Kwietnia 18, 2024, 10:48:27 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 9
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON#7  (Przeczytany 31956 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #40 : Kwietnia 06, 2015, 08:39:46 »

Roben, koszta będą wiadome w okolicy 10.04, a atrakcje ciągle się zbierają do wspólnego wora w tym topicu. Jak masz jakieś, śmiałosk.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #41 : Kwietnia 20, 2015, 01:46:30 »

w ten tygodzieńsk idę podpisać umowę!
dam znać jaka zrzuta na zaliczkę, tylko najpierw sam za nią założę - po raz pierwszy na to przygotowałem się finansowo <3
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #42 : Maja 05, 2015, 15:48:27 »

Yo nie wiem gdzie z tym uderzyc.... Mam pytanie czy moge zabrac na zlocicho mojego bratanka? Pytam bo Zeby nie bylo. Smile Bratanek ma 18 lat apostasy alkohol I tez gra Smile
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #43 : Maja 05, 2015, 17:38:28 »

Jeżeli ma 18 lat to chyba nie problem, co? Dzięki tobie może się w kupić w grono emoNES xD
Zapisane
mustwearkhakies
Gość
« Odpowiedz #44 : Maja 06, 2015, 00:49:22 »

(...) I tez gra Smile

Byle nie grał w nextgeny, a tym bardziej nie przywoził ich ze sobą ;-)

Skoro już o osobach trzecich mowa, Ryan, nie zrozum mnie źle, ale czy moglibyśmy nie zapraszać w tym roku Brazylijczyka? ;-)
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #45 : Maja 06, 2015, 08:49:18 »

Nie zadnych next genow nie będzie. Marku nie martw sie.
Zapisane
Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #46 : Maja 06, 2015, 10:06:35 »

Jeśli to nie problem, to chciałbym zaprosić swojego kolegę z Wielunia. Wcześniej kolekcjoner starych gier i konsol, a teraz zajmuje się sprzedażą na Allegro. Możliwe, że znacie go ze starego nicka jako Kreator_Marzen, a obecnie jako Jamnikos. Jest to również dobry kolega Nowej Ery oraz Księcia Wielunia, z którym koleguje się Duo. Możliwe, że zna go również więcej osób. Mówi, że nawet z Dziadem kiedyś rozmawiali.

Innymi słowy - swój chłop (i ojciec mojej chrześnicy Tongue ).
Zapisane
zelas12
Fanatyk PSXa i Famicoma!
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 466


« Odpowiedz #47 : Maja 06, 2015, 14:20:21 »

Jak dla mnie spoko. Miejsca jest dosc:)
Zapisane
OsA
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #48 : Maja 06, 2015, 21:29:36 »

No Panowie od wielu, wielu lat planuję pojawić się na zlocie, ale zawsze jakoś było mi nie po drodze. W tym roku jestem jednak dość zdeterminowany i myślę, że w końcu zawitam ze swoją skromną osobą. Lubię pegasusa (mimo iż obecnie już nie gram tyle co kiedyś - brak czasu) i lubię alkohol, więc myślę, że odnajdę się na tym zlocie Cheesy

Nie jestem jeszcze pewien czy będę na całym zlocie. Rozumiem, że termin zlotu to 10-15 lipiec. W najlepszym przypadku będę na całym zlocie, a w najgorszym wypadku pojawił bym się 12 lipca i był oczywiście do końca.

Jak wygląda w tym roku kwestia zrzutki, etc. Kiedy można spodziewać się jakiś konkretów?
Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #49 : Maja 07, 2015, 00:31:40 »

OsA, mamy zaklepany termin na 10-15 lipca, okolice połowy lipca to klasyczny termin zlotu.
jeszcze nie jest podpisana umowa - tło jest takie, że w ubiegłym roku wspólnie ustaliliśmy że remiza to miejsce już przesiąknięte absurdem FamiCONu, dlatego żal z niego rezygnować, ale musimy utrzymać cenę wstępu na tym samym poziomie - a obawa że będzie z tym problem stąd, że na FamiCON6 cena podskoczyła około dwukrotnie (nie pamiętam teraz dokładnie). zawsze jest to ustalane z tzw. ciocią, której już wyłożyłem kawę na ławę że nie zapłacimy więcej, bo logika podwyższania nam ceny jako jedynym klientom (cytując jej słowa "a kto chciałby teraz robić wesele w remizie pod stolicą?") jest co najmniej błędna, przyznała mi rację i przekierowała do człowieka odpowiedzialnego za miejsce w pełni, czyli "prezesa" remizy mieszkającego piętro wyżej. żywię nadzieję, że uda mi się z nim dopełnić tej formalności jak najszybciej, bo bardzo ciężko jest go złapać na spotkanie. z jednej strony jest odpowiedzialny za lokal i strażaków, z drugiej jest reprezentacją oczka w głowie samorządu gminy - dopasionej remizy, z trzeciej pomaga przy ośrodku dla niewidomych vis a vis - jak sam mi mówi.

