Marca 28, 2024, 11:45:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2 3 ... 9
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON#7  (Przeczytany 31805 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
mustwearkhakies
Gość
« : Lutego 01, 2015, 00:45:08 »


Pozwólcie, że zacznę bardzo skromnie, acz przytomnie z uwagi na fakt upływającego nieubłaganie czasu, od przytoczenia jakże znamienitych, acz zmodyfikowanych na potrzeby niniejszego tematu słów Ryana sprzed trzeciego party :
"JEST LUTY I JESZCZE NIC NIE JEST ZROBIONE"  crazy



PRZYGOTOWANIA DO FamiCON#7 ZACZAS ZACZĄĆ!

Momentalnie, aby nie być gołosłowny, pragnę zaproponować wiązankę dat oraz kilka graficzek na tegoroczny zlot.
Pewnie wielu z Was pamięta tę wiekopomną chwilę gdy darliśmy łacha aż do gleby widząc performance jakim raczył nas Zbigniew Boniek (ma pić!) pojawiwszy się na prześcieradle rzutnika podczas gry w "Track & Field", dlatego też postanowiłem przywołać tę postać (tą) jako tegoroczną maskotkę.
Niemniej jednak bardzo proszę nie traktować tego jako wyroczni i że tak już musi zostać, jest to tylko moja propozycja i jak ktoś na przestrzeni czasu coś wyprodukuje to niech zarzuca.
Tym bardziej nie chciałbym się wpierdalać Dziadkowi do kalendarza, wszak to od Niego (m.in.) zależy kiedy i w jakich terminach dostępna będzie nasza magiczna, partyzancka remiza.
Temat otwarty.

Na koniec od siebie podsyłam pierwsze wpisy do harmonogramu imprezy :
- Turniej PvP w gre "Bomberman 2" (by MWK),
- Konkurs o nazwie roboczej "Kecz de Famiką" i gra "Pooyan 2" (w przygotowaniu by MWK),
- Event Unlimited w "Contre" czyli "Albo my przekręcimy Contre, albo pająki przestaną na nas zwracać uwagę" (by Lio),
- Jakie to Pixele? (DAF kolabo z MWK, jedziemy z tym projektem jak rok temu, c'nie Bracie?).

yo!
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #1 : Lutego 01, 2015, 01:43:53 »

Mi na tę chwilę termin jest obojętny, wszak i tak lipiec. Ważne tylko abym znał termin zlotu na ponad 3 miesiące do przodu bo w firmie jest chory system brania urlopów i nieobecność dłuższą niż 3 dni muszę zgłosić co najmniej 3 miesiące wcześniej (no comment).  Smile
Zapisane
Hilfer
Kamerdyner Pegasus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 264

Zwany również jako Pomocznik xD


« Odpowiedz #2 : Lutego 01, 2015, 10:25:22 »

Już swoje atrakcje podsyłałem w innym temacie, lecz podeślę też tutaj Smile Co do terminu najbardziej pasuje mi 10-15, jak zawsze w środku będzie Helpera Cheesy

Atrakcje:
- Batman Challenge Version: Idziesz,bijesz i napierdalasz, nie ma zmiłuj, jesteś tylko Ty, Batman i Joker do przejścia w najtrudniejszej wersji jakiej widziałeś Cheesy

- Batman Hell Version: Wyjdź jeśli Ci życie miłe!, hack przeznaczony tylko dla samobójców, nic nie będzie potem jakie być powinno!

- Batman New(nazwa jeszcze do zmiany): Prezentacja hacka by Helper, edytor jest bardzo ubogi, lecz zobaczy się co da się zrobić:)

EDIT: Zapomniałem wspomnieć o pomocy Dizzy9, który uraczył mnie informacją do dalszej modyfikacji, sesja krótka to się w końcu zabiorę
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2015, 10:27:02 wysłane przez Helper » Zapisane

Hilfer heiße ich, möchte ich helfen dich Smile
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #3 : Lutego 01, 2015, 10:52:54 »

Ja na F#7 szykuję dwie atrakcje. No ale na ten moment daję info o jednej:




Pady w dłoń i trenować!!!

