial ze od dawna myslal zeby zorganizowac cos takiego, ale nie ma szans by sie to moglo oplacic, strata czasu i pieniedzy.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2007, 17:42:53 wysłane przez v jupiter » Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
siudym
Go¶ć
« Odpowiedz #64 : Stycznia 15, 2007, 18:48:25 »

Ze sklepow tak, ale na bazarkach jeszcze masa jest. Niestety tandeta, najnowsze "modele" kartow maja plastik jak swieca/plastelina doslownie.... mozna w rece zgniesc...
Zapisane
NESEK
Go¶ć
« Odpowiedz #65 : Stycznia 16, 2007, 10:11:32 »

Ja byłem wczoraj na dwóch i nic!!!! Sad   Sad   Sad   Ani jednego carta

______________________________________________________________

Byłem też z tydzień temu na kleparzu  cool  cool  (kto zna Krakowski kleparz)
i są ze dwa stoiska po około 10 cartów na jednym (ruskie podróbki) i jakieś tam akcesoria (pady, kable itp.). A ja kupiłem składankę 999999999 in 1 (tenis,
bomberman, czołgi i takie tam) za 10 zł (drożyzna  :wink2: )
« Ostatnia zmiana: Stycznia 16, 2007, 20:55:25 wysłane przez NESEK » Zapisane
lejcyn
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 30


« Odpowiedz #66 : Stycznia 17, 2007, 18:13:45 »

u mnie na bazarze jest dużo kartów, taki rusek jeden ma kilka kartonów zawsze, a inni mają pojedyńcze (po 10/15 sztuk) ceny takie nawet, od 5zł /8zł/10zl
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #67 : Stycznia 17, 2007, 18:26:18 »

od tego jest bazar zeby sie targowac ;) jak bylem ostatnio na wolumenie to baba krzyknela mi po 8 zeta za cart, zbilem ja do ja do 2 zlotych po czym odszedlem zniesmaczony (brzydkie te carty byly, ale byl DD3) i kupilem se u TOMEL'a goal 3 i lolo 3 po piataku ;) tak zajechane ze trzeba bylo filcem polerowac.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
siudym
Go¶ć
« Odpowiedz #68 : Stycznia 17, 2007, 18:35:33 »

To TOMEL ma gry na pegasusa tez? Czy to na NES? Jak pegas to chyba stergo typu karty (nawet dobite), a nie te nowe bazarowe tandety? Kurcze jak bedziesz znowu spisz co on tam ma na pegasa Smile
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #69 : Stycznia 17, 2007, 18:55:38 »

nic nie ma, bieda. pare cartow zakurzonych starego typu, jeden lolo3 to wzialem i jeszcze pady do pegasa. do nesa nic kompletnie. mysle ze carty do pegasa moglby jakies zalatwic bo cos wspominal, skocze tam niebawem albo zadzwonie.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
siudym
Go¶ć
« Odpowiedz #70 : Stycznia 17, 2007, 19:11:31 »

Ok. Jak cos to zapisz nazwy jak bedzie mial gry na pegasa jakies. Aha mozesz zrobic fotke LOLO3 na pegasa? Ciekawi mnie ten kart:) Bo LOLO 2 tez masz chyba co? (bez obudowy)
Zapisane
aboabo
Spaghetti Samurai
Major
*****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 1110


geje we wsi


« Odpowiedz #71 : Stycznia 17, 2007, 19:14:50 »

to jest ten sam cart, faktycznie jest to lolo 2 ale na okladce jest napisane lolo 3 wiec sie zasugerowalem.
Zapisane


W pewnym archiwum znajduje sie autentyczne nagranie glosu Mieszka I, przypadkiem utrwalone przez garncarza pracujacego na kole garncarskim: "Poniewaz Mieszko I krzyczal glosem bardzo podniesionym to reka garncarza zlobiaca w tym czasie spiralny rowek (wzór luzycko-warminski) w miekkiej glinie drgala w rytm glosu Mieszka I jak membrana mikrofonu. A mysmy wzieli ten wykopany z ziemi talerz, polozyli na gramofonie i odtworzyli".
lejcyn
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 30


« Odpowiedz #72 : Stycznia 19, 2007, 20:27:34 »

dzisaj byłem na bazarze, zakupiłem chip i dale i alladyna 2 (stary typ carte, te kańciate, takie jak lubie Smile ) po piiątce  za sztuke, carty nawwt w dobrym stanie koleś ma kika krtonów cartów, i  jeszcze posegregowane w jednym katronie piraty, w drógim orginały, w jednym za 5zł w drógim za 8zł Smile
Zapisane
dafczynsky
Go¶ć
« Odpowiedz #73 : Maja 01, 2007, 20:21:32 »

