Marca 28, 2024, 23:10:30 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2 3 ... 6
  Drukuj  
Autor Wątek: bazary  (Przeczytany 24329 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
siudym
Gość
« : Września 08, 2005, 17:49:27 »

Jak u was było z bazarami i wymianš?

Ja u ciebie miałem 1 bazar i jeden sklep gdzie była MASA gier, hehe.

Kiedys nawet po 40-50zł gry stały.... oj to były czasy ;]

Moje "złote lata" pegasusa to 1990-1995....
« Ostatnia zmiana: Września 08, 2005, 17:50:08 wysłane przez siudym » Zapisane
flclflcl
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 204



WWW
« Odpowiedz #1 : Września 08, 2005, 19:32:27 »

Jak bylem maly to na bazarach nie bylo zadnych gier na pegasusa tylko w sklepach to jeszcze jak byly te stare pieniadze

Ale po paruch latach zaczely sie pojawiac na bazarach i tam mozna bylo kupowac taniej ale zawsze byly jakies przekrety nie ta naklejka i dlatego kupowalem w sklepie potem zaczelem wymieniac na bazarach gry za 10 zlotych a puzniej za 5 zl
A teraz sa gry na bazarach po 5 zl a wymienic mozna za 2 zlote ale uniekturych da sie tak ze jak sie kupi wiecej to zaplaci sie mniej
« Ostatnia zmiana: Września 08, 2005, 19:34:33 wysłane przez flclflcl » Zapisane

Mati
Gość
« Odpowiedz #2 : Września 09, 2005, 16:54:03 »

Eh z tymi bazarami. Więcej hacków niż orginałów. No, ale wymieniało się, i kupowało te œwietne carty. Zawsze jak znajomy pożyczał mi jakšœ grę, to potem za wszelkš cenę chciałem jš mieć. Hehe. No i było tak, że jš miałem, i czasami nie miałem. No, ale u mnie był 1 bazar, i na nim gry chodziły po jakieœ 15 20 złotych. To zależy. Ehhhh. To było piękne.
Zapisane
flclflcl
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 204



WWW
« Odpowiedz #3 : Września 09, 2005, 18:26:22 »

Byly piekne czasy jak pudelka sie nie zgadzaly z gra to bylo wkuzajace
Zapisane

DarQo
Wspiera aktywnie
Chorąży
*
Offline Offline

Wiadomości: 159


8-bit powinno wystarczyc kazdemu


WWW
« Odpowiedz #4 : Września 10, 2005, 11:25:22 »

u mnie w miescie na bazarach o wymiane bylo trudno, raczej w sklepach za jakies 5-8zl. najczesciej gry pozyczalo sie od znajomych, znajomych ich znajomych itd. Smile czasem zeby odzyskac carta latalo sie po kilku domach. to byly zlote czasy Smile kazdy mial pegazusa, wszyscy sie wymieniali to bylo tak oczywiste Smile
najbardziej popularnymi grami byly zlota piatka/czworka i mortal kombat Smile
tego ostatniego udalo mi sie skompletowac. mialem 1, 2 i 4 (chodzona bijatyka)
Zapisane

p***ole metro wole retro
spike013
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 23



« Odpowiedz #5 : Września 10, 2005, 13:54:10 »

hahhaha z tym latanie po domach zeby odzyskac carta swojego zgadzam sie heheh pamietam dobrze takie sytuacje.... ehhhh a co do cartow do stały po 10 zł na bazarze do dzis sa ale jakie ceny to nie iwem (wczesniej stał taki koles z cartami tez chyba po 10 zł miał cale trzy stoły wyłozone, ale najwazniejsze WYMIENIAŁ GRY ZA DARMO!!!  jakis swoj znak firmowy nozem z tyłu dziergał Tongue i mozna było wymieniac za FREE ehhh ;(
Zapisane
DarQo
Wspiera aktywnie
Chorąży
*
Offline Offline

Wiadomości: 159


8-bit powinno wystarczyc kazdemu


WWW
« Odpowiedz #6 : Września 10, 2005, 14:08:52 »

niestety, na bazarach widuje juz tylko same skladanki albo cart z naklejka power rangers i napisem mario 16, i wez tu sie domysl co tam jest naprawde Sad kiedys kupilem sobie kartridz z napisem knuckles fighting. wiedzialem ze to bedzie jakas bijatyka. ale jakiez bylo zaskoczenie gdy okazalo sie ze to bijatyka z serii Kunio & Kun Cheesy (ekhm raczej Riki & Kunio albo jakos tak Cheesy)
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2005, 14:10:44 wysłane przez DarQo » Zapisane

p***ole metro wole retro
Pierun
Wspiera aktywnie
Chorąży
*
Offline Offline

Wiadomości: 227



WWW
« Odpowiedz #7 : Września 10, 2005, 15:22:29 »

U mnie teraz to tak mniej- więcej po 5 - 10 chodzš... A, i pamiętam, że wymiana była raczej za darmo... Czasem udawało się niektórych przekupić na bazarze:)

No, strasznie denerwowało to, jak na naklejce co innego, a w œrodku co innego..Pamietam, jak kiedys na jednym carcie pisało, że to Mortal Kombat. A to zwykłe Mario było cheesy

Cytuj
Moje "złote lata" pegasusa to 1990-1995....

