Marca 28, 2024, 16:38:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 4 5 [6]
  Drukuj  
Autor Wątek: bazary  (Przeczytany 24327 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
MaarioS
Gość
« Odpowiedz #100 : Maja 20, 2009, 22:58:55 »

Ale on mówił że ma takie że 1 szt/4000 zł nie całość heh Nie wiem co ma bo powiedział że nie pamięta, powiedział że sobie poleżą z 10 lat i później je sprzeda.

Pfff, a to ci dopiero żyła dry....... Skoro tak non-stop twierdzi, to po prostu jest bardzo chciwy i zapewne też jest oszustem i ja bym se nim już dupy nie zawracał i go olał i tyle.
Zapisane
Klaudek
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 248


CyDraxx Master


« Odpowiedz #101 : Maja 20, 2009, 23:03:25 »

Ale on mówił że ma takie że 1 szt/4000 zł nie całość heh Nie wiem co ma bo powiedział że nie pamięta, powiedział że sobie poleżą z 10 lat i później je sprzeda.

ehe, ja tez mam mario na pegasusa i jest warte 8 000 000 Wink

wiesz co koles Ci kit wciska,a ty jeszcze go sluchasz;) kto w dzisiejszych czasach prowadzącsporą firmę z grami na nextgeny trzymał by szrot
Zapisane
multizgredek
Gość
« Odpowiedz #102 : Maja 20, 2009, 23:05:05 »

Może 4k starych złotych  heh
Zapisane
Newander88
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 77


Zawsze piecz ciastka


WWW
« Odpowiedz #103 : Maja 20, 2009, 23:12:43 »

wiesz co koles Ci kit wciska,a ty jeszcze go sluchasz;) kto w dzisiejszych czasach prowadzącsporą firmę z grami na nextgeny trzymał by szrot

Ja go nie słucham, napisałem co powiedział, nie trzyma tego w firmie tylko w domu. Poszedłem tam dlatego że kiedyś (czyt. ze 3,4 lata temu) ten sklep był w innym miejscu i gry na snesa, master system itp w boxach to bylo tam cos normalnego, to samo z konsolami. Tyle że mnie to nie jarało tak jak teraz, nie zarabiałem, także niewiele to dla mnie znaczyło.
Zapisane
dr00id88
Gość
« Odpowiedz #104 : Maja 21, 2009, 09:04:46 »

Ale on mówił że ma takie że 1 szt/4000 zł nie całość heh Nie wiem co ma bo powiedział że nie pamięta, powiedział że sobie poleżą z 10 lat i później je sprzeda.

Nie zebym krakał, a u osob mlodszych o 3-4 lata nie widac az takiej fascynacji konsola. Chyba, ze to starzy wyjadacze beda wciaz nabywac za ostatnie grosze perelki:)
Zapisane
MaarioS
Gość
« Odpowiedz #105 : Maja 21, 2009, 16:38:16 »

HAHAHA!!! ALE JAJCA!!! Akurat byłem dzisiaj z dziadem na wolumenie, no i faktycznie pokazał mi ten prześwietny sklepik na wolumenie, który nie wiem jakim cudem przeoczyłem Tongue. Akurat wszedłem tam, od razu pierwsza moja myśl, ehhh, chyba na darmo tu jestem, bo tutaj podobno same szroty są. Potem gościu odsłania gablotkę, a taaaammmm: 10 cartów od pegasus'a. Patrzę: faktycznie, same szroty tu są, ale na wszelki wypadek przeszukuję cartridge'e, potem przypadkowo jeden cartridge (wyglądajacy na faktycznie bardziej taki stary) przypadkowo mi się otworzył, a tam w carcie są UKŁADY ROM!!!!! A na dodatek to było z grą addams family z mapperem MMC1, którego szukałem!!! Tyleże niestety nie jest to wersja DIP, no bo między układami jest to czarne gówno.... No ale cóż Wink . Ogólnie jestem MEGA zadowolony z tego zakupu, no i z gościem się ugadałem i dał mi go za 5 zyla, no ale naprawdę było warto Wink. A na dodatek gościu coś mówił, że ma mieć na dodatek jakąś dostawę!!! No a więc, jeżeli gdziekolwiek słyszeliście o jakichś miejscach z cartami do pegaza, no to naprawdę warto jest spróbować się wybrać Smile.
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2009, 16:43:21 wysłane przez MaarioS » Zapisane
leszek
Gość
« Odpowiedz #106 : Września 11, 2015, 12:57:03 »

wolumen- dzisiaj godz. 9:40
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #107 : Września 12, 2015, 05:26:15 »

