Marca 29, 2024, 10:23:46 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności:
Nowa strona główna  : http://www.emunes.pl
Zapraszamy do testowania !

Chat: http://chat.emunes.pl
Galeria cartów: http://carts.emunes.pl
 
   Strona główna   Pomoc Zaloguj się Rejestracja  

Reklama
Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  
Autor Wątek: Playstation 4  (Przeczytany 18972 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Virus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #60 : Lipca 18, 2016, 12:50:09 »

Czy ja wiem czy po przejściu całego Skyrim mam ochotę ponownie powrócić na północ? Osobiście bardziej by mnie cieszył remaster Morrowinda bo gra miała potencjał, ale skaszanione mechanizmy jak horrendalny system dialogów, beznadziejny dziennik i OGROM błędów uniemożliwiły mi ukończenie tego tytuły. Uzyskanie na nowo całego Vardenfell wraz z podziemiami z Tribunala i kolejną wyspą znaną z Bloodmoon byłoby naprawdę zacne.. ale coś takiego zapewne więcej by kosztowało.

Osobiście gram teraz w Shovel Knight i muszę przyznać, że gra jest naprawdę zacna mimo, że dość krótka.

Poza większymi tytułami taki jak Gravity Rush 2, God of War, South Park, Horizone czy Persona 5 czekam również na kilka mniejszych tytułów, które (mimo faktu, że część z nich ma  PCtowy rodowodu) mają się ukazać na PlayStation 4.

Między innymi:
-Siberia 3
-World of Final Fantasy (najpewniej jednak zainwestuję w wersję na Vite)
-Super Meat Boy (wydanie pudełkowe)

Zapisane

Moje PlayStation ID - GrimRaziel // zapraszam =)

SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #61 : Lipca 20, 2016, 05:20:37 »

O tak.. o Morrowind też myślałem że było by fantastycznie jakby zdecydowali się na remastera na PS4. A Skyrim?? Kurde.. z przyjemnością będę eksplorował świat jeszcze raz. Z obecną wiedzą o mechanice gry oraz z pamięcią gdzie co znaleźć może granie nie będzie już tak odkrywcze ale modami (które mają być dodane) utrudnię sobie rozgrywkę, tak samo ustawionym na "dzin dybry" maksymalnym poziomem trudności  Tongue

A na zakończenie posta - króciutki filmik z ESO. Potyczka z graczem na PvP, na oko nieco silniejszym, który sam sprowokował walkę i któremu mówiłem: "Nie atakuj mnie bo to nie ma sensu". Uparł się i skończyło się wszystko po... trzech strzałach  crazy

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=kQdSLh7_GAk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=kQdSLh7_GAk</a>

A wstyd tym gorszy że tylko lama da się ubić z łuku na PvP.. nawet nie musiałem dobywać miecza.
Zapisane

Virus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #62 : Lipca 20, 2016, 13:47:23 »

Ja ostatnio na PlayStation 4 gram w Shovel Knight. Fantastyczny action platformer nawiązujący do "starych dobrych czasów". Naprawdę kawał dobrej gry. Udało mi się capnąć wersję pudełkową mającą voucher na ściągnięcie ścieżki dźwiękowej i z PEŁNĄ kolorową instrukcją z opisem bossów, przeciwników itemków itp. Kto by pomyślał, że będziemy się kiedyś cieszyć z takich rzeczy.





Zapisane

Moje PlayStation ID - GrimRaziel // zapraszam =)

SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #63 : Listopada 10, 2016, 02:05:03 »



Od 28 października na  PS4 można grać w Skyrim Remastered. Jest to ten sam dobry Skyrim co na PS3 tylko że z lepszą grafiką. Mechanika, glitche i exploity pozostały te same. Pierwszą różnicą jest polski dubbing, którego nie byłem w stanie zdzierżyć i już na drugi dzień zmieniłem język na angielski. Druga nowość to mody zmieniające nieco rozgrywkę i jej balans. Jako że nie za bardzo przepadam za modyfikacjami to gram bez nich. Na grupach społecznościowych z PS4 czytam często komentarze że Skyrim strasznie glitchuje z modami i łapie częste zawiechy. Cóż, chcieli niektórzy się bawić modami to mają za swoje  Tongue
Zapisane

mtmt
Kapral
**
Offline Offline

Wiadomości: 88



« Odpowiedz #64 : Grudnia 05, 2016, 01:55:03 »

Mija rok od mojej ostatniej odpowiedzi w temacie Playstation 4 i w sumie znowu jest po godzinie pierwszej, a ja ciągle myślami w retro i jestem znowu na forum Smile
No to lecimy...