Jak sięgnę pamięcią... Zawsze kupowałem carty na giełdzie. Na tej samej giełdzie, otwartej tylko i wyłącznie w niedziele. Początkowo carty można było nabyć tylko drogą kupna, natomiast w okolicach 1995-96r modne zaczęły być wymiany cartów, z dodatkową dopłatą 3zł. Pamiętam, że często pod pretekstem wycieczki do kościoła wybierałem się z kumplami oraz trzema, czterema cartami w dłoni na giełdę Smile. Zawsze miałem odmierzone te 9, czy 12 zł.
Inna forma nabywania cartów to oczywiście wymiany ze znajomymi. A było to zjawisko niezwykle popularne i często występujące. Pamiętam, że był okres, w którym codziennie zdobywałem za pośrednictwem kumpli z 1-2 nowe tytuły... Proces przebiegał w dwie strony, wszyscy byli zadowoleni. Czysta symbioza.
Dziś jest allegro i w sumie nie o czym pisać, bo to już moim zdaniem nawet nie podchodzi pod ten klimat z zamierzchłej przeszłości... ;/ Szkoda.
Zapisane
gokussj19
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 18



« Odpowiedz #74 : Maja 14, 2007, 11:23:57 »

Byłem tydzień temu na rynku i kupiłem Hero Basketball czyli Dunk Heroes i goal 3:)
Zapisane

Kunio Kun Smile
Gokufan
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 59


« Odpowiedz #75 : Czerwca 30, 2007, 21:26:10 »

Cytuj
a to niezłe Smile
http://cah4e3.shedevr.org.ru/pirates.html
jak u nas Smile
[snapback]10473[/snapback]

Mniam... ja normalnie chyba pojade na wycieczke do Moskwy XDDDD Ten sexi-pomarańczowy kolor kartów... mniam...

Żeby takie coś jeszcze było w polsce... ;p

A wracając do tematu, jedyne źródło cartów u mnie to był co sobotni targ :] Normalnie parę lat temu to były na każdym stoisku, dziś tylko pomarzyć :/
« Ostatnia zmiana: Czerwca 30, 2007, 21:27:30 wysłane przez Gokufan » Zapisane
dafczynsky
Go¶ć
« Odpowiedz #76 : Lipca 22, 2007, 10:54:19 »

Właśnie wróciłem z największego bazaru w Grudziądzu, otwartego tylko w niedziele. Cel wycieczki - zobaczyć, jak zmieniła się sprawa z cartami w przeciągu kilku miesięcy nieobecności. Wyniki badań - bieda z nędzą na fituringu. Na całej giełdzie (około 200 różnych stoisk) znalazłem może z 20 cartów, z czego połowę stanowił jakiś zapyziały cart ileśtam-in-1 (był na większości stoisk). Wszystkie carty były z jakieś crapowatej serii 'trump series' ze słodkimi naklejkami.
Nabyłem drogą kupna Mario 10 (Jackie Chan hack), Toma i Jerry'ego oraz Tiny Toon. Niewiele, liczyłem na sporo więcej.
Ceny cartów? Przeważnie 5 pln. Na jednym stoisku sprzedawca prawi 'jednogrowe 10 zł, wielogrowe 7' ; ) I tak udało mi się kupić 'jednogrową' za 6 zł. Podejrzewam, że sprzedałby mi nawet za 3, w końcu i tak pewnie nikt od niego ich nie kupi...
Cóż, Allegro jest chyba jedyną konkretniejszą drogą, niestety...
Zapisane
May
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 30



« Odpowiedz #77 : Lipca 22, 2007, 11:59:01 »

Jest tragedia. Ja byłem dziś na giełdzie elektronicznej na Balicach (mieszkam w krakowie) i znalazłem jednego gościa który miał z 6 cartów. Miał po jednym padzie z szeroką i wąską wtyczką i tyle. Miałem kupe kasy a wróciłem z niczym. Zostaje mi allegro chyba że się gdzieś na coś natknę.
Zapisane

NESEK
Go¶ć
« Odpowiedz #78 : Lipca 23, 2007, 10:11:22 »

Na gieldzie elektro. w Krk jest tego trochę ( hala ) ale głównie rządzą : " karciochy pamięciochy, empetruchy , sluchafony " itp.
Zapisane
OsA
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomo¶ci: 323



« Odpowiedz #79 : Sierpnia 12, 2007, 20:29:10 »

U mnie na bazarze wciąż można dostać dyskietki. U obcokrajowców jest mało (ogólnie jest mało), tak w dwóch miejscach po 10 sztuk. Jedna sztuka 5 zeta (dzięki temu zyskałem adventure island 3). Pozatym i rodaka są dyskietki i są nawet sprowadzane na bieżąco. Może nie w oszałamiających ilościach, ale są. Są zupełnie nowe i bardzo tanie. 3 złote składanka, jednogrowe po 3,50. Sporo już tam kasy straciłem.

Co do nowej serii, no to piraci idą na łątwiznę i oznaczają gry już na naklejkach. Teraz naklejka zawsze się zgadza z grą, to dobrze i... źle. Źle bo tęsknię za czasami, gdy się wracało, a tu zupełnie inna gra. Plastik jest bardzo tandetny, niczym plastelina. Noi dyskietki są wąższe, ledwo wchodzą.

Wśród tytułów dostępnych znalazły się taie gry jak: jungle book, home alone, cross fire, double dragon 2, tiny toon, indiana jones, myszka miki, mario 16, bubble 2, power rangers 2.
Zapisane

Strony: 1 2 3 [4] 5 6
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 18 zapytaniami.