U ciebie się kończyło, to u mnie dopiero zaczynało.... Gdzieœ lata '96 - 97
Zapisane

Jeżeli ktoś długo czeka na aktywację konta na forum, to pisać do mnie.
Senshu
Wspiera aktywnie
Major
*
Offline Offline

Wiadomości: 648


« Odpowiedz #8 : Września 10, 2005, 21:16:02 »

Ostatnio widziałem zielone carty z naklejkš splinter cell Cheesy nie wiem za ile, bo odszedłem od budy (na starym forum było o mojej przygodzie- fami za 150 zł mhahaha)
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2005, 21:16:44 wysłane przez Senshu » Zapisane
flclflcl
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 204



WWW
« Odpowiedz #9 : Września 10, 2005, 23:20:13 »

Ja tez kiedys widzialem na bazarku carta z nalepka splinter cell , pokemon i alone i the dark i byly po 8 zl i zastanawialem sie czy kupic i sprawdzic co tam jest ale napewno cos innego i nie kupilem
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2005, 23:20:39 wysłane przez flclflcl » Zapisane

setezer
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 315



WWW
« Odpowiedz #10 : Października 02, 2005, 17:53:45 »

Bazarki kiedyœ miały większy klimacik. Przynajmniej u mnie, full ruskich "drug" z pegasami i innymi tego typu sprzętami, a teraz? Tylko ręczniki z gołymi babami i buty na wagę. Zero elektroniki - przynajmniej u mnie. Moje lata pegasa to 1994-2005 Smile, zaczšłem gdy miałem 5 lat - a raczej mój brat zaczšł, na dzień dziecka dostaliœmy pegasa (tego prawie oryginalnego). W normalnych warunkach byœmy nie dostali, ale musieliœmy sami w domu zostać (starsi jechali na jakšœ jumprezę), więc na odwagę sprawili nam mega prezent. Byłem wówczas kozakiem na swojej ulicy Smile. (sprzęt kosztował grubo ponad 150zł). Ofkoz gold 4 included. Grał tylko brat w Robin Hooda, a ja się przyglšdałem dobre 5-6 godzin, aż wybiła północ i ponoć zasnšłem na fotelu. Dokładnie nie pamiętam, a piszę tutaj z lekkš domieszkš fantazji Cheesy. Często mam sny z fajnymi chwilami z dzieciństwa - taka jak ta.
Zapisane

flclflcl
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 204



WWW
« Odpowiedz #11 : Października 02, 2005, 18:46:55 »

Umnie tez bazarki teraz sa to kitu kiedys byly lepsze teraz malo co jest na nich teraz z grami na pegazusa to tylko ruscy a kiedys to stali polacy  Sad
Zapisane

barman
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 67



WWW
« Odpowiedz #12 : Października 08, 2005, 15:10:59 »

No i właœnie przez wasze bazarki i pegazusy rynek konsolowy w Polsce jest taki jaki jest Tongue
Zapisane

flclflcl
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 204



WWW
« Odpowiedz #13 : Października 09, 2005, 21:08:53 »

Ja wiekszosc gier na pegsusa kupowalem orginalne w sklepie i jakos tak po prostu same zaczely znikac a bazarki zaczely sie pojawic
Zapisane

barman
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 67



WWW
« Odpowiedz #14 : Października 09, 2005, 22:23:55 »

U mnie w mieœcie pamiętam jeden sklep, gdzie kupiłem swojego Pegazusa
(tego podobnego kształtem do Snesa) za 100 zł.
W zestawie był kart 3000 in 1 -> Największe œcierwo Sad
Pamiętam jak rozpaczałem bo zaraz po zakupie padł mi pistolet:(

Właœnie w tym sklepie można było kupic oryginalne gry po 40 złotych.
Dostepne były też Sherion Supervision a potem PSX.
Zapisane

flclflcl
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 204



WWW
« Odpowiedz #15 : Października 10, 2005, 11:40:54 »

Ja mialem pegasusa orginalnego kupionego z instrukcja obslugi jeszcze wtedy kupowalem go za stare pieniadze i ten pegasus trzyma mi sie to tej pory

Nigdy nie kupowalem pegasusy z bazarku
« Ostatnia zmiana: Października 10, 2005, 11:42:12 wysłane przez flclflcl » Zapisane

barman
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 67



WWW
« Odpowiedz #16 : Października 19, 2005, 19:29:44 »

Pegazusy z bazarku to lipne, chińskie maszynki Tongue
Najfajniejsze sa nazwy typu : Kley Station lub Poly Station.

P.S Kiedyœ moja umna siostra cioteczna uœwiadamiała mnie że, ma UWAGA: PlayStation na kartridże. I mówiła to całkiem poważnie Smile
Zapisane

flclflcl
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 204



WWW
« Odpowiedz #17 : Października 19, 2005, 19:46:20 »

No faine sa te pegasusy PlayStation i te pady wygladzie sa takie same jak na psxa
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2005, 19:46:45 wysłane przez flclflcl » Zapisane

barman
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 67



WWW
« Odpowiedz #18 : Października 19, 2005, 19:54:03 »

Cytuj
te pady wygladzie sa takie same jak na psxa
No tylko sš z tandetnego plastyku i rozwalaja sie po paru sesjach Smile
Ale maja ludzie (czyt. Chińczycy) fantazję Smile
Zapisane

flclflcl
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 204



WWW
« Odpowiedz #19 : Października 19, 2005, 20:06:01 »

Zobaczysz ci ludzie zrobia jeszcze jakies inne mode bardziej zakrecone
Zapisane

Strony: [1] 2 3 ... 6
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 19 zapytaniami.