A jeżeli idzie o datę zlotu to w sumie też mi obojętna także dostosuję się w miarę możliwości.
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2015, 14:03:57 wysłane przez Krisuroku » Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #4 : Lutego 01, 2015, 11:00:34 »

Haha, Zbigniew - wypisz wymaluj - Boniek! Skurwęsyn twarzą swą promuje teraz w dodatku nasz zlot. Czyli nie ma to tamto - trzeba ubiegać się od PNGP PZPN o dofinansowanie naszych wspólnych dni. Świetnie to zrobiłeś MWK, logo jest urocze, a animacja Zibiego z buzującą flaszką była najlepszą rzeczą, jaką zobaczyłem dzisiaj rano.

Co do Pixelozy/Jakie to Pixele? - oczywiście, że w to wchodzę, nie ma innej opcji. Mimo, iż mam wrażenie, że z roku na rok konkurs cieszy się coraz mniejszym powodzeniem. Na pewno zorganizuję jeszcze coś solo, pewnie coś związanego z graniem w jakiś crapowaty tytuł (takie contesty są jednak najlepsze), ale jeszcze nic nie wymyśliłem.
No i wspomniany przeze mnie wcześniej Gruz Generator, czyli tworzenie memów na podstawie zdjęć z zeszłorocznych zlotów oraz grafik z gier. Podrukuję tego od cholery i zostawię wolne miejsca na dopisanie tekstów.
Planuję też wydzierżawić jakieś 5 minut na prześcieradle tuż przed relacją z F6, jednak temat jest dosyć ambitny i mogę temu nie podołać. W każdym razie będę się starał, ale na razie to tajemnic.

Co do terminów, tymczasowo się nie wypowiadam. Nie wiem, jak tam u mnie będzie z urlopami, więc nie ma sensu, abym teraz udzielał się tu z propozycjami. Podejrzewam jednak, że wygra data 10-15. Jak na razie terminy były zawsze dobrze trafiane i nigdy nie miałem co do tego żadnych przeciwwskazań. Wierzę, że i tak będzie i tym razem.
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #5 : Lutego 01, 2015, 11:05:09 »

Kosplej, tylko bez brania mojego namiotu i mówienie że to Yumetaro z Mr. Gimmick

Faza Beta rozpoczęta xD
Zapisane
mustwearkhakies
Gość
« Odpowiedz #6 : Lutego 01, 2015, 12:46:20 »

Krisu, czyli to jednak była sprawka Robin Hóóda, bo przecież to jest to drzewo, w które DAF... wiesz ;-)


edit:: DAF, bez obawy o Pixeloze, w tym roku mam pewien pomysł, który skutecznie zaktywizuje wszystkich, a przynajmniej taką mam nadzieje. Detale przekażę Ci niebawem.
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2015, 12:51:10 wysłane przez MWK » Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #7 : Lutego 01, 2015, 13:06:30 »

Mareczku, ale to jest przepiękne, Boniek tak się tam maże od tego piwa, słowo daję, najlepszą możliwą maskotką jest!
chciałem zakładać koło połowy lutego, bo wtedy (jak mi znowu coś nie wpadnie jak ostatnio) powinienem już mieć odfajkowaną sprawę formalną z zaklepaniem remizy. wiem że zawsze poruszam ten temat przy każdej możliwej okazji, ale szalenie zależy mi na tym, abyśmy w tym miejscu.

-
myślę, że przyjedzie.

- obstaję za 10-15.07. a może pomyślimy nad przedłużeniem? że 10-17.07 FamiCON7_survivalparty?

- relacja... robi się, mamy tutaj nieprzewidziany problem z dyskiem z materiałami - ale wszystko jest na dobrej drodze (daf, nam należy porozmawiać, bo coś ustaliliśmy w Bydgoszczańsku ostatnio i ja nie wiem co, bo to niebezpiecznie sasiadowało z wybieraniem kierunkowego do Gruzji -> le rambo w golfie na podłodze).

