Marca 28, 2024, 19:27:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: [28.02-1.03; Wawa] PAcon: Planet Armada Conspiracy  (Przeczytany 2703 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Banan
Gość
« : Lutego 13, 2015, 16:24:26 »

http://pacon.animatsuri.pl/o-paconie/

dogadane już z Zombikiem robimy tam konslo. sprawa standardowa, rozwodzić się nie będę, bo już to robiliśmy parę razy, nawet na PGA.

planuję przeprowadzić takie atrakcje:

-> Famicom Shmup Gala (wielobój shmupowy na konsolach pegasus. potrzeba więc nam zatem przynajmniej kilku shmupów. zarówno tych crapowych tylko Galaxian czy Galaga, jak i tych bardzie rozbudowanych w styl Gradiusa), w razie jakbyśmy nie mieli wystarczającej ilości shmupów, to zrobimy zwykły wielobój, tak jak na ostatnim PAconie.
->Turniej w Stomp It Up (Vectorowi - czyli nasz człowiek w redakcji arhn.eu tak bardzo spodobało się stoisko Sosowskiego na PGA, że koniecznie chciał przeprowadzić turniej w tą grę na jakimś konwencie. myślę, że to jest dobry pomysł;) )
->Turniej w Mikro Maszyny (standard, rozwodzić się nie będę)

uwaga, potrzeba nam maty do tańczenia (DDR) pod USB, chyba Rocket taką ma:)

pytanie jest takie, czy robimy konslo na pełnym wysmażu jak na EZconie (nagłośninie, mikrofon i inne pierdoły), czy ascetycznie (tylko konsole)?

jak macie propozycje co do a(bs)trakcji i turniejów jakie mamy przeprowadzić to proszę pisać!

na tą chwilę w skład naszej ekipy wchodzą:

->moi
->CELL767 (pomagał już nam wcześniej na PAconie - dostarczy przede wszystkim sprzętu)
->Ludek (udostępni laptopa do turnieju Stomp It Up)
->Mkali_vector (wspomniany wcześniej nasz człowiek w arhn.eu)
->Yamny (mój bardzo dobry znajomy, ponoć też kojarzony z arhn.eu)
->Najlepszy Robercik
->Duobix
->Whiskas
->Vinyl
->BOBEN XD

myślę, że jeszcze 5 osób mogę podpiąć do listy pomagierów. proszę się decydować DO PRZYSZŁEGO PONIEDZIAŁkU, a wraz z decyzją proszę podesłać mi na priva swój pesel i aktualny adres email (kwestie formalne, które muszę wraz z organizatorami rozwiązać).

UWAGA BOBEN - w momencie dacyzji MUSISZ BYĆ W STU PROCENTACH PEWIEN TEGO, ŻE BĘDZIESZ NA IWĘCIE, nie chcę potem dostawać informacji na parę dni czy godzin przed konwentem, że ciebie jednak nie będzie.

no i panowie - na miejscu najpierw rozkładamy sprzęt a dopiero potem pijemy.  crazy naughty
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2015, 13:49:47 wysłane przez Dred » Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #1 : Lutego 13, 2015, 16:29:32 »

wstępnie: będę, ale sprawdzę to na weekendzie, mam takie urwanie dupy że nie pamiętam jak dużo mam na ten weekend PA!conowy zaplanowan'd - dam cynk!
bardzo fajnie że tak prężnie działasz, Dred! Smile
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #2 : Lutego 15, 2015, 18:27:51 »

Dziat, muszę TERAZ wiedzieć, czy będziesz, bo muszę TERAZ podać dane Zombikowi. musicie być zdecydowani JUŻ.

do grona pomagierów dołącza Adaś R. i Robuś. będę jeszcze werbował.

pojawi się także na day 0 nasz nowy kolega dfgg, który udostępni nam matę do tańczenia, hehe. xD nie dołącza do ekipy, bo ma na głowie swoją salkę z DDRem.

btw, panowie - nie przesadzajmy z alkoholem na kąwęcie. w ten weekend dostarczyłem Wrocławiowi tony gruzu (don't ask). XDDD
Zapisane
1990in1
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 309


Gut


« Odpowiedz #3 : Lutego 16, 2015, 16:13:18 »

To przez miedze z moim mieszkaniem jest! Niestety planowanie ślubów i wesel jest nieobliczalne wiec nawet nie wiem czy wpadne tam choc jedna nogą.
w razie potrzeby magazynu/noclegu/pegazu sluze uprzejmie!
« Ostatnia zmiana: Lutego 16, 2015, 16:14:52 wysłane przez 1990in1 » Zapisane

"Znaczy kolego rozumiem, że ty sobie tutaj żarty robisz, prawda?" S.King
Banan
Gość
« Odpowiedz #4 : Lutego 20, 2015, 22:20:29 »

nakurwiajcie do Warszawy na przyszły weekend, albowiem gruz zostanie dostarczony taczkami Cheesy

dołączyły kolejne zacne persony do ekipy, a w piątek i sobotę po zajęciach wbije jeszcze MaarioS. Cheesy

dziadu, też wbij w piątek - kapłanie organizacji EMU-NYZ, musisz pobłogosławić tą pop***oloną ekipę szerząc porpagandę.

XD
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #5 : Marca 02, 2015, 16:47:43 »


a zatem byliśmy, chociaż nie na PA!conie, to na przed-imprez w PadBarze. Rocket dał się orżnąć na piwo w legalnym zakładzie o zbombienie bossa w Super C, na zdjęciu - jeszcze go nie podjęliśmy, ale już myślał że zwycięży, zatem mu się oczko świeci!
dostaliśmy vip room, nie mam pojęcia dlaczego, ale jestem przekonany o tym, że już drugi raz go nie dostaniemy Cheesy

na pa!con niestety nie udało się wybrać - ale razem z dafem i żurkiem kilka fajnych pomysłów wykoncypowaliśmy, z tego co pamiętamSK!



Zmniejszyłem zdjęcie! /daf
« Ostatnia zmiana: Marca 05, 2015, 15:44:13 wysłane przez daf » Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #6 : Marca 04, 2015, 17:39:28 »

nie p***ol, Duobix dotarł jakoś na miejsce xD
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 19 zapytaniami.