Marca 28, 2024, 23:43:12 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Drukuj  
Autor Wątek: FamiCON#7  (Przeczytany 31813 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
rascal
私はラスカルです。
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 230



WWW
« Odpowiedz #120 : Lipca 05, 2015, 10:53:46 »

Mamy już zarezerwowane bilety na pociąg, który w Warszawie jest (planowo) o 13:29 w sobotę. Jak ktoś będzie dojeżdżał o podobnej godzinie to chętnie się przyłącze, bo komunikacja miejska w Wawie to dla mnie jeden wielki cyrk Cheesy
Zapisane

OsA
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #121 : Lipca 05, 2015, 21:59:58 »

Ja planowo (wg. rozkladu) będę na Centralnym w piątek o 17:34.
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2015, 22:34:21 wysłane przez OsA » Zapisane

Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #122 : Lipca 07, 2015, 00:35:16 »

Garść newsów przed samym zlotem:

- projektor jest już na miejscu w Czechowicach - i działa jak złoto, ale na wszelki wypadek skołuję pod niego jakąś chłodziarkę laptopową,
- jutro będę miał koszulki, na oko wyglądają wspaniale, wszystko okaże się jutro - jak pojadę je odbierać:

- nie udało mi się rozwiesić ulotek w Laskach - zrobimy to w Mejsem w czwartek rano, albo wieczorem,
- wszystkie naczynia jednorazowe i środki czystości kupiłem i będę miał je jutro/pojutrze od kuriera z Beradex i Tesco e-zakupy (tip do zamówień na zlocie - kwota jest wyliczana w zależności od atrakcyjności pory, od 8-12 zł dowóz z tego co widziałem; najbliższy Tesco z dostawami znajduje się na Połczyńskiej - czyli na drugim końcu Warszawy), nie wszystko było w najtańszej opcji i musiałem wziąć miejscami zamienniki, ale damy radę,
- logistycznie skorzystamy z kontaktu Vinyla, czyli znajomego kuriera.
Startujemy ze zwożeniem sprzętu w czwartek około godziny 18, czyli już po odebraniu kluczy i zalogowaniu się w remizie.
Trasa - Konstancin i sprzęt Vinyla, Wilanów i sprzęt MaarioSa, Bródno i sprzęt kwiatka, Bielany i sprzęt Rocketa, Wólka i mój sprzęt, Laski - abordaż.

I klasycznie, trzymajcie mój numer telefonu: 721-018-806. Szczególnie przyda się Wam OsA i rascal - w razie czego, dzwońcie śmiało, pokierujemy Was na miejsce docelowe.
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #123 : Lipca 07, 2015, 01:00:00 »

Jestem w piątek o 20:20 na Młocinach jakby co.
Zapisane
OsA
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #124 : Lipca 07, 2015, 09:19:25 »

Dla stałych bywalców, odpowiedzi wydadzą się oczywiste, ale jako iż to będzie mój pierwszy raz na FamiConie chciał bym zadać kilka pytań (odpowiedzi może bym znalazł w tematach z poprzednich lat, ale po pierwsze nie ma czasu szukać, a po drugie nie wiadomo czy informacje tam podane są aktualne). Więc do rzeczy.

1. Sprawa noclegu - już w tym temacie była chyba poruszana. Rozumiem, że wyjścia noclegowe są dwa: materac gdzieś w kącie w remizie lub namiot obok remizy?

2. Sprawa jedzenia - jak to wygląda generalnie. Większość codziennie robi zakupy w sklepie w Laskach? Czy wozicie ze sobą zapasy jedzenia? Często jest zamawiane jakieś "ciepłe" żarcie? Co jest na wyposażeniu (w sensie czajnik elektryczny? mikrofalówka?)

3. Czy jadąc "bez niczego" będę miał szansę zagrać Cheesy ?

4. Jak wygląda spraw higieny? Bo z poprzednich lat coś mi świta o jakimś prowizorycznym natrysku na dworze, ale nie pamiętam dobrze.

5. Hmmm... chyba na razie tyle. Jeśli jeszcze o czymś powinienem wiedzieć z rzeczy oczywistych dajcie znać:)
Zapisane

dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #125 : Lipca 07, 2015, 09:58:24 »

Cytuj
1. Sprawa noclegu - już w tym temacie była chyba poruszana. Rozumiem, że wyjścia noclegowe są dwa: materac gdzieś w kącie w remizie lub namiot obok remizy?
Dokładnie tak, jak piszesz. Tzn można spać gdzie się tylko chce - w dowolnym miejscu podłogi, na krześle, w namiocie, w samochodzie, na ławce na tarasie. Co kto lubi, nic nie jest w tej materii zakazane.

Cytuj
2. Sprawa jedzenia - jak to wygląda generalnie. Większość codziennie robi zakupy w sklepie w Laskach? Czy wozicie ze sobą zapasy jedzenia? Często jest zamawiane jakieś "ciepłe" żarcie? Co jest na wyposażeniu (w sensie czajnik elektryczny? mikrofalówka?)
Ja akurat mam zawsze ze sobą 3-4 turystyczne obiadki w słoikach, ale robię też zakupy na bieżąco - w sklepie oddalonym o pół kilometra. Przeważnie jeden raz w ciągu zlotu zamawiamy pizzę dla każdego chętnego, czasami ktoś coś ugotuje dla reszty ekipy. Kuchnia jest (bez mikrofali), wszelkie potrzebne naczynia i przyrządy są. W tym także czajnik.

