Marca 28, 2024, 16:50:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 [2] 3 4 ... 9
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON#7  (Przeczytany 31808 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #20 : Lutego 05, 2015, 18:33:00 »

yo dfgg dobrze! chociaż tyle dobrego (oprócz monstrualnego kaca) z naszego spotkania! Wink
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #21 : Lutego 05, 2015, 19:51:49 »

obstaję tradycyjnie za pierwszym terminem, albowiem znajomi mnie proszą, abym w tym roku pojawił się na Animatsuri.

jednocześnie, tradycyjnie, dostosuję się do terminu zlotu, jakikolwiek by on nie był.

będzie też jakiś konkurs ode mnie. chujowy.


tradycyjnie.
Zapisane
Koks
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 580



« Odpowiedz #22 : Lutego 05, 2015, 20:05:20 »

Nie przyniosę laptoka, już w nim grafika zaczyna się psuć (chyba nie mógł zdzierżyć tych treści), poza tym w zeszłym roku nie było miejsca tam, gdzie zwykle go ustawiałem. Wezmę jakieś filmy na pendrajwie.
Zapisane

Częste mycie skraca życie.
"If you have a fast, shiny new Pentium II, you might try using 44 kHz for the ultimate in sound quality." - readme od Unreala
https://drive.google.com/folderview?id=0B2TXQD5v-ZIVfjVQdTl2TTZiWmJ2LWZJajJzS0V4cDZBay04WjVGQkdQdnBDQzRlYkdQVGc&usp=sharing
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #23 : Lutego 05, 2015, 20:39:45 »

Koks, może jakieś Japonki srające na igrzyskach, żeby pasowało tematycznie do zlotu.
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #24 : Lutego 05, 2015, 21:40:58 »

mamy film o japonkach biegających nago na zawodach lekkoatletycznych. niestety nie srają.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #25 : Lutego 05, 2015, 22:28:32 »

Dred, przeczytałem że japonki BLOGUJĄCE nago na zawodach lekkoatletycznych, i mi się spodo... dobra, ej, offtop offtopem, niedługo zaczynamy na poważnie z salą'zbiórkami'telewizorami'szaleństwem'n'shit!

-> do worka atrakcji dorzucam uroczysty męski śniadańsk w rodzinnym gronie, czyli 200 gram świeżego tatara i 100ml wódy na mordę w twarz na ryj, myślę, że to będzie dobry początek dnia sobotniego, bądź - jak przystało na niedziel, w niedziel! 
« Ostatnia zmiana: Lutego 09, 2015, 00:06:26 wysłane przez dziat » Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #26 : Lutego 09, 2015, 05:09:13 »

na mordę w twarz na ryj
<3
Ażeby was zaskoczyć to z Dizzym coś skrobiem #kotoruzela
Zapisane
leszek
Gość
« Odpowiedz #27 : Lutego 16, 2015, 17:11:53 »

żeby skały srały a chuj na chuju stanłą w tym roku nie może mnie zabraknąć.
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #28 : Lutego 21, 2015, 22:58:04 »

przeprowadzę "konkurs wiedzy losowej". Cheesy
Zapisane
Vash
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



WWW
« Odpowiedz #29 : Lutego 22, 2015, 18:54:00 »

Mi na tę chwilę termin jest obojętny, wszak i tak lipiec. Ważne tylko abym znał termin zlotu na ponad 3 miesiące do przodu bo w firmie jest chory system brania urlopów i nieobecność dłuższą niż 3 dni muszę zgłosić co najmniej 3 miesiące wcześniej (no comment).  Smile

Ja bym chciał mieć taki chory system brania urlopów jak Ty. W firmie w Niemczech musieliśmy do końca grudnia 2014 roku wypisać 80 % urlopu na rok 2015. Nie było możliwości wzięcia urlopu na czas zlotu, więc niestety się nie pojawię. Życzę Wam udanej imprezy Smile
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #30 : Lutego 25, 2015, 01:39:35 »

wielka szkoda, Vash - miałem nadzieję że w końcu zbijemy piątkę, bo ostatni raz to było, hoho, będzie pięć lat we wrześniu! jakbyś wybierał się gdziekolwiek w kraju na jakieś party, bądź po prostu złoży się tak że zajrzysz do miasta stołecznego, koniecznie daj znać!