termin jest zaklepany, ponieważ ciocia to solennie zapewnia że jesteśmy zakreśleni w kalendarzu - z racji na sześcioletnią znajomość.

obstawiałbym jednak, że dobrze będzie założyć cenę pobytu na całym zlocie na 120 pln/całość. biorąc pod uwagę, że nie będzie nas mniej niż 30 osób, zakładam to jako maksymalny koszt w rodzaju czarnego scenariusza, ale nadal możliwego. jeśli chodzi o pobyt krótszy, po prostu podziel powyższą kwotę przez liczbę dni (jeśli będzie taniej, oczywiście analogicznie).
Zapisane
Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #50 : Maja 16, 2015, 09:19:43 »

I jak postęp? Umowa podpisana i nie wejdzie nam w termin już żadne wesele? Tongue
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #51 : Maja 18, 2015, 00:13:23 »

Urlop na 10-15 lipca mam już wybrany i zaakceptowany  Smile
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #52 : Maja 18, 2015, 00:19:28 »

daję infońsk tutaj ło.

może i jeszcze w chuj czasu do zlotu zostało, acz dam informację.

na zlot będę się zabierał z moim ziomeczkiem dfgg/def. swój chłop, z resztą Dziad miał sposobność kolegę poznać (pamiętasz? xD). nie martwcie się, swój chłop. z konsolami jest jak najbardziej obyty, a i też znajomych w naszej rodzimej retro demoscenie posiada. Cheesy

W KAŻDYM RAZIE. def wyrusza z Bydgoszczy i mógłby na ten przykład zgarnąć ze sobą takiego jednego dafa, który również jest z Bydgoszczy. xD co Panie Pawle o tym myślisz? xD
Zapisane
dfgg
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Odpowiedz #53 : Maja 18, 2015, 00:23:53 »

To co Dred napisał to najświętsza prawda, wyręczył mnie w pisaniu.
Niektórzy mieli już okazję przejechać się aż kilometr moim Partnerem po Warszawie xD
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #54 : Maja 18, 2015, 12:20:01 »

Urlop na 10-15 lipca mam już wybrany i zaakceptowany  Smile
Ja także Smile.
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #55 : Maja 18, 2015, 14:47:22 »

dfgg, jeżeli jesteś chętny, to możemy wybrać się razem, tak jak zaproponował Dred. Twoim, bądź moim samochodem. Opcja do przemyślenia/przedyskutowania, bo zawsze warto zaoszczędzić na paliwie. Tylko, że ja jadę w piątek, w okolicach godziny 12 bądź 17 (jeszcze nie wiem, do której będę pracował), a wracam w środę po południu (okolice godziny 14-16 z Lasek). I te daty oraz godziny nie powinny się zmienić.
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #56 : Maja 18, 2015, 16:35:46 »

Urlopix zaklepany, czekam na sygnał od Duo w 100% czy szybkość samochut xD Bo zawsze b4 w czechowick u Robiego pienięzny xD
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #57 : Maja 20, 2015, 23:37:33 »

umowa nie jest podpisana - dzisiaj dopełniłem swoją wiedzę bazującą na plotkach o remoncie u wodzireja remizy - samego pana Włodka, który jest nieoficjalnym uczestnikiem każdego zlotu, bo mieszka piętro wyżej. i jednak nie dlatego odbijał moje połączenia, a z powodu rozjazdów na kolonie ze szkołą co stoi vis a vis.

otóż remont rzeczywiście będzie (co dla "cioci" było plotką o dużym prawdopodobieństwie), ale nie będzie w żaden sposób kolidował z imprezą - ustawione jest to tak, aby 10-15 był wolny od ciężkich prac które zakłóciłyby imprezę. co najwyżej w środku będzie zdjęta boazeria, jako rzecze mityczny wójt ochotniczego hufca straży ogniowej.

termin 10-15 lipca jest zaklepany, stawka w tym roku jest identyczna do ubiegłorocznej, na podpisanie umowy jesteśmy umówieni jutro, a jakby się pani ciocia nie wyrobiła z przygotowaniem do jutrzejszego wieczora, to odfajkujemy to do niedzieli (24.05). płacę 500 pln zaliczki, a tym co najmniej przyjemne - zbiórką - zajmiemy się jak już będę miał dokument. w tym roku chciałbym, aby wszystkie wpłaty poszły na konto bankowe, bez żadnego uzupełniania o gotówkę na imprezie.
Zapisane
mustwearkhakies
Gość
« Odpowiedz #58 : Maja 24, 2015, 14:21:08 »

Dziadek, miejmy tylko nadzieje, że dach, woda, kibel, prąd, klima, pingwin, stoły i krzesła nadal tam będą, to w zasadzie wszystko co potrzebujemy, ale skoro remont ma być, to nie będziemy musieli tak skrupulatnie sprzątać po imprezie, c'nie? ;-)
Zapisane
Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #59 : Maja 24, 2015, 16:55:41 »

Jak coś to burdel się zwali na robotników Tongue
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 9
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 18 zapytaniami.