- trwają pracę nad Pegagruzem 2 według racjonalnie przyjętego terminarza. jeśli ktoś chce coś napisać do naszego wydawanego wspólnymi siłami dekadnika, niech da znać mnie albo dafowi - dedlajn na teksty to połowa kwietnia, co definitywnie oznacza że trzeba pisać już teraz. jeśli nie brak Wam chęci, a brak Wam pomysłu na temat - na pewno razem coś wymyślimy Smile to tak przy okazji - resztę na temat Pegagruzu napiszę w odpowiednim topicu

- coś powoli będziemy skrobać z Dizzym w temacie atrakcji Smile

- ale ten Boniek jest ładny!


najwspanialej że ten temat już jest! można rzucić wszystko co ważne w życiu w pizdu i siedzeć w niedzielę o 13 w gaciach w spongeboby jarając się tym, że za 159 dni się zobaczymy! z tej okazji, wyjątkowo, bo tylko w tym tygodniu przesłuchałem tego na telefonie jakieś szejset razy (po prostu stań z powagą w środku komunikacji miejskiej i odpal tak żeby wszyscy słyszeli że zostało odpalone u tego gościa) <a href="http://www.youtube.com/watch?v=vgYJu6O_tMo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=vgYJu6O_tMo</a>
http://youtu.be/vgYJu6O_tMo <- mam taki motyw jak to wrzucić w relacje że Roben jako Jeż the Sonik który jest hogadogiem jest dwa levele niżej!
« Ostatnia zmiana: Lutego 01, 2015, 13:37:04 wysłane przez dziat » Zapisane
Thug Life
Wazon
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116


That post gave my heresy


« Odpowiedz #8 : Lutego 01, 2015, 13:11:27 »

środkowy termin chyba dla mnie naj, ale najważniejsze, żeby był jak najszybciej Wink
Zapisane

Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #9 : Lutego 01, 2015, 14:02:46 »

Krisu, czyli to jednak była sprawka Robin Hóóda, bo przecież to jest to drzewo, w które DAF... wiesz ;-)

Jak najbardziej to była robota Robina, a Daf został w to po prostu wrobiony Tongue Nie wiem tylko jak wytłumaczyć straty powozu XD
Pewnie dostał serią strzał.


Cytat: Dziat
(...)za 159 dni się zobaczymy!(...)

Więcej takich postów a będziemy chodzić jak NEMESIS, lecz zamiast wypowiadać słowa S.T.AR.S. padać będzie FAMICON#7 Smile

Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #10 : Lutego 01, 2015, 14:49:21 »

Cytat: dziat
- obstaję za 10-15.07. a może pomyślimy nad przedłużeniem?
Ogólnie FamiCON#6 był pod względem długości całkiem ok, ale...! Brakowało mi tego oficjalnie otwartego piątku. Tzn. zjechaliśmy się w większości w piątek wieczorem/nocy, a cudownie byłoby w tym roku, aby bramy były ten dzień otwarte od rana. Ale nie, że to oznacza przyjazd w czwartek pod osłoną nocy i przesunięcie tego 24h wstecz. W piątek na spokojnie sobie rano wstajesz, myjesz zęby i jedziesz na FamiCON. O 12 jesteś w Laskach i zaczynasz robić grandę. Oficjalnie i legalnie. No a w środę się pakujemy i do popołudnia opuszczamy remizę. Przemyśl taką opcję, pani Ciocia. Niech nam zaoferują taką opcję za taką samą cenę, przecież ku^wa jesteśmy stałymi klientami tej chałupy.

A co do Pegagruz, to powiem krótko - piszcie, ludzie! Bo to znowu będzie tak, jak rok temu. Co z tego, że deadline jest przesunięty i parę miesięcy, skoro znowu większość nadeśle teksty w przeddzień. Jaki tego sens. Zmotywujcie się, i piszcie chociażby po jednym akapicie dziennie. Ja tak zrobiłem i dzisiaj mam prawie cały tekst. I niebawem zacznę pracować nad kolejnym.