- Helldivers (7/10) - kosmiczna strzelanka ala Diablo 3, co-op jest, mechanika i styl jest, wciąga, ale jednak powtarzalna gra i nawet kupiłem dodatek
- Broforce (7,5/10) - retro-strzelanka z kultowymi postaciami z filmów, gier itp. , uciążliwy frame-rate, z kolei mamy co-op, więc udało się skończyć z uśmiechem na twarzy
- Enter The Gungeon (8.5/10) - roguelike czyli to co lubię najbardziej! dużo sekretów, świetny gameplay, choć nie ukończyłem, co-op oczywiście jest
- Until Dawn (8/10) - styl gry jak i fabuła jest mistrzowska, pod koniec trochę wyczerpuje wymienione aspekty, za to bałem się kilka razy jak cholera
- Doom (9.5/10) - staroszkolny strzelacz do potworów, na totalnej wyluzce świetnie się grało i do dziś świetnie się gra, jedna z moich ulubionych gier 2016
- Uncharted 4 (9.5/10) - to samo co "Doom", grafika mistrzostwo, fabuła doskonała, top 2016
- Shadow Complex (8/10) - metroidvania, znowu strzelanie, bieganie i coś tam fabuła "chce, ale nie może", szkoda, że szybko skończyłem
- Crypt of the Necrodancer (7/10) - roguelike, ale bardziej rogue niż współczesne rogue, brakowało mi swobody przez te skakanie na rytm, za to spodobał mi się styl tej szybkiej łupaniny
- Lovers in a Dangerous Spacetime (8/10) - co-op "dla zakochanych", świetna mechanika i przede wszystkim konstrukcja plansz, szkoda, że krótka
- Downwell (10/10) - o k***a! klimat wylał się od pierwszego zagrania, kocham taką bezsensowność jak pisanie postów o pierwszej w nocy, dlatego idealnie do mnie ta gra trafiła
- Oxenfree (7.5/10) - fabuła świetna, lecz gameplay trochę gdzieś zleciał na dalszy tor, przez co więcej trzeba było uważać/czytać/rozumieć niż cieszyć się dobrą mechaniką
- Risk of Rain (8/10) - roguelike, ale trochę nakreślony schematem takich samych plansz, trudny, ale wciąga no i jest co-op!
- Worms W.M.D. (9/10) - na takie Wormsy czekałem! wszystko jest nowe i do tego takie retro, więc od razu poczułem się jak w domu
- Podróż (9.5/10) - przepiękna gra, a raczej "doświadczenie", interpretacja jest tutaj osobista, dlatego każdy kto zagra, musi sobie sam zadać pytanie : Czym jest "Podróż"?
- Badland (8.5/10) - ja się dobrze bawiłem w tego indyka, niby ciężki, ale udało mi się rozpracować wszystkie poziomy, mechanika super + oprawa graficzna
- Organ Trail (9/10) - commodore 64 na playstation 4? dla mnie bomba, jeśli to jest gra z prawdziwego zdarzenia i dlatego mam Organ Trail!
- Lego Star Wars (9.5/10) - grałem w różne Lego, ale to jest jedną z najlepszych części z klockowatym świecie + świetny nowy film = nowe wrażenia z gry dają taką a nie inną ocenę
- Overcooked (8/10) - oczywiście jest co-op, ale niektóre plansze wymagają nie 2 graczy, lecz 4, dlatego to trudna gra ze świetną mechaniką i zabawą na całego
- Corridor Z (7/10) - taaa, "niekończąca się bieganina", ja się bawiłem dobrze, lecz powtarzalność daje trochę po pysku
- Titanfall 2 (9.5/10) - kolejna topka tego roku, fabuła fenomenalna, jak nie lubię multi, tak tutaj uwielbiam sobie polamić na serwerach (coś dużo strzelanin obleciałem tego roku, ale tak jest najlepsza)
- Inside (10/10) - krótka, ale opisuje dokładnie takie uczucia, jakie lubię w grach, nie mogę za bardzo zdradzać gry, ale miałem przez chwilę szczękę na podłodze
- Everybody Gone to the Rapture (7/10) - piękny krajobraz i otoczenie, lecz nic tylko "łażenie" z kąta w kąt, fałuba jest jaka jest, ale to za mało, mimo że podobał mi się klimat miejsca
- Hyper Light Drifter (8.5/10) - ciężkim klimatem postapokaliptycznym niby Zelda-niby Diablo, kreska retro, trudna i wciągająca, rekompensata za FEZ'a, bo strasznie mi go przypomina
- Full Mojo Rampage (8/10) - roguelike o szamańskich laleczkach voodoo, szybkie partie, tony strzelania, przystępna dla każdego, lecz szybko odkrywa swoje karty

