Kwietnia 24, 2024, 15:38:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Mangafest [16-17-18.01.2015; Warszawa]  (Przeczytany 2466 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Banan
Gość
« : Stycznia 05, 2015, 04:26:24 »

Zacznijmy od początku.

Kumple przy wsparciu finansowym warszawskiego sklepu Komikslandia robią swój debiutancki konwent, nazwany zwyczajnie "Mangafest"

Jako że to są dobrzy znajomi, zdecydowałem się im pomóc i poprowadzić tam 10+ godzin atrakcji (panele, prelekcje, konkursy, warsztaty i inne).

Parę dni temu Boben podbił do mnie i mi mówi, że też wpadnie. Po czym zaproponowałem dziadowi, by też wbił jako przedstawiciel prasowy znanego powszechnie dekadnika "Pegagruz". Zachęciłem go całkowicie dopiero wtedy, kiedy wspomniałem o planowanej libacji razem z organizatorami w piątek przedkonwentowy...

Inni też są mile widziani.

Krótki FAQ:

1. Co to i dlaczego miałbym wbić?
Jest to konwent dla mangowców oscylujący w takiej tematyce, ale też jest tam dużo gejmingu i ogólnie pojętej geekowej tematyki. po bardziej szczegółowe informację zapraszam na stronę organizatorów: http://mangafest.pl/

2. Q:Ej, ale tam piszą że cza płacić...
A: No właśnie nie trzeba, mi na przykład płacą za to że przyjadę. xD Może się uda dla Dziada i jeszcze jednej osoby załatwić wejściówkę prasową wzamian za forsowanie Mangafestu na naszym fanpejdżu i (może) zamieszczenie relacji w naszym Pegagruziku:P Also, to znajomi moi więc warto by się zapytać, czy by nie potrzebowali może jakiejś konsoli Pegasus na konsolówkę, albo może jakieś nagłośnienie do maina (główna sala gimnastyczna). Wzamian jakieś wejścióweczki pewno będą.

3. Q: Ale czemu nie forsujemy się tam jako emunyz?
A:To mała impreza, na którą przyjdzie około 200 osób (lub nawet mniej), więc szczerze nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy tam się rozstawiać. Pozostańmy przy okazjonalnej współpracy z Animatsuri:) Chorzi tu głównie o dobrą zabawę w sympatycznym i kameralnym gronie i tyle.

4. Q:No dobra, ale te mango i amino to nie moja (chińska) bajka, a narysowane nieletnie dziewczynki robio mi loda hehe xD po chuj?
A: Ano, będzie tam też dużo gejmingu, widzę jakąś wiedzówkę z muzyki ośmiobitowej, ja robię multiplatformowe odgadywanie gier po screenach i przy okazji atrakcje dot. modern Nintendo robi moja znajoma Shippo z Deadly Serious (w sumie to tam siedzą niepełnosprawne umysłowo autystyczne dzieci, ale chuj). Są też typowo zawadiackie iwęty, m.in. moje autorskie łorkszopy tańca disco polo, które nie wiem jak będą wyglądały, ale będzie beka xD jest też konwentowy Mam Talent, możemy tam się zgłosić z jakimś abstakcyjnym hepeningiem w stylu emunyz. also, ja tam mam podobno wystąpić z recitalem tańca brzucha ;_;

5. Q: Okej, przekonałeś mnie. Czy coś jeszcze muszę wiedzieć?
A: Już wszystko wiesz, resztę masz na stronie wydarzenia, a jak masz jeszcze jakieś pytania to wal tutaj.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 05, 2015, 04:35:22 wysłane przez Dred » Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #1 : Stycznia 05, 2015, 11:13:39 »

Cytat: Dred
Zachęciłem go całkowicie dopiero wtedy, kiedy wspomniałem o planowanej libacji razem z organizatorami w piątek przedkonwentowy...



Cytat: Dred
Może się uda dla Dziada i jeszcze jednej osoby załatwić wejściówkę prasową wzamian za forsowanie Mangafestu na naszym fanpejdżu i (może) zamieszczenie relacji w naszym Pegagruziku:P

będzie wejściówka/wejściówki, będzie post/y na fb, bierzmy to 1:1. a jeśli rzeczywiście będzie o czym pisać, to dostaną kilka znaków w Pegagruzie, moim zdaniem, powinni mieć naprawdę sążne te atrakcje ażeby. na pewno dobrze będzie się tam pojawić aby się z Wami zobaczyć, zobaczyć jak - być może - buduje się nowa organizacja w fandomie mango i amino, no i przybić kilka piątek które prędzej czy później przydadzą się organizacji.
osobiście jeśli będzie cosplay ebichu, to ja to aprobuję.
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #2 : Stycznia 05, 2015, 12:19:32 »

Parę dni temu Boben podbił do mnie i mi mówi, że też wpadnie
Tak było!

Co do piątku to może dałbym rade wpaść do wwa, ale wiadomka że 4 h drogi mocno.
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #3 : Stycznia 05, 2015, 14:40:20 »

Kurde.. jak Jessica Nigri przyjedzie na ten zlot to i ja się pojawię  naughty Poza tym warto byłoby się Wam emunyzowo rozlokować, zawsze by to było około +150 do nowych kont na forum i tyleż samo polubień na Fejsbukach.
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #4 : Stycznia 05, 2015, 15:10:44 »

Dred, mówiłeś że może być potrzebna pomoc do konsolówki - szepniesz więcej?
ja w piątek na pewno będę, sobotę mam dosyć pociętą więc nie wiem czy zdołam, ale w niedzielę mogę jeszcze wpaść.
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #5 : Stycznia 10, 2015, 00:36:18 »

ej dziad, ale w sobotę zwykle najwięcej dzieje, a w niedzielę nic. xD
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #6 : Stycznia 20, 2015, 16:38:33 »

dzięki Tomek i Mikuś za to, że wbiliście w piątek, takiego gruzogennego picia na konwencie to ja jeszcze nie miałem xD w tej salce lekcyjnej to jeszcze w niedzielę śmierdziało fajkami.  naughty

Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #7 : Stycznia 21, 2015, 01:06:41 »

my? alkohol? jak myśmy tam z padami, zapperami i kwiatami żeśmy, oszukańcu!


naprawdę odseparowywaliście mnie od biurka nauczycielskiego o szóstej nad ranem?
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #8 : Stycznia 21, 2015, 01:14:56 »

tak, ja zacząłem Ci się uzewnętrzniać, strumień świadomości i te sprawy. zwierzam się zwierzam, patrzę, a tam Dziad w pozycji siedzącej chrapie. NOSZ k***a XD
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 18 zapytaniami.