Dziadek - mail do Bońka najlepszy!
Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #11 : Lutego 01, 2015, 22:28:22 »

10-15.07.2015r. to dla mnie idealny termin, jak co roku w środku lipca ;P

Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #12 : Lutego 01, 2015, 23:18:33 »

Cytat: MWK
Event Unlimited w "Contre" czyli "Albo my przekręcimy Contre, albo pająki przestaną na nas zwracać uwagę" (by Lio),

dobiłem do wątku i wiem o co chodzi, jaram się milion na ten contest!
Zapisane
Janota 8
Gość
« Odpowiedz #13 : Lutego 02, 2015, 04:33:39 »

Bajerancko (czyt. wspaniale) już pierwszego lutego czytać o FamiCON#7 no i z graficzkami świetna robota Marek Cool
termin? wporzo każdy, wakacje są, więc nie mam co marudzić, ja tu jestem bezstronny.
Atrakcje atrakcje atrakcje, szykuję coś od siebie:
- będzie na pewno King Of The Crap II, gdzie Marek będzie momentalnie bronił tytułu mistrza w krwawym pojedynku!
- szykujemy contest z Chip Jockeyem, ale o tym na dniach usłyszycie jak i przeczytacie, tajemnica mocno musi być laugh  
to aktualnie na tyle z mojej strony, będę informował co jakiś czas z nowościami Smile

Klasyk oficjalnie oficjalny! DO HYMNU!
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=tEf2zzY-Q98" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=tEf2zzY-Q98</a>

Już się kurdebele doczekać nie mogę!
« Ostatnia zmiana: Lutego 02, 2015, 04:43:31 wysłane przez Robi » Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #14 : Lutego 02, 2015, 05:22:29 »

Co do atrakcji to błagam, w szczególności Grzesia ażeby nie robił tak długich konkursów bo harmonogram zacznie się pieprzyć przez co niektórym nie odpowiadały nocne rozgrywki w Sameri xD
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #15 : Lutego 02, 2015, 05:47:08 »

luz, chociaż ile by zlot nie trwał to byłoby za krótko, to wydłużymy dobę tak, aby na wszystko czasu starczyło Wink

* dziat nie śpi bo jara się FamiCONem na 158 dni przed nim
Zapisane
1990in1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 309


Gut


« Odpowiedz #16 : Lutego 02, 2015, 08:38:06 »

Co do atrakcji to błagam, w szczególności Grzesia ażeby nie robił tak długich konkursów bo harmonogram zacznie się pieprzyć przez co niektórym nie odpowiadały nocne rozgrywki w Sameri xD
>>Roadfighter Masakrator niedokończone historie i zwycięskie carty z powrotem w dom.

Jakby kto szykował się z Track & Field'em to zapraszam po rom, gdyż, ponieważ, bo obecność ma w tym odcinku niepewną jest (74,5%).
Zapisane

"Znaczy kolego rozumiem, że ty sobie tutaj żarty robisz, prawda?" S.King
Hilfer
Kamerdyner Pegasus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 264

Zwany również jako Pomocznik xD


« Odpowiedz #17 : Lutego 02, 2015, 18:42:12 »

A ja chciałbym się zjawić w kostiumie banana z Banana Prince.
Zapisane

Hilfer heiße ich, möchte ich helfen dich Smile
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #18 : Lutego 03, 2015, 00:05:14 »

pozwoliłem sobie dorzucić ankietę - dajcie znać który termin Wam najlepiej podchodzi!
warto to wyklarować jak najszybciej, bo a) wynajem, b) urlopy Wink
Zapisane
dfgg
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 3


« Odpowiedz #19 : Lutego 03, 2015, 09:49:16 »

Oh god, nareszcie dowiedziałem się o party *przed* party.
Postaram się w tym roku zawitać Wink
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 9
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 19 zapytaniami.