odnośnie konkursów/turniejów/etc, dawajcie znać śmiało, wszystko pójdzie w kapownik Wink
Zapisane
mustwearkhakies
Gość
« Odpowiedz #31 : Lutego 28, 2015, 09:44:55 »

Dziadek, a sztaba naokołomiesiąc przed party robimy (hello Małżeńsk Team)? Trzeba się napi... yy znaczy się napisać wszystko i tego, wiesz.
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #32 : Marca 01, 2015, 17:49:56 »

Koniecznie sztabsk musimy zrobić przez zlotem. ;) Fajnie byłoby jednak, jakbyśmy naprawdę skupili się na wymyślaniu czegoś konkretnego, a nie - jak rok temu - na zapisaniu dwóch punktów w kapowniku (z czego jeden, to "gruz").
Wiem, złośliwy jestem, ale obgadaliśmy w ten weekend z Dziadem opcję spotkania i oboje stwierdziliśmy, że fajnie byłoby dopiąć wszystko na miesiąc przed. Także na mnie możecie liczyć.
Zapisane
Hilfer
Kamerdyner Pegasus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 264

Zwany również jako Pomocznik xD


« Odpowiedz #33 : Marca 01, 2015, 17:51:54 »

Jeżeli będę miał hajs, to spotkam się również tylko Panowie gdzie się spotkamy?
Zapisane

Hilfer heiße ich, möchte ich helfen dich Smile
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #34 : Marca 01, 2015, 17:55:07 »

Zapisane
Gargi
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #35 : Marca 01, 2015, 23:04:28 »

Melduję gotowość. W termin kliknę niebawem.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #36 : Marca 02, 2015, 16:43:39 »

sztabsk totalnie, początek czerwca, najpóźniej połowa! nie wiem gdzie, może wyjazdowo?
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #37 : Marca 03, 2015, 16:51:12 »

sztabsk totalnie, początek czerwca, najpóźniej połowa! nie wiem gdzie, może wyjazdowo?
Czechowice dziewice piggaro robi stawia pitce xD
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #38 : Marca 14, 2015, 16:01:19 »

dżentelmeńsk,

jako, że kończy się Pegasus Flashback, czyli zbieranie materiałów do gigantycznego opracowania historyczno/socjologicznego o Pegasusie nad Wisłą do Pegagruz#2 i trzeba go podpimpować na koniec, a że to Pegagruz#2, to jest nierozerwalnie zrośnięty z FamiCON7.

spora część z Was nie wzięła jeszcze udziału w wspólnym dostarczaniu danych dla artykułu żurka - to całkiem zrozumiałe, bo nie świeci o tym forum, a że potrzebne było gro głosów w ankietach i opowieści o przygodzie z Pegasusem od zwykłych zjadaczy chleba, zbieranie jest na fb. o, tu: https://www.facebook.com/events/1540286926229841/ co nie zmienia faktu że trochę słabo że prawdziwych wyjadaczy tam nie ma, c'nie? a że najlepiej się robi dwie pieczenie na jednym ogniu, tośmy z żurkiem wykoncypowali tak:

kto do 20.03, czyli ostatniego dnia wydarzenia, NIE OPISZE swojej historii związanej z Pegasusem (preferowane w wydarzeniu pod linkiem powyżej na fb, kto nie ma, niech wali w PW historię jak Berion), trafia pod sąd polowy na FamiCONie. co znaczy tyle, że ma zapewnione szorowanie kibli, sprzątanie kuchni, tarasu i dyżury trzeźwości w najgorszych porach .

no, to weny pozostaje życzyć!

Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #39 : Kwietnia 05, 2015, 21:17:05 »

BUMP!

Czy widomo już ile w tym roku remiza nas wyniesie? Atrakcje? cokolwiek?
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 9
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 19 zapytaniami.