Cytuj
3. Czy jadąc "bez niczego" będę miał szansę zagrać ?
Oczywiście. Wielu z nas (w tym także ja) ma co roku swoje własne stanowisko - telewizor z konsolą i grami. Jednak nie oznacza to, że spędzam większość zlotu tylko i wyłącznie w moim kącie i gram tylko na mojej konsoli. Wręcz przeciwnie. Stanowiska takie są otwarte dla każdego, każdy może usiąść i pograć na dowolnym sprzęcie.


Cytuj
4. Jak wygląda spraw higieny? Bo z poprzednich lat coś mi świta o jakimś prowizorycznym natrysku na dworze, ale nie pamiętam dobrze.
W remizie są dwie toalety (damska i męska, heheee). W każdej zlew oraz klop. Tak jak piszesz - na tyłach remizy rozbijamy nasz namiot z prysznicem, więc w każdej chwili można skorzystać. Woda jest ciepła, czasami nawet aż za bardzo. ;) Ponadto rozłożony będzie basen, więc będzie można i tam umyć dupę (żart).
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #126 : Lipca 07, 2015, 11:05:13 »

Prysznic w tym toku będzie taki, jak na FamiCONie piątym, czyli mocno solidny.
Mati - Zitz Cię zgarnie, akurat będzie mu po drodze do remizy, tylko możliwe że poczekasz z kwadrans, ale to już ogarniecie.
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2015, 11:44:27 wysłane przez dziat » Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #127 : Lipca 07, 2015, 13:22:36 »

Prysznic w tym toku będzie taki, jak na FamiCONie piątym, czyli mocno solidny.
Mati - Zitz Cię zgarnie, akurat będzie mu po drodze do remizy, tylko możliwe że poczekasz z kwadrans, ale to już ogarniecie.
Wporządku, tak więc do zobaczenia w piątek Smile.
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #128 : Lipca 07, 2015, 14:57:07 »



Zawsze to my możemy jechać do Zbigniewa. To tylko 60 km.
Zapisane
OsA
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #129 : Lipca 07, 2015, 22:11:45 »

Sory, ale jeszcze raz ja Smile

Czy ktoś będzie ze soba posiadał pompke do materaca? Biorę materac tego typu:



Mam też wprawdzie pompke do niego:



ale z racji ograniczonego miejsca w plecaku wolał bym jej nie brać, jeśli ktoś ma i użyczy na miejscu.
Zapisane

Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #130 : Lipca 07, 2015, 22:15:07 »

Ja wezmę swoją - ręczną. Muszę tylko zobaczyć czy jest kompletna.

Ewentualnie elektryczną pod gniazdo zapalniczki, ale ktoś by musiał samochodu użyczyć. U mnie akumulator jest już leciwy.
Zapisane
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #131 : Lipca 07, 2015, 22:16:04 »

Ja zabieram ze sobą pompkę elektryczną. Użyczę nie ma najmniejszego problemu.
Zapisane
Thug Life
Wazon
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 116


That post gave my heresy


« Odpowiedz #132 : Lipca 08, 2015, 20:15:11 »

twardym trza być, z ryjca pompować! a jak dobrze pomaga na pierwszonocne przepicie ;P
« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2015, 06:30:29 wysłane przez Nadwodzownik famiConowy » Zapisane

Ret
Gość
« Odpowiedz #133 : Lipca 09, 2015, 04:22:45 »

Dzisiaj robie liste potrzebnych rzeczy Cheesy
To już jutro, także widzimy się gromko na F#7
Zapisane
Gargi
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 106



« Odpowiedz #134 : Lipca 09, 2015, 13:29:49 »

Hej, bierze ktoś jakieś gry PS2, PS1 na zlot?
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #135 : Lipca 09, 2015, 13:34:38 »

Ktoś ma przelotkę z euro (damskie) na dwa czincze (gilopy)?
Zapisane
Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #136 : Lipca 09, 2015, 13:40:11 »

Gargi, a interesuje Cię coś konkretnego?


dziat, o coś w ten deseń chodzi?

Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #137 : Lipca 09, 2015, 13:48:22 »

Hej, ktoś bierze sprawny pad do Super Famicoma i konsolę Sega Mega Drive?
Zapisane
Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #138 : Lipca 09, 2015, 14:08:42 »

To i ja się może dopiszę.
Ma ktoś może starego pada z wtyczką szeregową do peceta?
Piwo dla osoby, która mogłaby coś takiego wziąć razem ze sterownikami lub podać mi model bym sam wyszukał.




[Edit]
Gargi, gdybyś wziął plejkę, to mógłbym wziąć ciekawy kontroler do wymulatorów lotu do przetestowania wraz z grą Ace Combat Cheesy
« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2015, 14:10:59 wysłane przez Endru » Zapisane
Ret
Gość
« Odpowiedz #139 : Lipca 09, 2015, 14:46:40 »

Endru,  jak masz psxa przerobione to zabierz go to dokonamy dealu.
No i cart co chciałeś spakowałem Cheesy
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 19 zapytaniami.