Wspaniała zastawa w stylu retro!! Te skrzyneczki, ogólny dizajn, zagrycha, cola do popijania wódy, klimat wielkiego targowiska. Super!!
Zapisane

machbed
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 640



« Odpowiedz #108 : Września 12, 2015, 09:05:57 »

Podczas urlopu byłem na giełdach w Rzeszowie i Sandomierzu. Jeśli chodzi o Pegasusa to nic tam nie było totalnie. Co do innych konsol, to wala się trochę lipnych tytułów na PSXa, PS2, XBOXa i wyższe generacje konsol. Czasem po starych pudłach z rupieciami można znaleźć psxa czy ps2 z padem w nieznanym stanie, tak jak ostatnio udało mi się kupić właśnie w Sandomierzu PlayStation z padem, w nieznanym stanie za 15zł, jak się później okazało jest sprawny i nieprzerobiony. Ale jak to najczęściej na tych bazarach bywa, są one zawalone śmieciami z Niemiec i Francji. Najbardziej rozbroił mnie sprzedawca, który wśród swoich "towarów" miał pustą butelkę po Cydrze Lubelskim. Cheesy
Zapisane
matizc
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #109 : Września 25, 2015, 23:46:41 »

Ja również mam podobne wspomnienia. Odwiedziłem giełdę staroci na rynku w Legnicy. Cóż nie było praktycznie nic, ale kupiłem za 20zł nówkę w folii na PSP Tekkena.
Byłem również na targowisku w Wieluniu- tam akurat złapałem GB Advance SP 001 z grą Metal Gear na Color'a za 10zł <3 wszystko gra i buczy ! I co najlepsze- ekran w stanie idealnym. Generalnie wiadomo nie włączał się, ale w domu podłaczyłem pod ładowarkę no lata jak ta lala Smile
W Bielsku na targowisku staroci także padaka- zero rzeczy na pegasusa, raczej ps2 po jakieś 15-20zł z niemiec, oraz w dvd boxach i zazwyczaj gry typu "klasyka gier" itp. na PC.
Świat się chyba kończy. Nie wiem gdzie Ci ludzie podziali wszystkie carty na pegasusa ale zrobili to dość porządnie skoro nie da się ich znaleźć.
Ostatnio byłem przejazdem przez Częstochowę- akurat był tam targ staroci. NIC. Ogólnie były raczej starocie typu filiżanki, krzesła, stoły itp. Ale dosłownie nic nie było z rzeczy typu elektronika- może poza starym radiem z lat 20'/30'. Kupiłem trzy winyle, ale to nie temat o winylach Smile
Ogólnie łezka w oku się kręci, że nie można znaleźć ludzi, którzy mają cokolwiek w temacie. Z drugiej strony duma buduje, że udało mi się tego trochę uzbierać. Brakuje tylko tych emocji, które by towarzyszyły podczas znalezienia jakiś "perełek".
Cóż zostaje wciąż tylko olx, allegro i kilka "ludzkich" źródeł, które powoli usychają i rzadko mają cokolwiek ciekawego- jednak faktem jest, że lepsze to niż totalne NIC.
Zapisane
matizc
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #110 : Października 18, 2015, 21:44:48 »

patrzcie!

Znalazłem kilka gier u gościa na starociach we Wrocławiu. Ogólnie miał z 11 cartów, same crapy, ale miał coś ciekawszego, dokładnie te dwie giery. Raz, że nie mam ich w swojej kolekcji, a dwa nawet nie najgorzej- 5zł za sztukę. Cieszy mnie się mordka, bo gry w środku się zgadzają, także jest Platoon oraz hack Heavy Barrel Smile- może to nie Złota 5 czy Moon Crystal, ale fakt, że ktoś miał cokolwiek cieszy Smile


Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.194 sekund z 18 zapytaniami.