Marca 28, 2024, 11:59:43 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: [f#7] sztabSK przygotowawczy  (Przeczytany 5580 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Oldschoolowy dziad
Gość
« : Kwietnia 21, 2015, 20:44:21 »

moi drodzy,

gdzieś tam mgliście mówimy sobie że sztab ma być, i musi być, taki przedzlotowy, jakiego tradycję podjęliśmy na pierwszym Pixel Heaven.
ta impreza nam na pewno wypada z terminu przed zlotem, bo ma miejsce we wrześniu.

generalnie wydaje mi się, że ilość zainteresowanych będzie tak duża, że zwalenie się komuś na kwadrat nie wchodzi w rachubę, chyba że ktoś ma działkę na której możemy się ukryć przed światem Wink

propozycje?
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #1 : Kwietnia 22, 2015, 10:05:35 »

Jeszcze macie siły na te Pixel Nieba?? Nie wiem czy to jest do końca w temacie ale jedyne co słyszałem to bardzo negatywne opinie póki co o wcześniejszych edycjach. Sam nie mam pojęcia czy mam żałować że nie byłem i czy w ogóle brać pod uwagę przybycie na następny...
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #2 : Kwietnia 22, 2015, 10:33:57 »

Mam działkę jako altankę kiosk ruchu xD
Ale robienie całodobowego gruzu ok, ale nici z grania w DDR na kiju xD Jeszcze pogadam o tym z moją mame, bo to ona wincyj robi na działce xD
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #3 : Kwietnia 22, 2015, 11:47:56 »

MaarioS, totalnie poza tematem samego eventu etc (rzeczywiście, byliśmy tam na pierwszym i zrobiliśmy kawał dobrej roboty, nie żeby ktoś nas miał całować po stopach, ale zwykłe dodzwonienie się do organizatora, pomoc przy organizacji i zbicie piątki TOTALNIE by wystarczyło - EOT), to po prostu dobrze się nakładało przy pierwszej edycji na sztab.

Roben kop ten gruzińsk, być w stolicy gruzji a pośród wengla i czechowickich dziedzic nam należy!
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #4 : Kwietnia 22, 2015, 12:01:51 »

Dziat, postaram sie ile mam gruzu w sobie, ale to prawdopodobnie miesiąc przed zlotem na jakiś weekend (Piątk zjazd/Sobot/Niedzielsk)
U mnie w piwnicy mało miejsca bo M2 mocno i nie dam rady dużo gruzu utrzymać xD
Zrobie co mogę. Ale pewny fakt że najlepiej załatwić sobie materac i namiot ew spać na gołym niebie na kiju bo jak pisałem altanka to zwyczajny kiosk ruchu, ale jak podłączymy prąd to zgra sę jakiś Italo Disco Cheesy
EDIT:
Na dniach jak odwiedze poligon lisów i jeży to zrobie zdjęcia tj. Panoramę Cheesy
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #5 : Kwietnia 22, 2015, 19:01:13 »

Może warto na początek zebrać listę tych naprawdę chętnych na sztabsk, bo ludzie mają to do siebie, że najpierw dużo bezmyślnie gadają, a jak przychodzi co do czego, to się wykruszają. Jeżeli tych pewnych zostanie jak zawsze garstka, to można tradycyjnie zapytać się Zitza - zwłaszcza, że sam nas zapraszał jeszcze miesiąc temu.
Jeżeli spotkanie miałoby być na południu Polski, to ja tym razem sam odpadam. Nie widzę sensu jechania całą sobotę, żeby spotkać się wieczorem, a z samego rana w niedzielę wracać przez kolejny cały dzień. Nie przed zlotem, na który wydaje się i tak sporo kasy.

Reasumując - do 250 km od Bydgoszczy jestem chętny w 100%.
Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #6 : Kwietnia 22, 2015, 21:06:10 »

Na szczęście jestem jedną z tych osób, która się nie deklaruje nigdy i niczego nie obiecuje, dlatego zgadzam się z tobą Dafciu w stówkę. Na dzień dzisiejszy odpadam z resztą tak jak już wcześniej wspominałem. Nie mam tu już nic do wniesienia poza tym, żeby się z wami spotkać na zlocie czy poza nim w miarę możliwości z co poniektórymi. Co do Zitza. Na chwilę obecną nie sądzę, że kogokolwiek ugości z pewnych względów. Najlepiej samemu go zapytać. Nie wiem czy mnie w przyszły weekend ugości jako, że zjawię się poraz drugi w tym miesiącu po podpisanie umowy, ale wstęnie kimam u niego. Pozdrawiam ekipę Smile.
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #7 : Kwietnia 23, 2015, 16:13:23 »

Cytuj
Ale robienie całodobowego gruzu ok, ale nici z grania w DDR na kiju xD Jeszcze pogadam o tym z moją mame, bo to ona wincyj robi na działce xD

mów mi wincyj, OPeuszu. wyczuwam potencjał und monitoruję ten fred.

aczkolwiek, mam w chuj innych planów i daję gdzieś tak 20% pewności, że będę. zapowiada się na prawdę pieniężna zabawa. xD
Zapisane
Banan
Gość
« Odpowiedz #8 : Kwietnia 23, 2015, 16:30:29 »


w suuuuumie nie taki zły dojazd chcąc jechać za pół darmo. :3 przygoda!
Zapisane
mustwearkhakies
Gość
« Odpowiedz #9 : Kwietnia 25, 2015, 13:05:00 »

Podpisuję się pod tym co napisał DAF.