[...]i wiele wiele innych gier Smile do zobaczenia znowu o tej samej godzinie pewnie za jakiś tam czas
Pozdrawiam forum!
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #65 : Maja 23, 2017, 17:28:22 »

Na PS4 w PS Store można nabyć Star Ocean oraz Disney Afternoon Collection czyli 6 retro gier znanych wszystkim z pegazuz: Duck Tales, Duck Tales2, Tale Spin, Darkwing Duck, Chip & Dale 1 oraz 2. Dodatkowo są dostępne wyzwania czyli Time Attack (przejście gry jak najszybciej) oraz Boss Rush czyli walka ze wszystkimi bossami w jak najkrótszym czasie.
Zapisane

sdm
Szeregowy
*
Offline Offline

Wiadomości: 37


« Odpowiedz #66 : Lipca 02, 2017, 12:13:38 »

Ja nie posiadam (jeszcze) PS4, ale mam XONE (kupiony bardzo okazyjnie). Wprawdzie pierwszy kontakt z konsola byl taki, ze zanim w cos pogralem mialem go juz dosyc i po krotkim czasie wystawionego na OLX... Jednak udalo sie jakos ogarnac temat i moze zabiore sie za nexgenowe granie (czy tam currentgenowe). Na razie lezy i cos nie chce mi sie grac.

Ogolnie nie grzebalem w sklepach/necie na konsoli - czy bywaja jakies pelne gry za free tez? Z tych tzw. "Indykow".
Zapisane
SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #67 : Lipca 12, 2017, 15:59:36 »

Są pełne, większość gier jest pełnych choć jest także dział z demkami. Free gierek masz zatrzęsienie, możesz przebierać jak w ulęgałkach. jRPGi, jakieś wyścigi, platformery, gry farmerskie, karcianki, telltale, no jakie chcesz. Polecam kupić PS4 bo biblioteka fajnych tytułów jest całkiem spora. I nie tylko tych najbardziej znanych i hajpowanych tytułów. Jest dużo sandboxów ale produkcji niezależnych od wielkich koncernów jeszcze więcej.

Obecnie dobijam ostatni achievment do platyny w ESO czyli status emperora na PvP i zagrywam sie w Assassin's Creed Syndicate. Syndicate to nie jest nowa gra ale klimat XIX wiecznego wiktoriańskiego Londynu bardzo mi się podoba. No i główna bohaterka Evie.. mniam  naughty

A z nowych gier to czekam na AC Origins, Red Dead Redemption 2, Everybody's Golf i Uncharted Lost Legacy. Chyba bez zakupu internal hard driva do PS4 się nie obejdzie  Tongue
Zapisane

Virus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #68 : Lipca 25, 2017, 11:31:28 »

Tak długo tu nie pisałem, że zapomniałem hasła a nawet adres email z którym było połączone więc odzyskiwanie hasła wiązało się z wieloma "kur*aaaaaaa!" ale do rzeczy.

