Marca 28, 2024, 19:25:04 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: [f#7] Klamoty na Famicon 7  (Przeczytany 4178 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
reset
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 149


a_e


« : Kwietnia 29, 2015, 17:10:33 »

Ahoj zlotowicze! Smile
Jako, że mamy już końcówkę kwietnia a nie znalazłem odpowiedniego tematu, postanowiłem sam taki założyć. Jak wiadomo każdy z nas dysponuje określoną liczbą rzeczy które mógłby ze sobą zabrać na zlot i jako, że pewnie wszyscy wolelibyśmy uniknąć sytuacji w której to na całym zlocie będziemy mieli dwa telewizory i jedną konsolę piszmy tutaj grzecznie kto i co zabiera. To może na dobry początek ja wymienię co mam i co chciałbym zabrać.

Tak więc: Telewizory - obecnie w pokoju sztuk... 15, z czego pewnie zabiorę tradycyjnie 2 Neptuny.
Konsole - Tutaj może bez szaleństw, posiadam Nesa, Snesa, niezliczoną ilość Pegasusów, Amerpoda, Atari 2600, Segę Megadrive, Segę Master System, Nintendo 64, PSX, PS2, Xbox, Xbox 360, Sega Dreamcast, Intertona, Intellivision (Niestety bez gier, poratuje ktoś?), Gamecuba i Microvision.

Osobiście chciałbym tradycyjnie zabrać NESa, SNESa, Pegasusa, Amerpoda, Megadriva i Microvision Smile
Poza tym obiecałem komuś rok temu, że będzie miał okazję zagrać w Robin Hooda na Amstradzie, nie bardzo pamiętam teraz komu, ale jego też wezmę. Wezmę też ZX Spectrum, by pokazać wszystkim grę wypuszczoną na ten system przez Dizzy9 Smile

Napewno potrzebne będą przedłużacze, tutaj mogę poratować 4 sztukami, chyba, że znajde jeszcze jakieś. Doradźcie trochę w wyborze no i przede wszystkim piszcie co zabieracie.

Do zobaczenia! Smile
« Ostatnia zmiana: Maja 20, 2015, 12:00:04 wysłane przez daf » Zapisane

Nie kładŸź trampków na parapecie bo Ci rower z piwnicy ukradną
Hilfer
Kamerdyner Pegasus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 264

Zwany również jako Pomocznik xD


« Odpowiedz #1 : Kwietnia 29, 2015, 17:55:02 »

Sam zabiorę, własny TV i Pegasusa , w końcu będzie jakiś własny kącik do grania, jak będzie potrzeba udostępnie Cheesy . MaarioS mam nadzieję, że zaopiekujesz się moim SNES'em do przeróbki Wink

Powiadam również, że Helper kupi pada do SNES'a na zlocie bardzo chętnie
Zapisane

Hilfer heiße ich, möchte ich helfen dich Smile
dafczynsky
Gość
« Odpowiedz #2 : Kwietnia 29, 2015, 18:33:01 »

Tradycja:

- 1x TV (można zamówić u mnie również jedną małą 15"-tkę na czas zlotu),
- 1x Pegasus,
- 1x Famicom AV,
- 1x Super Famicom + Super EverDrive,
- listwa przedłużająca (mogę pożyczyć jedną dodatkową),
- wódka.

Zastanawiam się, czy brać w tym roku całą paczkę cartridge'y, bo zawsze trochę się o nie martwię na zlocie i ciężko mi się ich doliczyć. ;) Ale chyba wezmę jakieś 60-70 sztuk.

Od razu może mała prośba. Czy jest ktoś, kto mógłby zabrać Sega Mega Drive z grami Sparkster: Rocket Knight Adventures 2 oraz Donald in Rome Cold Shadow? W tym roku naprawdę chciałbym je przejść.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 28, 2015, 13:58:43 wysłane przez daf » Zapisane
Hilfer
Kamerdyner Pegasus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 264

Zwany również jako Pomocznik xD


« Odpowiedz #3 : Kwietnia 29, 2015, 18:42:02 »

Donald in Rome Cold Shadow?