Słyszałem, że w Skarżysku-Kamiennej są fajne, tanie domki wypoczynkowe/letniskowe ;-)
Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #10 : Kwietnia 26, 2015, 12:58:31 »

>to podpisywanie sie pod dafczyńskim
troche gnije z braku samodzielnego myslenia xD

m...d: Czo ten emunyz.
r...n: widze co tam zrobiłeś śmieszku xD

jeśli ktoś ma pomysł na sztabsk niech sugeruje bo czuje że temat bedzie poswiecony dafowi jego pomyslowi xD




« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2015, 04:53:54 wysłane przez retRoben » Zapisane
Ryan
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 465


« Odpowiedz #11 : Kwietnia 27, 2015, 22:25:06 »

W Skarlandzie mógłbym zająć się logistyką i pomóc podpisać umowę itp. Koszt domku 6 osobowego to 160zł/noc za całość.





********************************************



mów mi wincyj, OPeuszu. wyczuwam potencjał und monitoruję ten fred.

Chyba zmienię sobie fryzurę na najbliższy zlot Wink
Zapisane
leszek
Gość
« Odpowiedz #12 : Kwietnia 30, 2015, 13:24:43 »

I am in, z lokalizą też może coś pomogę jak będzie wiadoma ilość osób.
Zapisane
MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #13 : Maja 01, 2015, 12:48:51 »

Mi się wydaje, że jest zbyt duża ilość niepotrzebnego gdybania bo z tego co się zorientowałem to dosłownie nic nie zostało do tej pory ustalone. Sam nie wiem czy byłbym chętny na ustawienie się bo kiedy, gdzie, co, dlaczego i jak?? Powinna być chociażby ustalona jakaś sztywna data jak na przykład: sztabsk jest w terminie 10-16 czerwca i tyle, koniec dyskusji i to jest nieprzesuwalne i wtedy zobaczyć ile naprawdę ludzi da radę się zjawić i ile będzie chętnych, przynajmniej jedna rzecz byłaby wiadoma
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #14 : Maja 01, 2015, 12:51:19 »

Zgodzę się z Tobą MaarioS. Ustalić pewne miejsce, ustalić pewną datę, a wtedy każdy chętny mógłby planować swój udział i określić się, czy jego obecność jest możliwa, czy też nie.
Zapisane
Nielogiczny
Gość
« Odpowiedz #15 : Maja 02, 2015, 18:24:49 »

Do listy osób wybierających się na sztab spokojnie można dopisać i mnie. Jak ja to widzę? Najlepiej jakby to była Warszawa bo tam zbierzemy najliczniejsze grono. Ewentualnie nie wykluczam też możliwości u mnie, ale to zależy od wielu zależności. Tak czy siak czas precyzować szczegóły, pisać listę zdecydowanych i rozważać realne możliwości miejscówki zamiast paplać.
Zapisane
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #16 : Maja 06, 2015, 17:55:43 »

Ponieważ znam już listę urlopową w moim Januszexie, mogę wysunąć więcej konkretów dotyczących mojej osoby. Jeżeli sztabsk odbyłby się do 13-14 czerwca, mogę bez problemu wziąć 1-2 dni wolnego w celu dłuższego ustalania szczegółów zlotu. ;) W tym terminie mogę też rozważyć opcję wyjazdu w jakiś dalszy zakątek kraju, aniżeli do stolicy. Dla mnie świetnym terminem byłby weekend 30-31 maja, ale czekam na resztę osób.

Nie wymuszam na Was, ażbyście układali spotkanie pode mnie, piszę jedynie w celu informacyjnym. Może informacja ta pomoże przy ustalaniu terminu. Przypominam, że im wcześniej się spotkamy, tym więcej czasu będziemy mieli na realizację pomysłów, które na sztabsku się narodzą.
Zapisane
reset
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 149


a_e


« Odpowiedz #17 : Maja 06, 2015, 18:41:54 »

Co do mojej osoby, wszystko zależy od tego gdzie i kiedy by się to miało odbyć. Najlepszą opcją byłby właśnie jakiś weekend w okolicach końcówki maja/początku czerwca. W tygodniu prawie na pewno nie dostanę urlopu ot tak sobie i na ostatnią chwilę, poza tym z urlopu wolałbym skorzystać w terminie, kiedy odbywa się Famicon. Tak więc jeśli pojawi się konkretna data, wtedy będę mógł się jakoś lepiej określić.
Zapisane

Nie kładŸź trampków na parapecie bo Ci rower z piwnicy ukradną
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #18 : Maja 06, 2015, 21:28:19 »

zrobiłem ankietę terminowo od końca maja do końca czerwca, dałem termin jej trwania do końca niedzieli, żeby szybko móc działać z ew. wynajmem.
Ryan, dasz radę w razie czego ogarnąć Skarżysko w kontekście dogadania wynajmu na miejscu? to chyba najlepsza opcja, fakt że kawałek od stolicy, ale tereny trochę mazurskie, cisza i spokój.
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2015, 21:31:22 wysłane przez dziat » Zapisane
leszek
Gość
« Odpowiedz #19 : Maja 15, 2015, 12:13:18 »

eny niuws?
Zapisane
Strony: [1] 2
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.