Nie powiem PS4 ostatnio miało bardzo dobry okres i pojawił się ogrom fantastycznych tytułów z tym spora część na wyłączność (między innymi Gravity Rush 2, Yakuza 0, Persona 5, GENIALNY remake trylogii Crash Bandicoot, Tales of Berseria, Nier Automata, Ni-Oh, Horizon)

A jeśli chodzi o nadchodzące tytuły, cóż niestety Sony zbytnio się nie popisało na E3 i właściwie nie pokazało nic czego byśmy już wcześniej nie widzieli (nie mam ZIELONEGO pojęcia czemu na konferencji zabrakło będącego tytułem na wyłączność Dissidia Final Fantasy oraz (dostępny co prawda również na PC) sequel do jednego z najlepszych jRPG poprzedniej generacji czyli Ni No Kuni 2.... co ciekawe obie gry były później pokazywane na targach a na nawet na Playstation E3 LIVE Stream, ale czemu zamiast promować te dwa tytuły zdecydowano się na... Final Fantasy Fishing VR przechodzi moje rozumowanie xD.

A tak czekam oczywiście na nowego God of War, Days Gone również zapowiada się niczego sobie, chociaż ogólny zarys gry to nadal nieco enigma. Należy również trzymać kciuki za nową grę ze Spider Manem. Zdziwiło mnie natomiast fakt, że Sony inwestuje w sequel Knack'a czyli mocno obsmarowanego tytuły startowego.

Osobiście ostatnio najwięcej czasu spędzam na PS4 pykając w Gravity Rush 2, Crash Bandicoot N-Sane Trilogy, Rime oraz całkiem udany knock off Final Fantasy Tactics czyli God Wars: Future Past (nie mylić z God of War =D) wersji na PlayStation Vita
Zapisane

Moje PlayStation ID - GrimRaziel // zapraszam =)

SebaSan1981
Major
*****
Offline Offline

Wiadomości: 2032



WWW
« Odpowiedz #69 : Lipca 26, 2017, 02:55:21 »

Jak się naczytałem o nie do końca dobrze zrobionych skokach w Craszu Bandikucie to odechciało mi sie tej gry. Tym bardziej że pamiętam ile nerwów zjadła mi jedynka na PSX-ie. Na chwilę obecną czekając na Uncharted Lost Legacy ogrywam nadal AC Syndicate oraz nadrabiam zaległości w telltale games. Shovel Knight - gra o której wspominałeś, jadę po nią jutro do sklepu. Wszak taka perełka wśród indyków nie może być pominięta.  Tongue
Zapisane

Virus
Kapitan
****
Offline Offline

Wiadomości: 323



« Odpowiedz #70 : Listopada 03, 2017, 11:59:34 »

Ostatnio w sumie dość mało czasu spędzałem na PS4 (braki czasu przez co większość "czasu na gry" przypisywałem PSV i 3DS'owi), ale ostatnio pomału udaje mi się nadrobić zaległości.

O dziwo większość czasu spędzam z raczej mniejszymi mnie znanymi produkcjami taki jak:

Puyo Puyo Tetris- Znakomity mash up dwóch znanych gier logicznych. Gra co prawda posiada zarówno "story mode" z różnymi wyzwaniami, kilka trybów arcade jak i tryb online ale i tak największą frajdę daje możliwość gry w 4 osoby przy jednej konsoli. Masa zabawy za stosunkowo nie duże pieniądze.

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy- Kto by przypuszczał, że to się może udać.. i to z Activision za sterami. A jednak. Nie dość, że otrzymujemy wszystkie trzy klasyki z PSX odpicowane na glans (gra wygląda miejscami jak kreskówka), ze starym klasycznym game-playem, pewnymi ułatwieniami (zwłaszcza możliwość zapisu gry w pierwszym Crashu bez konieczność zdobywaniea gemsów) to na dodatek w naprawdę atrakcyjnej cenie. Gry wciąż są niezwykle wymagające (zwłaszcza część pierwsza) i wykręcenie w każdym poziomie "złotego reliktu" (time trail) wciąż powoduje ubytki w owłosieniu i potok bluzgów.



Zapisane

Moje PlayStation ID - GrimRaziel // zapraszam =)

Strony: 1 2 3 [4]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 19 zapytaniami.