Widzę co, żeś zrobił Panie Pawle i Popieram mocno xD
Zapisane

Hilfer heiße ich, möchte ich helfen dich Smile
Mati
Gość
« Odpowiedz #4 : Kwietnia 29, 2015, 19:54:05 »

Poza n8 i rzeczami do życia nie zabieram niczego, ale już jak jest taki temat, to mam prośbę. Czy dysponuje ktoś padem do Thompsonica? Chętnie kupię, szczególnie zależy mi na pad od playera 2. Mam co prawda 2 sprawne pady, ale chciałbym mieć sprawny drugi pad oryginalny od tego że modelu. Z góry dzięki. No i rzecz jasna żeby ten padzik był w dobrym stanie, pozdrawiam.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #5 : Kwietnia 29, 2015, 19:59:37 »

fajnie że założyłeś reset Smile

z mojej strony:

- 4x telewizorsk,
- NES x2,
- Atari Jaguar z grami,
- klamoty zlotowe (ceraty, taśmy, srajtaśmy, mydła, ręczniki, prysznic - bo się znalazł niedawno! - i cała reszta którą muszę zinwentaryzować i opisać)
- galaktyka browaru,
- projektor, jeśli uda mi się go nabyć do zlotu (a taki jest plan)
 
Zapisane
Krisuroku
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 407



WWW
« Odpowiedz #6 : Kwietnia 29, 2015, 21:24:15 »

Ja w tym roku zabiorę:
- TV Grundig,
- Pegasus'a, góra dwa,
- swoją skromną kolekcję gier.
- przedłużacz sztuk 2
- Kuchenka Mikrofalowa tak na 99% (jeżeli dobrze zagadam ^^ )
Edit: Co do mikrofali nieaktualnie niestety
« Ostatnia zmiana: Lipca 09, 2015, 21:05:39 wysłane przez Krisuroku » Zapisane
mustwearkhakies
Gość
« Odpowiedz #7 : Kwietnia 30, 2015, 00:05:20 »

Ja również tradycyjnie:

  • Nielogicznsk Małżeńsk Taem,
  • jeden telewizor pod siebie,
  • Aaronix + pas obrońcy tytułu z grą (hello Robi),
  • Twin "Bestia" Famicom + gry,
  • Ken-Kid oraz Super Ken-Kid + gun (MaarioS weź tam sprzęt bo cza mi go przetestować, chØj coś nie robi) + gry (Dziadek, mam Woflensteina to porównamy z Jaguarem),
  • teczka dziadka z WSI a w niej 2A07 i cała masa okablowania/akcesoriów (Mati, może coś znajdziemy),
  • piecyk Lio (to będzie atak na nagłośnienie imprezy) chuj trafił piecyk się nie nadaje, kreatiw będzie psuł nagłośnienie jak co roku,
  • postaram się wziąć kilka przedłużaczy, nigdy ich za wiele.

Przy okazji malutki apel do wszystkich, którzy zabierają rzeczy "wszędobylskie" (hello Kuboty Dreda), aby w miarę możliwości je podpisywali, nawet maluktie naklejeczki albo znaki ch-tycznie wykonane czymkolwiek, znacznie pomogą w ostatecznym ogarnianiu partyplace tudzież zmniejszeniu zlotowych bambetli ;-)

Reset, może zamiast Neptunów, zagospodarujesz miejsce na coś innego, nie zrozum mnie źle, nie czepiam się, to tylko propozycja.

DAF, wódka? Wódkę się pije!
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2015, 14:01:08 wysłane przez MWK » Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #8 : Kwietnia 30, 2015, 00:19:13 »

Fajnie Marek jak coś się by nalazło. Swoją drogą twoje patyczki nadal są niezawodne w tym konektorze Smile.
Zapisane
mustwearkhakies
Gość
« Odpowiedz #9 : Kwietnia 30, 2015, 00:36:44 »

O proszę, myślałem, że się połamały w piździelec, to z założenia było  takie bardziej "tymczasowe" rozwiązanie, lecz skoro służą to tylko się cieszyć. Mati, tak z ciekawości, jakie tam do Twojego Thompsonica podchodzą wtyki joypadów, dziewięcio czy piętnasto pinowe?


edit:: OK, Mati, sprawdzę temat i dam Ci znać.
« Ostatnia zmiana: Maja 02, 2015, 13:13:36 wysłane przez MWK » Zapisane
Mati
Gość
« Odpowiedz #10 : Kwietnia 30, 2015, 00:57:56 »

Marek 9 pinowe.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #11 : Kwietnia 30, 2015, 01:44:22 »

MWK, po ostatnim zlocie miałem sztukę spazza właśnie, której nie byłem w stanie oddać w czasie, bo okazuje się jednak, że daje radę to na mój pokój. a ostatnio nawet lepiej - po renowacji płotu w jednym miejscu na działce okazuje się, że biała ściana domku sąsiada została zbudowana WYŁĄCZNIE po to, aby w chwilach wyjątkowego wywczasu piznąc kapselkiem od Perły aż do kosmosu, a na ścianę wrzucić Moai Kun, stąd też - projektor is a must!

a wracając do tematu - jeden więcej nigdy nie zawadzi, używamy projektora/projektorów na mocno wycieńczającym trybie, więc jeden na wrzucenie na jeszcze jedną ścianę, bądź zwykłą podmiankę, nigdy nie zawadzi, a dwa lata się już na ten zakup zbieram Smile

Zapisane
retRoben
Gość
« Odpowiedz #12 : Kwietnia 30, 2015, 09:43:06 »

Kota, karuzele, neta,  przejściówkę,  robiego,  namiot, kurwe z roksy i ferrary
Zapisane
Endru
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 421



« Odpowiedz #13 : Czerwca 15, 2015, 11:07:17 »

Jak coś, to w Biedronce są przedłużacze w przecenie po 10zł/szt.
3 gniazdka - 3 metry
6 gniazdek - 1,5 metra

O 8zł taniej.
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #14 : Czerwca 15, 2015, 21:56:05 »

Endru, dzięki, mam nadzieję, że nie będzie takiej konieczności. Jak na razie w tym temacie zebrało się ich 5 sztuk - a pewnie jeszcze kilka dojdzie.
Zapisane
reset
Chorąży
***
Offline Offline

Wiadomości: 149


a_e


« Odpowiedz #15 : Czerwca 16, 2015, 12:53:41 »

Gdzieś już o tym pisałem, ale napiszę jeszcze raz dla pewności - mogę poratować 6 sztukami (1 szt na 3 gniazda, 2 szt na 4 gniazda i 2szt na 5 gniazd)
Zapisane

Nie kładŸź trampków na parapecie bo Ci rower z piwnicy ukradną
OsA
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #16 : Lipca 02, 2015, 13:12:44 »

Poza rzeczami do życia (spiwor, etc.) nie biore ze soba nic.
Zapisane

MaarioS
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 1382



« Odpowiedz #17 : Lipca 07, 2015, 21:58:03 »

  • Ken-Kid oraz Super Ken-Kid + gun (MaarioS weź tam sprzęt bo cza mi go przetestować, chØj coś nie robi) + gry
Przypomnij o jaki dokładnie sprzęt chodzi?? Co mam zabrać??
Zapisane
Oldschoolowy dziad
Gość
« Odpowiedz #18 : Lipca 07, 2015, 22:08:45 »

MaarioS, miej przygotowany sprzęt od 17, w tym roku mamy przejazd ustalony co do minuty - jak do Ciebie podjedziemy po sprzęt, musimy tempo wojskowe zachować dla najszybszego abordażu w Laskach.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 19 zapytaniami.